Suzuki Korona Handball walczyło, ale na wicemistrzynie to było za mało. Szkoda. Dziękujemy i zapraszamy na kolejnego LIVEa na naszym portalu. Za kilka godzin gra Korona Kielce.

No i jeszcze raz Wicik kara nas rzutem na bramkę.

60. minuta (19:25)

Rosińska pudłuje z dystansu.

Zofia Staszewska trafia do bramki! Brawo. Dobry karny.

59. minuta (18:25)

Wicemistrzynie mocno w ataku, Kielce mocno w obronie. Ciekawy pokaz siły teraz zaobserwowaliśmy. Kowalczyk przed dobra szansą, ale tylko w słupek.

58. minuta (18:25)

Barbara Zima! Ale interwencja. Szkoda, Kielce nie wykorzystały karnego. Rosińska wybroniona.

Kielczanki złapały się na kontry. Szkoda.

57. minuta (18:25)

I jeszcze raz. Kozioł...

56. minuta (18:24)

Patrycja Kozioł podwyższa.

56. minuta (18:23)

Gruszczyńska strata poprzez faul na rywalce. No i goście grają, czasu mało, ciężko będzie.

55. minuta (18:23)

Kara dwoch minut dla Kucharskiej. Kielce znów w przewadze.

Goście obijają słupek, kolejna akcja Suzuki Korona Handball.

Błąd w ataku po stronie rywalek, rzut przez całe boisko i piłka ląduje w siatce! Gliwińska! Super!

55. minuta (17:23)

MARTA ROSIŃSKA!

54. minuta (16:23)

Olek dostaje 2 minuty. Kielce zagrają w przewadze. Teraz rzut karny!

53. minuta (16:23)

CHODAKOWSKA ŚWIETNIE!!! 3/3 obronione.

Bardzo słabo nam to idzie w tej połowie z rzucaniem bramek. Dotychczas 3 rzucone bramki.

52. minuta (16:23)

GRABARCZYK!

51. minuta (15:23)

Shypuk nie zdołała pokonać Chodakowskiej!!! Super interwencja!

Rzut karny dla gości.

Suzuki Korona Handball szuka swoich okazji.

50. minuta (15:23)

Słupek Kozioł.

Broni bramkarka drużyny przeciwnej.

49. minuta (15:23)

Olek podwyższa.

48. minuta (15:22)

Czas dla drużyny gości.

Strata gości. Teraz swój atak prowadzi Suzuki Korona Handball. Gliwińska podaje do Kowalczyk, ale zostaje sfaulowana. Rzut Czekały z dystansu nieskuteczny. Graja goście.

47. minuta (15:22)

Kielce pasywnie. Grają goście.

Rosińska rzuca z dystansu, ale jest obrona Kowalczyk.

46. minuta (15:22)

Wicik teraz po słupku.

45. minuta (15:21)

ŚWIETNA INTERWNECJA CHOJNACKIEJ. Pięknie!!! Broni rzut jednej z zawodniczek drużyny przeciwnej z bliskiej odległości.

Slupek też po stronie rywalek. Wicik niecelnie.

44. minuta (15:21)

Jasińska rzuca, ale w słupek! Szkoda, było blisko.

Gliwińska nękana w ataku nie może się przebić przez mur rywalek. Oparte szukają szansy z dystansu. Gliwińska rzuca, ale niecelnie.

Kielce bronią się i teraz mają atak pozycyjny do rozprawienia. Szukają swoich szans.

43. minuta (15:21)

Rosińska!

42. minuta (14:21)

Kielczanki bronią i walczą o bramkę. Kędzior próbuje ze skrzydła, ale nie trafia w bramkę. Ale za to Janas była celna do bólu.

41. minuta (14:20)

GRABARCZYK!

40. minuta (13:20)

Kolejne trafienie Macedo.

40. minuta (13:19)

Walczymy! Nie poddajemy się!

39. minuta (13:19)

Pękala pięknie wyszła, ale trafiły tylko w słupek. Za chwilę długą przerwę bez bramki kończy Domagalska.

39. minuta (13:18)

Krótki komunikat i gramy dalej. Dłużej naradzały się rywalki.

38. minuta (13:18)

Czas bierze Tetelewski.

37. minuta (13:18)

Faul, kielczanki wznawiają. Są w ataku pozycyjnym. Pękala przebija się przez mur, zostaje sfaulowana i znów wznawia Suzuki Korona Handball.

