Oliwa sprawiedliwa? Tak to leciało? Fajny mecz, skalany słabym sędziowaniem.

2:2. TO NAJLEPSZY KOMENTARZ DLA TEGO MECZU.

91. minuta

Łysiak oddał strzał na bramkę, niestety piłkę nad poprzeczką.

91. minuta

Korona sama sobie ten horror zgotowała. Kilka minut na wygranie tego meczu. Tylko kilka minut. Obrona dziś nie dojechała na mecz...

CO TU SIĘ DZIEJE! 2:2. Zakotłowało się w polu karnym Korony, co Głogów wykorzystuje. Daleki wyrzut z autu, dwa błędy kieleckich obrońców i Banaszewski karci Koronę bramką. NIESAMOWITE.

89. minuta

Zaznaczmy, że dziś Korona przeprowadziła aż dwa razy więcej niebezpiecznych akcji niż rywale. Doliczone zostaną jeszcze cztery minuty. Sporo!

88. minuta

Szymusik stanął dziś na wysokości zadania.

87. minuta

Przeglądamy media społecznościowe - ten mecz będzie długo i szeroko komentowany :)

86. minuta

W kieleckiej bramce zrobiło się bardzo gorąco. Po kiksie Thiakane musiał interweniować Zapytowski. Ten został sfaulowany w polu karnym. I na dokładkę czerwoną kartkę otrzymał człowiek ze sztabu szkoleniowego Głogowa. Oj nie dziwimy się - goście mają sporo pretensji.

84. minuta

Nie da się ukryć, faul kwalifikował się na żółtą kartkę.

84. minuta

83. minuta

Chrobry walczy, próbuje, stara się, kombinuje, zmianami stawia wszystko na jedną kartę, ale to może okazać się zbyt mało, żeby pokonać Koronę. W międzyczasie żółty kartonik dla szkoleniowca Głogowa.

82. minuta

Zmiana była także po stronie gości. Kowalczyk za Cywkę.

81. minuta

Podwójna zmiana:

Łysiak - Pervan
Kiełb - Yilmaz

80. minuta

Szymusik i kolejne dośrodkowanie. Bardzo aktywny piłkarz Korony Kielce. BRAWO!

79. minuta

3 wspaniałe akcje Yilmaza na zdobycie gola. Jedno całkiem niezłe uderzenie, a dwa tragiczne. Jak na tę pozycję liczymy na więcej.

78. minuta

Yilmaz! O Matko! Miał świetną okazję na to, żeby zamknąć ten mecz. Ale piłka po podaniu Szymusika spadła na jego... kolano. No totalnie ten zawodnik nie wiedział, co zrobić z futbolówką, przez co ta odbiła się od niego jak od kawałka drewna. No cóż. Wciąż 2:1.

78. minuta

Korona na połowie przeciwnika.

77. minuta

Uspokoiło nam się widowisko po tej czerwonej kartce dla kapitana gości. Korona spokojnie czeka na duży błąd rywala. I przy okazji Bougaidis zaliczył faul na miarę żółtego kartonika. Ostry faul na Thiakane.

76. minuta

Jest radość!

75. minuta

Thiakane z żółtą kartką.

74. minuta

73. minuta

Strasznie skomplikowana sytuacja Chrobrego. Co zrobi z tym Korona? Jest idealnie, ale tylko w teorii. Teraz trzeba zachować zimną głowę i iść po swoje.

72. minuta

Podgórski poza boiskiem. Jeśli trybuny wypełnione byłyby kibicami, z pewnością dostałby za ten występ brawa. Zastąpił go Łukowski.

71. minuta

DRUGA ŻÓŁTA DLA KAPITANIA CHROBREGO. LEBEDYŃSKI Z CZERWONĄ KARTKĄ!

70. minuta

Głogowianie nie będą mieli dobrych wspomnień z Kielc.

70. minuta

Znowu Szymusik! Ale ciężko powiedzieć, czy to była wrzutka, czy strzał. Bardzo złe zagranie.

69. minuta

W posiadaniu Korona dominuje - 65%.

68. minuta

Korona przebojem próbowała zdobyć bramkę, miała ku temu warunku, ale jednak u Szymusika zabrakło precyzji. Wszystko wskazuje na to, że zapas szczęścia wyczerpał przy poprzedniej akcji ;)

67. minuta

Głogów: Bryła za Piotrowskiego.

66. minuta

Oliveria schodzi, za niego Marcel Gąsior.

65. minuta

Lebedyński żółta kartka.

60. minuta

59. minuta

58. minuta

Widzieliśmy powtórki. Wygląda na gruby spalony... Ale wynik poszedł w świat.

57. minuta

SZYMUSIK GOOOOOL!!!! Pięknie. Obaj skrzydłowi walą dziś bramki jak źli! Thiakane wysunął piłkę do Szymusika, ten podając piłkę wcisnął ją do bramki.

56. minuta

Na razie ten Pan rozgrywa dobre zawody. Oby to nie była jedyna okazja do celebracji radości.

