Emocji było mnóstwo! Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

255. minuta (30:27)

Rzucił jeszcze Ghionea, ale to już koniec! Vive wygrywa z Wisła 30:27!

59. minuta (29:26)

Jureci staranowany przez Piechowskiego. Hiszpańscy sędziowie jednak karaja obu zawodników. Kabaret.

58. minuta (29:26)

Jest bramka Zelenovicia. Ale po chwili Vive gra już w komplecie. A Denis Buntić znów pokonuje Corralesa. Wisła traci jeszcze piłkę.

57. minuta (28:25)

Sędziowie pokazuja gre na czas. Do końca niewiele ponad trzy minuty meczu. Musi być rzut, akcja zostaje ustawione pod Jureckiego, ale zabrakło centrymetrów...

Vive w osłabieniu? To nie problem jeśli w bramce ma się MARINA SEGO!

56. minuta (28:25)

Dwie minuty kary dla Piotra Grabarczyka. Za co? Kibice skanduja: "Pajace". O czas prosi trener Orlen Wisły, Manolo Cadenas.

Dobry moment naszej gry w obronie. Kielczanie odzyskuja piłkę! Długa akcja w ataku, kończy się bramka Aginagalde!

55. minuta (27:25)

Kolejny przechwyt Vive! W ataku pozycyjnym piłka trafia do Musy i jest karny. Aginagalde skutecznie! Vive odskakuje na dwie bramki.

54. minuta (26:25)

Kontra Vive i jest braaaaaaaaaaaaaaaaaaamka! Manuel Strlek! Prowadzimy jednym trafieniem!

53. minuta (25:25)

Zorman oddaje skuteczny rzut. Piłka jeszcze skozłowała przed Morawskim.

52. minuta (24:25)

Racotea trafia do siatki...

50. minuta (24:24)

Juuuurecki! A "Chrapek" wychodzi z siebie w dopingu dla Vive :)

49. minuta (23:23)

Chyba wypada nam się zgodzić...

47. minuta (23:22)

Aginagalde na 23:22! A to zdjęcie sprzed chwili:

46. minuta (22:22)

Daszek wyrównuje po kontrze.

45. minuta (22:21)

Montoro z biodra, ależ mecz, wynik na styku!

45. minuta (22:20)

Syprzak padł jak rażony piorunem, werdykt sędziów bardo stanowczy: Piotr Chrapkowski ukarany bezpośrednia czerwona kartka!

44. minuta (21:20)

Kwiatkowski wylatuje na ławkę kar! A na trybunach "Kto nie skacze ten jest z Płocka".

43. minuta (20:19)

Zdjęcia Dujszebajewa podrywajacego fanów do dopingu będa hitem :)

42. minuta (20:18)

Aginagalde pokonuje Morawskiego! Sego broni! Cuuuuuupić! 20:18!!!

41. minuta (18:18)

Dwie minuty dla Tkaczyka, a za chwilę Montoro trafia do bramki Sego.

40. minuta (18:17)

Buuuuntić!

39. minuta (17:17)

Nikcević rzuca bramkę, Sego broni, Rosiński w słupek, Dujszebajew upomniany, co tu się dzieje! Trener Vive odwraca się do kibiców i wręcz wychodzi z siebie, by zachęcić ich do dopingu! Co za gwizdy w Hali Legionów!

38. minuta (17:15)

Bieleeeeeecki! Vive już na dwubramkowym prowadzeniu!

37. minuta (15:15)

Sego broni! Od tego pana będzie dzisiaj dużo zależeć!

36. minuta (15:15)

Bielecki w końcu skutecznie w swoim stylu!

35. minuta (14:15)

Daszek ponownie bezbłędnie z siedmiu metrów.

34. minuta (14:14)

Buntić! Cupić! Robota po chorwacku! I już remis!

32. minuta (12:13)

Rosiński! On również pojawił się na parkiecie po przerwie i teraz - choć nieco szczęśliwie - pokonał Corralesa!

31. minuta (11:13)

Nikcević rzuca bramkę jako pierwszy po przerwie.

0. minuta (11:12)

Zawodnicy wrócili na parkiet. Zmiana między słupkami mistrzów Polski - na boisku melduje się Marin Sego.

255. minuta (11:12)

W przerwie miła chwila - oświadczyny. Przyjęte! Szczęśliwcom gratulujemy!

Nic już się nie zmieniło - do przerwy mistrzowie Polski nieznacznie ulegaja Orlen Wiśle Płock: 11:12. Oj, będa emocje w drugiej połowie!

30. minuta (11:12)

Racotea popisuje się świetnym rzutem z drugiej linii, a dodatkowo "dwójkę" łapie Buntić.

29. minuta (11:11)

Reichmann wyrównuje trafieniem z prawego skrzydła!

28. minuta (10:11)

Corrales! Fantastyczna interwencja bramkarza Wisły po rzucie Jachlewskiego z koła.

27. minuta (10:11)

Klub Kibica Vive wspiera swoja drużynę.

26. minuta (10:11)

Podwójna odpowiedź Wisły. Cios za cios!

