22:41

22:39

Piłkarze podziękowali za wsparcie.

22:39

Co za mecz. Jeszcze ciężko w to uwierzyć. Nawałnica różnych zdarzeń była wręcz przytłaczająca.

22:38

To było silne zderzenie i życzymy Konradowi pełni zdrowia!!! Po raz kolejny otrzymał pełne wsparcie od kibiców.

22:36

Jesteśmy przekonani, że Forenc trafi po tym do szpitala. Choćby na obserwacje. Ale widać było, że jest zamroczony.

22:35

To było wymęczone zwycięstwo. Od kiedy Odra grała w osłabieniu, była od Korony po prostu lepsza.

22:34

I SĘDZIA GWIŻDŻE W TYM MECZU PO RAZ OSTATNI. Szalony mecz. Końcówka wpędzająca do domu wariatów. Co tu się działo.

103. minuta

Danek wyrzuca, ale Opole już przy piłce. Daleki wykop prosto pod kielecką bramkę, ale kielczanie odzyskują. Łukowski biegnie do narożnika. Wywalczył aut.

102. minuta

Odra Opole przy piłce. Ida w kierunku bramki kieleckiego zespołu. Podgórski tym razem duży błąd, przepuścił piłkę i wsadził na wysokiego konia kielecką obronę. Skończyło się na aucie, bo i Odra się pogubiła.

101. minuta

Malarczyk strąca głową. Kielczanie próbują kontrować, ale wysoko ustawiony bramkarz gości wybija. Korona robi przechwyt i jest już pod bramką. JEdnak nic z tego nie wychodzi.

99. minuta

To byłaby trudna sytuacja. A teraz rożny dla Odry.

98. minuta

Korona uciekła spod topora. Jakby Forenc musiał zejść, swoje umiejętności w białym prostokącie musiałby pokazać Szarek.

98. minuta

Wyglądało to dramatycznie, ale Forenc to twardy zawodnik i oby wszystko było OK.

98. minuta

97. minuta

Ale nie wiemy ile zostało gry.

96. minuta

Gramy!

KIBICE: To jest... kurcze TERMINATOR :) Powiedzmy, że część zmieniliśmy :)

Forenc dostał gromkie brawa oraz wykrzyczano jego imię i nazwisko. Forenc gra, choć w okolicy są medycy, którzy patrzą, czy wszystko z nim OK. Forenc pokazuje kciukiem uniesionym w górę, że jest dobrze.

Szarek szykował się do założenia koszulki bramkarskiej, ale Forenc stoi.

Ponoć w TV to wyglądało strasznie i Forenc stracił przytomność.

Choć Korona Kielce wymieniła trzech zawodników, zrobiła to w trzech blokach.

SZAREK JUŻ ZAKŁADAŁ KOSZULKĘ BRAMKARSKĄ... ale...

Wygląda, że będzie zmiana w bramce.

Forenc przy łapaniu piłki zderza się z innym zawodnikiem Korony. Obaj leżą. I znowu potrzebna interwencja medyków.

Korona broni i będzie kolejny rożny.

Odra atakuje. Wrzutka zablokowana. Będzie rożny gości.

Sędzia dolicza 7 minut!!! Tak samo jak w Polkowicach. I jest zmiana. Schodzi Petrović, a za niego Szarek.

Bortniczuk dodaje kartkę za blokowanie gry.

Czy to prawda, że na wideo na trybunach jest Jan Urban? :)

Podgórski przy piłce. Opanował ją, ale nie miał komu podać. Więc poszło do tyłu. Teraz Kielczanie grają przez obronę, ale są mocno naciskani przez Odrę, która postawiła wszystko na jedną kartę.

Mamy moment, że więcej dzieje się poza boiskiem.

Kielczanie atakują, choć są wypychani przez rywali. Lisowski otrzymuje oklaski będące wyrazem otuchy ze strony kieleckich kibiców. Tymczasem fani z Młyna zachęcają pozostałych do gorącego dopingu.

Kielczanie zdobywają jardy. Nieco bardziej z przodu, kolejny aut, ale teraz na połowie rywala.

Odra Opole przy piłce. Przerzut na lewą flankę, ale niedokładny. Korona zacznie z autu.

Ale pech tego młodego zawodnika. Oby to jeszcze bardziej nie rozsypało Korony.

Bortniczuk wchodzi za Lisowskiego.

Kostka w lodzie. Nosze na murawie.

