Łomża Vive Kielce

32:30

FC Porto

20:16

Już w czwartek mecz z Mieszkowem Brześć, kiedy zapraszamy na kolejne emocje. A na wieczór na CKsport.pl na pomeczowe materiały - na pewno ich nie zabraknie. Dobrego wieczoru!

20:16

Co to był za horror! Kielczanie sami mogli popsuć sobie nastroje, ale mogą się cieszyć! Mateusz Kornecki notuje rewelacyjną interwencję - kluczową dla meczu. Alex zdobywa 10 bramek i prowadzi kielczan do wygranej. Można odetchnąć!

60. minuta (32:30)

Olejniczak kończy ostatnią akcję! Łomża Vive Kielce wygrywa 32:30!

60. minuta (31:30)

Karacić nie dał rady pokonać bramkarza rywali. To ostatnie sekundy...

59. minuta (31:30)

KORNECKI obronił kluczową akcję meczu! Zostało kilka sekund, czas bierze Talant Dujszebajew!

Branquinho pokonuje Korneckiego ze skrzydła.

58. minuta (31:29)

Ale jest on - Alex Dujshebaev! Bardzo ważny gol Hiszpana!

58. minuta (30:29)

Ajj. Kielczanie gubią piłkę w ataku, Porto wykorzystuje kontrę! I jest tylko jedna bramka przewagi!

56. minuta (30:28)

Areia pokonuje Korneckiego z rzutu karnego.

56. minuta (30:27)

Trafia Branquinho, a po chwili jeszcze raz Gudjonsson! Islandczyk zarobił też dla rywala karę dwóch minut. To gol nr 30 dla mistrzów Polski.

56. minuta (29:26)

Iturizza szybko odpowiada.

55. minuta (29:25)

Pierwszą bramkę dziś zdobył Gudjonsson.

54. minuta (28:25)

Czas dla Magnusa Anderssona.

53. minuta (28:25)

W bramce melduje się Mateusz Kornecki i popisuje się świetną interwencją. Bardzo ważny moment!

52. minuta (28:25)

Daniel Dujshebaev trafia bramkę, po chwili odpowiada Gomes. Ważne minuty w końcówce.

50. minuta (27:24)

Jest oddech. Branko Vujović zamienia karnego na bramkę!

49. minuta (26:24)

Robi się bardzo niebezpiecznie! Porto doskakuje na dwie bramki!

48. minuta (26:23)

Areia zmniejsza straty już do trzech bramek! A trener Talant Dujszebajew szybko reaguje i bierze czas.

47. minuta (26:22)

Michał Olejniczak ze skrzydła trafia w boczną siatkę.

46. minuta (26:22)

Jest bramka dla Porto i kara dla Tomasza Gębali. Przez dwie minuty Łomża Vive Kielce w osłabieniu.

45. minuta (26:21)

Czas dla trenerów.

44. minuta (26:21)

Alex Dujshebaev po raz dziewiąty! Niesamowity jest dzisiaj Hiszpan.

43. minuta (25:21)

M'Bengue rozmontował obronę Łomży Vive Kielce.

42. minuta (25:20)

Ładna akcja Porto! Salina końcami palców złapał piłkę i zmieścił ją obok Wolffa.

41. minuta (25:19)

Karacić! Jest 25:19.

40. minuta (24:19)

Areia zamyka celnie akcję Porto.

40. minuta (24:18)

Niesamowity jest dziś Alex Dujshebaev. To jego ósmy gol dzisiaj.

39. minuta (23:18)

Ależ huknął M'Bengue! Wolff bez szans.

38. minuta (23:17)

Dwie bramki Alexa, odpowiada Iturriza.

37. minuta (21:16)

Karaliok zablokowany teraz w akcji z koła.

36. minuta (21:16)

Wolff broni sam na sam w kontrataku Branquinho!

35. minuta (21:16)

Alex Dujshebaev w indywidualnej akcji trafia na 21:16!

34. minuta (20:16)

Gębala odpowiada błyskawicznie! Ważne trafienie.

33. minuta (19:16)

Rui Silva na pełnej szybkości zmniejsza stratę do trzech bramek!

32. minuta (19:15)

Victor Iturizza trafia bramkę nr 15 dla Porto.

31. minuta (19:14)

Arek Moryto znów nieskuteczny z rzutu karnego! Mitrevski broni rzut! !

30. minuta (19:14)

Zaczyna się druga połowa spotkania. Mistrzowie Polski w ataku.

0. minuta (19:14)

Dużo emocji w pierwszej połowie. Łomża Vive Kielce zaczęła doskonale, Porto jakby zostało w szatni. Ale potem Portugalczycy wrócili do gry. Po trzydziestu minutach jest przewaga pięciu bramek. Świetne gra Alex Dujshebaev, który zmagał się z kontuzją dłoni, a dziś zdobył już pięć bramek. Po stronie Porto najskuteczniejszy jest Rui Silva, który trafił cztery razy. Do usłyszenia po przerwie!

255. minuta (19:14)

Areia myli się z siódmego metra, trafia w słupek!

Arciom Karaliok zdobywa bramkę z koła. Ale będzie jeszcze karny dla Porto!

29. minuta (18:14)

Andre Gomes mocnym rzutem trafia do bramki. Po słabym początku Porto gra coraz lepiej.

29. minuta (18:13)

Mitrevski notuje kolejną dobrą interwencję! A dodatkowo Tournat dostaje dwie minuty kary.

