JESZCZE RAZ DZIĘKI SERDECZNE! Bardzo dobre emocje Korony. Świetna atmosfera. Ludzi niewiele, ale mocno pracowali za cały stadion. "Trenerze, z taką grą nie ma z wami nikt szans w pierwszej lidze" - usłyszeliśmy jeszcze od jednego kibiców. Było mocno.

Pełno emocji. Kibice straszna wdzięczność wobec zespołu i tych emocji. Tak samo w drugą stronę. Całe mnóstwo energii.

22:38

Dziękujemy!

22:38

22:36

A MY TYMCZASEM KOŃCZYMY TEN MECZ!!! Piękny mecz Korony. Szkoda tej bramki, ale stało się wszystko, co najlepsze. Korona gra dalej, Wisła odpada. Brawo!

122. minuta

Cieszył się tak, jakby wygrał mistrzostwo świata. A tymczasem dostał żółtą kartę Tomasz Walczak za ściągnięcie koszulki.

121. minuta

Walczak właśnie zdobył bramkę...

121. minuta

KTO TAK PIĘKNIE DZISIAJ GRA!!!

121. minuta

Kielce CELEBRUJĄ!!!

120. minuta

Petrović.

120. minuta

Cielemęcki czerwona. Druga żółta.

120. minuta

Nojszewski wyszedł z kontrą po lewej stronie. Dynamiczny wybieg, podanie do przodu, gdzie było trzech kielczan. Najlepiej ustawiony Lewandowski wyszedł sam na sam i pokonał sprytnym strzałem w lewy róg golkipera gości.

119. minuta

KONTRA 3-1. LEWANDOWSKI!!!

118. minuta

Ale Korona bezpiecznie. Wychodzi do kontry.

118. minuta

Będzie na aferę. Wisła rzuca wszystkie siły.

117. minuta

Wisła pod bramką Korony. No i mamy rożny.

116. minuta

I po rożnym. Nic ciekawego się nie stało. Korona przed kontrą ratowała się faulem. Bezpiecznie i przemyślanie ze strony Danka.

115. minuta

Rożny.

115. minuta

Mija, zabawia się, kiwa, strzela! Piłka odbija się rykoszetem i leci nad bramką.

115. minuta

Podgórski wypuszczony przez Nojszewskiego wchodzi w pole karne!

114. minuta

Wolny dla Wisły. Na wysokości pola karnego. Ale głęboka wrzutka zdecydowanie za głęboka. Piłka za linią końcową. Wznowi Zapytowski.

113. minuta

Podgórski.

113. minuta

Piłka przelatuje na aut. Dotknięta wcześniej przez Koroniarza.

113. minuta

Wisła przy piłce. Atakuje Koronę.

112. minuta

Lagator przywalił, ale piłka przetoczyła się jeszcze przez kieleckie nogi i rykoszet był na tyle lekki, że wpadł spokojnie do rąk Zapytowskiego.

112. minuta

Uderzenie Wisły na bramkę Korony!!!

111. minuta

Kolar schodzi, za niego Walczak.

110. minuta

Oba zespoły biegają na jednej połowie. Wisły Płock. Kielczanie trzymają piłkę przy sobie, za co dostają brawa od publiczności. Dobra gra. Zachowawcza. Na znalezienie luki u rywala.

110. minuta

Nojszewki - Podgórski - centra i blok.

110. minuta

korona gra od Wisły o dwie klasy lepiej w tym momencie.

109. minuta

Piłka zawisła w powietrzu, zbita zostaje w kierunku bramki, ale wyłapuje to Węglarz. Korona ma dużo sił i determinacji. Świetna presja na rywalu.

108. minuta

Sierpina daleki wykop. Piłka trafia do Podgórskiego. Ten pokonuje rywali, mija ich jak tyczki, centruje, ale piłka wybita na rożny.

108. minuta

Faul dla Korony na jej własnej połowie.

107. minuta

FAUL! Żółta kartka dla Kryvotsiuk. Lewandowski wyszedłby na sam na sam, gdyby nie to.

106. minuta

Korona od razu mocno. Wejście. Tymczasem informujemy o zmianie. Podmęczona Wisła teraz będzie musiała upilnować Lewandowskiego. Ten zastąpił Łukowskiego.

