A jakie jest Wasze zdanie? :) Komentujcie na Twitter #łkskor. My postaramy się jak najszybciej naprawić nasz system komentarzy :D

My już nic więcej nie napiszemy :) Dzięki za te emocje!

19:56

19:55

Sędzia zakończył to spotkanie! Cóż za radość!

95. minuta

A teraz piłka po całej długości minęła bramkę Korony. Cóż za emocje! Przejechała i nikt jej nie przeciął. Aż Forenc z radości wpadł w objęcia innego Koroniarza. To było bliskie straty. Zapachjniało. Ale tak się nie stało.

94. minuta

ŁKS konstruował akcję pozycyjną w polu karnym Korony. Robili to zdecydowanie za długo. Jakby nikt nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności.

93. minuta

ŁKS przy piłce. Konstruuje akcje od swojej połowy.

93. minuta

92. minuta

Jest OK. Wszystko na to wskazuje. Forenc zasłużył na okrzyki z trybun. Fani na cały głos - KONRAD FORENC.

92. minuta

Forenc interweniował, świetnie wypiąstkował wrzutkę ŁKSu, ale zderzył się w polu karnym z zawodnikiem gości. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

91. minuta

Adrian Danek

Lewandowski wszedł i męczy obronę drużyny przeciwnej. Sędzia doliczył 4 minuty.

89. minuta

Lewandowski za Frączczaka.

88. minuta

Forenc od bramki.

87. minuta

Za Rozwandowicza Tosik i za Trąbkę wchodzi Janczukowicz.

87. minuta

Podgórski wysoko wrzucał, ale nie przeciął tego nikt z Korony. Jeszcze zabezpieczający tyły Sierpina oberwał się z piłką. Było niebezpiecznie, ale do futbolówki przytulił się Malarczyk i nie chciał jej oddać. Dobrze, że Korona ma takich obrońców. Zawsze na pozycji.

86. minuta

Zablokowana. Jest rożny. dla Korony.

86. minuta

Szpakowski dostał piłkę z lewej, uderzył na bramkę!

85. minuta

Za krótka wrzutka Korony. Piłka odbija się od nóg ŁKSu. Ale Korona wciąż przy piłce.

85. minuta

Wolny!

85. minuta

Faul na Koronie przy aucie. Fizjo zebrali się i czekają przy linii. Nie wiemy, czy jest potrzebna pomoc dla Sierpiny. Jak widac nie, bo zawodnik wstał i chyba jest OK.

84. minuta

Jest radośćć!

83. minuta

Dośrodkowanie ŁKSu dalekie od ideału.

81. minuta

Kontra Korony zatrzymana! Do akcji wybiegł Petrović, który zaczął uciekać przed peletonem zawodników ubranych w czarne koszule. Zawodnik Korony ostatecznie złapany.

80. minuta

Przy wrzutce piłka odbija się od zawodnika ŁKSu i wypada poza linię końcową. Forenc od brammki.

80. minuta

ŁKS blisko bramki Korony. Na szczęście tylko rzut rożny.

79. minuta

Podwójna zmiana ŁKSu.

Mikkel Rygaard i Adrian Klimczak za Wolskiego i Szeligę.

78. minuta

Mateusz Mazur, członek sztabu szkoleniowego dostał żółtą kartkę :) Czyli już mamy dwie kartki wśród sztabu medycznego :D

77. minuta

Korona stara się wypchnąć ŁKS z jej połowy, ale gości w takiej stuacji przerzucają pilkę na drugą stronę. Javi ograny przez Podgórskiego traci piłkę. Goście ratują się faulem.

76. minuta

Petrović za Łukowskiego.

75. minuta

Ale nie! Zablokowany. Próbował się jeszcze zebrać do powtorki, ale piłka nie doleciała do niego. Ach, szkoda. To byłby cios.

75. minuta

FRĄCZCZAK STRZELA!

74. minuta

OOOOOO!!! Tak jest. Kibice krzyczą KORONA KORONA. Szymusik walnął, Marek Kozioł obronił, potem zamieszanie pod bramką, rozpaczliwa próba oddania kolejnego strzału. Tak się dzieje i Szymusik wpakował piłkę do pustej bramki z bardzo bliska!!! Kibice chcą kolejnej bramki. Sa emocje. Ludzie padają sobie w ramiona!

73. minuta

SZYMUSIK!!!! NA RATY, ALE JEST!!!! CO ZA EMOCJE! NIE CHCIAŁA WPAŚĆ!

72. minuta

Płaskie uderzenie wyłapuje Forenc.

