Oczywiście zapraszamy Was na pomeczowe wypowiedzi! Damy je tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! :) Ale fajnie! Ale fajnie w tej Hali Legionów :)

20:20

20:19

20:19

20:17

TO JEST KONIEC 38:33!!! KIELCZANIE WYGRYWAJĄ ZASŁUŻENIE! BRAWO ŁOMŻA VIVE KIELCE!!!

60. minuta (38:33)

Kielczanie atakują, ale nie śpieszy im się. Alex rzuca i trafia!!!

60. minuta (37:33)

Kornecki broni!!!

59. minuta (37:33)

Vujović trafia w bramkarza....PSG popełnia błąd w ataku. Kielczanie już się cieszą. Tego się nie da przegrać!

Prandi trafia.

59. minuta (37:32)

Kielce pudłują, swoją akcję zaczyna robić PSG. Ale znowu tracą piłkę. Tylko, że tym razem nie było czystego przechwytu. Faul i PSG nadal przy bramce gospodarzy.

58. minuta (37:32)

Remili trafia.

58. minuta (37:31)

57. minuta (37:31)

PSG traci piłkę. Mylą się! Vive kontruje, ale paryżanie zdążyli wrócić. Dlatego przechodzimy do pozycyjnego. Alex robi miejsce dla Karacicia, a ten niszczy system trafiając do siatki!

56. minuta (36:31)

Sanchez dostaje 2 minuty kary. Totalnie niezrozumiała sytuacja. Wygląda jakby zawodnik PSG się potknął...

55. minuta (36:31)

Przewinienie Kielc. PSG przy piłce. Wchodzą w atak pozycyjny.

Alex wysoko nad poprzeczką. PSG szybko przenosi się na stronę rywali, ale faulują w ataku i teraz to Kielce atakują. Dwie minuty kary dla Kounkouda.

54. minuta (36:31)

Kolejne trafienie! Teraz Tournat. I to w osłabieniu kielczan! Odpowiada Grebille.

54. minuta (35:30)

53. minuta (35:30)

Kielce biorą czas.

Ale jest karny dla... PSG. Hansen znowu rzuca. Błyskawiczny rzut. Nie ma na to rady.

53. minuta (35:29)

Jest zamieszanie. Jeden z zawodników PSG wchodzi w ataku z impetem w Vujovicia. Zawodnik podnosi się po minucie. Wracamy do gry.

52. minuta (35:29)

Sanchez 2 minuty kary i karny. Podchodzi Hansen. Co robi? Zgadnijcie... Trafia!

52. minuta (35:28)

Karacić rzuca, ale broni to Gerard. Ale nie oparł się już atakowi Vujovicia!

51. minuta (34:28)

Hansen trafia. Z karnych mistrzostwo!

51. minuta (34:27)

Moryto trafia, Wolff broni, ale jest karny!

50. minuta (33:27)

Grebille odpowiada. Ale Szymon Sićko nie pozostaje dłużny!!! Kolejna bramka. Kanonada!

50. minuta (32:26)

Alex - oddaje niesygnalizowany strzał i trafia! Geniusz! Indywidualnie, świetnie!

49. minuta (31:26)

Karny i po raz kolejny bezbłędnie Hansen. Ciężko go tutaj zatrzymać.

48. minuta (31:25)

Alex wyciągnął się do góry, przeskoczył nad murem i trafia!!!

47. minuta (30:25)

Karacić tylko w słupek. Szybka kontra rywali, rzuca się Kounkoud i trafia. Szkoda, niepotrzebna bramka.

46. minuta (30:24)

Kristopans trafia.

46. minuta (30:23)

Sićko wkręca piłkę do siatki. A teraz kontra! Sićko.... Ajjj... Obija bramkarza.

45. minuta (29:23)

Syprzak odpowiada.

45. minuta (29:22)

Alex! Pięknie z dystansu! Ależ przycelował. Bramkarz bez szans. Blisko parkietu, przy słupku.

44. minuta (28:22)

Hansen trafia.

44. minuta (28:21)

Vujović 2 minuty kary i karny.

Karalek! Mija Kristopansa i trafia! Kielce odjeżdżają!

44. minuta (27:21)

Grebille 2 minuty.

43. minuta (27:21)

Prandi na 27:21.

42. minuta (27:20)

Karacić trafia! Za chwilę ristopans obija słupek. I szybka kontra - Vujović podwyższ! Ale meczycho!

40. minuta (25:20)

Nahi! Cóż za ekwilibrystyka!!! Czy to będzie gol kolejki? :) Nahi wyskoczył, obrócił się w powietrzu piruetem i trafia! ŁAŁ! Kristopans odpowiada.

40. minuta (24:19)

A teraz broni Wolff! Cóż za rewelacyjna postawa!

39. minuta (24:19)

Alex podwyższa!

39. minuta (23:19)

Potężny, ale mało zgrabnie poruszający się Kristopans traci piłkę, wyłapuje ją Sićko, robi kontrę i jest BRAMKA!

