Łomża Vive Kielce

34:29 (20:13)

Dinamo Bukareszt

20:21

Dwa słabsze momenty to za mało, by dziś ograć Łomżę Vive Kielce! Drużyna ze stolicy województwa świętokrzyskiego miała ten mecz pod kontrolą i wygrała zasłużenie 34:29. Przed nami kolejne emocje na najwyższym poziomie, czyli ćwierćfinały Ligi Mistrzów! :)

20:20

20:19

Mamy to!

61. minuta (34:29)

KONIEC MECZU!

60. minuta (34:29)

KARALEK!

59. minuta (33:29)

Mamdouh po raz kolejny próbuje trafić, tym razem lobem, ale ten rzut był daleki od perfekcji. Nie trafia w bramkę.

58. minuta (33:29)

Szybka odpowiedź! Karacić!

58. minuta (32:29)

Nantes po raz kolejny.

58. minuta (32:28)

Raul Nantes trafia do kieleckiej siatki.

57. minuta (32:27)

Ależ podanie Alexa do Kulesza! Rewelacyjna akcja zakończona bramką.

56. minuta (31:27)

Dissinger znów straszy z dystansu, jednak i tym razem Wolff przytomnie! Super postawa tego zawodnika.

55. minuta (31:27)

Mamdouh z kolejnym trafieniem. Szybko i dynamicznie rozegrana akcja pod kielecka bramką i jest 31:27.

55. minuta (31:26)

Tałant Dujszebajew dostaje żółtą kartkę.

Alex zdobywa bramkę, ale chwilę przed rzutem dostaje w twarz. Leży na parkiecie. Mamy małą przepychankę i jest czerwona kartka dla Militaru.

54. minuta (30:26)

Kulesz faulowany przy próbie dojścia do wystawionej piłki. Bez kary, bez karnego. Kielce wznawiają grę.

Dissinger próbuje z dystansu, jednak niecelnie. Ładny rzut spod biodra, szybki, dynamiczny, ale na szczęście niecelny.

53. minuta (30:26)

Karalek!

53. minuta (29:26)

Momdouh trafia.

52. minuta (29:25)

Kulesz! Wykorzystuje swoje warunki fizyczne, by wybić się ponad blok defensywny! Znajduje miejsce w bramce i trafia do siatki!

50. minuta (28:25)

WOLFF! Brawo! Ależ interwencja! Pewnie TOP5 kolejki <3

Alex gubi piłkę. Miało byc podanie do Moryty na skrzydło, a jest strata. Szybka kontra Dinama, bramki nie ma, ale jest karny.

49. minuta (28:25)

Dinamo w pozycyjnym. Szybka wymiana piłek, zejście na prawe skrzydło, rzut! Piłka odbija się jeszcze od Wolffa i wpada do siatki. Dissinger wpisuje się na listę strzelców.

48. minuta (28:24)

Gurbindo sprytnie, dokrętka zmieściła się między słupkami. Na szczęście szybko odpowiada Karacić.

48. minuta (27:23)

Za dużo tych pudeł z daleka. No nic.

Wolff Broni! Kolejny rzut przez całe boisko i pudło! Dinamo stawia wszystko na jedną kartę i teraz dość często grają w polu 7/6.

47. minuta (27:23)

Nahi próbuje lobować, ale bramkarz gości wyciągnął się jak struna! Świetna interwencja.

Mamdouh trafia.

47. minuta (27:22)

O czas prosi trener Dinama.

46. minuta (27:22)

Tablica wyników działa :) Ufff :)

Karacić!

46. minuta (26:22)

I znowu! Kulesz! Coś Kielce się budza do gry! Dinamo probuje szybko odpowiedzieć, ale na wysokości zadania znów WOLFF!!!

44. minuta (25:22)

Kielczanie trafiają! Karalek! Wolff za chwilę broni i Kielce znów pod bramką rywala!

44. minuta (24:22)

No dobra. Gramy, ale bez zegara.

Jest zamieszanie. Spiker ogłasza, że mamy problem z zegarem. Pewnie nie chce ruszyć.

Są jakieś błędy techniczne. Czekamy na wznowienie gry.

43. minuta (24:22)

Czas dla Kielc.

Atak kielczan, obrona golkipera, kontra i trafia Mamdouh... Co tu się dzieje? CO SIE DZIEJE? Spory problem. Dwie bramki różnicy. A było znacznie więcej.

43. minuta (24:21)

Gurbindo lobuje Wolffa.

42. minuta (24:20)

POPRZECZKA!!!

Moryto szykuje się do egzekwowania tej sytuacji.

Karalek faulowany, jest karny dla Vive.

41. minuta (24:20)

Za szybko pochwaliliśm. Gurbindo trafia...

41. minuta (24:19)

Kielczanie powolutku odrabiają to, co jeszcze kilka chwil temu stracili. Jednak teraz swoje pod bramką robi Mamdouh Ashem Shebib.

