Łomża Vive Kielce

31:34

HBC Nantes

22:18

Fatalnie potoczyła się końcówka tego meczu. Łomża Vive Kielce straciła swoją szansę i odpadła z Ligi Mistrzów. Kapitalnie w Nantes zagral Kiril Lazarov i to Francuzi dziś świętują w Hali Legionów. Wielkie emocje, niestety bez happyendu. Wielka szkoda...

22:12

KONIEC MECZU.

61. minuta (31:34)

31:34. Nantes w 1/4 finału LM.

60. minuta (31:33)

Alex się myli. To koniec!

Nantes wycofuje bramkarza, Cavalcanti zdobywa bramkę. Czy to przypieczętuje awans Francuzów?

59. minuta (31:32)

Kulesz, jest bramka! Wykluczony na dwie minuty Thibaut Bried. Co za nerwy!

59. minuta (30:32)

Valero Rivera trafia... Nantes ma dwie bramki przewagi...

59. minuta (30:31)

Czas dla trenera Entreriosa. Minuta trzydzieści sekund do końca.

58. minuta (30:30)

Karacić myli się! Broni Nielsen!

Dwójkowa akcja mistrzów Polski, Tournat trafia do siatki! Jest remis!

58. minuta (29:30)

WOOOOOOOLFF broni w kluczowej akcji!

57. minuta (29:30)

Kielczanie mieli wszystko w swoich rękach, ale Nantes zdobyło cztery bramki z rzędu. Teraz to Francuzi mają jedną bramkę przewagi. Horror w końcówce!

56. minuta (29:30)

Kielczanie nie mogą dojść do sytuacji rzutowej. Impas przełamuje Moryto!

55. minuta (28:30)

Kielczanie mają piłkę, grają bez bramkarza. Pięć minut do końca.

54. minuta (28:30)

Źle się dzieje. Nantes na dwubramkowym prowadzeniu i w przewadze jednego zawodnika. Czas wziął Talant Dujszebajew.

53. minuta (27:28)

Obraca się wynik w Hali Legionów. Nantes na prowadzeniu. Siedem minut do końca.

49. minuta (25:25)

Kirił Lazarov ominął blok Gębali i po rękach Wolffa trafił do siatki. Jest remis.

48. minuta (25:24)

Kulesz ruszył z indywidualną akcją i pokonuje mocnym rzutem Nielsena. Kielczanie mają skromną przewagę.

47. minuta (24:24)

Aymeric Minne dziurawi siatkę z dziewiątego metra.

46. minuta (24:23)

Angel Fernandez zawisł w powietrzu i znajduje drogą do siatki obok nogi Nielsena.

46. minuta (23:23)

Cavalcanti wyrównuje. Ładnie zagrali Francuzi.

45. minuta (23:22)

MORYTO! Jest prowadzenie Łomży Vive Kielce!

45. minuta (22:22)

Dzieje się! Gębala podaje przeciwnikowi, potem atak przerywa Gudjonsson, rusza z kontrą i zostaje sfaulowany! Rivera ogląda czerwoną kartkę, jest rzut karny!

44. minuta (22:22)

Nicolas Tournat wykorzystuje grę mistrzów Polski w przewadze.

43. minuta (21:22)

Ależ pograło Nantes! Drogę do siatki z obrotu znajduje Pechmalbec.

42. minuta (21:21)

O czas prosi Alberto Entrerrios.

Kulesz i jest remis! I jeszcze kara dla rywali! Dobry moment Łomży Vive.

41. minuta (20:21)

Andreas Wolff popisał się kapitalną interwencją po bloku Tomasza Gębali!

40. minuta (20:21)

Nantes zaczyna grać 7:6 w ataku. Kielczanie radzą sobie w obronie po bloku Tomasza Gębali.

Moryto nie trafia z karnego! Po nodze bramkarza tylko słupek.

39. minuta (20:21)

Morto zamienia "siódemkę" na bramkę nr 20.

39. minuta (19:21)

Rivera znajduje drogę do siatki.

39. minuta (19:20)

Karaliok trafia bramkę kontaktową, ale Michał Olejniczak dostaje dwie minuty kary.

38. minuta (18:20)

W Hali Legionów nie ma zorganizowanych kibiców, ale... pojawił się doping! Jest nawet bęben.