38. minuta (22:19)

Moryto odpowiada!

37. minuta (21:19)

Tournat przestrzelił. Jest akcja PSG. Prandi znowu skutecznie. Przy parkiecie trafia w kielecki prostokąt broniony przez Wolffa.

36. minuta (21:18)

Nie daje rady. Hansen trafia. Ale dziś tylko z karnych mu idzie.

36. minuta (21:17)

Prandi wściekle wchodzi do ataku. Jest na nim przewinienie. Karny dla PSG. Spróbuje to obronić Kornecki.

35. minuta (21:17)

Syprzak wdaje się w dyskusje z arbitrem.

Trafia zawodnik kieleckiego klubu!

35. minuta (20:17)

Karalek!

Luka Karabatić 2 minuty kary. Szansa dla Kielc odrobić stratę z początku tej połowy.

34. minuta (20:17)

Sićko pudłuje i z kontry swoje robi Steins.

33. minuta (20:16)

Wynik 20:16.

32. minuta (20:15)

Paryżanie trafiają. Robi to Prandi.

Kielczanie faulują. PSG przy akcji. Są w pozycyjnym.

31. minuta (20:15)

PSG trafia.

30. minuta (20:14)

Moryto! Dostaje świetne podanie od Karacicia! PSG robi szybką akcję, ale broni Wolff!

30. minuta (19:14)

Jest gwizdek. Ruszamy!

0. minuta (19:14)

Szczypiorniści obu zespołów są już na parkiecie. Zapinamy pasy i lecimy!

255. minuta (19:14)

PSG - Sole Sala 4/4. Też ładnie.

Dobra statystyka. NAHI 5/5. Rewelacyjna skuteczność.

Uff. Czas lekko odpocząć, bo mecz jest faktycznie wysokiej klasy. Tyle akcji, takie tempo.

ALEŻ SPEKTAKL W PIERWSZEJ POŁWIE 19:14.

Syprzak karci Kielce za brak skuteczności. Ale szybka akcja i Nahi zdobywa dla gospodarzy!!!

30. minuta (18:13)

Karalek w poprzeczkę!

Nahi wraca na parkiet.

29. minuta (18:13)

3 zawodników obu zespołów przewaliło się o sobie niczym kręgle, ale Alex tego nie wykorzystał. Akcja bez muru, rzut i broni to bramkarz. Szkoda. Zaraz szybka kontra i bramka Steinsa.

29. minuta (18:12)

Karacić faulowany. Rywale mają pretensje, że symuluje.

28. minuta (18:12)

Kielce jeszcze 1.15 w osłabieniu. Ale PSG fauluje w ataku i żółto-biało-niebiescy w ofensywie!

Jest czas dla PSG. To dla nich drugi czas w tej połowie. Jest gorąco.

PSG niemal całą końcówkę gra w przewadze. Ale tracą piłkę w przewadze! Myli się Hansen, traci, przechwyt Karaleka, który wygania do przodu Gudjonssona! Ten w akcja sam na sam TRAFIA!!!

27. minuta (17:12)

Ajjjj! Dwie minuty kary dla Nahiego...

Alex rzuca, ale bronią. Jest akcja PSG.

Andy Wolff! Znowu. Piłka odbija się od wysoko podniesionej nogi Niemca! Rewelacyjna interwencja. Duża pomoc dla zespołu!

26. minuta (17:12)

Gudjonsson!

26. minuta (16:12)

Syprzak trafia. Dostaje piłkę za mur obronny. Dobre podanie Karabaticia i jest gol dla PSG.

25. minuta (16:11)

Karalek znowu BRAMKA! Ale trzeba teraz szybko wrócić!

25. minuta (15:11)

KARALEK!!!! Ale PSG szybko odpowiada. Rzuca Sole.

24. minuta (14:10)

Hansen trafia nad Korneckim.

23. minuta (14:9)

Karny dla gości. Kornecki spróbuje obronić. Kielce jeszcze przez minutę bez Gębali.

Hansen podaje, przechwyt Nahiego, popędził na bramkę, sam na sam i rzuca z impetem do siatki!!!

23. minuta (13:9)

Gębala znowu 2 minuty.

22. minuta (13:9)

Kielczanie w natarciu. Szukają najlepszego rozwiązania. Przebija się Alex, ale fauluje go Syprzak. Łomża Vive wznawia. Po raz kolejny Alex, podaje do Karaleka i ten trafia! Ofiarnie z koła. Ładnie!

22. minuta (12:9)

Karabatić rzuca, ale broni Wolff! Po raz kolejny!

21. minuta (12:9)

Gudjonsson nie trafia. Wybronił to bramkarz drużyny przeciwnej...

20. minuta (12:9)

Karny dla Kielc!

Nikola Karabatić wchodzi niczym w masło w kielecką defensywę i zdobywa bramkę.

20. minuta (12:8)

PSG sięga po czas.

Nahi! Pięknie!

19. minuta (11:8)

Sole Sala trafia.

