Yauheni Shykauka (81')
1:0 (0:0)

Skra Częstochowa

255. minuta

3/3. Trzecie zwycięstwo Korony w zimowych sparingach. Dziś o skromnym triumfie nad Skrą Częstochowa zadecydowała bramka nowego gracza kielczan - Yauheniego Shykauki.

Koniec!

88. minuta

W końcówce meczu to goście częściej operują piłką.

87. minuta

Jeszcze dwie zmiany w żółto-czerwonych szeregach. Zwoźny za Strzebońskiego i Konstantyn za Bojańczyka.

83. minuta

Ależ nerwowo dziś przy Kusocińskiego. To spięcie zaangażowało prawie wszystkich zawodników na boisku.

79. minuta

To tylko jedna bramka - mamy nadzieję, że z wielu - ale właśnie takiego lisa pola karnego potrzeba Koronie.

76. minuta

Białorusin upolował odbitą piłkę po strzale Góskiego.

73. minuta

GOOOL!!! Shykauka z debiutanckim trafianiem.

72. minuta

Żółto-czerwoni wycofali się na swoją połową. Może z kontrataków uda się ukłuć rywala.

70. minuta

Koroniarze mieli kolejną szasnę z rzutu rożnego, jednak po stronie zysków bez zmian.

69. minuta

Gra praktycznie nie istnieje na połowie kielczan. Korona dominuję, ale czy wreszcie przekuje przewagę na bramkę?

68. minuta

Kolejny korner dla kielczan. Wyraźna przewaga zawodników Ojrzyńskiego.

67. minuta

Było bardzo blisko! Sewerzyński główkował jednak kapitalną interwencją popisał się golkiper Skry.

67. minuta

Kolejna szansa z tego samego narożnika.

65. minuta

Pierwsza akcja Białorusina. Rosły snajper ruszył lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

63. minuta

Opuszcza boisko Szymon Majewski. W jego miejsce nowy nabytek Korony - Yauheni Shykauka.

62. minuta

Szykuje się zmiana w szeregach gospodarzy.

60. minuta

Mamy małą kontrowersję. Wydaje się, że piłka trafiła w rękę Łukasza Sierpiny, który znajdował się we własnym polu karnym. Gwizdek sędziego milczy.

59. minuta

58. minuta

Bardzo nieudane rozegranie.

57. minuta

Było groźnie! W wyniku zamieszania Skra będzie miała jeszcze rzut rożny.

56. minuta

Zagranie ręką Podgórskiego. Dogodna okazja dla Skry. Do bramki Sandacha około 30 metrów.

55. minuta

Bardzo głośny i aktywny w dyrygowaniu zespołu jest Michał Koj. Stoper posyła w kierunku kolegów liczne podpowiedzi, korygując ich ustawienie.

51. minuta

50. minuta

Na boisku dominują okrzyki i podpowiedzi oraz pieczołowitość w wykonywaniu zadań taktycznych. W skrócie - nie dzieje się zbyt wiele.

48. minuta

Korona miała świetną szansę na bramkę, jednak strzał głową Sewerzyńskiego zatrzymał się na słupku bramki gości.

O to skład na drugą połowę: Sandach - Danek, Koj, Zebić, Sierpina - Podgórski, Strzeboński, Bojańczyk, Górski, Sewerzyński - Majewski.

0. minuta

Zaczęli! W Koronie zmiana całej jedenastki.

255. minuta

Sędzia właśnie zakończył pierwszą cześć gry. Korona Kielce remisuje bezbramkowo ze Skrą Częstochowa.

42. minuta

Musimy sprostować. Ekipy ciągle w stosunku 11 na 11. Czerwona kartka oznaczała w tym przypadku zaledwie dwuminutową karę. Po upływie 120 sekund w miejsce ukaranego zawodnika pojawił się zmiennik.

41. minuta

Dobry zryw po drugiej stronie placu gry. Dynamiczna kontra zakończona strzałem.

40. minuta

Trwa niemoc z tego fragmentu gry kielczan. Ponownie piłka zatrzymuje się na pierwszym obrońcy.

39. minuta

Nieudana centra Błanika, ale będzie druga szans - rzut rożny.

38. minuta

Z dobrej strony pokazał się Takac. Dobre rozrzucenie do Amrozińskiego, który wywalczył rzut wolny.

37. minuta

Dobitka Szymusika równie nieudana.

37. minuta

...prosto w mur.

36. minuta

Łukowski z rzutu wolnego...

35. minuta

CZEROWNA KARTKA. Ukarany piłkarz gości. To konsekwencja faulu na Takacu.

34. minuta

Małe spięcie pomiędzy Amrozińskim, a stoperem Skry. Sędzia pokazał po żółtej kartce.

31. minuta

Zalążek ciekawej akcji Korony, ale ponownie brakuje stempla.

30. minuta

Ostre wejść w bocznym sektorze Corrala - żółta karta.

29. minuta

Fatalnie to rozegrali. Skra w kontrze.

28. minuta

Łukowski... pole karne, oddaje do Błanika...

26. minuta

Piłka nie może przejść pierwszego obrońcy...

25. minuta

Rzut rożny dla Korony. Ponownie w roli głównej Corral.

24. minuta

Kielczanie teraz dłużej potrafili utrzymać się przy piłce, jednak przy próbie przyspieszenia gry przewinił Łukowski.

22. minuta

Większość czasu obserwujemy bój o dominację w środku pola. To tam przenosi się cały ciężar gry.

21. minuta

Serweryś ponawia próbę otwarcia gry, ale znowu zagrywa niecelnie.

19. minuta

Brak komunikacji na linii Corral - Błanik. Łatwo oddajemy piłkę.

18. minuta

Indywidualna akcja Kwietniewskiego, ale ponownie górą Zapytkowski.

17. minuta

Co za błąd Szymusika... kontra dla Skry.

16. minuta

Skra miała jeszcze rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej szansy przyjezdnych.

15. minuta

Świetnie wyczuł intencje Mikołaja Kwietniewskiego.

15. minuta

BRONI ZAPYTOWSKI.

15. minuta

Przewinił Szymusik.

14. minuta

Rzut karny dla Skry!

13. minuta

Pewnie wyekspediowana piłka przez gości. Skra w posiadaniu.

12. minuta

Aktywnie na lewej stronie Corral. Rzut rożny dla kielczan.

11. minuta

Niedokładna próba prostopadłego zagrania Sewerysia.

10. minuta

Ponownie byliśmy pod bramką Korony. Kwietniewski z celnym strzałem na bramkę Zapytowskiego.

9. minuta

Mocny strzał, ale bardzo niecelny.

8. minuta

Dużo agresji od początku zawodów. Kolejny faul i ponownie przed dobrą okazją goście.