ŁKS Łódź

0:0 (0:0)

14:37

Uderzenie na bramkę Korony zablokowane. I sędzia kończy to spotkanie. Mamy bezbramkowy remis. Oj szkoda, to było do wygrania, ale po raz kolejny czerwona kartka krzyżuje plany Korony Kielce. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na konferencję pomeczową oraz inne wypowiedzi, które znajdą się na naszym portalu.

Błanik powalczył z trzema zawodnikami i wywalczył aut. Widać kolosalną przewagę rywala, skoro mogli sobie pozwolić na potrójną asekurację.

Piłka wybita spod bramki! Kontra ŁKSu, na szczęście spowolniona.

Błanik sfaulowany tuż przy linii bocznej, na wysokości pola karnego. Znowu jest dobry i dogodny wolny do zdobycia bramki.

Petrović za Takaca.

LKS wychodzi do akcji. Najpierw uderzenie Wolskiego broni Malarczyk, a dobitka po drugiej stronie pola karnego w wykonaniu Ricardinho była daleka od ideału.

Błanik wrzuca, ale blok. Jeszcze Danek powalczył i mamy aut.

Rzut wolny dla Korony. Całkiem blisko, bo na wysokości pola karnego.

5 MINUT WIĘCEJ MECZU. Sporo.

Kolejna wrzutka, zgranie w pole bramkowe i łapie to w koszyk Forent. Obecnie najbardziej zapracowany zawodnik.

ŁKS w ofensywie. Dośrodkowanie, piąstkuje Forenc!

Faul na Koroniarzu. Kielczanie wznawiają od własnej połówki.

Znowu zamieszanie pod bramką Korony. ŁKS próbował wejść do bramki, ale i tym razem się nie udało.

Jurić i Wolski za Corrala oraz Kuźmę.

Samuel Corral znowu uderza! Tym razem z pierwszej piłki z okolicy 22 metrów. Piłka obok słupka. Corral nie może uwierzyć, że tego nie trafił.

Kolejne zakotłowanie pod bramką żółto-czerwonych, ale kielczanie wychodzą z tego. Piłka wybita na środek pola. Kielczanie szukają swoich szans w kontratakach, jednak ŁKS trzyma koncentrację na wodzy.

Korona dwoi się i troi, walczy o życie.

Wolny dla ŁKSu. Corral uderza, jednak piłka zatrzymuje się na murze. Kolejne próby miejscowych nie dają rezultatu. Korona broni bardzo ofiarnie.

To była wrzutka z lewej strony na długi słupek, akcję głową próbował zamykać zawodnik ŁKSu, ale piłka zatrzymała się na słupku. NIEBEZPIECZNIE. Za chwilę Korona wychodzi do kontry, ale tuż przed polem karnym Górski został zatrzymany ofiarnym wślizgiem.

Samuel Corral w słupek!!! ŁKS szalenie bliski zdobycia gola!

Danek z próbą wrzutki, ale zablokowany. Korona ma aut pod bramką łodzian. Jest wrzutka w pole karne, uderza na bramkę Górski, jednak nie ma bramki.

ŁKS: Moreno za Janczukowicza.

Amroziński i Sewerzyński za Szykawkę oraz Szpakowskiego.

Kowalczyk przed cudowną szansą! Dostał wystawkę na 11. metr, ale uderzenie było złe! Obok słupka. To była doskonała okazja dla ŁKSu.

Korona przejęła piłkę i zaczęła biec do kontry. Nagle kieleckiego piłkarza złapał za koszulkę Bąkowicz. Żółta kartka.

ŁKS przy piłce na połowie Korony.

Szpakowski faulowany na połowie miejscowych. Będzie krótkie rozegranie, bo faul miał miejsce przy linii wyznaczającej środek boiska.

Dąbrowski bardzo blisko zdobycia gola. Dobrze wyskoczył do piłki ale chybił z główki. Piłka wyleciała poza linię końcową.

Rzut wolny ŁKSu na wysokości pola karnego.

Ricardihno już szaleje. Świetny strzał głową na kielecką bramkę. Piłka przeleciała tuż przy spojeniu.

Kowalczyk za Trąbkę. Debiut. I jeszcze jedna zmiana ŁKSu - Ricardinio za Domingueza.

Piłka wylądowała za linię końową. Korona od bramki.

Rożny dla ŁKSu.

Górski za Podgórskiego oraz Błanik za Frączczaka.

Takac uderza z nieprzygotowanej pozycji. I nie ma bramki.

Nie będzie łatwo, oj nie będzie łatwo.

A teraz akcja ŁKSu! Trąbka uderza, piłka odbija się od zawodników Korony i spada pod nogi Pirulo. Uderzenie z daleka poleciało nam poprzeczkę.

Niesamowite...

ZEBIĆ DRUGA ŻÓŁTA KARTKA.

Monsalve żółta kartka. Chwilę wcześniej ten sam kartonik ujrzał Malarczyk.

Szykawka z Dąbrowskim zderzyli się głowami w polu karnym. Gra przerwana.

Aut dla Korony na wysokości pola karnego.

Wolny dla gospodarzy po faulu Danka. Żółta kartka dla tego zawodnika.

Szykawka walczył z Dąbrowskim o piłkę w polu karnym ŁKSu, ostatecznie ten drugi odbił ją głowa do nadbiegającego Marka Kozioła.

Danek fauluje na środku boiska. Piłka dla ŁKSu.

Takac leży. Potrzebna pomoc sztabu medycznego.