19. minuta (11:7)

Nahi! Wyskakuje ze skrzydła i rzuca tak, że piłka, zanim wpadła do bramki, odbiła się jeszcze z impetem przed linią bramkową, po czym znalazła drogę do siatki. Świetnie!

18. minuta (10:7)

Hansen bardzo pewnie trafia. Kielczanie teraz zaczynają akcję. Grają bez bramkarza.

18. minuta (10:6)

Tomasz Gębala 2 minuty kary.

17. minuta (10:6)

Islandczyk trafia na 10:6.

17. minuta (9:6)

PSG ma sygnalizowany czas. Muszą rzucać i robią to źle! Broni Wolff, szybka kontra, Moryto wchodzi w pole karne i jest faulowany! Dwie minuty dla Grebille. Karnego wykorzystuje Gudjonsson!

16. minuta (9:6)

Kończy się kara dla Karabaticia. PSG w natarciu i czekają na swojego kompana.

15. minuta (9:6)

Prandi trafia. Jest odpowiedź gości.

14. minuta (9:5)

Piękna bramka Dylana Nahiego! Ależ trafienie. Dostał piłkę na skrzydło, wynurzył się z narożnika dwoma ruchami i trafił po długim słupku w okienko!

13. minuta (8:5)

Nikola Karabatić 2 minuty kary.

12. minuta (8:5)

Znowu Wolff!!! Ależ obrona! CO on wyprawia w tej bramce. Świetna kolejna interwencja. Rzucił się na piłkę jakby bronił w piłce nożnej. Zrobił to skutecznie! Brawa!

Tournat dostaje piłkę do koła, jednak rywale zatrzymują go nieprzepisowo. Żółta kartka dla Grebille, a zaraz Sićko skacze do góry i zdobywa piękną bramkę! I znowu! I jeszcze jedna bramka Sićki po nieudanym ataku PSG (Wolff jak w transie).

11. minuta (6:5)

PSG Pudłuje. Znowu przy piłce Łomża Vive Kielce. Jest akcja i żółtą kartkę łapie Nikola Karabatić.

Sićko wycelował petardę na bramkę. Rzut z dystansu trafia w poprzeczkę!

10. minuta (6:5)

Kielczanie atakują.

Wolff! Ależ obrona!!! Pięknie zatrzymuje PSG!

Remili trafia, ale błyskawicznie odpowiada Karacić!

9. minuta (5:4)

Broni Wolff, leci kontra i trafia z bliska Sanchez!!!

8. minuta (4:4)

I znowu Sole Sala i następnie Sićko. Szalone tempo! Ciężko nadążyć.

7. minuta (3:3)

Sole Sala i Vujović!

6. minuta (2:2)

Co za brak skuteczności! PSG rzuca, nie trafia! Zaraz Kielce pudłują i Nikola Karabatić wychodzi na kontrę, ma tylko Wolffa iii... trafia w poprzeczkę. To wykorzystuje Tournat i jego kontra kończy się bramką!

5. minuta (1:2)

Wolff dostaje piłkę między nogi. Trafia Prandi.

4. minuta (1:1)

Kielczanie atakują. Vujović wskakuje za linię i rzuca przy parkiecie! Bramka!

3. minuta (0:1)

Już sam początek pokazuje jak ciężki będzie to mecz. 3 minuty gry i pierwsza bramka pada dopiero teraz! Remili trafia! Jest 1:0 dla PSG.

2. minuta (0:0)

Błąd Karacicia i teraz PSG atakuje. Są wypychani z wielką siłą. Ale wciąż przy piłce. Szukają dobrego rozwiązania akcji. Karabatić zatrzymany. Idzie kontra, ale nie ma bramki. Kielczanie rzucają obok!

Sićko faulowany. Wznowienie.

Kielce oparły się pierwszemu atakowi PSG. Jeden z zawodników przekroczył linię.

ZACZYNAMY!

18:41

EPICKO!

18:39

Na parkiet wchodzi PSG. ALE HAŁAS! I nie jest to serdeczne powitanie. Chyba nikt nigdy nie chce dostać takich gwizdów.

18:36

Bardzo fajnie! Atmosfera wielkiego meczu unosi się w powietrzu. Jest shooow!

18:35

Inauguracja w iście MISTRZOWSKIM STYLU! GORĄCE Brawa ze strony publiczności.

18:34

18:27

A na trybunach coraz więcej ludzi :) To bardzo cieszy. Będzie komplet, będzie szalona atmosfera. Dodajmy do tego korzystny wynik i będzie dobre :)

18:26

18:24

Po statystykach widzimy, że jesteście już z nami :) I DOBRZE!

18:18

18:15

Ten Pan dziś ma Kielcom sprawić masę problemów.

18:09

OK! Powoli przymierzamy się do kolejnej niepowtarzalnej atmosfery w kieleckiej Hali Legionów. I miejmy nadzieję, że poniesie ona kieleckich zawodników do zwycięstwa. Na razie czekamy na pozostałych kibiców. A mieliście być wcześniej!!! :)