Paris Saint-Germain HB

37:26

Łomża Vive Kielce

20:12

To było fatalne spotkanie Łomży Vive Kielce. Emocje skończyły się już w 40. minucie. O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć i powalczyć  w czwartek z MOL-Pick Szeged. Mimo wszystko - dobrego wieczoru... Zapraszamy na pomeczowe materiały na CKsport.pl.

60. minuta (37:26)

KONIEC MECZU!

59. minuta (37:26)

Henrik Toft Hansen po raz pierwszy dzisiaj trafia bramkę.

58. minuta (36:25)

Kristopans obija poprzeczkę.

Żadna ze stron nie gra już na sto procent. Stary, błędy w obu zespołach. Granie podwórkowe, bo wynik rozstrzygnięty. Kielczanie poreperowali wynik.

56. minuta (36:24)

Ładna akcja kielczan. Szymon Sićko posłał pocisk na bramkę rywali.

55. minuta (36:23)

Jedna z nielicznych udanych akcji w obronie mistrzów Polski. Tomasz Gębala zablokował Hansena. Potem do siatki trafił Olejniczak.

54. minuta (36:22)

Szczęście sprzyjało Prandiemu. Po chwili do siatki trafia Tournat. To spotkanie toczy się już bez większych emocji.

53. minuta (35:21)

Kara dla Kamila Syprzaka.

W bramce kielczan pojawił się Kornecki, a PSG kontynuuje marsz po zwycięstwo.

52. minuta (34:20)

Po bramce po obu stronach. Najpierw Kristopans, a potem szczęście dopisało Surgielowi. Po jego rzucie piłka wturlała się do siatki.

51. minuta (33:19)

Nicolas Tournat zaatakował ze skrzydła (!) i trafił do siatki.

50. minuta (33:18)

Syprzak gra dziś dobry mecz. Przed chwilą kolejny raz pokonał Wolffa.

49. minuta (32:18)

Dopiero 18. gol mistrzów Polski. Jego autorem Szymon Sićko.

48. minuta (32:17)

Surgiel faulował Kristopansa. Rzut karny zamienia na bramkę Hansen.

47. minuta (31:17)

Mikkel Hansen przedarł się przez obronę i trafia do siatki.

47. minuta (30:17)

Dwie minuty kary dla Tomasza Gębali.

46. minuta (30:17)

Alex Dujshebaev trafił do siatki.

45. minuta (30:16)

Pękła granica 30 bramek dla gospodarzy.

44. minuta (29:16)

Kristopans powiększa przewagę.

44. minuta (28:16)

Sićko zdobywa bramkę nr 16 dla mistrzów Polski.

43. minuta (27:15)

Vincent Gerard zatrzymuje Karacicia w bramce.

Prandi ucierpiał, karę otrzymuje Tomasz Gębala. Jest też bramka dla PSG.

43. minuta (26:15)

42. minuta (26:15)

Kielczanie zdobywają przytomnie trafienie do pustej bramki. Sytuację wykorzystał Alex Dujshebaev.

41. minuta (26:14)

Pierwszy wykorzystany rzut karny przez kielczan w tym meczu. Zrobił to Alex Dujshebaev.

41. minuta (26:13)

Michał Olejniczak przegrywa starcie z Gerardem. Bramkarz PSG wyczynia dziś niesamowite rzeczy na boisku!

40. minuta (26:13)

Ten mecz jest już przegrany. Wie to Talant Dujszebajew, który nie żyje już tak przy ławce, jak zazwyczaj w meczach.

39. minuta (26:13)

Hansen wygrywa pojedynek z Wolffem.

39. minuta (25:13)

Nahi przechwycił piłkę w obronie. A potem karnego wywalczył Steins.

38. minuta (25:13)

Kolejne trafienie Prandiego.

38. minuta (24:13)

Kielczanie finalizują akcję, do siatki trafia Tournat.

37. minuta (24:12)

Prandi pokonuje Wolffa i jest 24:12.

37. minuta (23:12)

Karacić wpisał się do protokołu.

36. minuta (23:11)

Karaliok i Gębala nie byli w stanie zablokować rzutu Remiliego.

36. minuta (22:11)

35. minuta (22:11)

Branko Vujović nie trafia w bramkę z karnego...

34. minuta (22:11)

Mikkel Hansen lepszy od Wolffa z siedmiu metrów.