Kulesz wykończył akcję w ataku! Szybko wznowić próbował Minne, ale nie trafia w bramkę.

37. minuta (17:20)

Valero Rivera atakuje ze skrzydła i jest bramka dla Nantes.

36. minuta (17:19)

Gębala zatrzymuje nieprzepisowo rywala i dostaje dwie minuty kary.

Kontra Francuzów, a po chwili szczęście dopisało Gudjonssonowi! Islandczyk po rękach Nielsena trafia do siatki.

35. minuta (16:18)

Emil Nielssen znów muruje bramkę przy rzucie Karalioka.

34. minuta (16:18)

Aymeric Minne jest dziś zdecydowanie najskuteczniejszy na boisku. Kolejna bramka zawodnika, którego zabrakło w pierwszym meczu.

34. minuta (16:17)

Jest kontakt! Trafienie ze skrzydła Angela Fernandeza.

33. minuta (15:17)

Karaliok zdobywa bramkę na 15:17. Szybkie tempo drugiej połowy.

32. minuta (14:17)

Rivera pokonuje Wolffa. To Niemiec od początku drugiej połowy w kieleckiej bramce.

32. minuta (14:16)

Karacić popisał się świetną akcją indywidualną! Zatańczył z obrońcami i zdobywa bramkę.

31. minuta (13:15)

Otwiera ją bramką Rivera.

30. minuta (13:15)

Gramy drugą połowę!

0. minuta (13:15)

Kielczanie muszą w drugiej połowie zagrać dużo lepiej. Taki wynik daje obecnie awans HBC Nantes. Ale przed nami jeszcze 30 minut, a w nich wiele może się wydarzyć. Sam Alex Dujshebaev to jednak za mało. Trzeba też poprawić grę w obronie, która łatwo daje sobie rzucać bramki.

255. minuta (13:15)

Piłka trafia do siatki! Ale sędziowie nie uznają tego trafienia, do szatni oba zespoły schodzą przy wyniku 13:15.

Karacić z trudnej pozycji nie trafia do siatki. W odpowiedzi szybka kontra Nantes, rzut równo z syreną i...?

29. minuta (13:15)

Rivera znowu skutecznie z karnego. Kornecki zmylony.

29. minuta (13:14)

HBC Nantes łatwo zdobywa dziś bramki. W odpowiedzi niestety Moryto zatrzymany przez Nielsena.

28. minuta (13:13)

Sićko podaje do Alexa i Hiszpan trafia z koła!

27. minuta (12:13)

Lazarov ściągnął na siebie dwóch obrońców, obsłużył podaniem niekrytego Figuerasa i jest bramka dla Nantes.

26. minuta (12:12)

Michał Olejniczak daje remis 12:12.

26. minuta (11:12)

Aymeric Minne pięknym rzutem zza obrońcy trafia do siatki! To chyba najładniejsza bramka dzisiejszego spotkania.

25. minuta (11:11)

Czas bierze Alberto Entrerrios, trener Nantes. Francuzi stracili trzy bramki z rzędu.

Hiszpańska akcja kielczan! Alex podaje do Fernandeza i jest remis!

24. minuta (10:11)

Piękna akcja Łomży Vive! Alex Dujshebaev obsłużył podaniem Nicolasa Tournata i Francuz zdobywa pierwszą bramkę dzisiaj.

23. minuta (9:11)

Angel Fernandez tym razem skuteczny ze skrzydła.

23. minuta (8:11)

22. minuta (8:11)

Sebastian Augustinussen ukarany dwoma minutami przez czeskich sędziów.

21. minuta (8:11)

Figueras łatwo zdobywa kolejną bramkę dla Nantes.

20. minuta (8:10)

Moryto nie trafia z karnego! Niesamowity jest Nielsen.

19. minuta (8:10)

Kornecki broni rzut Lazarova!

Angel Fernandez zatrzymany przez Nielsena ze skrzydła! To szósta interwencja bramkrza HBC Nantes.

18. minuta (8:10)

Moryto po koźle trafia do siatki z karnego.

17. minuta (7:10)

Świetny powrót Angela Fernandeza, który przerwał groźną kontrę! Potem interweniował Pechmalbec i dostaje żółtą kartkę.

