Montpellier

25:29 (13:16)

Vive Tauron Kielce

0. minuta (25:29)

Cztery bramki przed rewanżem do dobra zaliczka Vive Tauronu! Tym bardziej, że drugi pojedynek obu ekip rozegrany zostanie w Hali Legionów. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

255. minuta (25:29)

Vive wygrało 29:25!

60. minuta (25:29)

Znów Zorman! Bardzo ważne trafienie Słoweńca! Była kontra Cupicia, ale nieskutecznie. Montpellier też traci. 15 sekund i Vive ma szansę na bramkę. Rzuca Agingalde!

59. minuta (25:27)

Piłka dla Vive! Ponad minuta do końca meczu!

58. minuta (25:27)

Trafia Simonet. Dwie i pół minuty do końca meczu. W odpowiedzi Zorman!

58. minuta (24:26)

O czas prosi trener Montpellier.

57. minuta (24:26)

Kroki Doleneca. Kielczanie byli faulowani, chyba powinna być kara. Ale nie sędziowie jej nie pokazali... Dobrze! Jest trafienie Jureckiego!

56. minuta (24:25)

Rzuca Aginagalde, ale w bramkarza. Kielczanie musza to obronić, bo inaczej będzie remis.

55. minuta (24:25)

Jest bramka. Vive prowadzi już tylko jednym trafieniem. Czas dla Dujszebajewa.

54. minuta (23:25)

Rzuca Rosińskie, ale nieskutecznie. Kielczanie musza zachować kontentrację, bo Franzuci maja szanse na kontaktowe trafienie.

53. minuta (23:25)

Issam Tej trafia z koła, Montpellier zmniejsza stratę.

53. minuta (22:25)

Faul w ataku Denisa Bunticia.

51. minuta (21:25)

Rzuca Buntić!

51. minuta (21:24)

Sego obronił w bardzo dobrym stylu, ale piłka wpadła w ręce Simoneta.

50. minuta (20:24)

O przerwe prosi trner Patice Canayer.

Znów szansa na prowadzenie czterema oczkami. Jest bramka Tomka Rosińskiego!

48. minuta (20:23)

Była szansa na prowadzenie czterema bramkami, ale nie tym razem...

46. minuta (20:23)

Jurecki faulowany przy rzucie! Jest bramka i dwie minuty kary dla Fabregasa (Ludowica).

45. minuta (20:22)

A takie plakaty zachęcały do wybrania się na ten mecz:

45. minuta (19:22)

Jurecki zatrzymywany, to chyba powinny być dwie minuty kary. Po chwili "Dzidziuś" zdobywa bramkę.

44. minuta (19:21)

Szybka akcja Montpellier i karny. W hali słychać kibiców, którzy krzycza: Marin Sego. A Chorwat był bliski obrony.

44. minuta (18:21)

Buntić wrócił już na boisko.

43. minuta (18:21)

Kontra w wykonaniu Reichmanna! To ważna bramka dla Vive!

42. minuta (18:20)

Jakiegoś urazu doznał Buntić. W jego miejsce wchodzi Buntić.

41. minuta (18:20)

Vive w osłabeniu, ale i tak rzuca bramkę. Błyskawicznie odpowiadaja Francuzi.

40. minuta (17:19)

Na dwie minuty na ławce usiadzie Michał Jurecki. Jest też karny dla Montpellier.

39. minuta (16:19)

Broni Sego! Ale też akcja Vive nieskuteczna.

38. minuta (16:19)

Rozwiazał się już worek z bramkami, a gra toczy się na zasadzie gol za gol.

37. minuta (16:18)

Było trafienie Montpellier, ale i szybka odpowiedź Vive, a dokładniej Aginagalde.

36. minuta (14:17)

No i jest bramka! Z kontry Jachlewski!

35. minuta (14:16)

W bramce znów świetnie Marin Sego! Choć w ataku mamy problemy ze zdobyciem bramki.

33. minuta (14:16)

Znów strata Jureckiego, ale Vive ma w bramce Sego!

32. minuta (14:16)

Mackovsek skutecznie rzuca. A Jurecki znów zatrzymany.

31. minuta (13:16)

Graja! Vive w składzie: Reichmann, Buntić, Zorman, Jurecki, Jachlewski. Do obrony wbiega Musa. Pierwszy rzut w tej połowie nieskuteczny, próbował Michał Jurecki.

0. minuta (13:16)

Montpellier także na parkiecie. Za kilka chwil poczatek drugiej połowy.

255. minuta (13:16)

Kielczanie wychodza już z szatni.

Trafienie Bieleckiego była mega efektowne! Brawo Karol!

