32:27 (16:14)

Łomża Vive Kielce

22:22

22:22

Za nami ciekawy mecz, ale jednak przegrany. Kielczanie 27/45 wykorzystanych akcji, a PSG 32/51. W karnych PSG 5/6, a Kielce - 2/5. Jest różnica. Mistrzowie Polski tym razem słabsi, ale i tak GRATULACJE I DZIĘKI ZA WALKĘ. Dziękujemy za uwagę.

22:19

Ostatni rzut, Karalek nie trafia. Było blisko. I to już koniec!

60. minuta (32:27)

Ale podoba nam się podejście kielczan. MIMO WSZYSTKO GRAMY DO KOŃCA.

Czas dla gospodarzy.

Remili.

60. minuta (31:27)

PSG nadal w pozycyjnym. Czekamy na koniec. Tego już się nie da wygrać.

59. minuta (31:27)

Hansen myli się. Oj, z akcji jakoś nie może się dziś wstrzelić.

PSG pozycyjnie.

udało się!

59. minuta (31:26)

Nahi będzie próbował pokonać Gerarda.

Karny dla kieleckiego klubu.

Ciężki teren. W Paryżu niełatwo o dobry wynik.

58. minuta (31:26)

PSG ma piłkę. Atak pozycyjny. Nie śpieszy im się.

Ale ciężko o coś innego, zwłaszcza, że kielczanie właśnie kończą grać w osłabieniu.

57. minuta (31:26)

Znowu PSG trafia. Grebille.

56. minuta (30:26)

Kulesz pięknie z dystansu.

56. minuta (30:25)

Hansen trafia do siatki. Perfekcyjne trafienie. Bomba na bramkę. 13 rzutów, 7 bramek.

55. minuta (29:25)

Ciężko, ciężko.

Vujović dwie minuty...

Steins próbuje się przedrzeć, ale kielczanie ładnie bronią.

To dopiero pierwsza bramka Karacicia w tym meczu. Teraz Paryż w ataku. Remili zablokowany!

Karacić!

55. minuta (29:24)

Alex bardzo odpowiedzialnie gra. Widać w takich momentach, że bierze grę na siebie i nie boi się odpowiedzialności. To wręcz go nakręca. Ale niestety - Syprzak z koła. Jak wielka wieża bez problemu trafia do bramki Wolffa.

55. minuta (28:24)

Alex!

55. minuta (28:23)

54. minuta (28:23)

Hansen trafia.

53. minuta (27:23)

Karny dla PSG. Zgadnijcie kto będzie rzucał.

52. minuta (27:23)

ALEX BIERZE TO NA SIEBIE. Rzuca i trafia obok słupka!

51. minuta (27:22)

Teraz Łomża Vive Kielce w pozycyjnym i starcie Nahiego z Syprzakiem. Jednak nie ma faulu, a pojawiła się wręcz sugestia sędziów, że Nahi symulował.

Jako dziennikarze mamy kontakt z zawodnikami Łomży Vive Kielce. Nahi to kawał chłopa, ale przy Syprzaku wygląda bardzo niewinnie :) Taka dygresja :D

Paryżanie w pozycyjnym.

Ciężko. Przy takiej liczbie zmarnowanych karnych ciężko o dobry wynik. Kielczanie mają ogromny problem.

Syprzak.

50. minuta (26:22)

Kielczanie z kontrą, jednak nie udaje się trafić. Choć goście mają karny... I niestety Gudjonsson marnuje ten rzut, nie ma bramki! NIE MA!!!

49. minuta (26:22)

Alex rzuca, ale świetnie się rzuca Gerard. Kontra i Kounkoud...

48. minuta (25:22)

PSG w pozycyjnym. Znowu dłuży się ta akcja. Hansen podaje do Remiliego, ten wchodzi od prawej strony, rzuca, ale broni to Wolff! Kielczanie wychodzą z akcją, ale paryżanie dobrze wrócili. Więc przechodzimy do pozycyjnego.

47. minuta (25:22)

Gonimy to panowie!

NAHI!!! Ze skrzydła perfekcyjnie!

46. minuta (25:21)

Steins trafia. Pokonuje Morytę w defensywie i Wolffa w bramce.

46. minuta (24:21)

Oba teamy już od minuty grają bez strat osobowych na parkiecie. Dodajemy z gwoli ścisłości, bo byliśmy Wam winni tę informację.