71. minuta

Wrzutka udaremniona. Korona ratowała się, by nie dostać kontrataku. Udało się, ale przechwyt ŁKSu i tak miał miejsce. Oliveira kontrolnie sfaulował Moreno. Nie było groźnego ataku, ale jest wolny, z którego można strzelać. 28 metrów do bramki. Mur 3-osobowy.

70. minuta

Korona wznawia z autu.

69. minuta

Odnotujmy, ze za Kiełba na boisku pojawił się Adrian Danek :) Zapomnieliśmy :D

68. minuta

To nie będzie najlepszy mecz w wykonaniu Podgórskiego. A tymczasem jest zmiana. Kiełb schodzi, a za niego Jacek Kiełb, który oddaje opaskę Malarczykowi.

67. minuta

Malarczyk do Szymusika, ten gubi się i nie przechwytuje. Koncentracja panowie!

66. minuta

Akcja na połowie gości. Korona szuka dostępu do bramki.

65. minuta

Tymczasem na boisku walka, która wygrywają goście, choć nie ma to odzwierciedlenia w wyniku. Ten wskazuje 0:0.

64. minuta

NA TRYBUNACH 5881 OSÓB.

64. minuta

Wolny rozegrany krótko. Wrzutka z lewej, Korona to wyłapuje i wybija na środek pola. Walka o piłkę toczy się teraz właśnie tutaj.

64. minuta

Jacek wymyśl coś!

63. minuta

Faul na zawodniku ŁKSu. Żółta kartka dla Malarczyka.

62. minuta

ŁKS także w drugiej połowie buduje swoją przewagę na polu gry. Ta odzwierciedla się nie tylko w statystykach. Widac gołym okiem, że ŁKS ma więcej pomysłu na sforsowanie Korony Kielce.

61. minuta

Wyczyszczona przez gości.

61. minuta

A teraz centra Szpakowskiego!

61. minuta

Pirulo wyszedł na sam na sam z bramkarzem, zgubił obrońców Korony, uderzył i na stanowisku znowu jest Forenc. Trudna sytuacja. Oj trudna. Ekstremalnie. Ale Korona ponownie z zerem z tyłu.

60. minuta

Akcja ŁKSu!!!

59. minuta

Spadło nieco tempo tego spotkania. Ale teraz to się zmienia!

58. minuta

zablokowany strzał.Jest rożny. ŁKsu.

57. minuta

Akcja Korony. Łukowski na lewą do Oliveiry, ten wrzuca, ale to podanie znów zablokowane.

56. minuta

No cóż. Powtórka z rozrywki. Sierpina znów nie trafia. Co tam - on wybija pilkę na wysokość 5 piętra.

56. minuta

Kiełb przepuścił ponownie Sierpinę, nie przyjął podanie Forenca, wręcz popchał futbolówkę w kierunku pola karnego. Tam Sierpina oddaje strzal!

55. minuta

Jurić dostał piłkę w alejkę po stracie Korony, ale Forenc dobiegł do niej szybciej i wyjaśnił sytuację.

54. minuta

Lepszy moment żółto-czerwonych, którzy kąsają rywala coraz to ciekawszemi akcjami. Choć teraz musiała się ratować przed kontratakiem. na szczęscie Szpakowski wyczyścił wszelkie wątpliwości wślizgiem, dzięki któremu piłka uciekła do Forenca.

53. minuta

Kiełb wypuścił Sierpinę, po krótkiej walce tego drugiego piłka ląduje na aucie. Korona zaczyna na wysokości pola bramkowego drużyny przeciwnej, ale nie ma z tego owoców.

53. minuta

Wolny dla Korony. Będzie wrzutka z głębi pola na strącenie tej piłki w kierunku bramki Kozioła.

52. minuta

Faul Zebicia. Kibice mobilizują... Ale nie wiemy kogo. Innych kibiców chyba, by ruszyli cztery litery :) Piłkarze ruszają, nawet bardzo szybko :D

51. minuta

Sędzia nie dopatrzył się karnego. Forenc od bramki.

51. minuta

Interwencja Szymusika w polu karnym. Zawodnik ŁKSu padł!

50. minuta

ŁKS ofensywnie. Korona broni.

50. minuta

49. minuta

Łaciata wylatuje poza linie końcową. Spada na górną częśc siatki okalającej bramkę. Ufff. Rożny. Ale z niego nie wynika już nic dla ŁKSu.

49. minuta

Forenc odbija, a piłka jeszcze spada na poprzeczkę...