34. minuta (21:11)

Alex Dujshebaev przedarł się przez mur obronny PSG.

33. minuta (21:10)

Fatalnie... Bramka dla PSG i kara dwóch minut dla Daniego Dujshebaeva. Jak nie idzie, to nie idzie...

33. minuta (20:10)

Wolff notuje interwencję po rzucie z drugiej linii. Ale kielczanie zmarnują kolejną akcję w ataku...

32. minuta (20:10)

Teraz golkiper PSG broni rzut Karalioka!

31. minuta (20:10)

Vincent Gerard jest dziś nie do przejścia dla kieleckich zawodników. Teraz nie dał rady pokonać go Dani Dujshebaev.

30. minuta (20:10)

Paryżanie rozpoczynają od łatwej akcji i bramki Karabaticia.

0. minuta (19:10)

Zaczyna się druga połowa meczu.

255. minuta (19:10)

Kogo warto wyróżnić za te pierwsze 30 minut? Chyba tylko Andreasa Wolffa. Niemiec dwoi się i troi, ale sam kapitan to za mało. Obrona nie funkcjonuje.

Kielczanie nie są w stanie zatrzymać świetnie funkcjonującego dziś środka PSG. Luc Steins ma na koncie 6 bramek. Dalej wśród najskuteczniejszych reprezentant Polski Kamil Syprzak (3 bramki) oraz przyszły zawdonik kielczan - Dylan Nahi (4 bramki).

Mocne słowa. Ale to prawda - kielczanie są dziś tłem dla gospodarzy. A w drugiej połowie zagrają bez Arka Moryty.

Dylan Nahi w ostatniej sekundzie podreperowuje wynik. Nie jest to dobry mecz Łomży Vive Kielce. Paryż gra dziś bardzo dobrze.

29. minuta (18:10)

Kielczanie nie wykorzystują kolejnej sytuacji. O czas poprosił Raul Gonzalez. To będzie ostatnia akcja w pierwszej części meczu.

Kamil Syprzak tecnicznym rzutem trafił w słupek.

28. minuta (18:10)

Arkadiusz Moryto uderzył Gerarda w twarz z rzutu karnego. Ogląda za to czerwoną kartkę... Łomża Vive traci swojego skrzydłowego...

27. minuta (18:10)

Dylan Nahi zdobywa kolejną łatwą bramkę.

27. minuta (17:10)

Luc Steins jest dzisiaj nie do zatrzymania. Holenderski środkowy wyprowadził w pole Tournata i zdobył bramkę nr 4.

26. minuta (16:10)

Andreas Wolff broni rzut Prandiego. W odpowiedzi bramkę z drugiej linii zdobywa Vujović.

26. minuta (16:9)

Alex Dujshebaev zdobywa dopiero pierwszą bramkę dzisiaj. Od lidera oczekujemy na pewno jeszcze więcej.

25. minuta (16:8)

Akcja-kopia. Syprzak trzeci raz pod rząd w identycznej akcji trafia do siatki.

24. minuta (15:8)

Remili obsłużyl podaniem Syprzaka, a ten trafia do siatki

23. minuta (14:8)

Szymon Sićko wziął sprawy w swoje ręce pięknym rzutem ze środka rozegrania!

22. minuta (14:7)

Dwie minuty kary dla Virana Morosa. To szansa dla kielczan.

Kamil Syprzak po raz pierwszy dziś wpisuje się na listę strzelców.

21. minuta (13:7)

Kulesz przestrzelił.

Remili miał za dużo swobody i powiększył przewagę rzutem z drugiej linii. Kielczanie zbyt statyczni w obronie.

20. minuta (12:7)

Kamil Syprzak zatrzymany na kole przez Andreasa Wolffa! Kapitan daje kielczanom oddech, ale wynik wciąż niekorzystny.

19. minuta (12:7)

Cudownie zagrali Francuzi. Luc Steins zdobywa kolejną bramkę po podaniu Remiliego.

18. minuta (11:7)

Arkadiusz Moryto wykorzystuje szybką kontrę i zmniejsza stratę do czterech bramek.

17. minuta (11:6)

Kapitan Łomży Vive Kielce drugi raz z rzędu zatrzymał rzut Paryżan. Ale szwankuje skuteczność w ataku.

16. minuta (11:6)

Andreas Wolff zatrzymuje rzut z drugiej linii! Niestety kielczanie nie wykorzystują tej sytuacji w ataku.