55. minuta

Kontra Korony - Thiakane do Pervana, ten do Szymusika, ale kielecki skrzydłowy dostał piłkę za siebie i nie mógł z tym nic zrobić. Pervan zdecydowanie niewczas.

55. minuta

Mieliśmy moment, w którym akcent zdecydowanie spłynął na gości. I wszystko wskazuje na to, że Chrobry tak szybko inicjatywy nie odda.

54. minuta

Korona wybroniła się, ale głogów wciąż w natarciu. Stolc oddał strzał, ale chwilę wcześniej faulował jednego z Koroniarzy. Kielczanie zaczynają od własnej bramki.

53. minuta

Korona zablokowała uderzenie i mamy rzut rożny dla Głogowa.

52. minuta

Będzie stały fragment gry dla Gości. Wrzutka z prawej strony.

51. minuta

Przechwyt Piotrowskiego! Szywacz musiał się ratować faulem.

50. minuta

Korona wciąż gra tak, jak na gospodarzy meczu przystało. Dużo posiadania.

49. minuta

Wrzutka Podgórskiego, bardzo ładna wrzutka, ale bez finalizacji w postaci uderzenia na bramkę.

47. minuta

47. minuta

Podoba nam się dzisiejsza gra Jacka Podgórskiego. Robi sporo zamieszania. Ale Szymusik także na ogromny plus. Skrzydła naprawdę piękne u Korony w meczu z Głogowem.

Gramy! Oba zespoły bez zmian personalnych. Dobra pierwsza połowa dała trenerom do zrozumienia, że zmian nie ma.

255. minuta

Oba zespoły na murawie. Wracamy do gry! A Wy? Po obiadku? Zdążyliście między połówkami? :D

255. minuta

255. minuta

Z pewnością oba zespoły nie odpuszczą i będą walczyć o 3 punkty. Oba zaprezentowały się całkiem nieźle. Statystyki są po stronie Korony, ale to dość oczywiste, że piłka nożna na statystykach się nie kończy. Liczą się przede wszystkim bramki. A tutaj jest 1:1.

255. minuta

Kto ma więcej powodów do zadowolenia na półmetku?

255. minuta

255. minuta

255. minuta

Na podsumowanie możemy napisać, że Korona gra całkiem nieźle. Zaliczyła 5 strzałów na bramkę, z czego 3 celne. Posiadanie piłki na poziomie 65%. Co potrzeba? Oczywiście bramek, bo wynik 1:1 na własnym stadionie raczej nikogo nie będzie satysfakcjonował, zwłaszcza w pryzmacie walki o PKO Ekstraklasę.

255. minuta

Mamy koniec pierwszej połowy spotkania.

Chrobry dośrodkowuje, ale piłkę łapie Zapytowski i mamy kontrę Korony. Ta jednak została dość szybko wyłączona.

44. minuta

Szymusik wrzuca, ale bez strzału, poprawia z drugiej strony Podgórski, ale i tym razem nikt nie domknął tej akcji. Wciąż mamy 1:1. Oba skrzydła w Koronie mają się całkiem nieźle. Tylko goli brakuje.

41. minuta

Spadło nam tempo tego spotkania po golu gości. Kielczanie wciąż sprawują kontrolę nad piłką, co jednak nie przekłada się nad kontrolę nad całym meczem.

40. minuta

"Jesteśmy zawsze tam gdzie Chrobry Głogów gra".

40. minuta

Oliveira z żółtą kartką.

40. minuta

Kibice Chrobrego są pod stadionem.

39. minuta

Sprawna wymiana piłki przez gości z przerzutem na prawą flankę zakończona wrzutką, która wyłapana została przez Zapytowskiego. Niezła dynamiczna akcja głogowian.

38. minuta

Rozegranie na krótko, wrzutka na nic się zdały. Ciasno zbici w polu karnym rywale ekspediują futbolówkę na uwolnienie. Ale Korona robi kolejną akcję. Oliveira podaje do Thiakane, ten uderza i minimalnie nad poprzeczką. MOGŁO BYĆ LEPIEJ.

37. minuta

Rzut rożny dla Korony Kielce.

37. minuta

Trener Bartoszek wyjątkowo spokojny!

36. minuta

Pervan faulowany w środku pola. Początkowo mieliśmy przywilej korzyści, ale finalnie akcja została przerwana, a Gołąb dostał żółtą kartę za faul na zawodniku w żółto-czerwonym trykocie.

35. minuta

Składna akcja na małej przestrzeni w wykonaniu głogowian. Klepka, klepka, wystawienie Cywce na dystans, strzał i piłkę łapie z trudem Zapytowski.

34. minuta

Na razie mecz jest ciekawy - a przynajmniej nam się tak wydaje :D

33. minuta

Wracając do straconej bramki:

32. minuta

Yimlaz!!! Cóż za strzał! Tym razem na wysokości zadania stanął Makuchowski.

29. minuta

28. minuta

Posiadanie piłki wciąż jest po stronie Korony Kielce. I to zdecydowanie, bo goście dysponują futbolówką jedynie w 1/3 czasu.