LISOWSKI POTRZEBUJE ZMIANY. PO TRZECH MINUTACH OD WEJŚCIA. ALE PECH!

To był Lisowski. Potrzebna interwencja medyków.

Rozpędzony zawodnik Korony pada wycięty przez Kamińskiego. Jest wolny z około 40 metrów.

Korona w kryzysie. Bardzo słaby moment gry kieleckiego zespołu.

To była dopiero pierwsza zmiana Korony. A w ofensywie gra teraz... ODRA OPOLE.

Oby się poukładali...

KORONA STRACIŁA GŁOWĘ. PO RAZ KOLEJNY GRAJĄC W PRZEWADZE. Choć na Widzewie było nieco inaczej, bo trzeba było gonić, a nie utrzymać wynik. Teraz Czapliński za Żaka, a w Koronie wymiana młodzieżowców. Schodzi Górski, a za niego Lisowski.

Faul na zawodniku Korony. Kielczanie wznawiają niemal od środka. I wymieniają się piłką w międzyczasie widzimy jak ktoś ze sztabu pobiegł do rezerwowych. Będzie zmiana. I znowu dziwna sytuacja. Mikinić wchodzi w pole karne, schodzi do prawej i uderza. Znowu boczna siatka. Ale robi się gorąco. Kielczanie mają gorące głowy. Nie panują nad tym, co się dzieje w obronie.

ALEŻ AKCJA! UDERZENIE Z DYSTANSU (CHYBA) PERVANA KOŃCZY DROGĄ NA SŁUPKU! BRAMKA O WŁOS.

Odra wchodzi z prawej strony. Indywidualna akcja Szreka, który ograł Górskiego jak pachołka i wszedł w pole bramkowe. Na szczęście trafił jedynie w boczną siatkę...

Korona stara się grać spokojnie. Nie próbuje dobijać rywala. Choć może powinna?

Odra Opole zwiększyła intensywność gry starając się załatać braki. I na razie nieźle im to wychodzi. Korona nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Ostatnio ta gra w przewadze nie wychodziła Koronie najlepiej i bliźniacza sytuacja miała miejsce w Polkowicach. Jak to się skończyło, wszyscy wiemy.

Odra wykonała cztery zmiany.

Mikinic za Nowaka i Szrek za Spychałę.

3276 osób dziś na Suzuki Arenie. No słabiutkooooo...

Odra będzie robić dwie zmiany, co jest reakcją na czerwoną kartkę Janusa. Szykują się Mikinic oraz Szrek.

Warto zauważyć, że to trzeci mecz z rzędu, gdzie Korona Kielce będzie kończyć w przewadze. Chociaż z Górnikiem Polkowice nie do końca to się udało :) Piotr Malarczyk wie o co chodzi ;)

Korona wyegzekwowała wolnego, ale bez pomysłu.

KRZYSZTOF JANUS DOSTAJE BEZPOŚREDNIĄ CZERWONĄ KARTKĘ.

Czekamy...

Korona w natarciu. Szukają miejsca, gdzie mogą ugryźć rywali. Podgórski zrywa się, wchodzi w pole karne, uderza, ale źle to zrobił. Jednak gratulacje za uwolnienie się spod opieki obrońców. Teraz fauluje kieleckiego zawodnika Janus i dostaje żółtą kartkę. Będzie wolny, ale zanim to nastąpi, będzie VAR. Może być czerwona!

Odra Opole robi podwójną zmianę:

Wróbel za Nizołka oraz Marzec za Piecha.

A teraz akcja Korony. Podgórski wchodzi w pole karne. Wygoniony na prawą stronę tej strefy oddaje strzał i piłka przelatuje obok słupka!!!

Nie trafia. Forenc poszybował i wydawało się, że dotknął tę piłkę, ale nie. Futbolówka nad spojeniem.

Czapliński uderza w okienko!!!

Podgórski do Łukowskiego w pole karne!!! Ale blisko było. Łukowski nie zdołał oddać strzału! Bliziutko kolejnej bramki.

Odra próbuje lewą, ale trafiają na Podgórskiego. Odbiór i kielczanie rozprowadzają piłkę na własnych warunkach. I mamy faul. Gospodarze wznowią na własnej połówce.

Odra przy piłce. Próbują konstruować atak pozycyjny. Oba zespoły niemal w całości znajdują się na połowie Korony, pod Młynem.

Szybki wykop Odry do przodu w poszukiwaniu kontry, ale Korona kasuje te zapędy.