45. minuta (24:21)

Sićko źle podał. Zabrakło. Kontra i Syprzak... Szkoda.

45. minuta (23:21)

Teraz Łomża Vive Kielce będzie męczyć rywali. Oby trafili.

Będzie w końcu gra pasywna? BRONI WOLFF!

44. minuta (23:21)

Hansen próbował przez blok i piłka wylatuje za linię. A więc znowu PSG atakuje. Szalenie długa akcja.

Kristopans, ten kolos, rzuca w bramkę! Jednak nie trafia. Wyjmuje to Wolff. Niestety - PSG cały czas w ataku.

43. minuta (23:21)

Kielczanie popracowali i odpali atak. Dobrze. Bardzo dobrze. Ale PSG wciąż przy piłce.

Teraz PSG w pozycyjnym

Kulesz! Jest bramka! Wykorzystujemy przewagę.

42. minuta (23:20)

Spora strata, ale Kielce próbują ją redukować. Olejniczak próbuje przejść przez blok i obrywa od Remiliego. I jest kara dwóch minut. Raczej bez celowości, ale dwie minutki są.

41. minuta (23:20)

Kounkoud trafia po błyskawicznej akcji. Podanie na prawe skrzydło i finisz akcji.

40. minuta (22:20)

I Remili znowu odjeżdża. Nie daje wyrównać.

39. minuta (21:20)

Steins... A teraz Nahi!!! Sićko szybko podaje do Francuza, a ten kończy akcję!!!

39. minuta (20:19)

Olejniczak! Jest kontakt.

39. minuta (20:18)

Wolff blisko interwencji. Ale wcześniejsza akcja obronna pokazała jak bardzo Niemiec jest rozciągnięty. Noga szybująca w powietrzu, tak błyskawicznie to coś niekonwencjonalnego!

38. minuta (20:18)

Remili trafia.

38. minuta (19:18)

WOLFF! ALE ON SIĘ WYCIĄGNĄŁ! Broni. Piekna interwencja. Zaraz szybka akcja, Sićko wchodzi jak w masło, rzuca i jest bramka!!!

37. minuta (19:17)

A mógł być kontakt. Oba zespoły grają bez jednego zawodnika, z tym, że kielczanom ta kara już sie kończy.

Alex marnuje. Gerard broni! No NIE!

Sićko skacze, robi kozła w powietrzu i... faul! Karny.

36. minuta (19:17)

Kielce w ataku pozycyjnym

Co tu dużo mówić... Grebille 2 minuty kary. Chociaż tyle pocieszenia po stracie Gębali.

35. minuta (19:17)

34. minuta (18:17)

Łapie Wolff, ale mamy rzut karny. I... Czerwona kartka dla Gębali... Ale źle...

Cały czass dwie bramki różnicy. Ale zmienia to Olejniczak!!!

33. minuta (18:16)

Remili w poprzeczkę! Teraz atakują Kielce. Sićko technicznie dokręca piłkę do siatki! I szybko odpowiada Luka Karabatić!

33. minuta (17:15)

Pudło! Podwójne! Wolff broni Hansena i Steinsa!

32. minuta (17:15)

Na parkiecie pojawia się Olejniczak, który spróbuje swoich sił w Paryżu. A teraz trafia inny Polak, Szymon Sićko! Piękny rzut!

31. minuta (17:14)

Remili trafia... Szkoda, bo mogła być kontra kieleckiego klubu, ale mistrzowie Polski nie zagrali jej dokładnie, zaryzykowali i stracili.

30. minuta (16:14)

Tymczasem PSG w ataku.

0. minuta (16:14)

Nasze ulubione zdjęcie! Oby dziś tez były powody do takiej radości!

Trwają ostatnie narady przed decydująca połówką.

No to za chwilę wracamy do gry!

I jak oceniacie to widowisko? dzieje się i bramki padają takie, że palce lizać!

255. minuta (16:14)

Przed chwilą zauważyliśmy, że wprowadziliśmy do składu meczowego... Krzysztofa Lijewskiego :D :D :D Chcielibyście go zobaczyć w grze? :)

Mamy syrenę obwieszczającą koniec pierwszej połowy. Generalnie PSG nieco lepiej, ale Łomża Vive Kielce złapała rytm i ładnie zniwelowała straty. Choć na drugą połowę mistrzowie Polski wchodzą z dwiema bramkami do tyłu. Ale pamiętajcie - niemożliwe nie istnieje dla tej ekipy :)

NIE TRAFIŁ TEGO.

