3:0 (25:17), (25:19), (25:11) Mecz się zakończył

AZS Częstochowa

19:25

MVP wybrany został Grzegorz Pajak. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

25:11

Blok Maćkowiak-Janusz skuteczny i koniec spotkania! Znakomity mecz w wykonaniu Effectora!

24:11

Baaaartosz Suuufa! I mamy piłkę meczowa!

23:10

Penchev jest niesamowity w tym trzecim secie! Kolejny punkt zdobyty przez Bułgara.

20:9

Jaaaanusz!

19:9

I znowu Penchev! Deklasacja, dominacja, nazwijcie to jak chcecie!

17:8

Penchev bezlitośnie obija blok AZS-u!

16:7

Sufa zastępuje Staszewskiego.

15:5

Brawa dla Jungiewicza i Pajaka, którzy opuścili parkiet. Na boisku zameldowali się za to Janusz i Krzysiek.

8:2

Kielcznaom udaje się absolutnie wszystko! As serwisowy Pajaka!

7:1

Penchev!

6:1

Effectorowi wszystko wychodzi, a my mamy fotkę jego fanów. Tak, wiemy, troszkę rozmazana :)

4:1

Wygrana przebitka przez kielczan i czas dla gości. Wszystko układa się znakomicie dla Effectora!

2:1

Takvam atakiem ze środka nie dał szans gościom na skuteczne przyjęcie!

1:0

Potrójny blok kielczan! I jest 1:0!

0:0

A hitowy filmik z ptakiem w Hali Legionów jest już na naszym fanpage'u na Facebooku. Polecamy :)

25:19

JUUUUUNGIEWICZ! Losy dwumeczu rozstrzygnięte na korzyść Effectora! Ale to spotkanie oczywiście zaraz gramy dalej!

24:19

Staaaaszewski! Piła setowa, ale też w zasadzie... dwumeczowa!

23:19

Effector coraz bliżej celu!

21:18

Skuteczny atak gości. Przewaga kielczan topnieje. Ta partia może zadecydować o losach dwumeczu!

20:16

Zespół gości odrobił nieco straty. Czas dla Effectora.

20:14

Szymura nie trafia w boisko!

19:13

Zagrywka gości laduje w aucie.

18:11

Tego jeszcze nie było! Pod sufitem Hali Legionów lata... najprawdziwszy, żywy ptak. Zaraz postaramy się może o jakiś filmik...

17:10

I znowu Staszewski skutecznie atakuje po skosie!

16:9

Z dalszej perspektywy, ale przedstawiamy najwierniejszych fanów Effectora.

16:8

Fatalny atak częstochowian nie trafia w boisko. Druga przerwa techniczna.

15:7

Effector jest dziś lepszy od gości w każdym elemencie gry! Kolejny skuteczny blok gospodarzy!

13:7

Tym razem Janeczek przedarł się przez podwójny blok Effectora.

11:5

Juuuuungiewicz! Świetne obicie bloku gości!

9:4

Staszewski skuteczny w bloku!

8:4

Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Effectora. Awans coraz bliżej!

7:4

Staszewski nie dał rady obić bloku AZS-u.

25:17

Michał Kaczyński zagrywa piłkę w siatkę, co oznacza 1:0 dla Effectora w setach! Jeszcze tylko jednej partii rozstrzygniętej na swoja korzyść brakuje kielczanom do awansu do kolejnej rundy play-off!

24:17

Maćkowiak zablokowany, to będzie już czwarta piłka setowa dla Effectora. Wcześniej o czas prosi jednak Dariusz Daszkiewicz.

24:16

Atak gości z drugiej linii przynosi im kolejny punkt.

20:12

Jungiewicz obija blok AZS-u! Effector coraz bliżej zwycięstwa w pierwszym secie.

18:11

Niecelny atak, nie ma bloku, challenge gości nie przynosi rezultatu. Jest już 18:11!

16:11

Bomba Pencheva z zagrywki! Kompletnie nie radza sobie z przyjęciem zawodnicy z Częstochowy! Druga przerwa techniczna przy pięciu punktach przewagi Effectora!

14:10

Świetna zagrywka Pajaka, z która nie poradził sobie gracz AZS-u! O czas prosi trener gości.

13:10

Częstochowianie byli przed szansa zdobycia punktu, ale zaatakowali w siatkę.

11:9

Świetny atak Pencheva po skosie!

9:8

Bardzo wyrównany jest poczatek tego spotkania. A frekwencja na trybunach? Mocno przeciętna.

7:7

Po challengu "oczko" przyznane Effectorowi!

6:7

Jungiewicz przekroczył linię przy zagrywce i punkt dla gości.

4:5

Częstochowianie obili blok ekipy z Kielc i wychodza na niskie prowadzenie.

4:4

Poczatek partii bardzo wyrównany. Jest 4:4.

1:1

Na start siatkarze wymienili po jednym ciosie.

18:01

Kielczanie zaczynaja w składzie: Pajak, Maćkowiak, Penchev, Staszewski, Jungiewicz Bieniek oraz Kaczmarek.

18:00

W piatek w Częstochowie było 3:0 dla kielczan. AZS na pewno pała żadza rewanżu!

17:52

Dzień dobry z Hali Legionów! Effector Kielce jest o dwa wygrane sety od awansu do kolejnej rundy play-off. Rywalem AZS Częstochowa. Uda się?! Na relację zaprasza Marcin Długosz!