103. minuta

Dziękujemy za uwagę. Niebawem na portalu materiały pomeczowe.

103. minuta

102. minuta

Koniec spotkania. Korona Kielce nie dała rady odwrócić losów tego spotkania. Przegrywa ze Stomilem Olsztyn 1:3.

99. minuta

To już sama końcówka. Cięzko będzie Koronie złapać dziś jakiekolwiek punkty.

97. minuta

Dwie zmiany w samej końcówce w Koronie. Cetnarski i Lisowski zastępują Szywacza i Podgórskiego.

96. minuta

Czas ucieka!

Marcel Gąsior ogląda żółtą kartkę.

BYŁO BLISKO! Tzimopoulos mógł strzelić drugą bramkę, ale trafił w słupek! Korona walczy.

Kiełb obok bramki!

Sporo grania jeszcze przed nami! Sędzia doliczył aż 12 minut. Korona potrzebuje dwóch bramek do wyrównania.

Spore zamieszanie było w szesnastce Korony. Kielczanie zachowali się bardzo statycznie, a piłka po odbiciu od słupka trafiła do siatki.

To już chyba koniec marzeń na wyrównanie... W 89. minucie bramkę na 1:3 zdobywa Koki Hinakio.

Korona napiera na bramkę rywali, ale jest nieskuteczna.

Było blisko wyrównania! Szywacz zamykał dośrodkowanie Gąsiora, ale nie zdołał skutecznie dołożyć nogi z bliskiej odległości.

Podwójna zmiana w Stomilu. Skender Loshi i Damian Sierant zastępują kapitana Janusza Bucholca oraz strzelca drugiej bramki, Wojciecha Łuczaka.

Jacek Kiełb zablokowany z poświęceniem przez Janusza Bucholca.

Zmieniła się optyka w tym spotkaniu. Teraz to Korona rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy na gola. Stomil już mocno wycofany, czekający na kontry.

Jakub Górski zastąpił na boisku Wiktora Długosza.

To drugi gol Greka w Koronie. Poprzednio trafił jeszcze w Ekstraklasie - w meczu z Arką.

Kielczanie mają jeszcze 13 minut plus czas doliczony, aby zmienić rezultat tego meczu.

GOL DLA KORONY! Dośrodkowanie Podgórskiego z wolnego, w polu karnym niepilnowany został Tzimopoulos, który wyszedł w górę i pokonał bramkarza celnym strzałem głową!

Faul taktyczny i żółta kartka. Jakub Staszak upomniany za faul na Jacku Podgórskim.

Strzał Gąsiora z ostrego kąta przelatuje nad poprzeczką. Za mocno.

Iwo Kaczmarski wrócił za kontrą i przerwał akcję Stomilu.

Druga zmiana w Stomilu. Krystiana Ogrodowskiego zmienia Hubert Sadowski.

Sędzia pewnie przedłuży tę drugą połowę o kilka minut. Przerwa była długa, teraz możemy znów skupić się na piłce.

Vjaceslavs Kudrjavcevs pojawił się już na boisku. Tak samo wrócił Wiktor Długosz. Wracamy do gry.

Jacek Kiełb podbiegł, poklepał kontuzjowanego przeciwnika. Teraz Skiba znoszony z boiska na noszach.

Piotr Skiba nie jest w stanie kontynuować gry. Golkiper Stomilu zostanie zniesiony na noszach. Będzie potrzebna zmiana - na rozgrzewkę ruszył już Vjaceslavs Kudrjavcevs.

Wiktor Długosz podniósł się z murawy i ogląda żółtą kartkę. Cały czas opatrywany jest Piotr Skiba, bramkarz Stomilu.

Wyglądało to bardzo groźnie. Obaj piłkarze nie podnoszą się z boiska.

Trener Korony upomniany za dyskusję żółtym kartonikiem.

Trwa przerwa w grze. Mocno protestuje Maciej Bartoszek, za co jest upominany przez sędziego.

Pędzi Długosz i... zderza się z wychodzącym bramkarzem, Piotrem Skibą. To zdarzenie na wysokości 16. metra. Teraz obaj zawodnicy potrzebują pomocy masażystów.

Nie mogą wyjść z własnego pola karnego Koroniarze. Stomil stoi wysoko, atakuje agresywnie. Przed chwilą uderzał Maciej Spychała.

Ekwilibrystycznie i dosyć z dużym impetem składał się do strzału Rafał Grzelak. Z przewrotki nic nie wyszło, bo sędzia zagwizdał faul.

Rafał Grzelak wyszedł w górę i oddał strzał głową. To była dobra sytuacja dla kielczan na bramkę kontaktową.

Minęły trzy minuty, a kielczanie mają już trzeci rzut rożny w drugiej połowie. Ale te stałe fragmenty nie przynoszą zagrożenia.

Dwie zmiany w przerwie w Koronie. Iwo Kaczmarski zastępuje Hugo Diaza, a Maciej Firlej Pawła Łysiaka.