Wrzutka Podgórskiego, piłka zatrzymuje się na głowie Malarczyka, ale nie otrzymuje ona impetu i zgarnia ją golkiper.

Mamy potwierdzenie spikera. Żółta dla Spychały za faul na Górskim.

Odra uwolniła się od tego ataku dalekim wykopem. Piłka ląduje pod nogami kieleckich obrońców, którzy wymieniają się podaniami po czym posyłają futbolówkę do przodu. Odra ratuje się faulem. Pada jeden z kieleckich zawodników, a kartkę otrzymuje Spychała.

Wykop z miejsca, gdzie rozgrzewają się zwykle rezerwowi, piąstkuje to Kuchta, piłka znów trafia pod nogi Koroniarzy i zaczniemy od autu. Tuż przy linii końcowej.

Danek na prawe skrzydło do Łukowskiego, ten wchodzi w pole karne, ale piłkę wymiata mu spod nogi obrońca Odry. Jest rożny.

Odra Opole przepuszcza teraz atak. Piłka na dobieg od Trojaka do kolegi z zespołu biegającego po prawym skrzydle, ale jak to się mówi - zamysł dobry, wykonanie gorsze. Nie zdążył dobiec. Od bramki Forenc.

Podgórski centruje, ale nie połapał się w tym jeden z kieleckich zawodników ofensywnych. Piłka poza linią końcową.

Petrović z żółtą kartą. Nie zdążył odebrać piłki i przejechał się po nogach rywala.

Malarczyk do Łukowskiego daleko pod pole karne, ten zalicza stratę, jeszcze Podgórski odbiera piłkę, ale sędzia uznał, że zrobił to z naruszeniem przepisów.

Janus faulował Łukowskiego przy linii.

Odra ofensywnie. Na brawa zasługuje Podgórski, który jest WSZĘDZIE.

Mieliśmy przerwę. Malarczyk zderzył się z rywalem. Interweniowali medyczni.

Oby tym razem koncentracji nie zabrakło.

WRACAMY!

63% posiadania piłki dla Korony. Sporo. Widać to na boisku.

Ponoć kobiety łagodzą obyczaje :)

Lukas_ck - prawda, trener wspominał o stałych fragmentach Odry i widać, że coś im umknęło :)

Trener ma chyba powody do zadowolenia.

A może tak... :) Szczegóły po kliknięciu w baner!

OK! Mamy za sobą pierwszą odsłonę spotkania.

Korona wciąż na połowie rywala. Odra chyba chce do szatni ;)

Sędzia dolicza 1 minutę.

Wrzucone! Piłkę wybija głowa jeden z zawodników Odry, łaciata spada prosto pod nogi Łukowskiego ulokowanego tuż za polem karnym, ale na samym środku, uderza i... OBOK SŁUPKA!

Futbolówka wraca do Forenca. Jest dalekie wybicie. Korona po walce w środku pola znajduje się pod piłką. Wysyłają ją do przodu i po krótkim spięciu jest rożny. Będzie wrzutka spod ambulansu :)

Korona od bramki. Rozgrywa piłkę na spokojnie, jakby nie pieklili się do szaleńczych ataków. Teraz można to dowieźć do szatni. Jednak piłka leci do Danka. Ten walczy w prawym narożniku, gdzie zwykle stoi ambulans i wywalczył aut.

Janusz wrzuca i wyłapuje to Forenc.

Rożny dla Odry, ale odbili się jak od ściany.

Wolny dla Odry.

Ależ odpowiedź Korony Kielce. Podgórski ZROBIŁ TO NIESAMOWICIE. Oby tak dalej. Tak mają grać zespoły walczące o awans. A nie jakieś tam kanapeczki jak to by określił Pan Burneika ;)

Podgórski wchodzi w pole karne niczym w masło! Zostawił za sobą kilku gości, znalazł się w polu bramkowym, uderza i mamy BRAMKĘ!!! Poszedł, jak po swoje!

Korona w ofensywie. Szuka sobie miejsca. PODGÓRSKI, CO ZROBIŁ!

Opole nie poprzestaje na tym. Szybko próbują się odgryźć. Energicznie wchodzą w strefę chronioną przez Koronę Kielce i... spalony. Dobrze. Byli mocno nakręceni. Oby chorągiewka w górze ich nieco ostudziła.

