Odra Opole

Konrad Nowak (50')
Przemysław Szarek (sam.) (52')

14:37

Dziękujemy za bycie z nami w ciągu tego spotkania. To był zły mecz Korony. Własne błędy przesądziły o porażce. Zapraszamy na pomeczowe komentarze i kolejne mecze. Najbliższy już w przyszłą niedzielę. Dobrego dnia.

255. minuta

Koniec spotkania. Korona - Odra 0:2.

Gol dla Odry! Ale sędzia go nie uznaje. Wychwycił faul Piotra Żemło.

89. minuta

Dwie zmiany w Odrze. Z boiska schodzą Bonecki i Janus, a na boisku pojawiają się Winiarczyk i Wróbel.

87. minuta

A teraz 19-latek ogląda żółtą kartkę.

87. minuta

Dla Bartosza Prętnika jest to debiut w pierwszej drużynie Korony Kielce.

86. minuta

Potrójna zmiana w Koronie. Kiełb, Petrović i Gąsior schodzą na ławkę, a na boisku meldują się Mateusz Sowiński, Bartosz Prętnik i Piotr Basiuk.

85. minuta

Było blisko! Thiakane uderzył niesygnalizowanie na bramkę, a piłka trafiła w poprzeczkę!

84. minuta

Wygląda na to, że nic się już tu dzisiaj nie wydarzy. Nie zapowiada się na to, aby Korona odrobiła straty.

83. minuta

Mogło być 0:3! Dawid Czapliński fatalnie przestrzelił z siedmiu metrów.

80. minuta

Tabiś zablokował dośrodkowanie Kordasa.

75. minuta

Żółtą kartką ukarany Zvonimir Petrović.

74. minuta

Jacek Kielb zdecydował się na strzał z bardzo dalekiej odległości. Ta piłka nie sprawiła kłopotu bramkarzowi.

70. minuta

Podwójna zmiana w zespole gości. Dawid Czapliński zmienia Piecha, a Rafał Niziołek Konrada Nowaka - strzelca bramki.

69. minuta

Gancarczyk zacentrował mocno do Piecha, ale napastnik gości nie zdołał zamknąć akcji strzałem.

68. minuta

Wiktor Długosz zastępuje na boisku Pawła Łysiaka.

67. minuta

Jacek Kiełb dośrodkował do nikogo.

66. minuta

Tzimopoulos doszedł do główki w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolengo Pawła Łysiaka.

65. minuta

Lepiej Korona wygladała w pierwszej połowie, teraz gra zrobiła się bardzo statyczna. Mało dynamiki, mało akcji. W taki sposób kielczanie nie zdobędą bramki kontaktowej.

64. minuta

Uderzenie Konrada Matuszewskiego z okolic 16. metra przeleciało obok bramki.

63. minuta

Gąsior zatrzymał kontrę rywali.

61. minuta

Arkadiusz Piech atakował Kozioła, ale bramkarz Korony zdołał bezpiecznie ekspediować piłkę.

60. minuta

Bramka kontaktowa zmieniłaby na pewno wiele.

59. minuta

Marek Kozioł złapał dośrodkowanie Boneckiego.

58. minuta

A teraz ten zawodnik opuszcza boisko. W miejsce Mikinicia Mateusz Gancarczyk.

57. minuta

Było groźnie! Piech dograł do Mikinicia, ale ten nie trafił w bramkę. Został jednak złapany na spalonym.

55. minuta

Korona musi się otrząsnąć. Te dwie akcje były niczym dwa szybkie ciosy bokserskie.

54. minuta

Maciej Bartoszek błyskawicznie sięga po posiłki z ławki. Na boisku drugi napastnik - Maciej Firlej zmienia Mateusza Cetnarskiego.

53. minuta

Dośrodkowanie z lewej strony Krzysztofa Janusza i fatalne zachowanie Szarka w polu karnym. Piłka trafiła go w ciało i wpadła do siatki. Samobój gracza Korony Kielce! Te dwie minuty wstrząsnęły Koroną Kielce.

52. minuta

Niewiarygodne... Już jest 0:2.

51. minuta

Wznowienie od bramki, długi przerzut do Piecha, ten dograł w pole karne, gdzie fatalnie zachowali się obrońcy Korony! Gąsior do spółki z Szarkiem nie wybili piłki, przejął ją Konrad Nowak i umieścił piłkę w siatce tuż przy słupku! Kielczanom zaczynają się robić schody.

50. minuta

GOOOOL dla Odry Opole!

48. minuta

Ładna akcja Odry! Zabrakło niewiele, aby to goście cieszyli się z bramki w tym spotkaniu.

Zaczyna się druga połowa spotkania. Bez zmian w obu zespołach.

255. minuta

255. minuta

Na razie nie działo się wiele na Suzuki Arenie. Lepsze wrażenie sprawia Korona, ale i Marek Kozioł dwukrotnie musiał interweniowac. Sporo stałych fragmentów, które na razie nie przynoszą powodzenia. Czekamy na drugie 45 minut.

