HBC Nantes

24:25

Łomża Vive Kielce

22:17

Jedna bramka przewagi przyda się w rewanżu, choć mogło być wyżej. Ale nie ma co narzekać - w pierwszej połowie kielczanie przegrywali przecież czterema bramkami. Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały. Dobrego wieczoru!

60. minuta (24:25)

Koniec meczu! Łomża Vive wygrywa jedną bramką.

Nantes zmniejsza jeszcze straty na 25:24.

59. minuta (23:25)

WOOOOOOOOOLFF!

Szanse się wyrównują. Kulesz z karą.

Angel Fernandez trafia ze skrzydła!

58. minuta (23:24)

Pechmalbec trafia Kulesza w twarz, jest kara i to oznacza, że mistrzowie Polski zagrają w końcówce w przewadze jednego zawodnika!

Figueras nie zdobywa bramki! Piłka dla kielczan, dwie i pół minuty do końca.

57. minuta (23:24)

Czas dla trenera Nantes.

Tournat trafia z koła!

56. minuta (23:23)

Szybka, skuteczna odpowiedź Nantes. Autorem bramki Figueras.

56. minuta (22:23)

Sigvaldi Gudjonsson jest dziś niewidoczny, ale teraz stanął na wysokości zdania! Ważny gol dla Łomży Vive! Ostatnie cztery minuty.

54. minuta (22:22)

Lazarov przepięknym lobem pokonuje Wolffa. Jest remis.

53. minuta (21:22)

Francuzi zdobywają bramkę, a Szymon Sićko dostaje karę.

53. minuta (20:22)

Pechmalbec trafia, szybko odpowiada Karacić.

52. minuta (19:21)

Moryto skutecznie!

51. minuta (19:20)

Rock Feliho ogląda dwie minuty kary i jest pierwszy rzut karny w tym meczu dla Łomży Vive.

50. minuta (19:20)

Bramka kontaktowa! Nantes jest już jedno trafienie za mistrzami Polski.

49. minuta (18:20)

Theo Monar wykorzystuje akcję Nantes.

48. minuta (17:20)

Znów broni Andreas Wolff! Kapitan Łomży Vive Kielce wszedł w drugą połowę doskonale!

47. minuta (17:20)

Sićko w swoim stylu trafia bramkę nr 20!

47. minuta (17:19)

Świetna współpraca Wolffa z obroną i "Andy" broni rzut rywali!

46. minuta (17:19)

Gra kielczanom się układa, ale Talant Dujszebajew bierze czas.

45. minuta (17:19)

Lazarov skuteczny z rzutu karnego.

44. minuta (16:19)

Fatalny błąd Nantes i jest bramka Alexa Dujshebaeva! Gospodarze po czternastu minutach drugiej połowy zdobyli tylko dwie bramki!

43. minuta (16:18)

Łomża Vive trafia na +2! Bramka Alexa. Po przerwie kielczanie grają lepiej od rywali.

40. minuta (16:17)

Piękna akcja Łomży Vive! Wrzutka Alexa i ważny gol Karacicia!

39. minuta (16:16)

Wolff broni! Niestety potem faul w ataku Łomży Vive.

Tempo przyspiesza! Ovnicek obsługuje podaniem Cavalcantiego i jest trafienie dla Nantes.

38. minuta (15:16)

Karaliok zdobywa bramkę po dwójkowej akcji!

37. minuta (15:15)

Nantes trafia na remis.

36. minuta (14:15)

Czas bierze trener Nantes.

Jest trzecia bramka z rzędu kielczan! Łomża Vive na prowadzeniu. Nantes źle weszło w drugą połowę.

35. minuta (14:14)

Męczą się dziś w ataku kielczanie. Ale jest remis! Alex Dujshebaev znalazł miejsce i trafił do siatki.

34. minuta (14:13)

Fernandez zdobywa bramkę kontaktową!

33. minuta (14:12)

Karacić rzuca z drugiej linii, świetnie broni Nielsen! Chorwat dziś zupełnie bez formy w tym meczu.

32. minuta (14:12)

Mylą się Francuzi. Moryto wychodzi z kontrą i trafia prosto w twarz Nielsena.

31. minuta (14:12)

Gra pasywna, kielczanie tracą piłkę.

30. minuta (14:12)

Kielczanie zaczynają drugą część meczu.

0. minuta (14:12)

Statystyki:

255. minuta (14:12)

Koniec pierwszej połowy! W Nantes gospodarze prowadzą 14:12, kielczanie odrobili dwie bramki, ale w drugiej połowie muszą zrobić jeszcze więcej.

29. minuta (14:12)

Andreas Wolff broni! Po akcj pozycynej z rozegrania trafia Alex Dujshebaev.

28. minuta (14:11)

Alex obsłużył Tournata w gąszczu rąk rywali, a Francuz trafia do bramki.

28. minuta (14:10)

O czas prosi Alberto Entrerios.

27. minuta (14:10)

Sićko myli się w ataku. W odpowiedzi Figueras trafia po podaniu Lazarova.

26. minuta (13:10)

Rock Feliho dostaje dwie minuty kary.