106. minuta

Ok! Gramy!

105. minuta

Jest klimat. Jest gra do końca!!!

106. minuta

Mocno bita! Malarczyk najwyżej wyskoczył i on uderzył, ale piłka nad bramką. Oj, bardzo blisko, bardzo niebezpiecznie. Klon akcji bramkowej z pierwszej połowy. Tym akcentem kończymy pierwszą część dogrywki. Zaraz kolejne 15 minut.

106. minuta

Sędzia dolicza minutę do tej połówki dogrywki.

105. minuta

Górski uderza z dystansu, piłka odbija się od obrońców. Jest rożny.

104. minuta

Sierpina prawie wrzucił kolegów na wysokiego konia podając piłkę do tyłu tak źle, że prawie sprokurował bramkę na 3:3, ale Korona wybrneła. Zaraz ratuje się faulem. Wolny dla Wisły oddelegowany do przodu. KONTRA!

104. minuta

Laga do przodu, ale tym razem Wisła ładnie się przed nią broni. Niemniej kielczanie przy piłce.

103. minuta

Wisła traci zadziwiająco łatwo.

103. minuta

Za płasko. Wybita. Korona wciąż przy piłce. Dobrze zbieramy.

103. minuta

Sierpina wrzuca.

103. minuta

Piłka przy kieleckim zespole. Wylatuje poza linię końcową dotknięta przez rywala. Będzie rożny. Nowak pokazuje, żeby cały zespół przesunął się do przodu.

102. minuta

Teraz aut dla Korony. Kielczanie przebijają do przodu.

101. minuta

W środek trafia! Ach ten Łukowski. Nie ma dziś fortuny w strzeleckich okazjach. Ale szkoda.

100. minuta

Jest akcja! Łukowski otrzymał świetnne podanie po ziemi, wychodzi do strzeleckiej akcji!

99. minuta

Kielczanie wyraźnie w gazie. Zamykają rywali na ich własnej połowie. Drużyna Nowaka kontroluje przebieg gry, ale piłka bywa przewrotna.

98. minuta

Korona kontynuuje natarcie.

98. minuta

Warchoł, sprawdza wielu krzywd Korony, leży na murawie. Oby wszystko było z nim OK.

98. minuta

98. minuta

Żółta kartka dla człowieka ze sztabu, nie wiemy kto.

98. minuta

Strata. Ale wszyscy kibice widzieli tam rękę zawodnika drużyny przeciwnej. Byłby groźny wolny. Ale sędzia, obrzucony wyzwiskami, pozostaje niewzruszony.

97. minuta

Znowu, podobna akcja. Wisła rozluźnia  szyki. Podgórski walczy na skrzydle jak szalony.

96. minuta

Nojszewski przechwycił, podał na prawą do Podgórskiego. Ten podciągnął, podał przepięknie przez całe pole karne. Akcję cudownie wykończył na lewej Łukasz Sierpina. Bomba w okienko. BOMBA!!!

Wrzutka z rożnego, piłka oddelegowana i kontra!!!

Utrzymują się nawet na kieleckiej połowie. Podanie na prawe skrzydło, centra do Warchoła, uderzenie, ale wyblokowane. Rożny. Piłka minęła bramkę o centymtry.

Wisła przy piłce.

Na razie oba zespoły bez większej werwy. Ale to próbuje przerwać Łukowski. Jednak jego podanie przechwycone.

Bartoszek zaangażowany!

CHYBIA!

Danek na prawej wchodzi, zwód, uderza z dystansu!

Korona forsuje tempo. Górski. Widać, że jest świeży. Dominik Nowak zrobił trzy zmiany.

Korona ponownie atakuje na WDK :)

GRAMY!

Piękne obrazki.

Korona wyraźnie zjednoczona!!!

Wybaczcie wszelkie błędy. Tyle sie tutaj dzieje, że ciężko czasami nadążyć.

Zmiana. Górski za Błanika.

A więc gramy dogrywkę. Czekamy. Jest krótka przerwa.

Oooooooj Zebić! MARIO ZEBIĆ...

Zebić nie trafia z dość bliska. Szkoda!

Wrzutka Błanika na krótki, wybicie, Oliveira uderza nieporadnie, ale piłka przechodzi pod nogi Zebicia!

Błanik wrzuca z narożnika. Nie śpieszy się. To może byc ostatnia akcja!!!

Kielczanie wywalczyli rzut rozny. 50 sekund  do końca.

Znowu wrzutka i znowu wybicie. Koroniarz faulowany. Korona wznawia dalekim podaniem.

Wisła przy piłce. Przerzut na lewą stronę, wycofanie, wrzutka w pole karne, Malarczyk wybija.

Wisła Płock wznawia z autu na swojej połowie.

Za nami już minutka.

Korona przy piłce, ładnie Oliveira zabrał się z piłką, ale zaraz strata.

Korona wyraźnie nie chce dogrywki, bo nie daje wiślakom oddychać. Wrzutka za wrzutka.

Jest szansa, że ten mecz się zaraz skończy :)

Sędzia dolicza 3 minuty.

Błanik wrzuca, Łukowski uderza zza pola karnego. Niestety nad poprzeczką.

Czy teraz uda się ta sztuka! Czy Korona teraz strzeli gola?

Wrzutka Korony wybita przez płocczan. Jest rzut rozny dla kieleckiego klubu!!!

Jest KONTRA!

Korona atakowana, ale wychodzi spod presji.

Oj, chyba czeka nas dogrywka! :)

Korona wyraźnie nakręcona na strzelenie kolejnego gola.

uderzenie głową na bramkę. Ale Zapytowski łapie.

Ale pieknie. Korona z kolejną akcją! Co za tempo!!!

Oliveira uderza przewortką, piłka w słupek i dobija Błanik!!! Na sekundę wszyscy się zatrzymali po tym jak Błanik padł na ziemię jak rażony piorunem. Wszyscy stanęli, bo czekali na reakcję sędziego. Ten jednak pokazał, że nic nie bylo. Korona grała dalej. Piłka w górze, Oliveira uderza i BŁANIK NOTUJE PIERWSZEGO GOLAAAAA!!!

Wisła zwiększa obroty w pressingu. Nie pozwala Koronie na rozwinięcie skrzydeł i strzelenia bramki, która uprawniałaby do grania dogrywki.

Teraz oba zespoły na połowie Wisły. Gospodarze próbują rozpracować rywali.

Aut przy polu karnym. Wisła wznawia.

Piłkę rozgrywa Korona.

Błanik biegnie, podaje do Sierpiny, ten oddaje przy linii końcowej do Błanika, podanie, ale za płasko. Bramkarz to łapie.

Szpakowski schodzi, a za niego Nojszewski.

Korona miała już dwie doskonałe okazje.

Co tu się stało! Łukowski marnuje SAM NA SAM. Nie wypuścił sobie piłki, próbował strzelać, nie mijać. Trafił w bramkarza, piłka odbija się od golkipera, odbija się od Łukowskiego i mamy zmarnowana akcję sezonu.

Łukowski dostaje piłkę od Błanika!!! Rewelacyjne podanie.  Łukowski biegnie sam na sam!!!!

Zmiana w Koronie Kielce Frączczak opuszcza boisko. Za niego Podgórski...

Frączczak opatrywany. Coś tam się stało. Oby nic takiego.

Ajajajajaj!!! Jak on tego nie zmieścił. nie było spalonego. Frączczak z najbliższej odległości myli się bezlitośnie. Ale szkoda. Wielka szkoda.

Ale Korona przy piłce, Sierpina wrzuca lobikiem na piąty metr, tam Frączczak uderza głową!

Ale rozegranie bardzo słabe.

Cielemęcki żółta. I wolny dla Korony.

Wracając do Błanika, jesteśmy przekonani, że Korona będzie miała z niego jeszcze masę radości. Niech tylko dobrze się wpasuje w ten zespół.

A na trybunach 2662 osób. Trochę mało.

Piłka leci pod nogi Adriana Danka, który niestety nie zrobił tego precyzyjnie. Piłka nad poprzeczką.

Błanik na lewym skrzydle szaleje! Wejście w pole karne ze skrzydła. Bardzo dynamicznie, szuka podania!

Teraz Korona przy piłce, szuka swoich możliwości na połowie rywala. Przesuwamy się powoli, ale ciężko powiedizećc, żęby kielczanie grali znacznie lepiej w tej połówce.

Jednak sędzia pozostaje niewzruszony na wszelkie reakcje ze strony piłkarzy Korony Kielce. Dominik Nowak dostał żółtą za dyskusje.

Malarczyk powalony w polu karnym, zawodnicy protestują!

Wolny dla Korony Kielce. Do bramki 37 metrów.

Ależ zamieszanie. Wisła kontynuuje akcje idąc na bramkę w oszalałym tempie, Korona chce wznawiać grę z autu. A skończyło się na rzucie wolnym dla Wisły... Czasami nie da się wszystkiego zrozumieć :)

Bartoszek od razu reaguje na korzystny wynik.

Zmiana w Płocku. Lesniak, Cielemęcki i Sekulski wchodzą za Furmana, Jorginho i Kocyła.

Kibice krzyczą KOORONO, JESTEŚMY Z WAMI. Gramy do końca. Nie ma co. Trzeba się otrząsnąć i wybić Wiśle grę w piłkę z głowy.

Co tu się dzieje... Ten sam Damian Warchoł dostał piłkę z narożnika, skierował ją do bramki i niestety mamy 1:2.

Wisła teraz probuje głębokich podań zza pola karnego. A to zaraz przejście na wrzutkę ze skrzydła. Dośrodkowanie na dalszy słupek próbował zamknąć Warchoł ale ta sztuka mu nie wyszła.

Korona w natarciu. Oliveira oddaje kąśliwy strzał lewą nogą, ale za daleko słupka.

Teraz akcja Korony. Frączczak dostał piłkę zza pleców, ale spalił to.

Wrzutka niezła, próba przebicia, ale futbolówka grzęźnie pod kieleckimi nogami. Korona oddelegowała piłkę daleko przed siebie.

Faul na wiślaku. Płock zacznie z odległości 36 metrów.

Z wolnego nic nie wynika, ale zaraz Błanik uderza na bramkę rywala, piłka jednak była za lekka i Węglarz nie ma najmniejszych problemów z jej złapaniem.

Błanik szaleje na lewym skrzydle. Nikt nie jest w stanie go zatrzymać, dlatego robi to nieprzepisowo Dawid Kocyła. Korona ma rzut wolny. Znowu ten sam narożnik pola karnego, skąd Furman w pierwszej połowie próbował wstrzelic się w kielecką bramkę. Teraz Koroniarze grają na Młyn. To w tym miejscu stoi golkiper rywali.

Wisła znacznie mocniej teraz gra. Jakby w szatni opuściły ją wszelkie przeciwności losu podkładające jej kłody pod nogi w pierwszej połowie.

Sierpina wrzuca znowu! Bramkarz gubi pilkę, ale szybko naprawia błąd i łapie w ręce.

Sierpina z dystansu, ale trafia w... Frączczaka!

Korona podciąga grę skrzydłami. Łukowski próbuje wejśc w pole karne,  mija pierwszego zaraz próbuje drugiego, ale doskakują do niego i zabierają piłkę.

Kielczanie wreszcie łapią upragniony oddech. Teraz Korona jest w ataku, ale Wisła szybko wybija niechcianą piłkę daleko przed siebie. Korona z autu.

To jak po pierwszym knockdownie, trzeba wstać i przetrwać, ale jest to szalenie ciężkie, bo rywal nie daje odpocząć.

A teraz rożny. Po zmieni, Wisła, jednka znowu atakuje, była wrzutka. Ta zostaje wybita przez Koroniarzy. Goscie mocno siedli na kieleckim zespole. Nie ma  jak się otrząsnąć nawet po tej bramce.

Broni Zapytowski, ale dobija do pustej Marko Kolar i mamy bramkę... niestety... 1:1.

Strzał z dystansu, zawodnik Wisły Płock miał DUŻO MIEJSCA!

Wisła Płock próbuje od tyłu. Przerzut d lewej, próba wejśccia w pole karne, wrzutka, Malarczyk wybija głową, ale Wisła cały czass szuka szans!

Ale nic z tego nie wyszło.

Błanik sfaulowany w narożniku. Ale wywalczył aut.

Korona znów przystępuje do zmasowanych ataków.

Zaczynamy kolejne zamieszanie!!!

WRACAMY!!! Trzymajcie mocniej kciuki! Oba zespoły bez zmian. Nie licząc zejścia Rzeźniczaka, bo kontuzja na początku.

Szkoda, bo tłumów nie ma. Tym bardziej, że oglądamy dziś bardzo interesujące spotkanie.

Jest ktoś z Was śledzących nasza relację na Suzuki Arenie? Jak wrażenia po pierwszej połowie?

v

I na tym kończymy pierwszą część tego starcia. Emocji całkiem sporo. Dużo się dzieje. Jest bramka dla Korony. Kielczanie zagrali bardzo fajnie pierwsze 20 minut. Potem nieco spowolnili, Wisła przeszła do ataku, ale i te próby nie były jakoś specjalnie udane. Kielczanie kontrolowali przebieg tej połowy. Nie dali sobie zrobić krzywdy.

Chwilę potem przerzut z drugiej strony, Błanik próbuje ustrzelić piłkę nożycami, ale mija się z nią minimalnie! i jeszcze Malarczyk dostał piłkę na głowę, uderza wysoką świecę, która spada pod poprzeczkę, ale wyłapuje to Węglarz.

Korona krótko, piłkę dostaje Błanik, wchodzi w pole karne, mija rywali jak tyczki, wrzuca, ale dwaj nasi zawodnicy mijaja się w polu karnym z piłką!!! ale to było bliskie.

Wolny, wrzutka, Wisła przebija poza linię końcową. Rożny i kolejna duża szansa Korony.

Faul na Koroniarzu niedaleko płockiego pola karnego. Żółta kartka dla zawodnika Wisły Płock, a konkretnie dla Michalskiego.

Całe szczęście nie zmieścił tego w bramce. Futbolówka przeleciała przez pole bramkowe i wyjechała poza boisko. Obok słupka jakiś metr. Czyli nie aż tak strasznie.

Zamieszanie pod kielecką bramką i strzał uderza Warchoł!

Jest akcja Korony Oliveira dostał piękną piłkę na prawą stronę, wszedł w pole karne! Próbuje rozdać do kolegów z zespołu, ale piłka rzucona w kierunku Błanika zostaje wybita przez rywali.

Wcześniej niestety sędzia boczny pokazał spalonego. Gdyby nie to, mielibyśmy poważne argumenty, by dostać rzut karny.

Frączczak biegnie w pole karne i przewraca się pod naporem rywala!

Ale jednak cały czas przy piłce są rywale.

Korona kontroluje całą sytuację. Nie mozna powiedzieć, żeby w jakimkolwiek momencie bramka żółto-czerwonych była w jakimś istotnym stopniu zagrożona.

Wisła przyatakowała, ale nic z tego nie wyszło. Akcja rozbita w zalążku, piłka poza linią końcową. Zapytowski z piątego metra.

Piłkę głowa wybija Oliveira!

Trzyosobowy mur, kąśliwy strzał Furmana!

Łukowski żółta kartka.

Kielczanie skutecznie bronią, Wisła nadal próbuje. Żongluje piłką między środkiem a skrzydłami. I teraz ma w nagrodę rzut wolny. BARDZO BLISKO LINII BOCZNEJ POLA KARNEGO. W zasadzie wolny będzie wykonywany przy narożniku pola karnego.

Wisła cały czas gra pozycyjnie. Ale Korona skutecznie wypycha ją poza swoje strefy.

Zapytowski pressowany przez rywali wybija piłkę na oślep. Ta ląduje na aucie.

Furman wrzuca z wolnego, a nie! Rozegrali to krótko i przechodzą do ataku pozycyjnego. Futbolówka wrzucona w głąb pola karnego, przyjmuje Kryvotsiuk, ale piłka mu odskoczyła i złapał ją Zapytowski.

Szpakowski rozdał ze środka na prawe skrzydło do Frączczaka, ten wszedl w pole karne, ale w sytuacji sam na sam z obrońcą wyszedł na tarczy. Dobra akcja Korony została przerwana.

Wrzutka z głębi pola, piłka spada na głowę Danka na wysokości 7. metra i niestety za lekko, za lekko uderzył. Bramkarz rywali wyjął. Ale ewidentnie widać, że Wisła Bartoszka ma OGORMNE problemy z rzutami wolnymi.

