Paris Saint-Germain HB

48. minuta (29:26)

Andreas Wolff broni rzut Hansena z karnego!

47. minuta (29:26)

Teraz to kielczanie stracili piłkę, a w efekcie Szymon Sićko dostał karę za spóźnioną interwencję w obronie.

46. minuta (29:26)

Talant Dujszebajew wziął czas.

45. minuta (29:26)

Alex Dujshebaev po raz siódmy dzisiaj.

45. minuta (28:26)

Kamil Syprzak dostał piłkę na kole i zdobył bramkę.

44. minuta (28:25)

Kristopans w samo okienko!

43. minuta (28:24)

Paryżanie zgubili piłkę, a Alex Dujshebaev pognał z kontrą i trafił bramkę nr 28.

42. minuta (26:24)

A na trybunach dziś tak:

41. minuta (26:24)

Ntanzi znów pokonał Wolffa sprytnym rzutem.

40. minuta (26:23)

Pierwszy raz w tym meczu trafił Ntanzi. Młody rozgrywający chwilę temu pojawił się na boisku.

39. minuta (26:22)

Świetny początek drugiej połowy dla mistrzów Polski. Po kolejnej straconej bramce z rzędu trener PSG bierze czas.

Angel Fernandez po szybkiej kontrze i jest +4! Rewelacyjne minuty w wykonaniu Łomży Vive Kielce!

38. minuta (25:22)

Mikkel Hansen zatrzymany przez Wolffa, w odpowiedzi Daniel Dujshebaev trafia i kielczanie mają trzy bramki przewagi! Co za tempo tego meczu!

38. minuta (24:22)

Angel Fernandez Perez wyprowadza kielczan na dwubramkowe prowadzenie.

37. minuta (23:22)

Na 23:22 trafia Karaliok!

37. minuta (22:22)

Karacić i Konkoud z bramkami! Zawrotne tempo.

36. minuta (22:21)

Rewelacyjny jest dziś Hansen. Właśnie zdobył swoją dziewiątą bramkę.

CO ZA AKCJA! Alex zagrał do "latającego" Karacicia! Palce lizać, to murowany kandydat do bramki kolejki.

35. minuta (21:20)

Kamil Syprzak pokonał Wolffa.

34. minuta (21:19)

Kolejna rewelacyjna akcja Igora Karacicia! Chorwat daje kielczanom dwubramkowe prowadzenie.

33. minuta (20:19)

W odpowiedzi kapitalnie broni Andreas Wolff!

Piękna akcja po której na prowadzenie kielczan wyprowadza Igor Karacić!

33. minuta (19:19)

32. minuta (19:19)

Po dobrej akcji kielczanie zdobyli bramkę wyrównującą.

31. minuta (18:19)

PSG otwiera drugą część bramką niezawodnego Mikkela Hansena.

30. minuta (35:33)

Wolff broni, Łomża Vive Kielce wygrywa! Przepiękny mecz i przepiękne zwycięstwo!

30. minuta (18:18)

Zaczynamy drugą połowę!

0. minuta (35:33)

KARACIĆ! To była decydująca bramka tego meczu!

0. minuta (18:18)

255. minuta (34:33)

Jest kontakt paryżan! Toft Hansen zmniejsza przewagę kielczan. Ale to Łomża Vive ma piłkę!

255. minuta (18:18)

I to tyle w pierwszej połowie! Fenomenalne, szybkie, dynamiczne widowisko. Łomża Vive Kielce remisuje z PSG 18:18 i jesteśmy przekonani, że czeka nas mnóstwo emocji w drugiej połowie. Zostańcie z nami!

30. minuta (34:32)

PSG bierze czas. Kielczanie nie mogą już wypuścić tej przewagi!

A teraz prawoskrzydłowy PSG ukarany dwoma minutami kary za faul w defensywie.

29. minuta (34:32)

Ostatnia minuta meczu, Igor Karacić zdobywa bramkę na 34:33!

29. minuta (33:32)

Mieliśmy przerwę ze względu na problemy techniczne. A na tablicy świetnej jedna bramka przewagi kielczan! Trochę nas ominęło.

29. minuta (18:18)

Wolff zatrzymuje rzut Konkoud na kilka sekund przed syreną!

Alex Dujshebaev znów z drugiej linii doprowadza do wyrównania!

28. minuta (17:18)

Alex Dujshebaev pokonuje Gerarda rzutem z drugiej linii!

28. minuta (16:18)

Hansen trafia na 18:16.

28. minuta (16:17)

Łomża Vive Kielce cały czas na styku. Teraz kontaktową bramkę zdobył Tournat - pierwszą w dzisiejszym meczu.

27. minuta (15:17)

Grebille wkorzystuje akcję PSG.

26. minuta (15:16)

Wolff broni! Ale niestety kielczanie nie wykorzystują kontry.

Igor Karacic trafił z kontry do pustej bramki!

25. minuta (14:16)

Viran Morros dostał dwie minuty kary za faul w defensywie.

24. minuta (13:16)

Trzecia bramka PSG z rzędu! Tym razem autorstwa Grebille.

24. minuta (13:15)

Świetny jest dziś Mikkel Hansen. Znów trafił do siatki.

23. minuta (13:14)

Nedim Remili pokonał Wolffa rzutem z prawej strony.

22. minuta (13:13)

Bramka Angela Fernandeza nie zostaje uznana, bo przekroczył linię sześciu metrów.

21. minuta (13:13)

Błyskawiczna odpowiedź Mikkela Hansena.

21. minuta (13:12)

Jest znów prowadzenie Łomży Vive Kielce! Igor Karacić trafił na 13:12.

20. minuta (12:12)

Wolff broni rzut Grebille!

19. minuta (12:12)

Drugi raz dwie minuty kary dla Tomasza Gębali.

18. minuta (12:12)

Angel Fernandez pokonał drugiego bramkarza PSG - Gerarda.

18. minuta (11:12)

Mikkel Hansen wykończył akcję celnym rzutem, ale teraz mistrzowie Polski mają karnego.

17. minuta (11:11)

Czas wziął trener PSG Raul Gonzalez.

Kielczanie twardo w obronie, a po chwili skutecznie w ataku! Alex Dujshebaev dał remis!

17. minuta (10:11)

Moryto ponownie skutecznie egzekwuje "siódemkę". Kielczanie mają jeszcze jedną bramkę straty.

16. minuta (9:11)

Kamil Syprzak dostał piłkę na kole i trafił!

15. minuta (9:10)

Moryto skuteczny z karnego!

14. minuta (8:10)

Karny dla kielczan! Faulowany był Karacić, a przewinik Toft Hansen.

13. minuta (8:10)

Kristopans obił poprzeczkę!

Andreas Wolff zatrzymuje rzut Syprzaka z koła!

12. minuta (8:10)

Karacić indywidualnie! Wziął sprawy w swoje ręce.

11. minuta (7:10)

Pierwszy celny rzut dzisiaj Kristopansa.

11. minuta (7:9)

Karaliok znowu trafił z koła!

10. minuta (6:9)

CO ZA TEMPO! Najpierw Karaliok trafił tłem do bramki, a teraz błyskawicznie odpowiedział Keita!

10. minuta (5:8)

Karaliok trafił w słupek, a PSG wykończyło kontrę za sprawą Toft Hansena.

9. minuta (5:7)

Wolff nie dał rady zatrzymać rzutu Remiliego

8. minuta (5:6)

Lijewski wyłuskał piłkę w defensywie, a kontrę Łomży Vive wykonczył Karacić!

8. minuta (4:6)

Viran Morros dostaje kartkę, ale kielczanie nie wykorzystują sytuacji rzutowej.

7. minuta (4:6)

Mikkel Hansen zmylił Wolffa z karnego.

6. minuta (4:5)

Karaliok z żółtą kartką.

Sićko znalazł lukę między obrońcami PSG i trafił!

5. minuta (3:5)

Wolff pierwszy raz w tym meczu skutecznie broni rzut Hansena!

Szymon Sićko stracił piłkę w ataku, podając niecelnie.

4. minuta (3:5)

Remili rzucił ponad blokiem Arcioma Karalioka.

4. minuta (3:4)

Arciom Karaliok doskonale znalazł się na kole i trafił celnie.

4. minuta (2:4)

Mikkel Hansen trafił na 2:4.

3. minuta (2:3)

Szanse się wyrównują. Dainis Kristopans odesłany na dwie minuty na ławkę.

Alex Dujshebaev tym razem już skutecznie!

3. minuta (1:3)

Alex Dujshebaev trafił prosto w bramkarza, Yanna Gentego, który złapał piłkę w ręce i przerzucił cale boisko!

2. minuta (1:2)

PSG na pierwszym w tym meczu prowadzeniu! Mikkel Hansen nie myli się z rzutu karnego, a dwie minuty za faul dostał Tomasz Gębala.

2. minuta (1:1)

Wyrównanie Kamila Syprzaka!

1. minuta (1:0)

Otwarcie wyniku dla kielczan! Bramkę ze skrzydła zdobył Arkadiusz Moryto.

Łomża Vive zaczyna!

20:43

Mecz posędziują Matija Gubica i Boris Milosević z Chorwacji.

20:41

Łomża Vive Kielce tradycyjnie przy dźwiękach Fear of the Dark Iron Maiden.

20:39

Trwa przedmeczowa prezentacja obu zespołów.

20:38

Kielczanie przystępują do tego meczu w roli lidera swojej grupy.

20:37

Obie drużyny dziś osłabione. Kielczanie bez Uladzislaua Kulesza, Michała Olejniczaka oraz Cezarego Surgiela i Haukura Thrastarsona. W PSG brakuje z kolei kontuzjowanych braci Karabatić.

20:37

Zawodnicy obu drużyn zniknęli już w szatni, a to oznacza, że za chwilę pojawią się w swoich trykotach i gotowi do walki przez 60 minut.

20:36

Dzień dobry Kielce! Witamy na prawdziwym hicie Ligi Mistrzów. Już za parę minut święto handballa w Hali Legionów i jedyne, czego możemy żałować to fakt, że nie zobaczą go na żywo kibice. Tym bardziej zapraszamy więc na naszą relację!