Cavalcanti łatwo przedarł się przez obronę mistrzów Polski.

25. minuta (12:10)

Nantes trafia na 12:9, błyskawiczna odpowiedź Angela Fernandeza. Kielczanie nie dają odskoczyć rywalom.

24. minuta (11:9)

Cavalcanti podwyższa wynik.

23. minuta (10:9)

Kulesz trafia trzeci raz z rzędu!

23. minuta (10:8)

Po szybkiej kontrze odpowiada Nantes.

22. minuta (9:8)

Ładna akcja kielczan, Kulesz trafia bramkę kontaktową po asyście Alexa Dujshebaeva.

21. minuta (9:7)

Kulesz przedziera się przez obronę i trafia do siatki. Nielsen nie zdążył odbić piłki.

21. minuta (9:6)

A co w Nantes? Figueras Trejo podwyższa na 9:6.

20. minuta (8:6)

A dla tych, których interesuje mecz piłkarskiej reprezentacji Polski mała aktualizacja: Anglia obejmuje prowadzenie po golu Harry'ego Kane z rzutu karnego.

19. minuta (8:6)

Tomasz Gębala zalicza pierwszą karę dla mistrzów Polski.

18. minuta (8:6)

Nielsen broni rzut Kulesza.

17. minuta (8:6)

Lazarov trafia pod poprzeczkę. Po chwili Valero Rivera fatalnie myli się po kontrataku, nie trafia w bramkę.

16. minuta (7:6)

Festiwal pomyłek z obu stron. W końcu drogę do siatki swojego byłego klubu znajduje Tournat.

16. minuta (7:5)

Kulesz trafia w słupek! Na szczęście zbiera Fernandez i kielczanie dalej w ataku.

15. minuta (7:5)

Wolff broni, niestety Alex Dujshebaev nie daje rady wyprowadzić kontrataku. W odpowiedzi bramka gospodarzy i dwubramkowe prowadzenie.

14. minuta (6:5)

Andreas Wolff bez szans, Nantes zdobywa dwie bramki i jest na prowadzeniu.

13. minuta (4:5)

Emil Nielsen zatrzymuje Karalioka w stuprocentowej sytuacji.

12. minuta (4:5)

Dużo błędów po obu stronach, Ovnicek trafia w poprzeczkę, po chwili Łomża Vive Kielce gubi piłkę, a rywale faulują w ataku.

Ładnie pograli kielczanie, Alex Dujshebaev wzbił się w powietrze i zaskoczył bramkarza Nantes, Nielsen został w blokach.

11. minuta (4:4)

Rok Ovnicek łatwo ograł Tomasza Gębalę i trafia do siatki.

10. minuta (3:4)

Łomża Vive drugi raz trafia z kontry - autorem bramki Moryto.

9. minuta (3:3)

Uladzislau Kulesz kończy akcję kielczan, którzy wykorzystują grę w przewadze.

9. minuta (3:2)

Dragan Pechmalbec trafia na 3:2, ale jest też kara dla Nantes.

8. minuta (2:2)

Ładnie pograli kielczanie, ale Arek Moryto zatrzymany przez Nielsena z prawego skrzydła.

7. minuta (2:2)

Lazarov pokonuje Wolffa z karnego.

6. minuta (1:2)

Po szybkiej kontrze do siatki trafia Angel Fernandez Perez.

5. minuta (1:1)

Andreas Wolff broni! Rzut w sam środek bramki.

4. minuta (1:1)

Gurbindo wykorzystał niezdecydowanie kielczan w defensywie i wywalczył rzut karny.

3. minuta (1:1)

Kielczanie rozmontowali obronę Nantes, Kulesz szukał rzutu w górny róg, ale przestrzelił.

2. minuta (1:1)

Alex Dujshebaev zatańczył z piłką i trafił do siatki.

2. minuta (1:0)

Pierwszą bramkę w meczu zdobywa Rok Ovnicek.

Zaczęło HBC Nantes!

Andreas Wolff przed meczem obawiał się najbardziej Kiriła Lazarova. Nicolas Tournat mówił o kolegach z boiska - w Nantes spędził osiem lat. Ale dziś sentymentów nie będzie.

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 20:45.

20:42

Hymn Ligi Mistrzów!

20:41

To spotkanie zostało wybrane meczem tygodnia w Lidze Mistrzów.

20:41

Zawodnicy pojawiają się na boisku. Trwa prezentacja składów. One są już w naszych zakładkach.

20:35

20:34

Kielczanie dziś bez Miłosza Wałacha i Cezarego Surgiela w składzie.

20:34

Dzień dobry! Wracają emocje z Ligą Mistrzów w glównym wydaniu. Dziś Łomża Vive Kielce może zrobić pierwszy krok do ćwierćfinału. Z HBC Nantes nie grała jeszcze nigdy w historii. Czego możemy się spodziewać po tym przeciwniku? To zespół, który potrafi grać na równi z najlepszymi. W 2018 zdobył srebro Ligi Mistrzów, a w tym sezonie wyrwał punkty m. in. THW Kiel, przegrał jedną bramką z Barceloną. Łatwo na pewno nie będzie.