Pogórski z asystą. Brawo. Dorobił się. KIBICE KRZYCZĄ, JESZCZE JEDEN, JESZCZE JEDEN!

No to wracamy!

Centra Podgórskiego z wolnego! Płasko i główką z piątego metra uderza niekryty Malarczyk!!! GOOOOOOL!

Ładnie z Młyna dopingują trzeba przyznać :)

Przyjechali kibice Odry Opole.

Podgórski dalekie podanie do Łukowskiego, przerzut nad całym polem karnym, Łukowski dostaje ją na nogę, uderza wolejem, jednak to uderzenie poleciało ZDECYDOWANIE NIE TAM, GDZIE POWINNO. Czyli w trybuny.

Koj w uliczkę do Łukowskiego, jednak szybszy jest obrońca. Jest aut dla Korony. Szybkie wznowienie, trochę walki i rożny dla żółto-czerwonych.

Podanie po ziemi, piłkę koniuszkiem buta trąca Trojak i w polu bramkowych uderza Janus. Piłka PRZELATUJE OBOK SŁUPKA!

Akcja Odry Opole przerwana przez Górskiego. Wolny dla gości. Przy linii bocznej, 35 metrów w linii prostej do bramki.

A teraz żółta kartka dla Piecha, który staranował Gąsiora.

Koj dostaje żółty kartonik za dyskusje. A to następstwo faulu Zebicia.

Pervan teraz wchodzi w pole karne, przewrócił się w nim i... No nie ma karnego.

Danek wrzuca, ale za daleko. Piłka szybuje nad polem karnym. Jeszcze próba strzału Łukowskiego, ale uderzenie zablokowane. No walimy głową w mur. Tak to trzeba nazwac. Korona cały czas przy piłce. Ale nie wychodzi. Teraz podanie z lewej strony Górskiego od Łukowskiego. Ten uderza na bramkę rywala, piłka nabiera rotacji, leci popularnym "rogalem", ale trafia w środek, prosto w ręce bramkarza.

Jak pochwaliliśmy, tak się pomylili i przypadkowo wybili piłkę na aut. Teraz gra Korona. Gąsior szuka kolegów z przodu, świetnie podaje do Łukowskiego, podanie do Górskiego, ten niestety nie opanował piłki tuż przy polu karnym. Wznawia Odra.

Lepszy moment Odry Opole, która utrzymuje się przy piłce dość długo.

Jest wyrzut. Szybki odbiór kielczan za sprawą Danka. Kielczanie są przy piłce. Wycofanie do Forenca, wykop do Łukowskiego, ale ten nie utrzymuje się przy piłce.

Aut dla Odry pod bramką Korony.

Tymczasem Korona przy piłce. Daleki przerzut do Górskiego, centra, zbicie piłki głową w kierunku bramki, ale za lekko to zrobił Petrović.

Sędzia Patryk Gryckiewicz z Torunia jest na razie bardzo wyrozumiały.

Podgórski próbuje oszukać zawodnika drużyny przeciwnej, ale nie udaje się. Jest strata, piłka toczy się do środka i przed rozkręceniem akcji gości ratuje kielczan Michał Koj. Faul. Sędzia ostrzega zawodnika Korony przed tego typu interwencjami, choć wyraźnie nie chce już na początku rozdawać kartek.

Teraz Korona spycha rywali na ich połowę. Kielczanie prowadzą grę pozycyjną, ale z dala od bramki Odry.

Koj dziś gra trochę wyżej i gra na wahadle.

Gąsior fauluje rywala. Sędzia podchodzi, sprawdza, co się dzieje. Arbiter przywołuje Gąsiora do porządku pokazując wyraźnie, że nie będzie na pozwalał na takie przewinienia. Obyło się bez kartki.

Odra przy piłce.

To trzeba było wykorzystać.

Jest aut pod bramką rywala. Wrzuca Koj, ale mamy wybicie i Korona kontynuuje oblężenie. Piłka znowu do Koja, ten wrzuca i jest kolejna obrona ze strony Odry Opole. Piłka zostaje oddelegowana poza pole karne. Kielczanie kontynuują - na prawej stronie podanie do Danka, ten przecina podaniem pole bramkowe i BRAKUJE DOSŁOWNIE CENTYMETRÓW, żeby Podgórski umieścił to w siatce! Ofiarnie na piłkę rzuca się bramkarz gości i wyjmuje ją niemal z linii bramkowej.

Korona rzuca się do odrabiania strat.