40. minuta (24:18)

Moryto z karnego! Trafia! Brawo!

40. minuta (23:18)

DINAMO - dwie minuty kary dla Bizau.

39. minuta (23:18)

Bukareszt w ataku pozycyjnym. Racotea przymierzał się do kolejnego rzutu, ale po chwili goście oddali piłkę na prawe skrzydło, a stamtąd gola zdobywa Gavriloaia. I jest szybka kielecka odpowiedź - Vujović, znowu!

37. minuta (22:17)

Vujović! Z 9 metrów! Efektowy rzut!

37. minuta (21:17)

Zacięła się kielecka maszyna...

Islandczyk z Kielc rzuca, ale piłka wpada na blok. Teraz pod akcją Dinamo. Szybko przemieścili się na pole kielczan, z prawej strony wchodzi Racotea i trafia...

36. minuta (21:16)

Thrastarson niecelnie podaje do Karaleka, jest strata. Przyjezdni w pozycyjnym. Piłkę dostaje Gurbindo Martinez, który ogrywa Wolffa.

35. minuta (21:15)

Pascual trafia.

34. minuta (21:14)

Dani Dujshebaev 2 minuty kary i karny dla gości.

33. minuta (21:14)

Racotea przedarł się przez defensywę, próbował trafić między nogami Wolffa, ale przeliczył się! Szybka akcja Kielc, Nahi w powietrzu, szuka dlugiego słupka, ale nie trafia! Wynik się nie zmienia.

32. minuta (21:14)

Racotea trafia z 8 metrów. Szybka akcja Kielc, ale Karalek obija słupek!

32. minuta (21:13)

Karalek nie trafia. Teraz do pozycyjnego przechodzi Dinamo.

Dinamo atakuje pozycyjnie, szuka swojego miejsca na bramkę, dużo dynamicznych przejść, moment weryfikacji, rakietę odpala Racotea, ale broni to Wolff! Ależ on ma dziś dzień!

31. minuta (21:13)

Karny! Bardzo nieładny faul... Tym razem z karnego trafia Vujović!

31. minuta (20:13)

Kielczanie nie wykorzystali tego momentu, jest strata, goście biegną do kontry i nie udaje im się pokonać Wolffa!

30. minuta (20:13)

Goście jeszcze przez 17 sekund w osłabieniu.

0. minuta (20:13)

Karalek na środku. I to on wznowi grę.

Nastawiamy się na 30 minut wielkiej walki po obu stronach i oby kielczanie wyszli z tej batalii zwycięsko.

Wracamy do gry. Spora przewaga, ale to nie koniec meczu, a dopiero półmetek.

255. minuta (20:13)

Ostatnia akcja tej połowy nie udaje się, a wynik na półmetku to 20:13.

9 sekund. CZAS.

Dinamo w pozycyjnym. Szuka bramki w ostatnich sekundach. Broni Wolff! Łomża Vive próbuje przeprowadzić atak, ale zalicza po drodze stratę i jest kontra Dinama zakończona bramką... Szkoda. Zagotowały się kieleckie głowy. Pascual wpisuje się do protokołu z kolejnym golem.

29. minuta (20:12)

Dani Dujshebaev zbiera piłkę i nie trafia do pustej bramki przez niemal całe boisko. Szkoda, wielka szkoda!

Kara dla Ghionea, który gra w Bukareszcie. Rywale bez dwóch zawodników.

Odpowiada Kulesz!

28. minuta (19:12)

Do trzech razy sztuka! Wolff wyjął dwa rzuty rywali, ale z trzecią dobitką już nie miał szans. Zbiórka tuż przy linii i egzekucja. Trafia Mamdouh Ashem Shebib.

27. minuta (19:11)

MORYTOOOO! Trafia!

27. minuta (18:11)

Kielczanie w pozycyjnym. Moryto zatrzymany, jest faul, wznowienie akcji, Olejniczak rzuca i trafia w słupek. Kolejne wznowienie i FAUL! Bardzo niegrzecznie nokautowany jest Alex. Sędzia daje dwie minuty dla Racotea. I na dokładkę karny.

26. minuta (18:11)

Atsem Karalek po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców. I mamy błyskawiczną odpowiedź ze strony przyjezdnych - Humet rzuca do bramki.

26. minuta (17:10)

Jest szybka odpowiedź gości. Ghionea trafia do bramki bronionej przez Wolffa.

25. minuta (17:9)

Vlad Kulesz zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym meczu.

25. minuta (16:9)

Humet Gaminde trafia.

24. minuta (16:8)

Kielczanie z dalekiego dystansu, ale na nieszczęście piłka przelatuje OBOK pustej bramki.

23. minuta (16:8)

Błyskawiczna wymiana bramek. Trafia Racotea, a za chwilę Nahi!

22. minuta (15:7)

Wolff broni! I jest kontra, Moryto przy piłce i mamy kolejne trafienie!

