Łomża Vive Kielce

34:27

20:15

Kielczanie rozstrzygnęli rezultat już w pierwszej połowie. Prowadzili bardzo wysoko i choć na chwilę zanotowali w drugiej części mały przestój, nie stracili swojej przewagi. Wygrywają pewnie, efektownie. A już w następnej kolejce tutaj - do Hali Legionów - przyjedzie PSG. Będzie się działo! Dzięki za dzisiaj! Zapraszamy na pomeczowe materiały na CKsport.pl.

60. minuta (34:26)

Na koniec Daniel Dujshebaev rzucił jeszcze przez całe boisko. Nie wpadło, ale to był bardzo dobry mecz Łomży Vive Kielce!

Alexsander Shkurinskiy zdobył ostatnią bramkę w tym spotkaniu!

59. minuta (34:26)

Kornecki zablokował rzut Szumaka!

58. minuta (34:26)

Skube trafił w słupek. A w odpowiedzi bramkę zdobył Vujović.

57. minuta (33:26)

Czwarte trafienie Tournata!

57. minuta (32:26)

Szumak znalazł lukę w obronie.

57. minuta (32:25)

Daniel Dujshebaev zdobywa bramkę, a w kieleckim zespole na ostatnie minuty pojawia się między słupkami Mateusz Kornecki.

56. minuta (31:25)

Wolff zatrzymuje rzut karny Vailupau.

Czas dla Mieszkowa Brześć.

55. minuta (31:25)

Igor Karacić trafia do pustej bramki i Łomża Vive odzyskuje wysokie prowadzenie.

54. minuta (30:25)

Karacić w fenomenalny sposób z drugiej linii zdobywa bramkę nr 30.

54. minuta (29:25)

Marko Panić ukarany dwoma minutami! Mieszkow Brześć bez swojego lidera.

53. minuta (29:25)

Wolff broni, ale dobitka Vailupau wędruje już w siatce

53. minuta (29:24)

Sićko trafia podczas sygnalizacji gry pasywnej! Bardzo sprytny, płaski rzut!

52. minuta (28:24)

Vailupau wykorzystał rzut karny, rzucając po nodze Wolffa. W tym czasie Dani Dujshebaev ukarany dwoma minutami.

51. minuta (28:23)

Santalov przedarł się przez obronę.

50. minuta (28:22)

Tournat zdobył gola nr 28!

50. minuta (27:22)

WOOOOLFF! "Andy" z kolejną rewelacyjną interwencją!

49. minuta (27:22)

Wolff daje oddech! Broni kapitalnie, w odpowiedzi gola zdobywa Cezary Surgiel! To jego premierowy gol w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

49. minuta (26:22)

Mackiewicz zatrzymał Sickę w stuprocentowej sytuacji! Co za fatalna seria Łomży Vive...

48. minuta (26:22)

Czwarty gol dla Mieszkowa z rzędu! zdobył go Dmitrii Santalov.

47. minuta (26:21)

Talant Dujszebajew bierze czas, bo Łomża Vive Kielce na chwilę przystanęła na boisku.

Mały przestój Łomży Vive? To już druga i trzecia bramka z rzędu dla Mieszkowa. Obie zdobył Selvasiuk.

46. minuta (26:19)

A teraz Karaliok i Panić! Dzieje się!

45. minuta (25:18)

Po przerwie bramki zdobyli Dujshebaev oraz Szkurinskij .

44. minuta (24:17)

Raul Alonso prosi o czas dla przyjezdnych.

43. minuta (24:17)

Wollff wyczuł intencje, ale nie dał rady odbić rzutu Vailupau.

41. minuta (24:16)

Malus ukarany dwoma minutami za faul na Gudjonssonie. A skrzydłowy zdołał jeszcze zdobyć efektowną bramkę ze skrzydła.

40. minuta (23:16)

Vailupau nie dał rady pokonać Wolff z siedmiu metrów, ale wykorzystał dobitkę.

39. minuta (23:15)

Tomasz Gębala zdobył drugą bramkę dzisiaj.

38. minuta (22:15)

Karaliok zdobył gola nr 22 dla mistrzów Polski.

37. minuta (21:15)

Łatwą bramkę zdobył Szumak.

36. minuta (21:13)

Alex Dujshebeav popisał się świetnym rzutem z drugiej linii.

35. minuta (20:13)

Szumak trafił drugi raz z rzędu, ale odpowiedział Angel Fernandez.

34. minuta (19:12)

Szumak trafił dla Mieszkowa.

33. minuta (19:11)

Pierwsza bramka w drugiej połowie należy do Tomasza Gębali.

31. minuta (18:11)

Wolff broni podwójnie przy rzucie Panica i Szumaka!

30. minuta (18:11)

Tomasz Gębala rozpoczął drugą połowę mocnym rzutem z drugiej linii, ale trafił tylko w słupek.

Zaczynamy drugą połowę! W natarciu kielczanie.

0. minuta (18:11)

255. minuta (18:11)

Bardzo wysokie tempo spotkania i świetny początek mistrzów Polski. Już do przerwy kielczanie prowadzą siedmioma bramkami, więc jeśli nie popełnią błędów, powinniśmy być świadkami efektownej i pewnej wygranej.

Ale to nie koniec! Alex Dujshebaev przeprowadził indywidualną akcę i trafił na koniec pierwszej połowy. Do przerwy kielczanie prowadzą 18:11.

29. minuta (17:11)

Szkurinskij trafił na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy.

29. minuta (17:10)

Wolff obronił rzut z koła! I chciał zaskoczyć rywali, rzucając na pustą bramkę, ale się pomylił.

Sićko znalazł drogę do siatki.

29. minuta (16:10)

Stas Skube skończył indywidualną akcję bramką.

28. minuta (16:9)

Paweł Paczkowski ukarany dwoma minutami.

27. minuta (16:9)

Talant Dujszebajew wziął czas trzy minuty przed końcem pierwszej połowy.

Andreas Wolff obronił rzut Panicia efektownym szpagatem.

26. minuta (16:9)

Tournat celnie trafił z koła.

26. minuta (15:9)

Szkurinski łatwo ograł kielecką defensywę.

25. minuta (15:8)

15. gol kielczan autorstwa Szymona Sićko.

24. minuta (13:8)

Raul Alonso, trener Mieszkowa, ukarany żółtą kartką.

23. minuta (14:8)

Karacić trafił z biodra! Jest już 14:8.

22. minuta (13:8)

Szkurinski nie dał szans Wolffowi. A rzut Vujovicia został obroniony przez rywala.

21. minuta (13:7)

Oficjalny kanał Ligi Mistrzów przypomina, że Łomża Vive przegrała tylko 10 meczów z Mieszkwoem Brześć. Dziś się na to nie zapowiada!

20. minuta (13:7)

Branko Vujović posłał petardę pod poprzeczkę! Ładne trafienie!

19. minuta (12:7)

Ale jest też pierwszy gol Nicolasa Tournata!

18. minuta (11:7)

Artsiom Selvasiuk stara się zmniejszyć stratę dla Mieszkowa.

17. minuta (11:6)

Andreas Wolff broni sam na sam rzut Jurinoka! W odpowiedzi trafia Arek Moryto i jest już 11:6.

16. minuta (10:6)

Czas bierze trener gości.

Dynamiczna akcja kielczan i trzecie trafienie Gudjonssona! Po kwadransie kielczanie mają cztery bramki przewagi.

16. minuta (9:6)

Zmiany w Mieszkowie. Na boisku pojawia się m. in. Polak - Paweł Paczkowski.

15. minuta (9:6)

Andreas Wolff broni rzut ze skrzydła Jurinoka!

14. minuta (9:6)

Karaliok wyłapał odbitą od słupka piłkę i dobił do siatki rzut A. Dujshebaeva.

13. minuta (8:6)

Szumak trafił po raz pierwszy dzisiaj do siatki.

12. minuta (8:5)

Branko Vujović wykorzystał rzut karny.

11. minuta (7:5)

Stas Skube trafił do siatki, a na dodatek Alex Dujshebaev został ukarany dwoma minutami kary.

11. minuta (7:4)

Jest kolejny gol dla kielczan! Dujshebaev dostrzegł na kole Karacicia, a ten trafił do siatki.

10. minuta (6:4)

Łomża Vive Kielce nastawiona dziś na szybkie kontry i szybkie wznowienia. Teraz Mieszkow nie dał się zaskoczyć.

9. minuta (6:4)

Dobre tempo meczu! Po golu zdobyli Skube i Dujshebaev, który odpowiedział błyskawicznie.

8. minuta (5:3)

Dwie bramki przewagi kielczan. Akcję wykończył Gudjonsson.

6. minuta (4:3)

Artsiom Selvasiuk zdobył bramkę dla Mieszkowa Brześć i szybko na nią odpowiedział Fernandez.

6. minuta (3:2)

Świetnie broni Wolff w sytuacji sam na sam! A w odpowiedzi Alex Dujshebaev trafia z kontry. Pierwsze prowadzenie kielczan.

4. minuta (2:2)

Igor Karacić wykończył akcję celnym rzutem i doprowadza do remisu.

3. minuta (1:2)

Dwie dobre obrony bramkarzy. Najpierw Pesicia, a potem Wolffa. Ale Mieszkow złamał linię kielczan i prowadzi 2:1.

3. minuta (1:1)

Gudjonsson wyrównał ładnym rzutem ze skrzydła. Łomża Vive gra w przewadze jednego zawodnika.

2. minuta (0:1)

Marko Panić otworzył wynik spotkania.

Kielczanie na żółto-niebiesko, rywale w niebieskich strojach. Zaczynają goście.

Dużo zmian dziś w składzie kielczan. Brakuje kontuzjowanych Kulesza i Olejniczaka. Są zmagający się z urazami Alex Dujshebaev i Sigvaldi Gudjonsson.

Za nami już hymn Ligi Mistrzów. Oba zespoły już na boisku.

18:44

Dzień dobry! Zapraszamy na mecz Ligi Mistrzów. Pierwszy od dwóch tygodni! Łomża Vive Kielce podejmuje w pustej hali Mieszkow Brześć.

Ja2020-10-14 20:04:58
Wolff magia, klasa sama w sobie. Wyciąga ten mecz za uszy przy takiej dziurawej obronie.