No tego się nie spodziewaliśmy. Ale widać było, że ten stały fragment gry Odry Opole był DOSKONALE PRZYGOTOWANY. Świetne wykonanie. Z pozoru wydawało się, że ta piłka szybuje za mocno. Ale wiedzieli, co robią. Niepilnowany Nowak z numerem 94 na trykocie zwieńczył dzieła.

Dośrodkowanie, bardzo dalekie dośrodkowanie! Nowak przymierza mocno z głowy i Forenc nie ma szans. BRAMKA DLA ODRY OPOLE. Piękna bramka.

Rożny dla Odry, wybija to Malarczyk. Ale Opole pozostaje przy piłce. Janus próbuje wrzucić, jednak jest zablokowany. Kolejny rożny dla gości.

Czekamy na grę. Na razie jesteśmy po interwencji sztabu medycznego.

W Opolu gra między innymi Mateusz Spychała, którego znamy z Korony. A tymczasem akcja żółto-czerwonych. Koj uderza z dystansu, jednak strzał zablokowany. Jest aut. Szybko wznowienie przy linii, po czym faulowany jest jeden z piłkarzy Odry Opole.

A teraz rajd Łukowskiego! Kielecki zawodnik pędzi od połowy boiska, mija kilku rywali, ale wciąż ma przed sobą trzech defensorów. Poszedł na przebój tuż przed polem karnym, przewrócił się, jednak sędzia nie widział tam przewinienia. Odra przy piłce.

Ciekawe, gdzie jest Błanik. Nie ma go nigdzie w zestawieniu. Ani na ławce, ani w wyjściowym składzie.

Korona z dużym posiadaniem piłki. Kielczanie zamykają rywala na ich własnej połowie. Jest atak pozycyjny. Korona gra lewym skrzydłem, Górski łamie do środka, podaje do Łukowskiego, ten przekazuje piłkę do pola karnego, ale tam nie zdążył jej przechwycić jeden z kieleckich zawodników. Było blisko.

Korona ma aut. Bardzo blisko pola karnego. Jest wznowienie. Szybka wrzutka w pole karne, przebijanka i futbolówka leci na połowę Korony.

Będzie wrzutka z narożnika, w którym zwykle siedzą kibice przyjezdni. Opole zagrywa daleką piłkę, jest przebicie do środka pola karnego i Korona wychodzi z tego cało. Dodatkowo, jest faul na zawodniku Dominika Nowaka i Korona wznawia od faulu. Odra zakłada dość spory pressing, ale kielczanie dobrze sobie z nim radzą.

I jest rożny dla gości.

Podgórski wrzuca, Łukowski przejął strąconą piłkę, ale niepotrzebnie próbował z nią wejść w pole karne. Przechwyt Opola i gra toczy się teraz na kieleckiej połówce.

Łukowski przy piłce. Przeciął środek, doszedł do prawej, wypuścił Podgórskiego, ale ten nie zdążył w polu karnym. Jest rożny. Kibice krzyczą KORONA, KORONA, KORONA.

20:32

Korona Kielce na żółto-czerwono, rywale na granatowo. Korona atakuje na młyn.

20:30

Pozostaje zapytać, kto wygra mecz!?

20:30

20:29

Zwykle byliby już na boisku, leciałby Grechuta i w ogóle.

20:28

Wyjątkowo długie oczekiwanie na oba zespoły. Ciekawe.

20:26

Z głośników, już tradycyjnie, wydobywa się hicior Europe zwiastujący kolejne spotkanie na Suzuki Arenie. Strasznie jesteśmy ciekawi, jak Korona zareaguje po ostatnim meczu. W Polkowicach mieliśmy jazdę bez trzymanki. W pierwszej połowie kielczanie nie istnieli na boisku, w drugiej było znacznie lepiej, ale w końcówce Korona straciła koncentrację i zamiast 3 punktów, zyskali tylko 1 oczko. Czego możemy się dziś spodziewać? To pytanie również do Was.

20:22

Frekwencja nie jest dziś najlepsza, a konkretne liczby poznamy w drugiej połowie. Dlatego jesteśmy przekonani, że dziś na naszym portalu będzie Was ciut więcej. Jak nikogo nie było na Pucharze Polski, to u nas były tłumy, jakie wbijały się dosłownie w każdej sekundzie :)

20:20

OK. Już wchodzi tutaj końcowe odliczanie. Za chwilę zaczyna się mecz, który może nam dać wiele odpowiedzi.