28. minuta (18:13)

Rui Silva zmniejsza stratę.

28. minuta (18:12)

Arkadiusz Moryto zmarnował rzut karny. Zmiana w bramce podziałała. Teraz dobre interwencje notuje Mitrevski.

27. minuta (18:12)

Mocny rzut Djibrila M'Bengue z drugiej linii, po chwili świetnie Branko Vujović.

26. minuta (17:11)

Branko Vujović trafia po raz drugi dzisiaj.

25. minuta (16:11)

Wolff broni akcję sam na sam z kontry!

24. minuta (16:11)

Porto rozmontowało obronę i zdobywa bramkę z koła.

23. minuta (16:10)

Surgiel zamienia akcję ze skrzydła na bramkę.

23. minuta (15:10)

O czas poprosił Talant Dujszebajew.

22. minuta (15:10)

Rui Silva mocnym rzutem zdobywa swoją bramkę nr 2.

21. minuta (15:9)

Branko Vujović zmarnował karnego, ale pilka szczęśliwie do niego trafiła i zdążył z dobitką.

20. minuta (14:9)

Tego dziś jeszcze nie było. Druga bramka z rzędu dla Porto. Mistrzowie Polscy nieskuteczni w ataku.

19. minuta (14:8)

Andreas Wolff popisał się kolejną interwencją na linii.

18. minuta (14:8)

Víctor Iturriza trafia bramkę nr 8.

17. minuta (14:7)

Szymon Sićko zawisł w powietrzu i zdobywa bramkę z drugiego metra!

16. minuta (13:7)

Leonel Fernandes zmniejsza straty.

16. minuta (13:6)

Kulesz po raz pierwszy dziś odpalił swoją petardę. Ale trafił w poprzeczkę.

15. minuta (13:6)

Fábio Magalhães po raz drugi lepszy od Wolffa, który broni od początku na dużej skuteczności.

14. minuta (13:5)

Z dużą łatwością gra dziś Łomża Vive Kielce. Teraz na kole znalazł się Moryto, ale jego lob nie trafił do bramki. Na szczęście po chwili przechwyt, kontra i gol Alexa!

13. minuta (12:5)

Po raz pierwszy w tym meczu na listę strzelców wpisuje się Arciom Karaliok.

13. minuta (11:5)

Fábio Magalhães niweluje stratę Porto o jedną bramkę.

12. minuta (11:4)

Łomża Vive gra jak z nut. Kombinacyjna akcja w ataku pozycyjnym zakończona bramką Karacicia.

11. minuta (10:4)

Teraz Leonel Fernandes zaskoczył Andreasa Wolffa.

11. minuta (10:3)

Trafił Rui Silva, ale po chwili Porto traci kolejną bramkę, choć nie rezygnuje z gry w przewadze w polu. Kolejny rzut do pustej bramki, tym razem Alexa! Mistrzowie Polski są bezlitośni dla rywali.

10. minuta (8:2)

Porto wycofuje bramkarza, próbuje gry 7:6 i tarci kolejną bramkę - rzut Igora Karacicia z połowy boiska do pustej bramki!

9. minuta (7:2)

Co za akcja mistrzów Polski! Karacić zagrywa do Moryty zza pleców, a reprezentant Polski wjeżdża na pełnej szybkości w statyczną obronę rywali. Jest kolejna, efektowna bramka!

8. minuta (6:2)

Szybko czas dla swojej drużyny bierze trener Porto Magnuss Andersson.

7. minuta (6:2)

Arkadiusz Moryto daje bramkę na 6:2!

7. minuta (5:2)

A teraz dwie szybkie, łatwe bramki po obu stronach. W Hali Legionów szybka gra i wynik 5:2.

6. minuta (4:1)

Karacić asystuje Alexowi i jest 4:1.

5. minuta (3:1)

Prawoskrzydłowy Miguel Alves trafia w poprzeczkę.

Akcja Gębali w obronie i gol Moryty! Jest 3:1.

4. minuta (2:1)

Alex Dujshebaev, grający z opatrunkiem na ręce, wyprowadza kielczan na prowadzenie.

3. minuta (1:1)

Igor Karacić szybko odpowiedział celnym rzutem.

2. minuta (0:1)

Po trudach Portugalczycy zmieścili piłkę w siatce. Bramkę otwierającą zdobył Miguel Martins.

1. minuta (0:0)

W wyjściowej siódemce rozpoczynają bracia Dujshebaev, którzy ostatnio zmagali się z urazami. Na lewym skrzydle od początku Cezary Surgiel.

Od akcji w ataku rozpoczęli mecz Portugalczycy.

0. minuta (0:0)

W Hali Legionów trwa prezentacja obu zespołów.

18:51

18:45

Składy obu drużyn znajdują się już w specjalnej zakładce. Najważniejsza informacja: jest Alex Dujshebaev. Zobaczymy, na ile jego kontuzjowana ręka pozwoli mu dziś rozwinąć skrzydła.

18:44

To zaległe spotkanie 10. kolejki, które powinno odbyć się na jesieni, ale zostało przełożone z powodu COVID-19. W pierwszym meczu obe drużyny zremisowały 32:32.

18:43

Dzień dobry! Długo tego brakowało! Po przerwie wracają emocje z Ligą Mistrzów w roli głównej! Zapraszamy na relację z meczu Łomża Vive Kielce - FC Porto.