27. minuta

Szywacz zgrubił krycie i niestety jest wyrównanie. W międzyczasie żółtą kartę otrzymał Zebić.

26. minuta

Ziemann do Lebedyńskiego, strzał z bliska i mamy 1:1! Oj zaspała nam Korona Kielce

25. minuta

Cywka zatrzymał kolejną akcję Korony Kielce. Było blisko, żeby przerzucić piłkę na lewą stronę, gdzie szaleje Podgórski.

24. minuta

Chrobry Głogów zostawia Koronie sporo miejsca na grę w ataku. Mija trochę czasu zanim rywale poskładają swoje formacje na tyle ciasno, żeby kielczanie mieli problem z przemieszczaniem futbolówki.

22. minuta

Świetna dwójkowa akcja Pervana z Thiakane! Szkoda, że to nie zakończyło się strzałem. Gra na jeden kontakt. Generalnie mamy dość szybkie spotkanie, w którym pada sporo akcji.

20. minuta

No dobrze. Korona Kielce ma za sobą dobre otwarcie. Teraz stara się grać piłką, kontrolować to spotkanie i trzymać piłkę w polu gry rywala.

17. minuta

16. minuta

Będą kontrowersje po tym meczu. Jak myślicie - ręka powinna zostać odgwizdana? :)

15. minuta

Korona Kielce ma bramkę!!!! Kielczanie prowadzą 1:0. Szybka kontra kieleckiego zespołu, która zakończyła się strzałem Jakuba Podgórskiego, który pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Co ciekawe, chwilę wcześniej ten sam zawodnik, we własnym polu karnym, trącił piłkę ręką. Jednak sędzia tego nie zauważył i poszła wspomniana kontra.

12. minuta

Rykoszet po strzale głogowian prawie doprowadził nas do piłkarskiego piekła. Futbolówka obok słupka i mamy kolejny rożny.

11. minuta

Thiakane faulował i goście wznowią na swojej połówce. Kielczanie próbują grać na jeden kontakt przesuwając piłkę w kierunku bramki rywala. Ale robimy to dobrze pod warunkiem, że kopiemy między sobą w środku pola, kiedy jednak futbolówka jest bliżej pola karnego drużyny przeciwnej, zaczynają się schody i gdzieś o tym graniu na jeden kontakt zapominamy.

10. minuta

Korona legitymuje się w tej chwili posiadaniem na poziomie 63%. Co z tego wynika? Na razie nie za dużo. Ale czekamy.

8. minuta

Aut dla Głogowa na połówce Korony.

7. minuta

W międzyczasie podsłuchujemy transmisję na Polsacie - no zgadza się BANDA ŚWIRÓW osławiona w całym kraju marzy się kieleckim kibicom :) Kto wie, kto wie :)

6. minuta

Nasza dzisiejsza perspektywa:

5. minuta

Korona odwdzięcza się akcją. Yilmaz miał wielką szansę na zdobycie gola, jednak strzał z kilku metrów z główki nie znalazł drogi do bramki.

4. minuta

Lebedyński oddaje strzał na bramkę Korony... Tym razem obok słupka, ale Chrobry gra bardzo śmiało na kieleckiej połówce.

3. minuta

Kielczanie mają pierwsze przejścia na połówkę rywala. Jest próba gry pozycyjnej, gdzie Podgórski wbija się do rywala lewą flanką, ale po podaniu do Thiakane nic więcej z tego nie wynika.

2. minuta

I znowu rzut rożny. Zapytowski musiał interweniować, żeby piłka nie wpadłą do bramki po drugim rożnym. Z kolei trzeci "róg" zakończony strzałem gości. Rywale chcą złamać Koronę już w pierwszych minutach.

Powtórka z rozrywki i kolejny rzut rożny dla Głogowa.

Chrobry zaczyna mocno wysoko ustawiając się na połówce Korony Kielce. Mamy pierwszy stały fragment gry.

0. minuta

Czas zacząć. Mamy 12:40, a więc czas najwyższy wystartować z kolejnym spotkaniem Korony Kielce. Tym razem gramy na własnej arenie.

12:09

Widzimy, że jak na razie najwięcej pytań wywołuje zmiana w kieleckiej bramce. Sądzimy, że pytania odnośnie braku Marka Kozioła w pierwszym zestawieniu pojawią się na pomeczowej konferencji prasowej. Roszada w bramce - dobrze, czy źle? Czekamy na Wasze komentarze.

12:07

A Wy? Jaki macie typ na ten mecz? :)

12:06

11:57

OK! Powolutku będziemy zaczynać kolejną odsłonę walki Korony Kielce o powrót na najbliższy szczebel rozgrywek. Liczy się przede wszystkim komplet punktów i będzie ku temu doskonała okazja! Mamy dla Was składy obu drużyn.

11:01

Zapraszamy na relację z meczu - początek spotkania o godz. 12:40.

10:38

Ssssss2021-02-28 14:37:38
Dnooo
Bcn2021-02-28 13:41:17
Poki co oprocz obrony calkiem dobra gra. Szymusik nad dosrodkowaniami powinien popracowac...