Faul i rzut wolny dla Korony!

Wisła podaje przez całe boisk wszerz, piłka leci po ziemi od trybun aż do stanowisk, gdzie stoją trenerzy, ale... nie ma tam zawodnika. Błachewicz wyraźnie spóźniony nie przejmuje piłki. Tak przechodzi w ręce Korony.

Wisła cały czas przeważa. Tak mniej więcej o 7 minut robi w polu więcej, niż Koroniarze. Frączczak zdobył piłkę na własnej połowie, probował wyjść spod presji, ale został zaatakowany przez dwóch rywali i wobec takiej siły nie miał szans. Faul na napastniku Korony i Korona wznawia z wolnego.

bohaterowie bramkowej akcji.  Nacieszmy się jeszcze raz :)

Furman wrzuca, przebicie na dalszy słupek, wybicie, piłka ląduje pod nogami Błachewicza, ale uderza tak słabo, że futbolówka ląduje na aucie pod telebimem. Trzeba mieć fantazję, żeby tak uderzyć :)

Wisła pod bramką Korony, próba wrzutki jest zablokowana. Kolejny rożny dla Wisły Plock.

Wybicie z pola karnego, a za chwilę przy próbie odbioru sfaulowany zostanie zawodnik Wisły. Trener Dominik Nowak rozkłada ręce ze zdumienia. Jego zdaniem faulu nie powinno być.

Niemal wszyscy zawodnicy w polu karnym Wisły Płock. Muszą się bronić hardo biorąc pod uwagę, że stracili już gola z rożnego.

I będzie rzut rożny. Wrzuca Sierpina.

Łukowski po prawej stornie do Danka, ale piłka nie doszła. Cofamy, utrzymujemy się przy piłce i próbujemy przez tył. Piłka cofneła się do połowy boiska.

Mamy grę w środku pola. Ale teraz do głosu coraz bardziej dochodzi Wisła Płock. Jest 1:0 dla Korony, było kilka szans na poprawienie tego wyniku. Nie udało się i teraz pozostaje mieć nadzieję, że Wisła tego nie wyrówna.

Akcja Wisły, wrzutka Jorginho, piłkę wybija poza plac gry Koroniarz.

Teraz kielczanie trochę zwolnili. Zmniejszyli obroty. Być może ciężko grać cały czas na takiej samej intensywności.

Korona mądrze. Szanuje piłkę. Wisła Płock totalnie bez argumentów. Maciej Bartoszek rozkłada ręce, bo sam nie wierzy, że jego zespół sam tak łatwo pozbywa sie piłke.

JEST WALKA.

Kielczanie prowadza piłkę. Cały czas gra pozycyjnie. Wisła szuka, wypatruje za tą piłką, ale futbolówka cały czass jest przy kieleckich nogach.

Dłanik holował piłkę, oddał do kolegów. Teraz rozgrywamy przez obronę. podanie do prawej do Danka, ale nie zdążył dobiec do piłki. No i teraz swoje będzie grała Wisła, ale daleko w defensywie. Brakuje jej dziś argumentów. Korona ma PRZYTŁACZAJĄCĄ przewagę.

Kolejny strzał Korony! Michał Koj uderza! I aż się za głowę złapał, bo oddał słaby strzał. Ale sam fakt, że po stałym fragmencie gry znalazł się w dobrym miejscu zasługuje na oklaski. Brawa. A teraz kolejna akcja!!!

Rzeźniczak kontuzja. Schodzi, a za niego wchodzi Lagator.

Błanik dośrodkowani do Frączczaka, ten uderza, ale bramkarz wyjmuje!

Będzie zmiana w Wiśle.

Wisła nie zdążyła poukładać szyków w obronie. Korona popędziła w kierunku Wojewódzkiego Domu Kultury, w polu karnym znajduje się Łukowski, minął obrońcę, znalazł się już w polu bramkowym i miał niemal otwartą drogę do bramki. Ostatecznie zatrzymał go obrońca drużyny przeciwnej. Jakby i tego udalo mu się minąć, bramka dla Korony murowana.

Korona z kolejną akcją!

