SG Flensburg-Handewitt

25:33

Łomża Vive Kielce

22:14

Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy na pomeczowe materiały! To był świetny wieczór z piłką ręczną w roli głównej. Do usłyszenia na kolejnych meczach! Żegna się Mateusz Kaleta - dobrego wieczoru!

22:13

Świetne spotkanie w wykonaniu Łomży Vive Kielce. Kapitalny mecz Andreasa Wolffa. Kielczanie kontrolowali przebieg meczu od początku do końca i zasłużenie wygrywają 33:25. W pierwszej połowie zdarzyło się trochę niefrasobliwości w ataku, bardzo dobrze bronił też golkiper gospodarzy Benjamin Burić, ale druga połowa rozwiała wszystkie wątpliwości! Kapitalne spotkanie, które napawa nas wielkim optymizmem przed kolejnymi tygodniami z udziałem kielczan. A pamiętajmy, że w kalendarzu jeszcze m. in. mecz z Telekomem Veszprem.

MVP wybrany oczywiście Andreas Wolff - zasłużenie!

60. minuta (26:33)

Na koniec Wolff musi wyjąć piłkę z siatki, ale to koniec! Łomża Vive Kielce gromi SG Flensburg-Handewitt!

59. minuta (25:33)

A teraz szczęście było z kielczanami. Poprzeczka i bramka Karalioka w odpowiedzi. Końcówka pod pełne dyktando Łomży Vive Kielce!

59. minuta (25:32)

Moryto podbija wynik!

58. minuta (25:31)

Sićko trafia, po chwili kolejna kapitalna obrona Wolffa, który nie odbija, a wręcz łapie piłkę w ręce!

57. minuta (25:30)

Mensing zmniejsza stratę rywali.

57. minuta (24:30)

Świetne wejście, dwa dynamiczne kroki i rzut z daleka Igora Karacicia! To była bramka nr 30 dla kielczan i pełna kontrola w końcówce tego spotkania!

56. minuta (24:29)

WOOOOOOOOLFF! Znowu to robi!

Kielczanie rozmontowali obronę rywali! Nahi trafia sam na sam z bramkarzem.

56. minuta (24:28)

Wolff broni rzut Sempera, który wpadł w kielecką obronę na dużej szybkości! A Talant Dujszebajew bierze czas.

55. minuta (24:28)

Magnus Rod wykluczony na dwie minuty, jest bramka Karacicia z karnego! Zostało pięć ostatnich minut.

54. minuta (24:27)

Mensing trafia.

53. minuta (23:27)

Sićko zameldował się na boisku bramką.

52. minuta (22:26)

Marius Steinhauser na 23:26. W końcówce będą jeszcze emocje.

51. minuta (22:26)

Ładna, składna akcja, piłka trafia do Hald Jensena i ten trafia do siatki obok interweniującego Wolffa.

50. minuta (21:26)

Na dziesięć minut przed końcem na listę strzelców wpisuje się Alex Dujshebaev.

50. minuta (21:25)

Pierwsza bramka Tournata, a po chwili znów świetnie broni Andreas Wolff. To dziś bohater Łomży Vive Kielce.

49. minuta (21:24)

Faul Vujovicia, a Jakobsen lepszy od Wolffa z karnego.

48. minuta (20:24)

Alex Dujshebaev przedziera się i podwyższa rezultat.

47. minuta (20:23)

Jest radość w ekipie Flensburga. Steinhauser zdobywa bramkę nr 20 dla gospodarzy. Wciąż trzy bramki przewagi kielczan.

47. minuta (19:23)

Wolff z kolejną świetną interwencją!

46. minuta (19:23)

Rzut Kulesza broni golkiper Flensburga.

Długo akcję rozgrywał Flensburg, ostatecznie na rzut zdecydował się Gottfridsson, ale była to dobra decyzja.

44. minuta (18:22)

Gospodarze znajdują drogę do siatki ze skrzydła. Autorem bramki Marius Steinhauser.