16. minuta (7:10)

Rivera skuteczny z rzutu karnego.

16. minuta (7:9)

Mylą się kielczanie, ale po chwili sprawy w swoje ręce bierze Alex Dujshebaev i zdobywa bramkę nr 7.

15. minuta (6:9)

Nantes podwyższa wynik. Minne zdobywa trzecią bramkę dzisiaj.

14. minuta (6:8)

Karacić pokusił się o rzut z biodra z dziewiątego metra, ale broni Nielsen.

13. minuta (6:8)

Alex asystuje Kuleszowi, jest ważna bramka!

12. minuta (5:8)

Kiril Lazarov dziurawi siatkę mocnym rzutem.

12. minuta (5:7)

W bramce Łomży Vive melduje się Kornecki i wita się z boiskiem dobrą interwencją. Ale po chwili jest kara dla Karaliok.

11. minuta (5:7)

Kulesz zabrał się z piłką i po indywidualnej akcji trafił w samo okienko.

10. minuta (4:7)

Za łatwo radzi sobie Nantes pod bramką Łomży Vive. Cavalcanti z łatwością przedarł się przez obronę kielczan, odpuścił Karaliok i trafił mocnym rzutem do bramki Wolffa.

9. minuta (4:6)

Szybka wymiana bramek. Dla Nantes trafia Minne, odpowiada Karaliok.

8. minuta (3:5)

Fernandez faulowany w polu karnym. "Siódemkę" po koźle, między nogami bramkarza trafia Moryto.

7. minuta (2:5)

Niewiarygodny przebieg ma ten mecz! Balaguer trafia i jest już 2:5. Szybkie tempo i nieskuteczność Łomży Vive w pierwszych minutach.

7. minuta (2:4)

Aymeric Minne zaskakuje Wolffa, w odpowiedzi świetna obrona Nielsena!

6. minuta (2:3)

Igor Karacić znajduje drogę do siatki.

5. minuta (1:3)

Cavalcanti podwyższa wynik meczu na 1:3.

5. minuta (1:2)

Nielsen kapitalną interwencją zatrzymuje Karalioka w rzucie z koła. Duńczyk dał się we znaki kielczanom w pierwszym meczu.

4. minuta (1:2)

Rivera pokonuje Wolffa z "siódemki".

3. minuta (1:1)

Uladzislau Kulesz trafia w słupek. Nie ma drugiej bramki dla Łomży Vive Kielce, ale szansę na to będzie miało Nantes. Jest rzut karny.

2. minuta (1:1)

Alexandre Cavalcanti znajduje drogę do bramki, ogrywając Arcioma Karalioka.

1. minuta (1:0)

Arciom Karaliok otwiera wynik meczu.

Zaczyna Łomża Vive Kielce!

20:45

Dziś mecz sędziuje para z Czech, która prowadziła m. in. mecz Polska - Hiszpania na ostatnich mistrzostwach świata w Egipcie. Wtedy było sporo kontrowersji.

20:44

A dziś w LM była już niespodzianka. FC Porto odpadło po dwumeczu z Aalborgiem HB. W ćwierćfinale są też Barcelona, THW Kiel i SG Flensburg-Handewitt. Mamy nadzieję, że dołączy do tych drużyn Łomża Vive Kielce.

20:40

W Hali Legionów trwa prezentacja zespołów.

20:39

20:39

Składy obu zespołów prezentujemy w specjalnej zakładce. W kieleckiej drużynie jedna zmiana - do kadry wraca Cezary Surgiel.

20:33

Francuzi są dziś osłabieni. Do Kielc nie przyjechali Rok Ovnicek oraz Edurardo Gurdindo. Pierwszych z nich to podstawowy środkowy rozgrywający HBC Nantes - tydzień temu przeciwko Łomży Vive Kielce rzucił trzy bramki.

20:31

Dzień dobry Kielce! Witamy i zapraszamy na duże emocje z Ligą Mistrzów. To dziś w Hali Legionów rozstrzygnie się, kto zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Na lepszej pozycji są kielczanie, którzy w pierwszym meczu pokonali HBC Nantes 25:24. Zapraszamy na relację ze spotkania rewanżowego.