15. minuta (11:6)

Vujović po ładnej akcji zdobywa bramkę.

15. minuta (11:5)

Branko Vujović zastąpił Alexa Dujshebaeva, kielczanie bronią 6:0. To jednak nie zatrzymało Luca Steinsa, który kolejny raz trafia do siatki.

14. minuta (10:5)

Jest ważna bramka dla kielczan. Uladzislau Kulesz trafił z trudnej pozycji. Sporo szczęścia.

14. minuta (10:4)

PSG rozklepało kielczan w ataku. Luka Karabatić zdobywa dziesiątą bramkę dla gospodarzy. Kielczanie nie radzą sobie w obronie.

13. minuta (9:4)

Luka Karabatić pokonuje Wolffa.

12. minuta (8:4)

Kielczanie wciąż gonią wynik. Dwa gole Steinsa i jest 8:4.

9. minuta (6:3)

Niewiarygodnie broni Gerard! Teraz zatrzymał Tournata. Świetny początek meczu golkipera PSG.

8. minuta (6:3)

Karacić rzucał z trudnej pozycji z biodra. Niestety niecelnie. W odpowiedzi bramkę mocnym rzutem zdobywa Elohim Prandi.

7. minuta (5:3)

Dwie minuty otrzymał Arciom Karaliok. A Hansen pokonuje Wolffa.

7. minuta (4:3)

Kielczanie gubią piłkę w ataku. Zamiast bramki dla mistrzów Polski jest faul i karny dla PSG.

6. minuta (4:3)

Vincent Gerard po raz kolejny dobrze broni. Kielczanie mieli sygnalizację gry pasywnej.

Szybka kontra PSG i rzut w drugie tempo daje Francuzom prowadzenie.

5. minuta (3:3)

A teraz dwie dobre interwencje bramkarzy. Najpierw Wolffa, potem Gerarda.

4. minuta (3:3)

Broni Andreas Wolff! Kielczanie uspakajają grę po błyskawicznej wymianie ciosów na początku spotkania. Jest okazja na zmiany.

3. minuta (3:3)

Arek Moryto ograł obrońców i doprowadza do remisu.

3. minuta (3:2)

Nedim Remili trafia, a Gerard broni pierwszy rzut w dzisiejszym spotkaniu.

3. minuta (2:2)

Kolejna błyskawiczna bramka! Na remis trafia Karaliok. Co za tempo od pierwszych minut.

2. minuta (2:1)

Ależ tempo! Kulesz trafia, a od razu odpowiada Steins.

1. minuta (1:0)

Kielczanie faulują w ofensywie, a w odpowiedzi wynik meczu otwiera Dylan Nahi.

Zaczęli kielczanie!

18:41

Obie drużyny pojawiają się już na parkiecie w hali Stade Pierre de Coubertin w Paryżu.

18:38

Składy oby zespołów są w specjalnej zakładce. Kielczanie dziś bez Sigvaldiego Gudjonssona, który jest kontuzjowany. Spora strata.

18:36

W kuluarach przed tym spotkaniem można było usłyszeć, że Talantowi Dujszebajewowi mocno zależy na pierwszym w historii zwycięstwie z PSG. Dziś wszystkie siły na Paryż? Zobaczymy, bo już w czwartek kielczanie zagrają na Węgrzech z MOL-Pick Szeged.

18:35

Dzień dobry! Zapraszamy na wielki hit Ligi Mistrzów - PSG kontra Łomża Vive Kielce. Ta rywalizacja zawsze wywołuje duże emocje. W pierwszym meczu w Kielcach kielczanie wykorzystali słabszą formę rywali i pokonali ich 35:33. Po zimie PSG wróciło mocniejsze i w tym roku wygrało już dwa spotkania Ligi Mistrzów. Wtorkowy wieczór zapowiada się bardzo interesująco. Mateusz Kaleta - witam i zapraszam na emocje z piłką ręczną.

16:16

16:15

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 18:45.

16:15

Korycki2021-02-23 19:32:09
Pozbyć się tego Kulesza bo on gra na szkodę klubu od dłuższego czasu.Szkoda pieniędzy na takiego zawodnika.Dlaczego tak mało gra Sicko bo przecież jest lepszy o dwie klasy od Białorusina, który boi się rzucać. Czy trener tego nie widzi.To jest kompromitacja