43. minuta (17:22)

Czas dla Flensburga.

Nahi trafia po raz piąty do siatki.

42. minuta (17:21)

Jedenasta obrona Wolffa! Ma 41% skuteczności.

Kulesz posyła pocisk z drugiej linii.

41. minuta (17:20)

Karaliok kończy akcję rzutem z koła, ale jest odpowiedź Roda.

41. minuta (16:19)

Burić broni rzut Alexa, zbiera Moryto.

40. minuta (16:19)

Szybka kontra Flensbura zakonczona bramką.

39. minuta (15:19)

Jakobsen umieszcza piłkę w okienku bramki rzutem ze skrzydła.

38. minuta (14:19)

Alex Dujshebaev mocnym rzutem wykorzystuje karnego.

37. minuta (14:18)

Lob na Wolffem i bramka!

36. minuta (13:18)

Dwie minuty kary dla Sancheza-Migallona i rzut karny dla gospodarzy.

Karacić po koźle wykorzystuje rzut karny.

36. minuta (13:17)

35. minuta (13:17)

Wymiana ciosów. Najpierw Golla, potem Nahi, a kolejno obrona Wolffa!

Mamy błyskawiczną wymianę ciosów, najpierw Golla, potem Nahi, a kolejno świetna obrona Wolffa!

35. minuta (12:16)

Dobry mecz Kulesza! W swoim stylu posłał bombę z drugiej linii.

34. minuta (12:15)

Kulesz przełamuje impas, zdobywa pierwszą bramkę po trzech minutach drugiej połowy.

33. minuta (12:14)

Broni Wolff!

32. minuta (12:14)

A % Buricia rośnie. Teraz zatrzymał Karalioka, który próbował "wrkętki".

31. minuta (12:14)

Kielczanie mylą się w pierwszej akcji drugiej połowy.

30. minuta (12:14)

Do przerwy Wolff: 35%, Burić 39%, Kornecki 50%.

0. minuta (12:14)

Wracamy na drugą połowę.

Szybko zleciała ta pierwsza połowa! A działo się dużo. Niezły mecz Łomży Vive, świetne otwarcie, potem kielczanie trochę spuścili z tonu i zmarnowali kilka okazji, ale mają dwie bramki zaliczki. Słaba skuteczność obu drużyn w ataku, po stronie kielczan to 50%, po stronie gospodarzy tylko 36%. Ale to przede wszystkim zasługa świetnie dysponowanych bramkarzy. Benjamin Burić i Andreas Wolff wyrastają na pierwszoplanowe postacie dzisiejszego wieczoru. Czekamy na drugą połowę!

255. minuta (12:14)

Kulesz rzuca sześć sekund przed końcem i mamy 14:12!

30. minuta (12:13)

Na ostatnie dwadzieścia sekund pierwszej połowy Talant Dujszebajew bierze czas.

Burić broni rzut Karacicia, a w odpowiedzi Flensburg zmniejsza stratę! To jest dzisiaj mecz bramkarzy.

29. minuta (11:13)

Kulesz wskoczył w pole karne, ale przekroczył linię i bramka nie została zaliczona. A w międzyczasie w bramce pojawia się Mateusz Kornecki, który wita się z boiskiem interwencją!

27. minuta (11:13)

Wolff broni karnego!

26. minuta (11:13)

Burić znów na posterunku! Tym razem broni rzut Vujovicia. Golkiper Flensbura jest dziś w bardzo dobrej dyspozycji.

25. minuta (11:13)

Szybko rozegrana kontra gospodarzy przynosi skutek rzutem ze skrzydła.

24. minuta (10:13)

Po chwili przestoju Jim Gottfridsson odpowiada na trafienie Thrastarsona.

22. minuta (9:12)

Burić broni karnego Moryty!

Simon Hald Jensen ukarany dwoma minutami.

21. minuta (9:12)

Mensah Larsen w samo okienko!