36. minuta (13:18)

Pękala próbowała do koła, ale zaliczyła stratę. Po chwili faul w ataku notują Kobierzyce, a zaraz akcję Korony Handball broni Kowalczyk.

35. minuta (13:18)

Akcja przenosi się spod bramki, pod bramkę. Bardzo dynamicznie grają dziś dziewczyny. Ale już kilka minut mamy bez bramki.

34. minuta (13:18)

Rzut Macedo broni Chojnacka, a zaraz Rosińska zatrzymana jest przez Beatę Kowalczyk.

33. minuta (13:18)

Kobierzyce przy akcji.

32. minuta (13:18)

Oba zespoły narzuciły w tym meczu szalone tempo. Piłka wędruje od bramki do bramki. Ciężko nadążyć

31. minuta (13:18)

Wiertelak z kontry.

30. minuta (13:17)

Akcja kielczanek przerwana gwizdkiem. Kontra gości, ale i ta zakończyła się faulem w ataku.

Obrona blokuje gości. Akcja trwa, ale rywalki musiały ją zakończyć. Pierwszy rzut nie wyszedł, ale już drugi, wykonany przez Tomczyk, był dla Kielc bezlitosny.

30. minuta (13:16)

Kielce w obronie, Kobierzyce szukają okazji, wszyscy krzyczą CZAS!

0. minuta (13:16)

Wracamy do gry!

Gra pasywna. Korona przed jeszcze jedną szansą  i wykorzystuje ją Gruszczyńska!!! Świetnie. Super. Dobre zakończenie tej połowy.

30. minuta (12:16)

Przy akcji bramkowej 2 minuty kary dla Buklarewicz.

Kowalczyk rzuca i trafia!

29. minuta (11:16)

Chojnacka broni!

Rosińska nie dała szans bramkarce gości. Świetny rzut.

28. minuta (10:16)

Janas z ostrego kąta.

28. minuta (10:15)

Próba kontry po stronie kielczanek. Nieudana. Złe podanie do Grabarczyk zatrzymane przez Despodowską.

27. minuta (10:15)

Bardzo niepotrzebne te straty drużyny z Kielc w ataku. Za łatwo kielczanki tracą bramki.

Despodovska wybroniona przez Chojnacką. Suzuki przechodzi do ataku, ale szybko traci.

26. minuta (10:15)

Akcja w ataku Korony Handball i znów złe podanie.... ajj! Teraz przy piłce goście.

Przekroczenie linii przez gości.

25. minuta (10:15)

Grabarczyk próbuje z koła, jest faulowana. Mamy rzut karny. Wykorzystuje go Kowalczyk.

25. minuta (9:15)

Kontra, Janas, bramka...

24. minuta (9:14)

Mariola Wiertelak z kontry. To zawodniczka stworzona do tego typu okazji.

23. minuta (9:13)

Faul, Kobierzyce wznawiają. Rozgrywają, szukają swoich szans na zmieszczenie piłki w siatce. Początkowo Kowalczyk wytrąca piłkę, ale ta spada w ręce Ważnej, rzuca i trafia.

22. minuta (9:12)

Gliwińska niecelnie do Rosińskiej, ale gramy dalej, wymiana piłek, Rońska rzuca, ale nie trafia.

Ale groźna jest ta Despodovska. Silny rzut, ale tym razem jest zatrzymana przez Chojnacką. BRAWO.

21. minuta (9:12)

Alicja Pękala zdobywa bramkę!

21. minuta (8:12)

Faul w ataku przy grze gości. Teraz inicjatywa dla Kielc.

Despodovska rzuca szalenie silną piłkę, ale trafia w poprzeczkę.

20. minuta (8:12)

Rosińska źle podaje, strata, goście już w ataku pozycyjnym. Dużo tracimy.

19. minuta (8:12)

Kielce zablokowane, kontra i bramka. Janas trafia.

18. minuta (8:11)

Tomczyk rzuca, ale nad bramką. Akcja dla kielczanek.

Rzuca Wicik, ale piłka po bloku. Goście dalej szukają swojej szansy.

Kobierzyce pozycyjnie. Tracą, ale szybko znów wyłapują. Jest faul.

Trwają dyskusje w obozie gości.

