2:1

Wisła Puławy

Pedro Gaio (46')

Dziękujemy za dzisiejszą relację i zapraszamy po więcej na CKsport.pl!

O drugim zwycięstwie kielczan w zimowych sparingach zadecydowała bramka samobójcza.

Co za historia! Korona pakuje piłkę do siatki w ostatniej akcji gry! Sędzia zakończył zawody.

GOOOL!

Indywidualna akcja Łukowskiego. Chwile później przewiewnie gości i rzut wolny dla Korony.

Młody Koroniarz wstał o własnych siłach.

Sędzia zatrzymuje grę. Leży na murawie Jakub Górski.

Łukowski! Ależ dwie szanse Korony. 24-latek pokusił się potężny strzał z powietrza zza pola karnego.

Strzeboński! Znów było bardzo blisko!

Jednak to wykonanie było bardzo słabe.

Korona odpowiada rożnym.

Z niezłej strony pokazuje się w drugiej odsłonie gry Wisła Puławy. Teraz kolejna obiecująca szansa z jej strony.

W międzyczasie mieliśmy dwie zmiany w szeregach żółto-czerwonych. Huber Zwoźny zmienił Kacpra Bojańczyka, a Jakub Konstantyn, Szymona Majewskiego.

Łukowski... dobra centra, był tam strzał w zamieszaniu, ale dobrze broni bramkarz.

Rzut wolny dla Korony.

Rożny dla gości.

Strzeboński! Dobra akcja Korony, zakończona groźnym uderzeniem utalentowanego gracza.

Groźnie puławianie. Ofiarna interwencja Sewerysia.

Aj... Malarczyk nie wykorzystał tej dobrej centry Łukowskiego.

Kolejny korner dla Korony.

Będzie jeszcze rzut rożny.

Malarczyk... w mur.

Do bramki 20 metrów.

Ładna indywidualna akcja Petrovicia. Jest faul i dogodna okazja z rzutu wolnego.

Korona miała rzut rożny dla to krótkie rozwiązanie, na jakie zdecydowali się jej gracze, nie przyniosło zamierzonych efektów.

Żółta karta dla kapitana Wisły. Faulowany Petrović.

Goście wyraźnie złapali wiatr w żagle. Dużo lepiej prezentują się po zdobytej bramce.

Ale ciężko go złamać. Popularny "Fori" wraca do gry.

Bramkarz Korony bardzo groźne zderzył się z słupkiem.

Gol dla Wisły Puławy. 1:1. Ale ucierpiał Konrad Forenc.

Tym samym odpowiadają goście. Korner z prawej strony boiska.

Na boisku w drugiej połowie obserwujemy m. in. Roberto Corrala, nowego gracza Korony Kielce. Hiszpan wywalczył właśnie rzut rożny.

Obraz gry nie zmienia się, to kielczanie będą prowadzili grę.

Leszek Ojrzyński zdecydował się na wymianę całej jedenastki.

Gramy!

Zawodnicy obu ekip już na placu gry. Za chwile początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej części gry. Korona prowadzi po bramce Dawida Błanika.

Ale świetny powrót Takaca.

Strata Podgórskiego. Kontra gości.

Ponownie lewą flanką kielczanie. Ponownie wrzucał Sierpina. Tylko aut dla Korony.

Wreszcie zawitaliśmy pod bramką Zapytowskiego. Próba Wisły zakończona sygnalizacją sędziego o spalonym.

GOOOL! Dawid Błanik po centrze Adriana Danka. Dobra składna akcja Korony,

Pierwsza kartka w meczu. Ukarany Artur Amroziński.

Akcja indywidualna Podgórskiego zakończyła się jego błędem technicznym. Nieudany występ 25-latka.

Na boisku widać dziś znaczną różnicę klas. Inna sprawa, że Korona nie potrafi udowodnić przewagi bramkami.

Do piłki podszedł sam poszkodowany, jednak murawa spłatała mu figla. Skrzydłowy poślizgnął się przy strzale.

Błanik faulowany. Okazja do bezpośredniego strzału.

Kontra za kontrę.

Ale bardzo słaba ta wrzutka.

Takac przy piłce.

Faul na Błaniku. Rzut wolny dla Korony z okolic 40 metra.

Amroziński! Było bardzo blisko. Dobry półwolej testowanego gracza.

Kolejny rożny dla ekipy Ojrzyńskiego.

Błanik wrzuca, ale dobre piąstkowanie golkipera Wisły.

Korona nie zdejmuje nogi z gazu. Tym razem rzut wolny.

Niezła centra Błanika, ale goście równie dobrze poradzili sobie z tą piłką.

Kolejny korner dla Korony. Tym razem z prawej strony placu gry.

Piłka po centrze Sierpiny nie przeszła nawet pierwszego obrońcy, później swoich sił z dystansu próbował jeszcze Takac, ale pozostawimy to bez komentarza.

Błanik! Ależ zakręcił obrońcami. Rzut rożny dla kielczan.

Korona zdecydowanie bardziej upodobała sobie ataki lewą stroną. Tu bardzo aktywny jest Łukasz Sierpina.

Odpowiadają prawą stroną goście, jednak piłka zatrzymuje się na głowie Szymusika.

Kapitalna kombinacja Oliveiry, Takaca i Podgórskiego i kiks tego ostatniego w sytuacji sam na sam,

Jak to nie wpadło?!?! Co za okazja Korony.

Faulowany w środkowej strefie Takac. Korona w ataku pozycyjnym.

Jest i on! Ciekawe, jak będzie się spisywał! :)

Dobra próba rozrzucenia przez Takca. Jednak strata w bocznym sektorze Podgórskiego.

Piłka w rękach bramkarza Korony.

Rzut wolny dla gości.

Wracamy do Państwa. Przepraszamy za problemy. Na boisku ciągle 0:0. Na ten moment meczy bez większej historii.