Hansen obok! Wolff rzuca na pustą bramkę!!! Nie

Każda sekunda i każda piłka jest teraz na wagę złota.

Czekamy na rozstrzygnięcie.

Ile to potrafi trwać kilka sekund :D

Faul w ataku... Nie będzie bramki. 9 sekund i tomeout dla gospodarzy, którzy maja piłkę.

kilkanaście sekund.

Kielce w ataku.

Warto tutaj złapać kontakt. Jest na to 20 sekund.

Ale to jeszcze nie koniec tej połowy. Talant bierze czas.

Syprzak sam na sam z Wolffem i jest bramka.

29. minuta (15:14)

Karalek rzucił i trafił!!! Dobrze położył się przy linii 6go metra. Ładnie.

29. minuta (15:13)

No ma ten Duńczyk umiejętności, nie da się ukryć.

28. minuta (15:13)

Karny. Hansen trafia.

28. minuta (14:13)

Sanchez kolejna kara 2 minut.

Thrastarson! Ale on to trafił. Piłka poleciała z podłoża! Genialny rzut. Tak to się robi.

27. minuta (14:12)

Prandi, wspaniały rzut.

27. minuta (13:12)

Jeszcze 20 sekund osłabienia gospodarzy.

26. minuta (13:12)

Kielce w pozycyjnym, PSG jeszcze w osłabieniu. Alex trafia w słupek! Szkoda, aj szkoda!

WOLFF BRONI!!! Co za końcówka!

PSG zacięło się. Pamiętacie, kiedy ostatnio trafili?

25. minuta (13:12)

Alex trafia z karnego! Wcześniej wykluczenie Nikoli Karabaticia.

25. minuta (13:11)

Karalek wrócił i trafił! Świetna akcja z Kuleszem. A teraz broni Wolff! Piękna interwencja. Piłka leciała między nogi, ale Niemiec błyskawicznie zamknął korytarz!

24. minuta (13:10)

Karalek wraca na parkiet. Oba zespoły w komplecie.

Kulesz! Ale wyskok. Przed linią 9go metra! Co za trafienie! Bez szans, bez dyskusji. Gerard nie miał co z tym zrobić.

23. minuta (13:9)

Kielczanie z pusta bramką. Mają minutę osłabienia.

Oba zespoły grają w osłabieniu, choć Steins zaraz wraca. GUDJONSSON trafia!

22. minuta (13:8)

No szarpnął dość mocno Karabaticia :)

Karalek 2 minuty.

21. minuta (13:8)

KULESZ! Zmarkował i rzucił! Piękne wejście!

21. minuta (14:7)

Stein dostaje dwie minuty. To jego drugie wykluczenie.

20. minuta (14:7)

Dał rade. Pewniak PSG w karnych, choć już raz ograny przez Korneckciego.

19. minuta (12:7)

Hansen, tym razem trafia...

Rzut karny dla PSG.

18. minuta (12:7)

PSG pewnie i bezlitośnie. Ale czasu jest jeszcze dużo. Alex rzuca, ale Gerard broni! Ależ on zainterweniował. Świetnie dziś gra.

17. minuta (12:7)

Grebille trafia. Słabszy moment kielczan, którzy nie byli w stanie przejść przez blok defensywny rywali.

17. minuta (11:7)

Sole Sala dostał piłkę od Remiliego na prawe skrzydło i pewnie ograł Wolffa.

17. minuta (10:7)

Sićko! Ależ on to rzucił! Piekielnie mocny rzut!

16. minuta (10:6)

Luka Karabatić trafia do bramki. Wymęczone i trafione. Bez jednego zawodnika. Dali radę.

15. minuta (9:6)

Nahi! Pewnie w pustą bramkę!

15. minuta (9:5)

PSG gra bez dwóch zawodników. Jedno osłabienie dopiero się zaczęło, a drugie potrwa mniej niż minutę.

Kielczanie nie wykorzystali aż siedmiu okazji na zdobycie gola. Sporo, sporo.

A teraz Nahi SHOW!!! Ale to jest wirtuoz. Piłka wkręcona między nogi bramkarza. Piłka zatańczyła na parkiecie i wsunęła się w bramkę. Przy akcji zawodnika Łomży Vive Kielce faulował Syprzak i dostaje 2 minut kary.