Korona próbuje podkręcić tempo. Kielczanie mają ciąg na bramkę rywala, jednak ŁKS skutecznie się broni.

ŁKS także się melduje. A więc GRAMY.

Wracamy do gry! Korona Kielce już na boisku.

I koniec pierwszej połowy.

I... Niestety... Znowu nie została uznana.

Piłka w siatce ŁKSu!

1 minuta więcej.

Szpakowski wypuszcza Szykawkę, jednak akcja zablokowana. Korona w końcówce nieco lepiej.

Nieźle Corral! Kolejny rajd lewą stroną zakończony wrzutką. Tym razem zablokowany i będzie rzut rożny.

Rozegrane krótko - podanie do Podgórskiego, ten wrzuca w pole karne, ŁKS wybija tę wrzutkę. Futbolówka spada pod nogi Danka, a ten huknął z impetem na bramkę! Piłka przelatuje obok słupka!

Szykawka sfaulowany przy linii bocznej. Będzie wrzutka w pole karne.

Takac próbował wypuścić Corrala po lewym skrzydle, ale to podanie było dalekie od ideału.

Marciniak sfaulowany, błyskawiczne wznowienie przez ŁKS.

Takac uderza na bramkę! Piłka odchodząca i niestety odeszła za bardzo od słupka. Nie ma gola, a Korona inkasuje kolejny niecelny strzał.

Szykawka faulowany tuż przy linii bocznej pola karnego. Niebezpiecznie. Korona przed szansą.

I znowu jest akcja ŁKSu. Nie wygląda to dobrze. Korona ma duże kłopoty. Bąkowicz próbował okiwać kieleckich zawodników w polu karnym, na szczęście się przewrócił.

Forenc się rzucił, a piłka przeleciała obok kieleckiej bramki.

Bardzo głupia strata Szymusika pod kielecką bramką, szybka akcja ŁKSu, wystawka do Pirulo, strzał!

Mocno bita piłka, uderzenie z główki, na szczęście niecelnie.

Zebić z żółtą kartką. Sfaulował rywala przy narożniku i mamy niebezpieczny stały fragment gry.

Korona wychodzi do kontry. Corral wybiega, wrzuca! Świetna wrzutka, jednak ŁKS zdołał się wybronić. Futbolówka wybita poza pole karne.

Dabrowski czaruje, żongluje piłką w polu karnym, próbuje uderzyć, na szczęście mu się to nie udaje.

...Nie ma bramki. Jest wideo weryfikacja... No i mamy potwierdzenie. Gola nie ma.

Malarczyk uderza! Bramkarz broni, ale do siatki dobija Szykawka!

Stały Fragment gry dla Korony. Będzie wrzutka i próba wtłoczenia piłki do bramki.

ŁKS ze znacznym posiadaniem. Aż 68%

Bezpośredni strzał Kuźmy, ale baaardzo zły. Nad poprzeczką.

Rzut wolny dla ŁKSu. 25 metrów do bramki.

Nasza perspektywa:

Świetna pozycja, dużo czasu, ale uderzenie było FATALNE. Mamy nadal 0:0.

FUTBOLÓWKA SPADA NA 12. METRZE POD NOGI PIOTRA JANUCZKOWICZA, STRZAŁ!

Danek powalony na ziemię w momencie egzekwowania wolnego. Faul w polu karnym. Kielecki piłkarz pozbierał się po minucie odpoczynku na murawie i gramy dalej.

Faul dla ŁKSu. 35 metrów do bramki. Będzie wrzutka spod linii autowej.

Dużo walki w środku pola, przechwyt Korony, próba podania do środka, ale ta zostaje zablokowana przez drużynę przeciwną.

Chwilowo bez większych emocji na boisku. Warto zauważyć, że Korona przełamała presję rywala. Jest lepiej. Teraz stały fragment gry Korony, wrzutka z lewej strony, ale bez wymarzonego efektu.

Kibice Korony Kielce na miejscu. Jest tłum.

Szykawka! Świetna akcja Korony! Kielczanie uwolnili się, wyszli na połowę rywala, Szykawka uciekł z linii defensywnej, dostał prostopadłą i miał akcje sam na sam z bramkarzem. Niestety uciekł z piłką do ostrego kąta, golkiper bardzo dobrze zasłonił bramkę i wyratował zespół z opresji.

Piłka wyleciała za linię końcową i od bramki Forenc. Korona próbuje rozgrywać od własnej połowy, lecz ŁKS narzuca ogromną presję.

Wrzutka, wybicie Frączczaka i przechwyt ŁKSu. Pełna kontrola gospodarzy.

Jest faul na połowie Korony. 30 metrów do bramki. ŁKS przed szansą.

Kielczanie spychani do defensywy. Przydałoby się nieco rozwinąć skrzydła. Ale to ŁKS dyktuje warunku. Jest wrzutka Marciniaka, na szczęście wybita. Ale Korona cały czas gra na uwolnienie.

ŁKS znowu się rozpędza.

Przerzut ŁKSu na lewą flankę, tam próbował się uwolnić jeden z ich zawodników, jednak Korona zgasiła tę akcję. Za chwilę kolejne uderzenie z dystansu i tym razem piłka przeleciała obok słupka. Oj, robi się niebezpiecznie. ŁKS bardzo groźny na początku. Gra toczy się przede wszystkim na połowie kieleckiego klubu.

ŁKS w natarciu. Uderzenie z daleka Domingueza, ale zablokowane.

A więc rozpoczynamy kolejny mecz pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego.