56. minuta (15:31)

Hartman znowu trafia.

56. minuta (14:30)

A teraz trafia Czekala! Piłka zatańczyła między parkietem, a poprzeczką aż w końcu wpadła.

Hartman świetnie wyskoczyła, złapała i rzuciła piłkę, ale Chojnacka znowu obroniła!

55. minuta (14:30)

Chojnacka ładnie, kolejna interwencja w tym trudnym meczu!

Czekala blokuje atak rywalek!

54. minuta (14:30)

Milek z kolejną bramką.

53. minuta (14:29)

Jest bramka z karnego!

52. minuta (13:29)

Rzut karny dla Kielc. Więckowska przy piłce.

Milojević kara za staranowanie Kędziory.

Pękala przed dobra szansą na bramkę, ale została sfaulowana. Kielce dalej przy piłce.

51. minuta (13:29)

Miłek i jest kolejna bramka dla gości.

50. minuta (13:28)

Chojnacka dwoi się i troi! Ale nie jest w stanie wszystkiego zatrzymać.

49. minuta (12:27)

Kielczanki odbiły się od obrony, jest przejęcie, szybka piłka i bramka Jakubowskiej.

48. minuta (12:26)

Chojnacka broni!

47. minuta (12:26)

Gruszczyńska bok spojenia.

46. minuta (12:26)

Czekala zmarnowała akcje podając do rywalki. Jest kontra i jest bramka. Szybka piłka ze strony gości.

46. minuta (12:25)

Kielce zwieńczyły tym samym 11 minut bez bramki.

Ładnie z drugiej linii Czekala! Świetny rzut.

45. minuta (11:25)

Gliwińska wybiegła do kontry, ale zgubiła piłkę. Trzeba było przejść do pozycyjnego.

44. minuta (11:25)

Galińska rzuca bramkę. Ciężko, bardzo ciężko to wszystko idzie.

42. minuta (11:24)

Goście trafiają.

42. minuta (11:23)

Jakubowska i kolejna bramka.

41. minuta (11:22)

Kara dwóch minut dla Matieli. Oba zespoły grają w osłabieniu. Ale tylko przez chwilę, bo obecnie Kielce grają w przewadze. Niestety nic to nie daje, bo jesteśmy bardzo nieskuteczni w ataku!

39. minuta (11:22)

Pękala dostaje karę 2 minut. Też druga kara.

38. minuta (11:21)

Kowalczyk marnuje karnego!

Pękala rzuca, ale broni to bramkarka gości. I jest akcja drużyny przeciwnej, przerzut ze skrzydła wyłapuje Górna, która zostaje sam na sam z Chojnacką. I mamy gola.

37. minuta (11:20)

Hartman trafia!

36. minuta (11:19)

Więckowska druga dwuminutowa kara.

35. minuta (11:19)

Więckowska podaje do przodu, ale nie łapie tego Zimnicka.

34. minuta (11:19)

Dwie minuty kary dla Zagłębia, a konkretnie dla Milojević. I bramka dla Kielc. Więckowska!

34. minuta (10:18)

Kielce przy akcji. Próbują się przebić pod bramkę.

31. minuta (10:18)

Więckowska traci, jest kontra, jest gol. Trafia Galińska.

Patrycja Chojnacka broni!

30. minuta (10:18)

I jest trafienie! Gruszczyńska!

30. minuta (9:18)

Wracamy! Jest druga połowa. Kielce grają bez bramki.

255. minuta (9:18)

9:18 do końca połowy. Ciężko tutaj o jakiś dobry wynik.

Matieli.

30. minuta (9:17)

Galińska wykorzystała karnego.

29. minuta (9:16)

Alicja Pękala dwie minuty kary. Oba zespoły niemal do końca połowy w osłabieniu.

Jakubowska 2 minuty kary. Zawodniczka nie pozwoliła wznowić gry.

28. minuta (9:16)

Pękala sprzed drugiej linii! Świetny rzut i bramka na otrzeźwienie!

26. minuta (8:16)

Zmarnowana akcja kielczanek, kontra i bramka Górnej.

26. minuta (8:15)

Rosińska podaje prosto do... Joanny Drabik. I jest kontra, ale niewykorzystana.

Rosińska rzuca po ziemi, ale świetnie obroniła to Maliczkiewicz! Ależ interwencja!

Kielczanki wznawiają grę z piłką u ręki.

25. minuta (8:15)

Jakubowska spokojnie do koła, czyli do znanej tutaj Joanny Drabik i jest egzekucja. Drugi czas dla Tetelewskiego. No trzeba coś tutaj zrobić!

24. minuta (8:14)

Jakubowska, znowu...

24. minuta (8:13)

Jakubowska dobry rzut.

23. minuta (8:12)

Kontra kielczanek i Kędzior!!! Ale tylko w ręce bramkarki!

22. minuta (8:12)

Kędzior notuje kolejne trafienie!

22. minuta (7:12)

Faul w ataku gości i 2 minuty kary dla Hartman. Przyjezdne przez moment grają z dwiema karami. To wykorzystują kielczanki!

21. minuta (7:12)

Kolejne trafienie gości.

20. minuta (7:11)

Gruszczyńska ofiarnie podaje do Kędziory, a ta kończy akcję mieszcząc piłkę w siatce!

19. minuta (6:11)

Żółta kartka dla Galińskiej za powalenie Więckowskiej.

Gruszczyńska obok bramki... Szybka akcja gości, która zostaje chwilowo zneutralizowana. Chwilowo, bo Zagłębie wciąż atakuje. Na szczęście, faul w ataku i kontra. niestety zbyt późna, by coś z tego ugrać na szybkości.

17. minuta (6:11)

i szybka odpowiedź rywalek. Trafia Jakubowska. I znowu bramka - tym razem Matieli.

16. minuta (6:9)

Więckowska znowu trafia! Świetny rzut z drugiej linii!

15. minuta (5:9)

Rosińska oddaje niesygnalizowany rzut, ale bramkarka nie dała się zaskoczyć.

Zagłębie obok słupka. I jest akcja ze  strony kieleckiego klubu.

14. minuta (5:9)

Pękala nie trafia w bramkę.

13. minuta (5:9)

Kielczanki w ofensywie. Gliwińska próbowała przejść przez blok, ale mamy faul. Suzuki Korona Handball nadal próbuje, ale mamy nieudany rzut, kontrę i bramkę Grzyb.

13. minuta (5:8)

Jest czas dla trenera Pawła Tetelewskiego.

12. minuta (5:8)

Rosińska prosto w ręce bramkarki, szybka akcja i bramka Górnej.

12. minuta (5:7)

Gol dla gości... I dwie minuty kary dla Więckowskiej...

11. minuta (5:6)

Jest! Więckowska znowu trafia! Długa akcja kieleckiego zespołu!

10. minuta (4:6)

Jakubowska nad bramką i do ataku idzie teraz Suzuki Korona. Rzut Więckowskiej, ale obroniony. Jednak był faul i kielczanki kontynuują natarcie.

9. minuta (4:6)

Ale moment! Bramka za bramką, ale zdecydowanie więcej zdobyło Zagłębie. Nokautujący moment.

8. minuta (3:3)

Pękala strasznie straciła piłkę. To przyjezdne musiały wykorzystać. Bramka powracającej z kary Patricii Matieli. Na szczęście jest szybka odpowiedź. Honorata Gruszczyńska trafia!

6. minuta (2:2)

Kędzior dostaje piłkę na lewe skrzydło, ale finalnie nie udaje jej się pokonać Moniki Maliczkiewicz. Teraz w ataku goście, jednak przestrzeliły!

5. minuta (2:2)

Patricia Matieli dostała dwie minuty i niestety przyjezdne zdobywają bramkę w osłabieniu.

4. minuta (2:1)

Kielce zablokowały rzut, poszły z kontra i bramkę zdobywa Magdalena Kędzior! Na dodatek goście otrzymują 2 minuty kary.

3. minuta (1:1)

Magda Więckowska pięknie minęła blok defensywny i rzuciła bramkę!!! Rewelacja!

2. minuta (0:1)

Faul w ataku Zagłębia. Suzuki wraca do ataku.

Kielczanki gubią piłkę w ataku i trzeba się cofnąć, bo w posiadaniu jest Zagłębie Lubin.

1. minuta (0:1)

Jest rzut, blok, poprawka i jest pierwsza bramka dla gości. Jakubowska.

Atakuje Zagłębie. Szukają w pozycyjnym swojej szansy. Kielczanki ostro bronią.

Wystartowaliśmy!

OK. Zespoły zaprezentowane. Możemy zacząć grać!

19:25

19:25

19:24

Przed nami PGNiG Superliga Kobiet i ostatni mecz w tym roku! Liczymy na zwycięstwo, choć będzie o to szalenie ciężko :)