Łomża Vive Kielce

29:27

Orlen Wisła Płock

21:44

To było niesamowite spotkanie. Cztery czerwone kartki i bardzo, bardzo ważne zwycięstwo. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały na CKSport.pl!

255. minuta (29:27)

KONIEC MECZU!

60. minuta (29:27)

ALEX! Na 29:27.

59. minuta (28:27)

Ruiz trafia na kontakt.

58. minuta (28:26)

Czas dla Xaviera Sabate.

Aleeeeeeeeex! Na dwie minuty przed końcem są dwie bramki przewagi!

57. minuta (27:26)

Karacić dostrzegł Tournata, który zdobywa bardzo ważną bramkę.

56. minuta (26:26)

Zoltan Szita ogląda czerwoną kartkę! Czwarta "czerwień" dzisiaj!

Komarzewski i jest remis po 26!

56. minuta (26:25)

Co za akcja palce lizać! Mindegia wrzuca do Daszka, który z powietrza zdobywa swoją dwunastą bramkę! On jest dziś niesamowity.

55. minuta (26:24)

Alex Dujshebaev świetnie wykonuje rzut karny. Ważny oddech dla kielczan!

54. minuta (25:24)

Wolff zatrzymuje Nico Mindegię!

53. minuta (25:24)

Bardzo ważny gol! Sigvaldi Gudjonsson trafia na 25:24!

53. minuta (24:24)

Morawski zatrzymuje Vujovicia z karnego!

52. minuta (24:24)

Wrzutka Komarzewskiego, kończy Mindegia i jest remis!

51. minuta (24:23)

Arkadiusz Moryto trafia z karnego w głowę Morawskiego. Niecelowo... Skrzydłowy od razu ruszył z przeprosinami, ale arbitrzy są bezlitośni - Moryto ogląda czerwoną kartkę.

50. minuta (24:23)

Michał Daszek bardzo sprytnym rzutem zdobywa bramkę z karnego. Rewelacyjny występ zawodnika "Nafciarzy" w dzisiejszym meczu!

49. minuta (24:22)

Wolff broni w bardzo ważnej sytuacji! Rzucał z dogodnej pozycji Komarzewski.

48. minuta (24:22)

Szita zmniejsza straty.

47. minuta (24:21)

Michał Daszek skompletował bramkę nr 10, tym razem precyzyjnym rzutem z karnego.

47. minuta (24:20)

Szita trafia wprost w Wolffa, bramkę nr 24 zdobywa Moryto.

46. minuta (23:20)

Czas dla Orlen Wisły Płock

45. minuta (23:20)

Jest +3! Alex do Karacicia i Chorwat kończy precyzyjnym rzutem po koźle.

45. minuta (22:20)

Vujović daje Łomży Vive dwie bramki przewagi.

44. minuta (21:20)

Bramka za bramkę! Trafia Alex, odpowiada Mihić.

43. minuta (20:19)

Szita zdobywa 19. bramkę dla Orlen Wisły Płock.

42. minuta (20:18)

Broni Andreas Wolff!

Moryto nie myli się po kontrze.

42. minuta (19:18)

Surgiel obija słupek.

41. minuta (19:18)

Michał Daszek po rewelacyjnej akcji umieszcza piłkę w siatce!

40. minuta (19:17)

Moryto zamienia karnego na bramkę.

39. minuta (18:17)

Bardzo podobna akcja, Mihić decyduje się na rzut z daleka do pustej bramki, ale... nie trafia! Kielczanie prowadzą jedną bramką.

38. minuta (18:17)

Kulesz gubi piłkę, Krajewski rzuca do pustej bramki. Po raz drugi dziś przerzuca całe boisko!

37. minuta (18:16)

Arciom Karaliok przewinił i otrzymuje dwie minuty kary. Z karnego trafia Daszek.

37. minuta (18:15)

Daszek zdobywa drugą bramkę z rzędu.

36. minuta (17:14)

Świetna akcja kielczan, którą po asyście Alexa Dujshebaeva kończy Igor Karacić!