255. minuta

Sędzia Jacek Małyszek nie doliczył ani minuty. Po pierwszej połowie Korona - Odra 0:0.

44. minuta

Matuszewski ukarany żółtym kartonikiem za faul.

43. minuta

Trojak uruchomił długim przerzutem Matuszewskiego. Młodzieżowiec Odry był już w polu karnym, zablokował go Kordas.

42. minuta

Mateusz Cetnarski chciał uruchomić szybką kontrę Korony, ale podał do przeciwnika.

40. minuta

Korona poradziła sobie z rzutem rożnym bitym przez Janusa.

39. minuta

Odra pierwszy raz od dawna zagościła w polu karnym Korony. Marek Kozioł z łatwością złapał piłkę po strzale głową.

37. minuta

Sporo rzutów rożnych ma Korona. Dośrodkowują na zmianę Podgórski i Łysiak, ale te piłki nie są na razie zbyt dokładne.

36. minuta

Thiakane oddał strzał, który został zablokowany przez obrońcę przyjezdnych.

34. minuta

Odra buduje atak pozycyjny, ale kielczanie stoją szczelnie w obronie.

32. minuta

Bardzo źle zagrany korner przez Podgórskiego. Przekopał piłkę przez całą szerokość boiska.

30. minuta

Arkadiusz Piech ucierpiał w starciu z rywalem.

28. minuta

Dośrodkowanie wybili obrońcy, a kontrę zatrzymał Tzimopoulos, który został za to ukarany żółtą kartką.

27. minuta

Thiakane sfaulowany na połowie przeciwnika i kielczanie naradzają się, jak rozegrać ten stały fragment.

26. minuta

Kozioł pod presją Piecha niecelnie wykopał piłkę.

25. minuta

Podgórski oddał celny strzał zza pola karnego. Ale piłka złapana przez Kacpra Rosę.

24. minuta

24 minuty za nami.

21. minuta

Najlepsza okazja Korony dzisiaj! Gąsior uruchomił Łysiaka, ten odegrał do Thiakane, ale strzał Senegalczyka minął długi słupek bramki. Szkoda!

20. minuta

Krótko rozegrany rzut rożny przez Koronę. Po centrze Łysiaka do strzału głową doszedł Szarek, ale nie zdołał trafić w bramkę.

19. minuta

Podgórski zabrał się z piłką i oddał strzał z okolic 20 metra, ale to nie mogło się udać.

18. minuta

Kornel Kordas wygrał pozycję na lewej flance, zdołał dośrodkować, ale Thiakane został uprzedzony przez obrońcę.

17. minuta

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

15. minuta

Miłosz Trojak ogląda żółtą kartkę za faul na Gąsiorze.

13. minuta

Znów akcja stroną Podgórskiego. Jest trzeci rzut rożny dla Korony.

12. minuta

A teraz prawy obrońca zatrzymał nieprzepisowo Krzysztofa Janusa.

11. minuta

Podgórski zatrzymał kontrę rywali i napędza atak Korony.

10. minuta

I znowu Kozioł! Tym razem w polu karnym odnalazł się Piotr Żemło, a jego strzał wybronił instynktownie bramkarz Korony. To były dwa mocne ostrzeżenia gości.

9. minuta

Pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu! Centra z prawej strony, główka Krzysztofa Janusa i kapitalna interwencja Marka Kozioła! Odra ma rzut rożny.

7. minuta

Odra atakowała, ale kielczanie przejęli piłkę. Nie udalo im się jednak wyjść z kontratakiem.

5. minuta

- Kondzio, czujnie tam - słychać krzyki piłkarzy Odry. Korona ma rzut wolny.

4. minuta

Dziwnie ogląda się dziś mecz. Echo niesie wszystkie krzyki z boiska. Zdecydowanie brakuje kibiców.

3. minuta

Petrović starł się z Trojakiem.

2. minuta

Kielczanie byli w natarciu. Podanie Thiakane nie dotarło do kolegi.

Ruszyli. Korona przy piłce.

12:40

Piłkarze pojawiają się już na boisku.

12:40

Dziś Suzuki Arena pusta, bez kibiców. To efekt wprowadzenia na terenie Kielc tzw. "czerwonej strefy".

12:36

W czym kielczanie mogą upatrywać swojej szansy? Np. w tym, że dziś goście zagrają bez swojego najlepszego strzelca - Dawida Korta, który zdobył w tym sezonie już trzy bramki.

12:28

Na przeciwko Korony staje niewygodny rywal, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Odra przegrała na otwarcie sezonu 0:4 z ŁKS-em Łódź, a od tamtej pory wygrała pięć razy i raz zremisowała - z drugim ze spadkowiczów, Arką Gdynia.

12:28

Dzień dobry. Tydzień temu Korona Kielce zagrała w Tychach bardzo dobry mecz i wygrała 1:0. Teraz czas na przełamanie na swoim stadionie. Dwa poprzednie mecze na Suzuki Arenie kończyły się porażkami, a jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na relację.

12:02

12:02

11:10

Zapraszamy na relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 12:50.