22. minuta (14:7)

Arkadiusz Moryto z karnego!

21. minuta (13:7)

Militaru 2 minuty kary. Kielce w przewadze. Szybko to wykorzystują. Olejniczak do Karaleka, a ten lobuje bramkarza. Bardzo przytomnie i kreatywnie :)

20. minuta (12:7)

Oj... Strata kielczan. Negru do kontry i jest bramka... Słabszy moment kielczan. Ewidentnie.

20. minuta (12:6)

Olejniczak do Karaleka, a ten próbuje tyłem trafić. Jednak tym razem bramkarz był czujny. Czas dla Łomży Vive Kielce.

19. minuta (12:6)

Znowu Bukareszt, bramka dla Alexa Pascuala.

18. minuta (12:5)

Nantes Campos trafia. I kończy się właśnie kara dla Nahiego.

17. minuta (12:4)

Alex z ośmiu metrów!

17. minuta (11:4)

Ghionea nie trafia do bramki! Prawdopodobnie wyjął to Wolff! Brawo. Świetnie w bramce!

16. minuta (11:4)

Nahi dwie minuty i karny dla gości.

Nantes Campos trafia, ale szybka odpowiedź ze strony kieleckiego klubu! Nahi przerzuca bramkarza!

16. minuta (10:3)

15. minuta (10:3)

Czas dla Dinama.

Moryto trafia z kontry! Kielczanie w osłabieniu rzucają bramkę!

14. minuta (9:3)

WOLFF BRONI KARNEGO!!!

Miguel Sanchez 2 minuty.

Miguel Sanchez odesłany na dwie minuty i jest karny...

Piłka smaga palce bramkarza, ale sprytny rzut Moryty znajduje drogę do siatki.

14. minuta (8:3)

Jest i kolejny karny. Przy piłce oczywiście Moryto!

13. minuta (8:3)

Strata Dinama pod bramką gospodarzy. Kielce przechodzą do pozycyjnego.

12. minuta (8:3)

Sićko z dziewiątego metra! Jednak tym razem Heidarirad to broni...

11. minuta (8:3)

Dylan Nahi wchodzi z lewego skrzydła do środka i umieszcza piłkę w siatce!

10. minuta (7:3)

Strata kielczan! Negru trafia z kontry. Ale jest i odpowiedź gospodarzy - Sićko w swoim stylu trafia z daleka. A za kilka sekund poprawia Moryto! Ależ ten wynik galopuje!

9. minuta (5:1)

I kolejny karny, ale tym razem dla przyjezdnych. Pascual Garcia rzuca w kierunku Wolffa, a kielecki bramkarz nie ma tym razem szans na wyjęcie doskonałego rzutu.

8. minuta (5:1)

Faul i jest karny dla gospodarzy. Moryto przy piłce, pierwszy rzut zmarkował, ale przy drugim piłka poszybowała do siatki. Jest bramka!

6. minuta (4:1)

Mamdouh Ashem Shebib otwiera wynik dla gości.

6. minuta (4:0)

Wolff znowu broni! Niewiarygodnie! Noga poszybowała w powietrze i zaczepiła o piłkę rzuconą przez Sorhaindo.

5. minuta (4:0)

Kielczanie pozycyjnie. Vujović probuje podać do Karaleka, ale faul. Jest wznowienie, kolejna próba, Karalek znów przy piłce na kole i trafia z bliska!

4. minuta (3:0)

Dzieje się! Ależ dobre wejście w mecz Łomży Vive Kielce. Świetna defensywa. Teraz mamy kolejny rzut Vujovicia, podobny schemat ale tym razem bramkarz przyjezdnych broni bombę kieleckiego zawodnika.

Karny! WOLFF BRONI!!! Świetna interwencja!!!

3. minuta (3:0)

Goście znów odbijają się od kieleckiej ściany. Łomża Vive Kielce ma piłkę i pozycyjnie próbuje rozpracować rywali. Karacić do Vujovicia, wyskok w powietrze i mamy kolejne trafienie!

2. minuta (2:0)

Kibice skandują KIELCE GOL. Oby tak do samego końca. Tymczasem Bukareszt pudłuje i Łomża Vive w natarciu. Branko Vujović rzuca z dystansu i trafia!

1. minuta (1:0)

NAHI TRAFIA!!!

Zaczęło się! Kibice w jedyny możliwy sposób skomentowali to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą.

A w tle Metallica - Sad but true!

Jeśli bywacie na meczach Ligi Mistrzów, dobrze wiecie, że przychodzi czas na show! Gasną światła i zaczyna się zabawa :) Ten moment nadszedł!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dziś w Hali Legionów mamy komplet. Jeśli nie załapaliście się na to święto, mamy kilka alternatyw. Pozna naszym LIVE, są też transmisje telewizyjne. Sprawdźcie na naszym portalu, gdzie można się delektować tym widowiskiem :)