W zasadzie wyczekujemy końca. Tutaj nic się nie wydarzy. Przykry widok. Hajda schodzi, za niego Dziadosz. Thiakane opuszcza plac, za niego melduje się Domagała.

Górski ładny strzał! Ale obok spojenia!

85. minuta

Cikos kartka koloru żółtego.

84. minuta

O meczu ciężko cokolwiek mówić. Myśleliśmy, że gorzej być nie może, zwłaszcza dziś.

81. minuta

KIBICE: GOLAŃSKI, ZRÓB TU PORZĄDEK.

80. minuta

Podanie za krótkie, zaraz poprawka Łukowskiego, ale nic to nie dało. Kielczanie nie strzelili, Puszcza od bramki. Kibice Korony pytają: Co wy robicie.

80. minuta

Wolny dla Korony. Daleko od bramki.

79. minuta

78. minuta

Przykro to mówić, ale Korony nie ma w grze. Kielczanie się pogodzili z losem. Tak to wygląda.

77. minuta

Kobusiński prowokuje Forenca nie chcąc oddac piłki. Prawie doszło do przepychanek.

75. minuta

Puszcza przy piłce. Korona bez wiary. Widać, że strata piątej bramki podziałała.

74. minuta

Bartosz schodzi, a za niego Kobusiński, a w Kielcach: Lewandowski za Petrovicia.

73. minuta

Serafin uderza, ale obok bramki. Znacznie ciekawsze okazują się przepychanki słowne między kibicami obu klubów.

72. minuta

A przepraszam, tylko aut.

72. minuta

Rożny dla Puszczy.

71. minuta

Korona atakuje. Frączczak biegnie, podaje do Górskiego, ten zaraz wycofuje na uderzenie z pierwszej i... Piłka poleciała tak wysoko, że powędrowała do kibiców Korony.

70. minuta

Thiakane zostawił mocno uderzoną piłkę. Ta powędrowała do Cichonia, który z kolei zostawił koledze na dobieg. Na szczęście pierwszy przy niej był Forenc.

69. minuta

Thiakane przed kolejną szansą. Ale nie trafił w bramkę.

68. minuta

Szymusi żółta kartka.

67. minuta

Kibice Korony krzyczą: Korona grać. Resztę można sobie dopisać.

66. minuta

Oliveira faulowany przez Thiakane. Wolny dla Korony z 28 metrów.

65. minuta

64. minuta

I co tu zrobić?

63. minuta

Uderzenie Thiakane, Forenc prawie to łapie, ale piłka ucieka mu spod rąk i dobija to Jakub Bartosz... a

62. minuta

Korona atakuje, piłka odbija się od Błanika, wychodzi poza obszar ataku kieleckiego klubu, zgarnął to Thiakane i poleciał sam na sam z Forencem!

61. minuta

Tymczasem wolny dla puszczy. Piłka ustawiona blisko linii środkowej. Choć biorąc pod  uwagę niewielkie rozmiary tego boiska, wszystko wydaje się bliskie bramki. Z tego zagrania Puszczy nic nie wynika. Teraz akcja toczy się na ich połowie.

61. minuta

Rewelacyjne zagranie Błanika. Świetne! Pięknie. Ale Korona wciąż traci sporo bramek do gospodarzy.

60. minuta

GOL! Łukowski trafia do bramki. Mocny strzał!!!

59. minuta

Błanik zatańczył na 18. metrze. Najpierw w prawo, potem w lewo, zobaczył wbiegającego Łukowskiego, podanie w uliczkę!

58. minuta

Tomalski wybiega do przodu. Już dziś pokazał jak się zdobywa bramki. Podaje do Thiakane, ale piłka do niego nie trafia. Całe szczęście! Szykowała się groźna akcja.

56. minuta

Kibica miejscowi krzyczą 1, 2, 3, 4... MAŁO!

55. minuta

54. minuta

Zmiany Korony Kielce. Oliveira i Górski za Podgórskiego oraz Szpakowskiego.

53. minuta

Główka Niepołomic i broni Forenc!

51. minuta

Kielczanie grają na zwiększonych obrotach, próbują gonić, ale do pełni sukcesu potrzebne są bramki. A tych nie ma.