Dujszebajew ustawia dokładnie akcję. Kielczanie wiedza co maja zrobić. Rosiński jednak za szybko rzuca na bramkę. Będzie jeszcze wolny. Równo z końcowa syrena. Do piłki podchodzi Bielecki i GOOOL! Co za bramka Bielekiego!

30. minuta (13:15)

Strata Montpellier. Vive ma ponad 20 sekund na zdobycie bramki. O czas prosi jeszcze Dujszebajew.

29. minuta (13:15)

Montpellier zdobywa bramkę, ale szybko odpowiada Buntić.

28. minuta (12:14)

Przewaga kielczan zmalała do dwóch trafień, a myli się jeszcze Buntić.

27. minuta (11:14)

Piłka na koło do Gabera, który był faulowany. Karny dla Montpellier i bramka.

26. minuta (10:14)

Dobrze rozegrana akcja, piłka trafia na prawe skrzydło i Reichmann rzuca na 14:10. Czas dla trenera Montpellier.

25. minuta (10:13)

Brawo! Karol Bielecki! A po chwili piłka znów dla Vive!

24. minuta (9:12)

Z drugiej linii próbował rzucić Reichmann, ale broni bramkarz Montpellier.

23. minuta (9:12)

Potężna bomba Karola Bieleckiego. To już czwarta jego bramka! Szybko odpowiada Kavticnik.

22. minuta (8:11)

Czas dla Dujszebajewa.

Kielczanie przed meczem analizowali grę Montpellier i widzimy teraz tego dobre efekty.

21. minuta (8:11)

Efektowny rzut bieżny Denisa Bunticia!

20. minuta (8:10)

Aginadalde nieskutecznie. Całe szczęście kielczanie szybko odzyskuja piłkę!

19. minuta (7:10)

Ajajaj. Dwie minuty dla Piotrka Chrapkowskiego.

17. minuta (6:9)

Cupić przedarł się do środka i rzucił bramkę. Rośnie przewaga Vive.

15. minuta (6:8)

Świetnie gra Uros Zorman. Właśnie zaliczył kolejna asystę, tym razem przy bramce Bieleckiego.

14. minuta (6:7)

Rzucił Tej, ale odpowiedział Jurecki.

13. minuta (4:6)

Nieskuteczny rzut Doleneca, Sego szybko podaje do Cupicia i Chrowat zdobywa bramkę z kontry!

12. minuta (4:5)

Jest pierwsze prowadzenie Vive! Bramkę rzuca Aginagalde!

12. minuta (4:4)

Karny dla Montpellier, ale Gajić zbyt wysoko!

10. minuta (3:3)

Piłka na koło do Aginagalde i Hiszpan rzuca na 3:3.

9. minuta (3:2)

Vive odzyskuje piłkę. Czekamy na bramkę nr 3 dla Vive.

6. minuta (2:2)

Uros Zorman zmierzy się dziś z kilkoma swoimi rodakami. Widać, że czekali oni na ten mecz:

5. minuta (2:1)

Karol Bielecki zdobywa pierwsza bramke dla Vive. Szybko odpowiada Matej Gaber.

4. minuta (1:0)

Pierwsza bramkę w tym meczu dopiero w 4. minucie rzuca Mackovsek.

3. minuta (0:0)

Zorman dwa razy szukał na kole Aginagalde. Ale dwa razy były faule. Sędziowie podnieśli już ręce w górę i szybko rzucał musiał Chrapkowski. Jednak nieskutecznie.

Simonet wychodził na czysta pozycje, ale popełnił bład kroków. Piłka dla Vive.

2. minuta (0:0)

Obie drużyny zaczynaja od nieskutecznych rzutów.

Vive zacznie w obronie, w składzie: Sego - Jachlewski, Chrapkowski, Zorman, Grabarczyk, Jurecki, Cupić. Do ataku będa wbiegali Aginagalde i Bielecki.

Zawodnicy już na parkiecie.

16:59

Jeszcze hymn Ligi Mistrzów i można zaczynać!

16:59

W hali brawa, to na upamiętnie tragiczne zmarłych w minionym tygodniu francuskich sportowców. Zginęli oni w katastrofie śmigłowca.

16:57

Montpellier w fazie grupowej tracił bardzo dużo bramek, więcej miała tylko jedna ekipa.

16:57

Dziś rozegrany zostanie pierwszy oficjalny pojedynek pomiędzy Vive a Montpellier.

16:56

Vive Tauron już na parkiecie, a Montpellier też się pojawia.

16:56

A my mamy nadzieję, że będzie dobrze. Dobrze dla Vive oczywiście! Liczymy na zwycięstwo!