CZAS dla gości.

17. minuta (8:11)

Kielce nie trafiają ze skrzydła w dogodnej okazji. Kędzior nie wykorzystała tej szansy, ale zaraz myli się także Zuzanna Ważna z drużyny gości.

Tomczyk

16. minuta (8:10)

ROSIŃSKA! Z KARNEGO. Na raty, bo piłka odbita od bramkarki przyjezdnych, ale wjechała do bramki! Brawo!

16. minuta (7:10)

FAUL. Znowu dwie minuty dla gości. Faulowana Kowalczyk, kara dla Patrycji Kozioł.

Kielce zatrzymują akcję i maja okazję na kolejne zredukowanie strat.

Wicik rzuca, ale po bloku. Pilka nie trafia w światło bramki.

15. minuta (7:10)

Kielce odrabiają straty. Magda Kowalczyk zdobywa bramkę z karnego. Brawo. Dobry rzut. Rywalka bez szans.

15. minuta (6:10)

Natalia Janas z drużyny gości ma 2 minuty kary.

Rzut karny dla kielczanek!

Kowalczyk.

14. minuta (5:10)

Szybka akcja rywalek, Ważna z koła.

13. minuta (5:9)

Kielczanki pozycyjnie w ataku, rzut Marty Rosińskiej w poprzeczkę.

Gruszczyńska żółta kartka.

12. minuta (5:9)

Pękala złapała piłkę po rykoszecie i rzuciła bramkę!

12. minuta (4:9)

Przyjezdne są bezlitosne. Grają dobrze w obronie, wykorzystują każdą słabość kielczanek, szukają okazji w kontratakach.

12. minuta (4:8)

Honorata Czekała dwie minuty kary.

11. minuta (4:9)

Skuteczność rywalem to 9/10.

Janas ze skrzydła i jest 4:9.

11. minuta (4:8)

Magda Kowalczyk rzuca bramkę!

11. minuta (3:8)

Wiertelak znowu...

10. minuta (3:7)

Grabarczyk  ładnie z prawego skrzydła.

10. minuta (2:6)

Trener Tetelewski widzi, że coś jest nie tak. Wziął czas, wziął zawodniczki na stronę. Oby to coś zmieniło.

9. minuta (2:7)

Natalia Janas znowu z kontry.

9. minuta (2:5)

Strata kielczanek pod bramką rywalek, do kontry wybiega Wiertelak, która pokonuje kielecką bramkarkę. Szkoda.

Macedo po raz kolejny, za łatwo im idzie w tej obronie.

8. minuta (2:4)

Vitoria Macedo wykorzystała lukę w obronie, wyskoczyła, znalazła kawałek wolnej przestrzeni w bramce i pokonuje Chojnacką. Cały czas goście przeważają.

7. minuta (1:3)

A teraz gol za sprawą Gruszczyńskiej. Szybkie tempo!

6. minuta (1:3)

Tomczyk rzuca i jest 1:3.

5. minuta (1:2)

ROSINSKA! JEST PRZEŁAMANIE.

4. minuta (0:2)

Nieudany atak Kobierzyc i teraz to kielczanki grają pozycyjnie w napaści :)

Suzuki Korona Handball już prawie 5 minut bez gola. Za długo to trwa. Teraz gra pasywna, Rosińska rzuca, ale nie trafia... Ojjj!

Faul w ataku i Suzuki Korona Handball kontynuuje natarcie.

3. minuta (0:2)

Kielczanki przechodzą do ataku. Szukamy swoich szans, rzut Gruszczyńskiej obroniony przez Beatę Kowalczyk. Jest kontra i bramka ze strony Marioli Wiertelak. Słabe początki.

2. minuta (0:1)

teraz rywalki w ataku. Ważna z koła pokonuje Chojnacką.

Dziewczyny cały czas szukają szansy w ataku pozycjnym. Ale czas nie gra na ich korzyść. Marta Rosińska oddaje rzut, ale obok bramki! Rywali wciąż w osłabieniu.

Dwie minuty dla Kucharskiej! Korona w przewadze.

Startujemy!

14:59

Oba zespoły zaprezentowane, a i my wypisaliśmy wszystkie dostępne nazwiska w taliach obu trenerów. Cóż pozostaje? Rozpocząć kolejne zamieszanie. Była porażka, był remis, teraz czas na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry!