3:1

Puszcza Niepołomice

Piotr Mroziński (54')

255. minuta

My również, podobnie jak zawodnicy i "młyn", cieszymy się z kolejnych trzech "oczek" i liczymy na więcej.

Na dziś to wszystko. Dziękujemy, że byliście z nami przy drugim, domowym triumfie Korony.

255. minuta

Czas na zasłużone świętowanie z kibicami.

255. minuta

Zgodnie z planem Korona Kielce sięga po drugie ligowe zwycięstwo nowym sezonie Fortuna 1. Ligi. Gole dla kielczan zdobywali Michał Koj i Adam Frączczak. Ten drugi popisał się dubletem.

255. minuta

KONIEC!

93. minuta

Goście pogodzeni z wynikiem. Odliczamy sekundy do drugiego triumfu Korony Kielce!

92. minuta

Dominik Nowak gra ze swoją drużyną pełne 90 minut.

91. minuta

Sędzia dolicza 180 sekund.

Pierwsze i, mamy wrażenie, nie jedyne "standing ovation" dla snajpera Korony Kielce.

Petroivić i Nojszewski za Frączczaka oraz Łukowskiego.

89. minuta

Puszcza w posiadanu, jednak my zerkamy za linię końcową, tam szykują się nowi gracze w żółto-czerwonych koszulkach,

87. minuta

Siadło nam to starcie. Trudno sobie wyobrazić, że coś się tu jeszcze wydarzy.

85. minuta

Daje się we znaki dzisiejsza rywalizacja bohaterom tego spotkania. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny zmagają się ze skurczami.

83. minuta

Dwie, bliskie celu, próby gości. I choć, żadna z nich nie znalazła światła bramki, Konrad Forenc musiał mieć się na baczności.

80. minuta

Korona również zmienia. Trener Nowak posyła do gry Jakuba Górskiego oraz Adriana Danka. Na ławce zameldowali się już Grzegorz Szymusik i Jacek Kiełb.

78. minuta

Korona zmarnowała dobrą szanę na kontratak. Piłkę w środku pola przejął Lewandowski, jednak opóźnił całą akcję zagrywajac za plecy Frączczakowi. Później szczęścia z dystansu poszukał Łukowski, jednak daleko od celu.

76. minuta

Kolejne roszady w szeregach gości. Na boisku mamy Cichonia i Dziabosza, natomiast poza Boguskiego i Stępnia.

73. minuta

Z dystansu próbował Filipe Oliveira. Jeśli już jesteśmy przy Portugalczyku - dziś poniżej ustawionej przez siebie poprzeczki.

72. minuta

Powalczył teraz w środku pola Szpakowski. Młodzieżowiec nagrodzony aplauzem od kibiców.

69. minuta

Teraz podobny obraz jak po drugiej strzelonej bramce dla Korony. Kielczanie wycofali się i oddali pole gry rywalom. Oby nie skończyło się jak w 53. minucie.

67. minuta

Będziemy mieli z tego gracza pożytek. Pewne wykończenie, trzeba przyznać, świetnego podania Jacka Kiełba. Adam Frączczak z dubletem w dzisiejszym spotkaniu. Trzymamy kciuki za hat-tricka.

66. minuta

3-1!!!! FRĄCZCZAK !!!!

65. minuta

Mamy debiut. Na boisku melduje się Mateusz Lewandowski. Zmienia Jacka Pogórskiego.

64. minuta

Piłkę zgarnia Kobylak.

64. minuta

Okolice 30. metra. Sierpina z rzutu wolnego.

63. minuta

Nie podnosi się prawy obrońca Korony. Pomoc trwa już ładnych parę chwil.

61. minuta

Zatrzymana szarża Szymusika. Jest kartka dla Konrada Stępnia.

60. minuta

Korona mogła szybko zaprzeczyć, wystawionej wcześniej tezie, ale dobrą okazję zmarnował Marcin Szpakowski.

58. minuta

Puszcza poczuła wiatr w żagle. Trzeba powiedzieć sobie szczerze - to goście są bliżej kolejnego trafienia.

55. minuta

Powiało grozą. W powietrznym starciu ucierpiał Forenc. Całe szczęście, po kilku chwilach pomocy medycznej, bramkarz ponownie stanął między słupkami.

53. minuta

Zbyt łatwo przyszła ta bramka zawodnikom gości. Mroźniski nie miał przy sobie asysty żadnego z kieleckich defensorów i tak naprawdę... dopełnił formalności.

53. minuta

GOOOL! 2-1. Szybka odpowiedź przyjezdnych.

52. minuta

Puszcza musi atakować. Wydaje się, że kielczanie przyjmą gości na własnej połowie.

49. minuta

Kapitalnie wchodzimy w te drugie 45 minut. Prawą stroną ruszył Jakub Łukowski, minął dwóch graczy i idealnie dośrodkował na głowę Adam Frączczaka. Dla legendy Portowców była to formalność.

48. minuta

GOOOOOOL!!! Adam Frączczak!!!

0. minuta

Zaczynamy drugą połowę!

0. minuta

Na placu gry meldują się Włodarczyk, Kobusiński i Cikos. W szatni zostali Thiakane, Bardanca oraz Aftyka.

0. minuta

Trzech nowych zawodników szykuje sztab szkolniowy gości.

255. minuta

Nic dodać, nic ująć.

255. minuta

Korona ma przewagę i jest drużyną z lepszymi walorami piłkarskimi, jednak często w jej grę, zwłaszcza po strzelonej bramce, wkradają się momenty rozprężenia. Fragmentami przypomina to sytuacje z poprzedniego spotkania, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że niepołomiczanie są lepszą ekipą od Skry Częstochowa i mogą wykorzystać częste przestoje złocisto-krwistych.

255. minuta

Ten corner bez historii. Sędzia Pskit kończy pierwszą połowę.

47. minuta

W polu karnym małe zamieszanie i przepychanka. W jej wyniku kartkę otrzymuje Adam Frączczak.

47. minuta

Malarczyk wybija, jednak będzie jeszcze rzut rożny.

Niepotrzebny faul Szpakowskiego. To do Puszczy będzie należał ostatni głos przed przerwą. Rzut wolny ze skraju "szesnastki".

Zagramy 2 minuty dłużej.

44. minuta

Kielczanie wybrali krótki wariant rozegrania. Nieskutecznie.

43. minuta

Z dużą dozą ambicji teraz Łukowski. Zaczniemy od rzutu rożnego.

40. minuta

Druga kartka w meczu. Druga dla przyjezdnych. Ukarany Emile Thiakane.

39. minuta

W końcu o sobie przypomnieliśmy. Znowu było szybko i kombinacyjnie. Niezłą akcję, niecelnym strzałem, kończył Jacek Kiełb.

36. minuta

Koroniarze na własne życzenie utrudniają sobie życie. Zły okres żółto-czerwonych.

33. minuta

Co tu się wydarzyło?! Strasznie zagapiła się defesywa kielczan. Rafał Boguski stanął oko w oko z Forencem, próbował przelobować byłego gracza Zagłębia Lubin, jednak z pomocą przyszedł jeden z zawodników Korony, wybijając piłkę z drogi do bramki.

31. minuta

Z odpowiedzią Puszcza. Thiakane najpierw zabrał piłkę Kiełbowi, a następnie ruszył prawą flanką boiska. Rzut rożny dla gości.

28. minuta

Napastnik Korony stanął oko w oko z bramkarzem po dynaminczym rajdzie lewą stroną Łukasza Sierpiny. 25-latek podjął się ciężkiego wykończenia wrzutki obrońcy Korony, jednak to powinno być trafienie.

28. minuta

To powinno być 2-0!!! Pudło Łukowskiego.

26. minuta

Mamy pierwsze, zasłużone, żółtko. Za ostry faul na Jakubie Łukowskim kartonik ogląda obrońca Puszczy.

25. minuta

Zawodnicy Nowaka uspokoili grę. Nie oddają piłki rywalowi, jednak operują głównie w środkowej strefie.

23. minuta

Tak dziś prezentuje się kielecki młyn.

20. minuta

Napór trwa w najlepsze. Kolejne okazje z rzutów rożych. Ciężko za nimi nadążyć.

18. minuta

Centra do zapomnienia.

16. minuta

Nie zatrzymujemy się. Kolejny corner. Sierpnia w narożniku.

14. minuta

Bramka prawidłowa!!! Michał Koj idelanie wyczuł moment wrzutki z rzutu rożnego i nie dał szans golkiperowi gości. Zasłużone prowadzenie kielczan.

14. minuta

Chwila napięcia. Sędzia sprawdza słuszność tego trafienia. Jest interwencja VAR-u.

13. minuta

GOOOOOOL!!! Michał Koj. 1-0!!!

12. minuta

Układ sił się nie zmienia. Korona przeważa i już za chwilę będzie miała rzut rożny.

10. minuta

Na szczęście to nic poważnego. Kapitan już na placu gry.

9. minuta

Nie wygląda to dobrze. Na boisku, bez kontaktu z rywalem, padł Jacek Kiełb.

8. minuta

Nic z tego. Piłka nie przeszła pierwszego słupka.

7. minuta

Rzut rożny dla gospodarzy.

7. minuta

Pachnie bramką dla Korony. Teraz ładna akcja Kiełba i Podgórskiego na prawej flance.

5. minuta

Nie ma chwili wytchnienia. Teraz minimalnie pomylił się Szymusik. Niezła próba z powietrza.

3. minuta

ALEEE BLISKO!!! Sierpina wstrzelił piłkę w pole karne. Na futbolówkę nabiegał Kiełb, jednak to zagranie go nieco zaskoczyło i przeniósł strzał nad bramkę. Dobry początek żółto-czerwonych.

2. minuta

Ładna akcja podopiecznych Nowaka. Centra z prawej strony i niezła próba Łukowskiego.

Korona w posiadaniu. Kielczanie chcą narzucić swój styl gry.

RUSZAMY!!!

18:00

Mecz poprzedziła jeszcze minuta ciszy dla zmarłego kibica złocisto-krwistych.

17:56

W głośnikach stadionu wybrzmiewa "The Final Coutdown", to oznacza, że za chwilkę ruszamy!

17:49

Mamy nadzieje, że wynik dzisiejszego spotkania będzie sprawiedliwy. O to ma zadbać system VAR, który ponownie pojawia się na Suzuki Arenie.

17:42

Dziś bacznie będziemy przyglądać się zawodnikowi z numerem 11 w szeregach gości. Tak oznaczonym graczem będzie Emile Thiakane.