Piłkarze wrócili już na boisko. Czas na drugie 45 minut.

Kibice z Olsztyna nie dowierzają :)

Idealne podsumowanie pierwszej połowy meczu.

Sędzia kończy pierwszą połowę. Korona przegrywa ze Stomilem 0:2 i prezentuje się dziś bardzo słabo. Czekamy na drugą połowę.

Ależ było groźnie! Stomil pracuje na trzecią bramkę!  Kielczanie stracili piłkę przed własnym polem karnym, dopadł do niej Łuczak i oddał mocny strzał! Futbolówkę odbił Kozioł, a po chwili Stomil szukał jeszcze dośrodkowania. Nie wygląda to dobrze.

Końcówka pierwszej połowy, a kielczanie muszą odrobić aż dwie bramki. Nie takiego wyniku się spodziewaliśmy.

Jednym zwodem Łuczak ograł dwóch piłkarzy Korony. Zamachnął się, wywalczył przestrzeń i uderzył bardzo precyzyjnie. Marek Kozioł był bez szans, bo strzał był bardzo precyzyjny, tuż przy słupku.

FATALNIE... Korona przerywa już 0:2! Wojciech Łuczak po raz drugi ukuł Koronę!

To powinien być gol dla Korony! Jacek Podgórski dostał świetną piłkę na wprost bramki, ale fatalnie się pomylił. Piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Żółta kartka dla Macieja Spychały.

Jacek Podgórski oddał celny strzał na bramkę Skiby. Ale golkiper Stomilu spokojnie łapie piłkę.

Korona rozgrywa piłkę, ale zupełnie nie zdobywa terenu.

Piotr Skiba wyłapał jedną z nielicznych wrzutek Korony w tym spotkaniu.

Było groźnie! Miękka wrzutka z rzutu wolnego, a polu karnym piłka znalazła Serafina Szotę, który był zupełnie niekryty! Piłkarz Stomilu uderzył jednak lekko i Marek Kozioł tym razem zdołał złapać piłkę, zanim ta wpadła do siatki.

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany ją Hiszpan Hugo Diaz.

Kiełb uruchomił sprytną podcinką Długosza, a ten został powalony w polu karnym! Kielczanie domagają się "jedenastki", ale sędzia pozostaje niewzruszony.

Od razu po tej bramce Stomil ruszył wysoko na Koronę. Pressują, nie zostawiają kielczanom miejsca do rozegrania akcji. To nie będzie łatwy mecz dla Korony, a zaczął się nie najlepiej.

Dośrodkowanie z wolnego Macieja Spychały, w polu karnym najwyżej wyskoczył Damian Byrtek i skierował piłkę do siatki! Marek Kozioł wyciągnął się jak struna, ale nie dał skutecznie interweniować. Mamy niespodziankę!

GOL DLA STOMILU!

Japończyk Koki Hinokio faulowany na prawej flance.

Sędzia upomina słownie Hugo Diaza, który popełnił przewinienie w środku boiska.

Kiełb obsłużył Łysiaka, ten wypracował dobrą pozycję i uderzył obok bramki. Było blisko.

A teraz świetna okazja dla Stomilu! Błyskawiczna kontra, po której sam na sam z Koziołem stanął Łuczak. Fatalnie się pomylił, uderzając ponad poprzeczką.

Z dośrkodkowaniem Podgórskiego poradzili sobie obrońcy gości.

Jacek Kiełb zagrał do Długosza, który wbiegał w pole karne, ale sędzia przerwał grę i będzie rzut wolny dla Korony.

W pierwszych minutach Stomil atakował głównie skrzydłami. Kielczanie stoją czujnie w obronie. Przed chwilą akcji nie dał rady zamknąć Staszak, bo piłka mu odskoczyła od nogi.

Na zegarze już 12. minuta meczu. Początek spokojny.

W barwach Stomilu dziś Maciej Spychała - brat byłego zawodnika Korony - Mateusza. Przed chwilą pomocnik zatrzymał atak Pawła Łysiaka.

Dośrodkowanie Podgórskiego nie znalazło adresata.

Kapitan Stomilu, Janusz Bucholc faulował jednego z piłkarzy Korony.

Goście w natarciu. W pole karne wpadł Łuczak, ale skutecznie intereniowali defensorzy Korony.

Uderzenie trafiło w mur.

Stomil Olsztyn wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Korony. Do piłki podchodzi Wojciech Łuczak.

Rozpoczęło się spotkanie na Suzuki Arenie.

16:59

16:56

Składy obu zespołów umieściliśmy już w zakładach. Od pierwszej minuty w Koronie m. in. Hiszpan Hugo Diaz, który przed paroma dniami dołączył do zespołu, a w debiucie zagrał raptem 5 minut. Nie za szybko? Zobaczymy.

16:55

Godzinę przed meczem pojawiła się informacja o zakażeniach w drużynie gości. To nie przeszkodzi jednak w rozegraniu meczu. Więcej na ten temat piszemy tutaj:

Seria zakażeń w Stomilu tuż przed pojedynkiem z Koroną Kielce

16:54

Dzień dobry! O godz. 17 Korona Kielce nadrabia zaległości z 10. kolejki. I liczy dziś na zwycięstwo, bo gra z niżej notowanym i osłabionym Stomilem Olsztyn. Zapraszamy na relację.

16:28

16:28

16:20

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO - początek meczu o godz. 17.

kibic2020-11-18 18:48:43
nie wiem jak wyglądała gra wcześniej ale od 60 minuty naprawdę walczą i dobrze grają. Ta bramka na 1:3 to jakiś cholerny niefart.
do Matiasa2020-11-18 18:45:57
za to ty masz pamięć: z Jaszczembiem to graliśmy w 2 kolejce, 5 września. No to mi Firlej zaimponował
bosy2020-11-18 18:44:11
co oni tak się ślizgają po murawie>? jak można nie dobrać butów grając u siebie? druga połowa a oni dalej ślizgają się po murawie?????? Co to ma być???
Matias2020-11-18 18:36:03
Jano bo masz słaba pamięc. Firlej między innymi zrobił karnego na 3-2 z Jastrzębiem
Bolek2020-11-18 18:32:33
Nie czepiajcie się trenera. To najlepszy trener/strateg/taktyk w Polsce. Jedynie Wujo go przebija.
kibic2020-11-18 18:29:52
Taktyka dla Bełchatowa na mecz z Koroną: dać Koronie dośrodkować i pozamiatane
jj2020-11-18 18:27:17
A co do grania co trzy dni to niech nasi obejrzą kilka meczy tenisowych na turnieju oczywiście razem z Bartoszkiem i przestaną pie..... Ć
jaNO2020-11-18 18:23:20
Dlaczego firlej ? Lisowski więcej daje niż Firlej. Nie przypominam sobie jakiejś konkretnej akcji z udziałem Firleja
jj2020-11-18 18:19:41
Pomijając umiejętności zawodników to Bartoszek powinien ich chociaż taktycznie przygotować ale wychodzi na to że albo nasi są odporni na wiedzę albo Bartoszek o taktyce ma blade pojęcie. Te zestaw, zespół plus obecny trener nie gwarantuje w przyszłości absolutnie niczego.
Tpi2020-11-18 18:18:21
Swego czasu Lettieri wprowadził po jednym treningu Bielice pamiętamy jak to się skończyło dzisiaj Bartoszek chciał być lepszy wprowadził Diaza niewiadomo czy tak naprawdę odbył jaką kolwiek jednostke treningową. Szkoda Iwa że najemca z Hiszpanii lepszy od chłopaka trenującego od początku sezonu ....
Marcin jj2020-11-18 18:11:34
A w dxxpez nimi
CK732020-11-18 18:06:25
Ludzie kochani co tu się dzieję Olsztyn nas leje, hi hi....
Luker2020-11-18 17:57:40
No i kto dołączy do szczęśliwych posiadaczy losu, który da mi kolejną wygraną? Fortuna porażkami Korony się toczy ... mitomani. Z tego zespołu nic nie będzie. Zawodnik, wczoraj zakontraktowany, już gra.... super podejście. Ma już żółć, teraz czas na czerwo.
cxl2020-11-18 17:56:53
zakupy Bartoszka w obronie Hiszpan wartość dodana TRAGEDIA Chłopie co Ty gadałeś
ppm2020-11-18 17:54:05
z takimi kibicami jak poniżej to ciężko to widzę. Chłopaki grają co trzy dni a wy pewnie na trzecie piętro windę wołacie. Szkoda, że jak Koronie zacznie się wieść to wrócicie z bananami na twarzy a nie znikniecie już teraz na zawsze i darujecie sobie komentarze
beka2020-11-18 17:48:55
Bartoszek to się nadaję na wuefiste w szkole i to w czasie pandemii.
gnom2020-11-18 17:46:41
Stomil nas klepie jak Włosi. To już nawet nie jest żenujące. Diaz, wartość dodana faktycznie, dla przeciwnika.
cezahr2020-11-18 17:44:53
rozpacz
Tpi2020-11-18 17:44:44
Kufa ale gramy, jak dzieci we mgle ... Domyślam się trenerze że chodzi o natłok meczy ostatnio...
lol2020-11-18 17:43:28
Kabaret Paranienormalni !!!
Papulotron2020-11-18 17:43:26
Widzę że sędzia dostosował swój poziom do gry Korony :)
dramat2020-11-18 17:42:27
wylaczylem bo nie da sie tych badziewiakow ogladac.... oddajcie moje podatki!!!!
dom2020-11-18 17:41:16
Na orlikach wyższy poziom
Luker2020-11-18 17:33:21
BARTOSZEK do DYMISJI!!!! Hej Kielce, BARTOSZEK do DYMISJI!!!
Luker2020-11-18 17:32:51
zawodnicy Stomilu usieli by mieć COVID, AIDS i HIV i chyba ciężką chemię przechodzić, żeby przegrali Koroną.