50. minuta

Puszcza chwilę przy piłce, ale Korona ja odzyskuje, przechodzi na połowę gospodarzy i jest faul. Mamy stały fragment gry. Kielczanie nie czekają, jest wrzutka, Frączczak wchodzi wślizgiem, prawie to wepchnął, ale obrońcy przytomnie wybijają na rożny.

50. minuta

Petrović fauluje Serafina na połowie Niepołomic. Będzie wznowienie z ich połowy.

49. minuta

Pięczak z dystansu uderzył mocno na kielecką bramkę, ale Forenc spokojnie wyłapuje.

49. minuta

Szpakowski fauluje zawodnika drużyny przeciwnej. Puszcza zaczyna od swojej połowy.

48. minuta

Korona mocno zaczęła. Była wrzutka, Szymusik uderzył głowa ale nie trafił. Kielczanie nadal próbują.

47. minuta

Kobylak nie zmieścił się z wykopem w murawie. Korona wznawia.

Korona prowadzi grę. Czekaliśmy na wrzutkę, ale Korona zatrzymana. Od autu zacznie Puszcza.

Gramy.

255. minuta

Sędzia kończy pierwszą połowę. Co to dalej będzie?

48. minuta

Mimo tej straty Puszcza zdaje się kontrolować zdarzenia boiskowe. Kielczanie cały czas w amoku. Proste błędy. Bardzo proste.

47. minuta

Michał Koj zdobywa bramkę! Wrzutka z rożnego, Kobylak nie sięga futbolówki i Koj pakuje ją do bramki.

44. minuta

4 minuty doliczone do tej połowy. Sporo.

43. minuta

Rzut rożny dla Korony. Szpakowski próbował wrzucać ze skrzydła, ale został zablokowany. Będzie dogranie w pole karne.

43. minuta

A na boisku teraz po prostu niewiele się dzieje. Piłka chodzi po boisku, ale nic z tego nie wynika.

43. minuta

42. minuta

Jesteśmy w ciężkim szoku.

42. minuta

41. minuta

Błanik uderza z dystansu, piłka mija słupek. Nie ma bramki.

40. minuta

Strata Petrovicia. Thianake na lewym skrzydle, wrzuca w pole karne, ale kielczanie to bronią.

39. minuta

Błanik faulowany przez Serafina. Podanie do tyłu i Korona próbuje swoich sił.

38. minuta

W tej chwili Puszcza dalej atakuje i bawi się z Koroną.

37. minuta

Hubert Tomalski uderza z dystansu. Piękna bramka. Piłka w okienko. 4:0.

36. minuta

Puszcza przeprowadzała szybki i zmasowany atak. Akcje wyciął Koj, który posłał piłkę na uwolnienie. Dalej w ataku są Niepołomice.

35. minuta

Sierpina wrzuca, uderzenie Podgórskiego, jednak futbolówka mija bramkę.

34. minuta

Korona na połowie rywala, ale to Niepołomice są przy piłce.

33. minuta

Hubert Tomalski.

32. minuta

31. minuta

Cikos strzela bramkę. Forenc rzucił się w prawo, Cikos uderza w przeciwnym kierunku. CO TU SIĘ DZIEJE.

30. minuta

Nie wiemy totalnie co się dzieje. Sędzia cofa Forenca do bramki... Ale czemu, dlaczego...

30. minuta

Sędzia jeszcze coś ugadania z sędzią technicznym.

29. minuta

Zebić schodzi, a za niego Dawid Błanik.

28. minuta

Cikos trzyma piłkę pod pachą. Forenc czeka na konfrontację.

28. minuta

Zawodnik gości jest opatrywany. Czekamy. Ale raczej nic tego nie zmieni, Puszcza ma rzut karny.

28. minuta

Mario Zebić.

27. minuta

Zebić żółta kartka. Interweniował przy linii i.. sędzia wskazuje na 11. metr.

26. minuta

Hajda potrzebował wsparcia fizjoterapeutów. Ale wszystko już dobrze i wracamy do gry.

25. minuta

Korona znów fauluje w środku pola i jest żółta kartka dla Petrovicia.