25. minuta (10:9)

Chraaaaaapkowski! Kapitalnie z drugiej linii! I jest 10:9 dla Vive!

24. minuta (9:9)

Buntić doprowadza do pierwszego remisu od stanu 1:1!

22. minuta (8:9)

Piękne trafienie Bunticia z drugiej linii! Już tylko jedna bramka straty kielczan.

21. minuta (6:8)

Ghionea zgarnał piłkę po obronie Szmala i rzucił ja do bramki - 6:8.

20. minuta (5:7)

Scysja sprzed chwili:

19. minuta (5:7)

Szmaaal! Znakomicie! I Chrapkowski skuteczny po kontrze! Czas dla Orlenu Wisły Płock!

18. minuta (4:7)

Zagotowało się na parkiecie, piłkarze skoczyli sobie do gardeł, ale sytuacja już opanowana. I jedna kara dwóch minut - dla Piechowskiego. Po chwili trafia Bielecki!

17. minuta (3:7)

Syprzak znakomicie wygrał pozycję na kole z Musa i Wisła prowadzi już 7:3. Spiker prosi kibiców z Kielc o pomoc gospodarzom, rzeczywiście - póki co nie układa się to dla kielczan zbyt dobrze.

16. minuta (3:6)

Daszek jest dziś bezbłędny z rzutów karnych.

15. minuta (3:5)

Piękne wbiegnięcie Strleka na koło i trzecie trafienie dla Vive - już tylko 3:5!

14. minuta (2:5)

"Dwójka" dla Jureckiego i bramka Syprzaka - jest 2:5.

13. minuta (2:4)

Z naszej perspektywy nie możemy pokusić się o nic lepszego, ale akcentujemy: w Hali Legionów sa obecni fani z Płocka.

12. minuta (2:4)

Cuuupić! Ponownie z rzutu karnego!

11. minuta (1:4)

Tkaczyk wprost w Corralesa, a po chwili bramkę znowu zdobywa Tioumentsev. Przy okazji na ławkę kar wylatuje Bielecki. Słaby poczatek meczu w wykonaniu mistrzów Polski.

10. minuta (1:3)

To prawdziwy mecz walki w defensywie o czym świadczy aktualny wynik - 1:3. Przed chwila Szmala pokonał Tioumentsev.

8. minuta (1:2)

Daszek wyprowadza gości na prowadzenie. Chwilę wcześniej Corrales obronił rzut Bieleckiego. Niezbyt dobrze wszedł w tę potyczkę kielecki rozgrywajacy.

7. minuta (1:1)

Tradycyjna bomba Bieleckiego, ale niestety niecelna. Po chwili Szmal kapitalnie broni rzut z drugiej linii w wykonaniu gracza gości!

6. minuta (1:1)

Daszek skuteczny z rzutu karnego.

5. minuta (1:0)

Szmal broni rzut Syprzaka, ale kołowy Wisły jest faulowany. "Siódemka"!

4. minuta (1:0)

Cupić otwiera wynik meczu skutecznym wykonaniem rzutu karnego!

4. minuta (0:0)

W odpowiedzi na pytanie - kibiców z Płocka jest około osiemdziesięciu. Wkrótce zamieścimy ich zdjęcie!

3. minuta (0:0)

Szmaaaal! Corrales! Bramkarze odbijaja jak natchnieni w pierwszych minutach tego pojedynku, ciagle 0:0!

2. minuta (0:0)

Tym samym odpowiada Vive.

Wisła traci piłkę w ataku!

Szmal - Strlek, Chrapkowski, Musa, Jurecki, Tkaczyk, Cupić kontra Corrales, Nikcević, Jurkiewicz, Tioumentsev, Syprzak, Zelenović i Daszek - czas, start! Do ataku w barwach kieleckiej ekipy wchodzić będa Bielecki i Aginagalde.

18:02

Na parkiecie już również mistrzowie Polski! Zaraz zaczynamy to zamieszanie!

17:59

Płocczanie zaprezentowani! Oczywiście przy ogromnej porcji gwizdów.

17:55

Dzisiejsze spotkanie prowadzi para sędziowska z Hiszpanii - Sebastian Fernandez i Alberto Murtillo. Podołaja wyzwaniu?

17:52

Wisła osłabiona brakiem Rochy i Wiśniewskiego. To ważne elementy płockiej drużyny, ale goście na pewno nie złoża broni. Nie w tak prestiżowym pojedynku!

17:48

W Vive już prawie wszyscy zdrowi. Prawie, bo poza kadra meczowa wciaż znajduje się Krzysztof Lijewski. Rozgrywajacy walczy o powrót do zdrowia na decydujace mecze w Lidze Mistrzów!

17:46

Mecz transmituje co prawda telewizja, aaaale... Zostańcie z nami! :)

17:42

Jeżeli kielczanie wygraja dziś z płocczanami to praktycznie zapewnia sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Jest więc o co grać! A jeśli dodamy do tego tradycyjne wartości przy okazji tych spotkań: walkę, dumę, honor, prestiż - czeka nas wspaniałe 60 minut!