33. minuta (15:14)

Daszek pokonuje Wolffa z karnego. Niemiec był blisko.

32. minuta (15:13)

Alex Dujshebaev zdobywa bramkę, kara dla Stenmalma.

31. minuta (14:13)

W pierwszej akcji drugiej połowy myli się Serdio.

30. minuta (14:13)

W przerwie emocje nie opadły. Talant Dujszebajew wciąż miał duże pretensje do sędziów. Trzeba się spodziewać, że po meczu może zostać ukarany.

0. minuta (14:13)

Zaczyna się druga połowa meczu.

255. minuta (14:13)

Był ogień w pierwszej połowie! "Święta wojna" najlepsza z możliwych. Jest walka, bramki, emocje, czerwone kartki. Po przerwie te emocje będą jeszcze większe. Do usłyszenia za kilka minut!

Po czasie nie udało się już zdobyć bramki. Jest przerwa!

29. minuta (14:13)

O czas prosi trener Łomży Vive Kielce Krzysztof Lijewski.

Tomasz Gębala odesłany na ławkę na dwie minuty.

28. minuta (14:12)

Dobry rzut Karalioka na 14:12.

27. minuta (13:12)

Morawski odbija piłkę, znowu do pustej bramki trafia Krajewski! Już 13:12.

27. minuta (13:11)

Lovro Mihić trafia do pustej bramki, "Nafciarze" odrabiają jedno trafienie po błędzie kroków Alexa Dujshebaeva.

26. minuta (13:10)

Szita przymierzył z lewego rozegrania.

26. minuta (13:9)

Kara dwóch minut dla Tournat i karny dla Orlen Wisły.

25. minuta (13:9)

24. minuta (13:9)

Ze skrzydła pomylił się Surgiel, nie trafia w bramkę.

Wolff znowu górą w starciu z Mindegią!

Arek Moryto w pierwsze tempo trafia z karnego.

24. minuta (12:9)

Nerwowo na boisku. Dutra bardzo agresywnie zatrzymuje Vujovicia, ogląda za to czerwoną kartkę. Teraz to Xavi Sabate krytykuje arbitrów. Dzieje się na boisku.

23. minuta (12:9)

Nicolas Tournat świetnie kończy akcję. Kielczanie znów na trzybramkowym prowadzeniu.

22. minuta (11:9)

Szymon Sićko podwyższa wynik.

22. minuta (10:9)

Igor Karacić trafia pierwszy raz dzisiaj.

21. minuta (9:9)

A na boisku już remis. Trafił Michał Daszek.

20. minuta (9:8)

O tej sytuacji będzie się jeszcze dużo mówić. O co chodziło trenerowi Łomży Vive Kielce, że tak bardzo wyładował swoje emocje na sędziach? Tego nie wiemy. Fakty są takie, że Dani zszedł z boiska z kontuzją - został lekko popchnięty, źle stanął. To spowodowało furię szkoleniowca i jednocześnie ojca zawodnika.

19. minuta (9:8)

Talant Dujszebajew nie wytrzymał. Padły mocne słowa w kierunku delegata meczu. Szkoleniowiec mistrzów Polski ogląda czerwoną kartkę, Łomża Vive gra w szóstkę.

Dani Dujshebaev ucierpiał, schodzi z boiska w asyście kolegów, kulejąc. Talant Dujszebajew jest mocno zdenerwowany.

18. minuta (9:8)

Dutra zaskoczył Wolffa rzutem z daleka.

18. minuta (9:7)

Czas dla Orlen Wisły Płock.

17. minuta (9:7)

Wolff zamurował bramkę, broni trzeci rzut karny z rzędu!

16. minuta (9:7)

Adam Morawski broni rzut Moryty z karnego!

15. minuta (9:7)

Gębala traci piłkę, przejmuje ją Daszek i po szybkiej, indywidualnej kontrze trafia na 9:7.

14. minuta (9:6)

Dużo nieprzepisowych zagrań, teraz zatrzymywany w polu bramkowym Michał Daszek, ale znów górą Andreas Wolff!