48. minuta

WOLSKI STRZAŁ!

48. minuta

Póki co, tempo spadło. Może to przez to słońce, które już przestało oświetlać murawę Suzuki Areny. Zrobiło się nieco chlodniej. No cóż, jesień zbliża się wielkimi krokami.

Podgórski z prawej strony centruje, tam zawodnik ŁKSu faulowany.

Korona chce rozgrywać od tyłu, ale ŁKS przyciska ich do linii pola karnego.

Frączczak faulowany na kieleckiej połowie. Tym razem to ŁKS jest od strony WDKu.

Po wznowieniu Korona zdobyła jardy sięgające linii końcowej. Niestety piłka za linią końcowa.

Jedziemy :)

255. minuta

Startujemy z drugą połową.

255. minuta

255. minuta

Statystyka strzałów daje do myślenia. W światło bramki Korona trafiła raz, ŁKS już cztery.

255. minuta

Niepewny? SERIO?

255. minuta

255. minuta

NO NIE CHCE WPAŚĆ :)

255. minuta

255. minuta

Posiadanie 45:55 na korzyść gości.

255. minuta

Tym oto sposobem kończy się pierwsza połowa tego spotkania. Jest 0:0.

Ale jednak piłka nie znajduje drogi do siatki.

Zebić uderza, ale odbija się futbolówka od obrońcy i wylatuje za pole karne. Z dystansu wali Łukowski!

Będzie wrzucał Sierpina. Będzie daleko w pole karne.

Rożny.

Kontra Korony!

I będzie z tego rożny.

Sędzia dolicza 1 minutkę.

Sierpina za daleko do Frączczaka. Piłka u Kozioła.

44. minuta

Strzał z dystansu, który oddał Szeliga. Ale obok bramki. Tak z metr-dwa.

44. minuta

Jest końcówka połowy. To może tak ŁUKOWSKI? :)

44. minuta

Jurić do Lopeza, a ten posłał piłke na lewą flankę, by wykończył ją Moreno. Piłkarz ŁKSu zablokowany. KOLEJNY ROŻNY.

43. minuta

Kontra ŁKSu.

43. minuta

Kto jest do zmiany? Kto powinien wejść?

42. minuta

Ale jednak Korona słabsze noty zbierze po tej połówce. ŁKS lepiej. Czy znacząco, czy jednak nie? Sami zdecydujcie. Piszcie opinie na Twitter #korłks.

41. minuta

DZIEJE SIE BARDZO DUŻO.

40. minuta

Frączczak dostał piłkę z głębi pola, ale nawet do niej nie ruszył, bo wiedział, że jest na ewidentnym spalonym.

39. minuta

Korona ma niesamowite ciężary. A przynajmniej miała, bo liczymy, że jednak ten stan się nieco odmieni.

38. minuta

Kolejny rożny już nic nie dał. Akcja przeniosła się na stronę ŁKSu. Było gorąco. Bardzo gorąco.

38. minuta

Rożny! I znowu strzał, znowu broni Forenc!

37. minuta

SŁUPEK! A za chwilę dobitka z dystansu w wykonaniu Wolskiego. Tutaj tylko niezwykła interwencja Forenca ratuje Koronę przed strata bramki!

37. minuta

Rozpędzeni goście wchodzą w pole karne, Moreno wszedł w pole bramkowe, był na jego skraju, uderzył po długim słupku, piłka mija Forenca...

37. minuta

KONTRATAK ŁKSU!!!

36. minuta

Wrzutka daleko na koniec całego zgromadzenia, gdzie stał Marciniak, ten próbował odegrać do środka, ale bez skutku.

35. minuta

Korona ponownie eksploatuje lewą stronę od Ściegiennego, ale traci futbolówkę i niemal nacina się na kontrę. Malarczyk przerywa akcję faulem. Do bramki około 38 metrów. Po przekątnej. Wrzutka z tego będzie na pewno. W murze tylko Łukowski.

35. minuta

Teraz gra toczy się na połowie gości.

34. minuta

Kibice Korony rządzą i dzielą, ale ŁKS nie odpuszcza.

33. minuta

Aajjjjj... Za słabo. Futbolówka prosto w ręce bramkarza gości.

32. minuta

Kiełb uderza z główki!

31. minuta

Łukowski dostał piłkę w polu karny, przeszedł na prawą nogę, szukał swojej okazji, podał do tyłu do Szymusika, który uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od nóg rywala i poleciała bezpiecznie w ręce Kozioła. Ale nie była to komfortowa sytuacja dla tego bramkarza. Korona blisko zdobycia gola.

31. minuta

A teraz akcja Korony!

30. minuta

Adam Marciniak uderza głowa piłkę, która została posłana do niego z naroznika. Kolejna niebezpieczna sytuacja. Marciniak złapał się za głowę, bo wie, że mógł to wykorzytstać.

29. minuta

Uuuu. To teraz Forenc się nie popisał. Wykopał piłkę tak, żeniedaleko pola karnego wyleciała na wysokość dachu. Z tego aut, który ŁKS omal nie wykorzystał. Strzał zablokowany, kolejny rzut rożny.

28. minuta

Znowu uderzenie na bramke Forenca. Ten jednak daje radę.

26. minuta

I znowu faul. Tym razem skrzywdzony został Łukowski. Sztab medyczny jest wyraźnie zdenerwowany na sędziego. Pokazują, że piłkarz Korony dostał łokciem. Za te protesty Łukasz Miller ze sztabu ukarany został żółtą kartką.

25. minuta

Sędzia strofuje trenera Dominika Nowaka. Wszystko za sprawą faulu na Koroniarzu. Kibice domagali się żółtej kartki, ale na stałym fragmencie gry zakończyło się karanie rywala.

24. minuta

Łukowski po lewej, zbiera się do wrzutki, ale traci piłkę. Ta wylatuje na aut. I choć kielecki zawodnik protestuje mówiąc, że to nie jego ostatniego dotknęła łaciata, sędzia nie pozostawia wątpliwości.

23. minuta

Ech, dziwna sytuacja. Taka laurka polskiej ligi, ale mogła być z niej bramka dla Korony :) Bezpańska piłka przerzucana w polu karnym ŁKSu niczym gorący kartofel.

22. minuta

Szybko dopadli do niej ełkaesiacy i wybijają na rożny. Ale z tego stałego fragmentu gry nie ma już później dalszej historii.

21. minuta

Krótko, Sierpina wrzuca w pole karne, piłka po drodze odbija się od obrońcy ŁKSu, spada pod nogi jednego z kielczan, on uderza, ale na tyle słabo, że nikt po nią nie sięga. Piłka zatrzymuje się na SŁUPKU!!!

21. minuta

Ale Korona utrzymuje się na połowie rywala. To lepszy moment. Oliveira lewą stroną szuka miejsca, znalazł Sierpinę, a ten wyblokowany przez przeciwnika. Jest rożny.

20. minuta

Wrzutka z prawej strony w pole karne, ale znów ŁKS wybija ją na drugą stronę.

20. minuta

Korona w ofensywie, ŁKS chwilowo odpoczywa.

20. minuta

19. minuta

Marek Kozioł piąstkuję wrzutkę z rożnego. Trzeba przyznać, że ma świetne warunki do takich akcji. Faul! Szpakowski leży. Żółta kartka dla Rozwadowicza.

18. minuta

Kiełb dośrodkowanie, Sobociński trafia nieczysto i jest rożny, a piłka przy tym walnęła w boczną siatkę.

17. minuta

Aut dla Korony na wysokości pola karnego. Rozegrany krótko. Wrzutka Łukowskiego na głowę Frączczaka, ale piłkę wybija ŁKS. Aut dla Korony. Na podobnej wyoskości co poprzednio, ale z drugiej strony, od Ściegiennego.

17. minuta

Nie udało się. Piłka poza linią końcowa.

16. minuta

Nie da się ukryć. Są ciężary. ŁKS zmobilizowany. I to bardzo. A teraz akcja Korony. Oliveira do Sierpiny, ten cofa do Malarczyka. Próbujemy teraz przerzucić moc na prawą flankę.

15. minuta

14. minuta

Jacek Kiełb - żółta kartka.

13. minuta

Piłka jakimś cudem zatrzymała się pod nogą Forenca i została przed linią bramkową. Ale miała do niej dosłownie centymetry. Ufff... Ostry kąt okazał się idealną okazją dla ŁKSu. Na szczęście w bramce mamy kompetentnego człowieka.

13. minuta

Lopez strzela z ostrego kąta!!!

13. minuta

Uderzenie zablokowane! Jest kolejny rożny. I za chwilę aut, bo wrzutka z rożnego zablokowana.

12. minuta

ŁKS cały czass w natatarciu. Wrzutka z lewej, Forenc piąstkuje, ale za słabo i piłka spada pod nogi Macieja Wolskiego. Strzał!

11. minuta

Malarczyk wybija. A za chwilę kolejna akcja zablokowana. Pilka na aut. Wznawia ŁKS. Blisko pola karnego.

10. minuta

Niemal wszyscy ustawieni są na połowie Korony. ŁKS głęboko do linii, końcowej, centra do środka i sytuację ratuje Zebić. Rożny dla ŁKSu.

9. minuta

Teraz rzut wolny na połowie ŁKSu. Egzekwują goście. Dalekie posłanie piłki do lewej strefy tuż przy narożniku połowy Korony Kielce, ale zawodnik gości zbyt bardzo zapędził się w swoich poczynaniach, bo dał się przyłapać na spalonym. Wznowił Forenc.

8. minuta

Posiadanie 80:20 na korzyść gości. Korona oddała pole, ale robi to świadomie. Bez paniki. Gra jest pod kontrolą. Ale ŁKS jest groźny - nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

7. minuta

Ale szkoda takich akcji. Zwłaszcza, że ŁKS dał się złapać na tym kontrataku. Ten zespół, który gra w czarnych trykotach, cały czas napiera na kieleckie pole karne ustawione bliżej Wojewódzkiego Domu Kultury.

6. minuta

Co tutaj się stało... Oliveira wyszedł z kontatakiem, podał do Podgórskiego, ten już w polu karnym wysunął do Łukowskiego, który podał idealną piłkę do Sierpiny, który był SAM NA SAM z bramkarzem ŁKSu. I niestety. Za wysoko. Nie uniósł tego Łukasz Sierpina. A byłoby 1:0. Idealna sytuacja.

6. minuta

Korona miała przewagę i to ogromną!!!

6. minuta

Oliveira czyści i jest kontra!!!

6. minuta

Centra ŁKSu zablokowana, jest rożny dla gości.

6. minuta

Wyszli spod presji i już są pod polem karnym Korony.

5. minuta

Aut dla ŁKSu.

5. minuta

4. minuta

Mocne wsparcie z trybun. Nie wiemy, ile osób jest na Suzuki Arenie, ale na pewno każda z nich czuje podwójną mobilizację. To będzie ciężki mecz, a ŁKS już pokazuje swoje aspiracje i ambicje. Kolejna centra i znów czyści ją obrona Korony. Prawdziwe bombardowanie.

4. minuta

3. minuta

A teraz Bąkowicz uderza z dystansu! Pilka poza światłem bramki, ale to było niebezpieczne. Więcej precyzji i Korona miałaby ogromne problemy.

3. minuta

Szczupakiem wybija Szymusik.

3. minuta

Ale chwilowo to ŁKS próbuje prowadzić grę. Wrzutka ŁKSu!

2. minuta

Sociale ogarnięte, wracamy do tego spotkania. Chwilę nas nie było :) Ale też na swoje usprawiedliwienie dodamy, że na boisku na razie spokojnie, bez wielkich emocji, ale mamy 2. minutę, nie ma co się śpieszyć :)

ROZPOCZĘLIŚMY TO SPOTKANIE!

18:01

12-ty zawodnik!

18:00

ŁKS ostra mobilizacja do gry! Ale Korona tez stoi w kółeczku. Wąsko. Chcielibyśmy usłyszeć, jaka ostra motywacja tam leci!

17:59

Kiełb - 250 spotkań
Szymusik - 50 spotkań

Dwa jubileusze. Oby udane, a kolejne miały miejsce w ESA :)

17:58

Jest i GRECHUTA!

17:58

Piłkarze ŁKS-u na boisku. A za nimi żółto-czerwoni przywitani brawami.

17:58

A do meczu pozostało już niewiele czasu. Dosłownie sekundy :)

17:56

Relację tekstową zawsze możecie uzupełnić transmisją radiową. Zdarza nam się występować tutaj gościnnie, dlatego serdecznie polecamy allegrowicza :p

17:55

Zaraz wjedzie Grechuta i będziemy już na ostatniej prostej do otwarcia kolejnego starcia żółto-czerwonych. To piąta kolejka. Niektórzy mówią, że to spotkanie pokaże, na  co stać Koronę w tym sezonie. Naszym zdaniem już pokazała. A teraz trzeba trzymać kciuki za kolejne komplety punktów.

17:53

17:51

Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz. Jak tam pod bramkami? Jest tłoczno? :)

17:47

Trwa rozgrzewka, trybuny wypełniają się do ostatniego możliwego miejsca.

17:44

Składy wbite, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego. Choć jeszcze daleko do tego momentu, pozytywna piłkarska atmosfera unosi się w powietrzu :)