24. minuta

Wrzuca Podgórski na daleki słupek, jest odegranie do Sierpiny, który uderza z 14 metrów. Piłka grzęźnie, ponowne uderzenie Frączczaka i...! Niestety Kobylak czujny i wyłapuje to. Ale musiał się wysilić. Jednak bramki nie ma i nadal jest 0:2.

23. minuta

Sierpina centrostrzał w pole karne! Piłka minimalnie mija słupek. Jeszcze piłka o kogoś się otarła. I jest rożny.

22. minuta

Statystki pokazują wyrównany mecz. Wynik mówi co innego. Hldak żółta kartka i kolejny wolny dla Korony.

21. minuta

20. minuta

Faul dla Korony. Ponad 30 metrów do bramki, piłka niemal przy linii bocznej.

19. minuta

Frączczak krzyczy na Łukowskiego. Stara się go ustawić na boisku. Jest mobilizacja. Potrzebny jest wstrząs, bo dzieje się źle.

18. minuta

Marcel Pięczek pokonuje Forenca i trafia do bramki. 0:2.

17. minuta

Sierpina będzie wrzucał. Jest faul. Piłka z boku na wysokości pola karnego. A jednak wrzuca Podgórski, niestety Puszcza broni to i KONTRUJE!!! Sam na sam idzie Pięczek!

16. minuta

Petrović przejął w środku pola! Rozrzucił piłkę na lewą stronę do Łukowskiego, wrzutka na głowę Podgórskiego! I niestety Jacek nie uderza tego dobrze.

15. minuta

Marcin Szpakowski żółta kartka. Zatrzymał akcję rywali na środku boiska.

14. minuta

Korona próbowała grać w ofensywie, ale po kilku podaniach jeden z kieleckich zawodników sfaulował defensora Puszczy.

13. minuta

A to już radość po bramce.

12. minuta

Thiakane uderza! Ponad murem, ale i ponad bramką. Strzał daleki od perfekcji.

11. minuta

Michał Koj.

11. minuta

Koj żółta kartka.  Zatrzymał Hajdę tuż przed polem karnym. Mamy 18 metrów do bramki.

10. minuta

Teraz jest reakcja. Ale i Szpakowski zdążył się pozbierać. No nie jest dobrze. Choć to dopiero początek i trzeba wierzyć, że kielczanie szybko się pozbierają.

10. minuta

Korona próbuje się rozpędzić. Mimo wszystko. Szpakowski silnie uderzony, leży na murawie, ale sędzia nie zatrzymuje gry.

9. minuta

Uderzenie, piłka odbija się od muru, potem dwie dobitki, które grzęzną w nogach Koroniarzy, za chwilę kolejne uderzenie, broni Forenc, ale już dobitki nie zdołał. Silne uderzenie pod poprzeczkę. Erik Cikos trafia i mamy bramkę...

8. minuta

Wrzutka na krótki słupek. Piłka leci na wysokości 1 metra, spada na głowę Wojcinowicza, uderzenie! Ale zablokowane. Teraz mamy wolny dla gospodarzy.

7. minuta

6. minuta

Piłka na połowie Korony i aut dla gości. Rzuca Sierpina, płka trafia do Petrovicia, który jest faulowany. Korona wznawia od stałego fragmentu gry na swojej połowie i nic z tego nie wynika, bo po dalekim wykopie futbolówkę łapie Kobylak.

5. minuta

Póki co, nie jesteśmy świadkami porywającego widowiska. Gra toczy się głównie w środkowej strefie.

4. minuta

Jeden z zawodników gości leży. Czekamy na wznowienie.

3. minuta

Korona spaliła akcje w najmniej oczekiwanym momencie. Błąd ustawienia kieleckiego zespołu.

2. minuta

Niepołomice atakują. Są na połowie Korony Kielce.

2. minuta

Rozpoczęliśmy!

20:28

Zawodnicy Korony Kielce już na boisku, za nimi wbiegają piłkarze gospodarzy.

20:26

Piłka już czeka na rozpoczęcie kolejnego spotkania w ramach Fortuna 1. Ligi. Szykuje się dość chłodna atmosfera, dlatego liczymy na wzmożony atak Korony Kielce i grad bramek, jaki nas rozgrzeje :)