Maciej Bartoszek w swoim żywiole! Krzyki na zawodników, motywowanie ich do lepszej pracy na boisku.

Zawodnik Wisły Plock musi zostać opatrzony. Jest interwencja sztabu medycznego. Maciej Bartoszek pije wodę, Dominik Nowak zatacza kółka na murawie. Czekamy na wznowienie gry.

Jest aut dla Wisły, wyrzut, małe zamieszanie i piłka za linią końcową.

Są i kibice Wisły Płock.

Przerzut za obrońców, dośrodkowanie w pole karne, piłka przelatuje przez pole bramkowe, dotyka Malarczyka i wypada poza pole gry. Rożny, ale tutaj pewnie interweniuje Zapytowski wyskakując w powietrze niczym Apollo 11 w poszukiwaniu księżyca. Wspaniała interwencja.

Niebezpieczna akcja dla Wisły!

Faul w polu karnym i mamy... rzut wolny dla Wisły.

Kolejny rożny dla Korony Kielce.

A teraz Zapytowski bardzo wysoko wyszedł do piłki. Musiał interweniować przed 16-tką, by zbliżało się niebezpieczeństwo. Pierwsza niepewna sytuacja Korony w tym meczu.

Ach ta radość ze strzelonego gola!!! Szybko zaczęli. Korona ładnie sobie poradziła. Sierpina wrzutka z rożnego i "Malar" dokończył!

Rożny i PIOTR MALARCZYK NAJWYŻEJ WYSKAKUJE DO PIŁKI!!! 1:0!!!!

Dobra wrzutka Błanika. Zamykał obrońca Wisły. Jest rożny dla kieleckiego klubu.

Kolejny rzut wolny pod bramką Wisły Płock. 27 metrów  od bramki. Sierpina uderza? Sprwadźmy.

Nie zdążyliśmy napisać, bo od razu dużo się dzieje. Ale poniżej wrzuciliśmy zdjęcia trybun gospodarzy i gości.

Uderzenie z ostrego kąta sprawiło rywalom mnóstwo trudności. Ale kielczanie nie przestają. Mocno zaczęli. Korona próbuje narzucić wysoki pressing na rywala.

Uderzenie poleciało na bramkarza Wisły. Mocny strzał, konieczne było piąstkowanie.

Korona ma rzut wolny. Na wysokości 5go metra po prawej stronie, za polem karnym oczywiście :)

Faul na Koroniarzu. Kielczanie zaczynają na swojej połowie.

Rozpoczęliśmy to spotkanie!!!

20:01

20:01

20:00

Minuta ciszy dla Hani.

19:52

Nojszewski na rezerwie. Jak już mówiliśmy, składy podane :)

19:51

Kibiców za dużo nie ma. I to jest najdziwniejsze skromnym zdaniem naszej redakcji. Pora całkiem dobra, rywal dogodny, okazja sympatyczna, brak meczu w TV. No cóż. Wierzymy, że wszyscy zostaliście specjalnie w domach, by czytać nasza relację LIVE :D Postaramy się zrobić wszystko, by ta relacja była jak najlepsza :)

19:49

19:43

Składy właśnie zostały wbite. Smacznego! :)

19:33

Jesteśmy już na miejscu! Wkrótce podrzucamy Wam zdjęcia z góry :)

19:07

Przypominamy, że ten mecz nie będzie nigdzie transmitowany. Najlepszym rozwiązaniem jest zobaczyć go na ŻYWO. Ale zapraszamy też na nasz portal :)

19:07

Tak przed meczem mówi trener Dominik Nowak: – Przyjeżdża do nas klub z ekstraklasy, ale nie czujemy się wyobcowani albo na straconej pozycji. Traktujemy ten mecz bardzo poważnie, gramy przy swoich kibicach i chcemy pokazać zorganizowany zespół, który przejdzie przez tę rundę. Taryfy ulgowej nie będzie.

19:06

Jak myślicie? Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie między kieleckim zespołem, a Wisłą Płock? Czekamy na Wasze opinie.

19:05

19:05

Zapraszamy serdecznie wszystkich na naszą relację LIVE! Za chwilę jesteśmy na stadionie, skąd będziemy Was na bieżąco informować o wynikach i zajściach mających miejsce na Suzuki Arenie!!!