15. minuta (9:4)

Syprzak na 9:4... Pewnie z koła.

14. minuta (8:4)

Moryto zebrał piłkę z pola. I nie ma bramki. Nadal jest 8:4.

Czas wzięli gospodarze.

Moryto przed szansą trafienia karnego... Nie trafia! Jest dobitka, trafia! Ale nie zostało to uznane.

13. minuta (8:4)

Hansen dwie minuty kary. Nahi faulowany. Dosadnie. Nieładnie.

Kielczanie grają dalej z pustą bramką starając się w ten sposób zrekompensować sobie brak zawodnika w polu.

12. minuta (8:4)

uuuuu... Gerard trafia z bramki przez całe boisko do pustej bramki. Niestety.

12. minuta (7:4)

Ależ on to wyjął!

BRONI TO!!! MATEUSZ KORNECKI!!!!!!!

Dwie minuty... Szkoda. Sanchez odpoczywa. I karny. Kornecki stoi i czeka na Hansena.

PSG blokowane w defensywie przez Gębalę. Brawo.

11. minuta (7:4)

Tournat wrócił i trafił. Świetnie!

11. minuta (7:3)

Remili trafia... Aj... A jest przewaga. Niestety kielczanie notują głupią stratę i zostali ukarani.

11. minuta (6:3)

Stains kara.

10. minuta (6:2)

Wolff broni Karabaticia!!! Brawo! Super interwencja. Kapitalnie!

Ale akcja Łomży Vive Kielce. Vujović zszedł do lewej i bardzo mocnym rzutem zmieścił piłkę prostokącie!

9. minuta (6:2)

Vujović nie trafia! Próbował się obrócić na kole, ale przytrzymany nie dał rady. A teraz Sićko rzuca i obija nogi bramkarza! Ależ on broni.

Łomża Vive Kielce wykorzystała tylko 2/6 okazji. Koniec kary i gramy w komplecie.

Hansen znowu skutecznie.

8. minuta (5:2)

Ciężary kieleckiego zespołu. Ale to dopiero początek. Sićko rzuca zza linii 9go metra!!! Piękny rzut. On to potrafi. Bramkarz gospodarzy bez szans!

7. minuta (5:1)

I rzut karny... Stains poradził sobie z kielecką defensywą. Będzie rzucał Hansen! TRAFIA! On jest niezniszczalny...

6. minuta (4:1)

Tournat dostaje 2 minuty kary.

5. minuta (4:1)

Vujović nie trafia :(

4. minuta (4:1)

Moryto! Indywidualnie ze środka! Niestety, szybka odpowiedź Keity...

3. minuta (3:0)

Wolff broni! Uffff... Więcej straconych nam nie potrzeba.

2. minuta (3:0)

Dylan Nahi próbuje ze skrzydła! Rewelacyjny wyskok, ale nie trafia... Jest kontra rywali! Remili trafia. Za chwilę szybka akcja i trafia Nikola Karabatić!

1. minuta (1:0)

PSG nie zdążyło szybko zaatakować, choć na takie granie maja papiery. Są w pozycyjnym i szukają swoich szans pod bramką kieleckiego klubu. Luka Karabatić trafia!

Strata!!!

Zaczynamy od kielczan. Łomża Vive Kielce atakuje.

Zapnijcie pasy :)

20:47

OK! Ruszamy!

20:44

Kielczanie spróbują napisać nową historię. Pierwsze zwycięstwo w Paryżu? Czemu nie! Choć jak patrzymy na skład gospodarzy, ten jest szalenie mocny.

20:43

PSG z pewnością będzie się chciało odegrać za porażkę w stolicy województwa świętokrzyskiego i ma do tego sporo możliwości.

20:41

Szukając aktualnych informacji dotyczących kieleckiej piłki ręcznej, warto sobie zapisać ten adres: https://www.cksport.pl/vive.

20:40

– Pamiętam wszystkich zawodników i ich styl gry, ale tak samo oni znają mnie. Myślę, że pod tym względem nikt nie ma przewagi. Czeka nas super mecz przeciwko świetnej drużynie. My już w tym sezonie udowodniliśmy, że dla nas nie ma niemożliwego. Skoro wygraliśmy w Barcelonie, to czemu nie w Paryżu? – mówi Dylan Nahi.