13. minuta (9:6)

Karacić faulowany, "siódemkę" na bramkę zamienia Arek Moryto. Adam Morawski dziś jeszcze bez odbitej piłki.

12. minuta (8:6)

Gębala zdobywa bramkę nr 3 dzisiaj.

12. minuta (7:6)

Wolff broni "siódemkę" egzekwowaną przez Krajewskiego!

11. minuta (7:6)

Świetne wykończenie Karalioka z koła.

10. minuta (6:6)

Daszek wykorzystuje karnego.

10. minuta (6:5)

Karacić dostrzegł Gudjonssona, który pakuje piłkę do siatki ze skrzydła.

9. minuta (5:5)

Alex Dujshebaev zderzył się z dwoma rywalami i od razu duże emocje na ławkach obu drużyn. Żółta kartka dla trenera Wisły, wykluczenie dla Stenmalma.

8. minuta (5:5)

Do pustej bramki trafia Krajewski. Jest remis.

7. minuta (5:4)

Ładna akcja "Nafciarzy". Mindeghia do Mihicia i jest bramka.

7. minuta (5:3)

Na boisku pojawia się Surgiel i znajduje drogę do bramki.

6. minuta (4:3)

Michał Daszek indywidualną akcją znajduje miejsce obok Wolffa, a na dodatek wykluczony z gry zostaje Michał Olejniczak. Szanse się wyrównują.

5. minuta (4:2)

Alex Dujshebaev zdobywa bramkę, a do tego karę dwóch minut otrzymuje broniący Leon Susnja.

4. minuta (3:2)

Michał Daszek bardzo dobrze wykonuje rzut karny wywalczony przez Serdio.

3. minuta (3:1)

Tomasz Gębala zdobywa bramkę potężnym rzutem z dziesiątego metra.

3. minuta (2:1)

2. minuta (2:1)

Szybka odpowiedź Krajewskiego, od razu dynamicznie Gębala i już jest 2:1.

2. minuta (1:0)

Błąd za błąd, a w odpowiedzi szybka bramka Gudjonssona, która otwiera wynik meczu.

Kielczanie zgubili piłkę w pierwszej akcji meczu.

Rozpoczynają kielczanie!

Orlen Wisła: Morawski - Krajewski, Daszek, Mindeghia, Szita, Mihić, Serido.

Łomża Vive rozpocznie w składzie: Wolff - Gudjonsson, A. Dujshebaev, Karacić, Gębala, Olejniczak, Karaliok.

Zawodnicy już na boisku. Trwa prezentacja zespołów. Aż szkoda, że dziś w Hali Legionów brakuje kibiców.

Kielecka drużyna dziś w najmocniejszym możliwym składzie. Nie ma oczywiście Angela Fernandeza, ale do gry wracają Tomasz Gębala i Arkadiusz Moryto. Składy są już w specjalnej zakładce.

19:53

Ostatni raz Orlen Wisła Płock wygrała w Hali Legionów blisko dekadę temu. Dziś liczymy, że też nie będzie niespodzianki.

19:49

A niedaleko, bo w kieleckim Ratuszu, od 9 rano trwa jeszcze... sesja Rady Miasta. Tak, to nie przypadek. Radni wybierają nowego wiceprzewodniczącego Rady Miasta. Zerkaliśmy, czy będą jakieś tematy sportowe, ale dziś nie - cisza. A jednak już na zegarze blisko jedenaście godzin obrad :)

19:47

Na boisku trwa jeszcze rozgrzewka obu zespołów, ale już niedługo zaczną się wielkie emocje.

19:47

Dzień dobry Kielce! Witamy i zapraszamy wyjątkowy mecz w całym sezonie piłki ręcznej: "święta wojna" z Orlen Wisłą Płock! A stawka tego meczu duża, bo finał Pucharu Polski. Tam wygrany zagra z Grupą Azoty Tarnów. Mateus Kaleta - witam i zapraszam na relację z Hali Legionów.