Dwa rzuty z autu Legnicy w pole karne Korony. Na szczęście, za każdym razem kielczanie skutecznie bronią.

Rożny dla Miedzi. Kolejna szansa.

Więcej posiadania po stronie Miedzi - 55 procent.

Korona zakłada pressing, z którym Miedź sobie nie radzi. Kielczanie wyczuli, gdzie piłkę wybije Lenarcik. Przechwyt Błanika, ale stracił. Nie udało się tego rozwinąć.

Korona coraz więcej inicjatywy. Kielczanie bardziej sprawczy na boisku. Miedź nie przypomina drużyny z pierwszej odsłony.

Borde zatrzymuje Błanika przy wychodzeniu na czystą pozycję i dostaje kartonik. To już szósta kartka dla miejscowych. Wolny dla Korony! Wrzutka i MALARCZYK UDERZA! Nie ma bramki, jest rożny.

Makuch żółta za protesty.

Wrzutka z wolnego, Malarczyk jest blisko, ale miejscowi asekurują! Jeszcze mógł to zamknać Oliveira, ale spóźniony.

Podgórski - żółta kartka.

Błanik do Corrala, ten wrzuca i niestety zawodnik Korony minął się z piłką w polu karnym.

Łukowski szarpie, pokazuje się z dobrej strony w tym meczu.

Podgórski wrzuca z rożnego, Koj uderza, ale nie było to dokładne. Szybka kontra gości i sytuację ratuje Forenc.

Korona odepchnęła Miedź od swojej połowy i próbuje. Teraz rożny dla kielczan.

Wolny dla Miedzi, wrzutka z ponad 30 metrów, ale kielczanie blokują przetransportowanie jej w pole karne.

Corral żółta kartka za zatrzymanie niebezpiecznej akcji.

Corral nadepnięty na palca. Leje się krew, kończyna obandażowana.

Miedź wrzuca piłkę daleko w pole karne Korony. Wrzutka z rąk nie jest tak skuteczna, jakby to był piłka, niemniej akcja znakomita  dla Miedzi, która oddaje strzał i trafia w boczną siatkę!

Wolny dla Miedzi, jednak Korona wybija na aut. W międzyczasie Łobodziński notuje kartkę. Trener nie wytrzymał :)

Ale gra w środku pola. Choć oba zespoły znajdują się  teraz przede wszystkim na kieleckiej połówce.

Miedź naciska. Korona się nie daje.

Błanik poślizgnął się. Idzie akcja Miedzi, ale Podgórski przytomnie hamuje zapędy rywali.

Wystartowaliśmy. Połowy zmienione. Panowie wdrażają się w rytm.

To co? Będzie wygrana? :)

Tymczasem powoli zaczynamy kolejną połowę.

Ptaszki ćwierkają, że Miedź dostanie dziś czerwoną kartkę. Co Wy na to? :D

Wejdzie do gry?

Koniec pierwszej połowy. Nie jest źle.

A kartkę dostał Tront.

Wolny, wrzutka, MALARCZYK Z GŁÓWKI!!! I nie ma gola... Blisko. Obok słupka.

Korona rozwija kolejną akcję ofensywną! I mamy rzut wolny. Jest 30 metrów do bramki. Kolejna żółta kartka za faul na Błaniku.

Krótkie rozegranie i Korona rozwija kontrę. Faul na Łukowskim i żółta kartka dla Dominguez.

Jest rożny dla Miedzi.

Za nami czas prześcigania się w rywalizacji o piłkę. Oba zespoły bez konkretów.

Łukowski z dystansu, ale Lenarcik wyłapuje. Za wolno, za lekko bita piłka.

Miedź Legnica bardzo przyjemnie gra. Dobrze się to ogląda, ale mamy nadzieję, że to na Koronę będzie niewystarczające.

Kolejny rzut rożny. Przy pierwszym Miedź zagrała za krótko i Szykawka wybił za linię końcową.

Rożny dla Miedzi.

Brawo! Korona sprowokowała błąd i jest gol.

Piłkę wypluwa Lenarcik i podlatuje do niej Błanik! Uderzenie na bramkę i GOOOOOL!

Oliveira z dystansu!!!

Podgórski znów będzie rzucał z autu na wysokości pola karnego. Korona zdobywa jardy, ale nic z tego nie wynika.

Kolejny aut i wrzutka w pole karne. Podgórski do Łukowskiego, ten miękko wrzuca w pole karne, ale interweniuje obrona gospodarzy.

Centra zbyt krótka, dorzut na linię  szesnastego metra. Korona musiała wycofać. Granie przez tył, podanie do Podgórskiego na prawą stronę i Miedź wybija na aut.

Kolejny wolny dla Korony Kielce. Podgórski wrzuca w pole karne!

Miedź dośrodkowanie, na szczęście łapie Forenc, choć blisko był Zapolnik gotowy do oddania strzału.

Szykawka z ostrego kąta uderza na bramkę, ale Lenarcik broni! Za chwilę kolejna akcja Korony, Szykawka pada na murawę w polu karnym, ale sędzia każe grać dalej.

Świetna akcja kombinacyjna Miedzi, na szczęście atak zablokowany na ostatniej prostej. I mamy kontrę dla Korony!

Korona rozwija skrzydła, płaskie dośrodkowanie Podgórskiego i piłka w rękach przytomnego Lenarcika!

Przebitka, próba uderzenia Zebicia, ale nie trafia! Błanik chce zamykać, jednak nie wyszło mu to! Korona zdesperowana, a jednak nieskuteczna.

aut dla Korony na wysokości pola karnego.

Kielczanie na razie popełniają masę błędów. Sami prosimy się o kolejną bramkę do tyłu...

Strzał miejscowych na pustą bramkę Korony! W ostatniej chwili z linii podnosi się Corral i wybija głową z linii...!

Miedź przy piłce, dośrodkowanie Forenc myli się i mija z piłką. Jest niebezpiecznie!

Miedź spokojnie. Gospodarze szukają miejsca na przyśpieszenie, by minimalnym sumptem zdobyć kolejną bramkę.

Korona Kielce znów traci po akcji indywidualnej. Niestety za dużo. Tymczasem akcja Korony, ale Lenarcik faulowany przy interwencji w bramce. Faul.

Szansa na odpowiedź. Będzie wrzutka Korony. Kielczanie jednak krótko, zaraz dorzucenie w pole karne, ale nic z tego nie wychodzi.

Legnica cały czas okupuje kielecką połówkę, kolejna wrzutka, Malarczyk wybija, jednak za krótko... Podgórski trąca piłkę, ta spada pod nogę przeciwnika, strzela Chuca i mamy bramkę...

Miedź wrzuca, wybija Corral. Zamieszanie pod bramką Korony!

Podgórski dobre dośrodkowanie! Koj próbował uderzyć, ale piłka przeleciała mu minimalnie nad głową. Z lewej strony domyka Błanik, jednak nie trafia!

Łukowski notuje przechwyt i szarżuje w kierunku bramki! Starta, ale w walce o piłkę Miedź fauluje. Korona przed szansą zdobycia bramki z wolnego.

Przerzut do Błanika, który próbuje czarować, ale piłka wyleciała spod jego kontroli i znalazła się za linią końcową. Gospodarze od bramki.

Łukowski do Szykawki, ale piłkarz z numerem 99 zatrzymał się na defensywie rywali. Od autu Miedź.

Miedź Legnica pod akcją. Chuca w polu, ale zostaje zablokowany.

Korona pierwszy raz pod bramką rywala. Dobre dośrodkowanie Podgórskiego, ale nie udało się tego zamknąć.