20. minuta (8:12)

Haukur Thrastarson zapisuje się w protokole jako zdobywca bramki nr 12 dla kielczan.

19. minuta (8:11)

Szybko pograli gospodarze, Einarson przedziera się przez obronę i trafia do siatki.

19. minuta (7:11)

I jeszcze raz Nahi! Tym razem z kontrataku. I Łomża Vive znów ma +4 bramki.

18. minuta (7:10)

Lasse Svan znajduje lukę w obronie i zaskakuje Wolffa, po chwili odpowiedź Nahiego ze skrzydła.

17. minuta (6:9)

Alex Dujshebaev po raz pierwszy dzisiaj pokazał swój zmysł i szybkość! Jest bramka!

16. minuta (6:7)

Brawo! Jest odpowiedź Igora Karacicia. Ważna bramka, bo zawodnicy Flensburga złapali wiatr w żagle.

15. minuta (6:7)

I kolejne trafienie gospodarzy! Mensah Larsen dziurawi siatkę, Wolff bez szans po mocnym rzucie z drugiej linii.

15. minuta (5:7)

Flensburg zbliża się na dwie bramki straty.

14. minuta (4:7)

Ależ teraz wymiana ciosów po stronie bramkarzy! Najpierw broni Burić, po chwili Wolff! Kapitalny początek tego spotkania.

13. minuta (4:7)

Semper przedziera się przez obronę i zdobywa swojego trzecie trafienie dzisiaj.

13. minuta (3:7)

Teraz stracona szansa Łomży Vive Kielce w ataku. Po faulu w obronie żółta kartka dla Miguela Sancheza-Migallona.

12. minuta (3:7)

Karaliok nieprzepisowo zatrzymał rywala. Jest karny dla Flensburga, którego w świetnym stylu broni Andreas Wolff!

11. minuta (3:7)

Wydawało się, że piłka będzie stracona, ale powalczył Alex, podał do Karalioka, a ten wykończył akcję z koła. Jest okazałe prowadzenie Łomży Vive i pierwszy czas dla trenera gospodarzy.

11. minuta (3:6)

Szybko zagrali gospodarze, podanie na skrzydło i tam Lasse Svan znajduje lukę pod ręką Andreasa Wolffa.

10. minuta (2:6)

Podanie na skrzydło, tam jest Nahi, który zamyka składnie rozegraną akcję!

9. minuta (2:5)

Świetny przechwyt kielczan w obronie, Moryto biegnie z kontrą, ale przegrywa pojedynek sam na sam z Buriciem! Ten bramkarz dał nam się już we znaki, oby nie dziś! Piłka dalej dla kielczan.

8. minuta (2:5)

Trafienie Sempera i odpowiedź Moryty. Jest 5:2!

6. minuta (1:4)

Karacić dziurawi bramkę rywala!

3. minuta (1:3)

Intensywny i szybki początek tego spotkania. Najpierw na 3:0 podwyższa Igor Karacić, po chwili pierwsza bramka dla gospodarzy autorstwa Simona Sempera.

2. minuta (0:2)

Arek Moryto i 2:0!

1. minuta (0:1)

Wynik w Niemczech otwiera Arciom Karaliok.

Zaczynamy mecz Flensburg-Handewitt - Łomża Vive Kielce!

20:32

Pierwszy mecz, rozgrywany na jesieni w Hali Legionów, Łomża Vive wygrała 37:29. Flensburg-Handewitt był wtedy bardzo osłabiony. Dziś sytuacja kadrowa rywali mistrzów Polski wygląda znacznie lepiej (składy w specjalnej zakładce), ale my po cichu liczymy na powtórkę z rozrywki. A jak nie tak okazałe zwycięstwo to chociaż jedną bramką :)

20:30

20:30

Dzień dobry Kielce! Dziś wszystkie oczy zwrócone na Flensburg. Przed nami "mecz tygodnia" 11. kolejki Ligi Mistrzów!