Elverum HB

22:31

Łomża Vive Kielce

22:16

Dobre spotkanie bramkarzy. Imsgard 48%, Kornecki 43%, Wolff 36%. Górą kielczanie, którzy gdyby byli bardziej skuteczni w ataku, mogliby wygrać jeszcze wyżej. Czekamy na wieści ws. kontuzji Thrastarsona. Dobrej nocy i do usłyszenia przy okazji kolejnych meczów!

60. minuta (22:31)

Koniec meczu! Łomża Vive Kielce pewnie wygrywa z Elverum 31:22.

59. minuta (22:31)

Tournat i jest 31:22. Ostatnia minuta meczu. Będzie drugie zwycięstwo!

57. minuta (22:30)

Fingren znalazł lukę i trafił.

56. minuta (21:30)

Vujović zdobywa bramkę nr 30 dla Łomży Vive.

55. minuta (21:29)

Kornecki! Świetnie grają dziś bramkarze obu drużyn.

54. minuta (21:29)

Tournat wykorzystał pustą bramkę i przerzucił pół boiska.

53. minuta (21:28)

Vujović przedarł się przez obronę i zdobył trzeciego gola w spotkaniu z Elverum.

53. minuta (21:27)

Na 21:27 trafia Fingren.

52. minuta (20:27)

A teraz mistrzów Polski ratuje poprzeczka. Uderzał znów z koła Solstad.

Solstad tym razem obok Korneckiego.

51. minuta (19:27)

Elverum zdejmuje bramkarza i robi przewagę w polu.

Kornecki! Świetna interwencja przy rzucie Solstada.

50. minuta (19:27)

Angel Fernandez, Arek Moryto i wszystko wraca do normy! Już osiem bramek przewagi.

49. minuta (19:25)

Czas bierze Talant Dujszebajew, bo mistrzowie Polski stracili już dwie bramki z rzędu i notują słabszy moment gry w ataku.

48. minuta (19:25)

Luc Abalo trafia pierwszy raz dzisiaj ze skrzydła.

47. minuta (18:25)

Mateusz Kornecki pojawił się w bramkce na karnego i nie dał sobie rzucić bramki.

Gębala zatrzymany przez Imsgarda. On ma już ponad 50% skuteczności!

46. minuta (18:25)

Solstad wykończył kontrę.

45. minuta (17:25)

Sićko przedarł się przez obronę i zdobył drugiego gola.

45. minuta (17:24)

I znowu Wolff! Kapitan kieleckiego zespołu gra rewelacyjny mecz.

44. minuta (17:24)

Wolff! Ależ rewelacyjna interwencja po rzucie z koła! Ale Elverum dalej przy piłce.

Mathe umieścił piłkę w siatce po ataku ze środka.

43. minuta (16:24)

24 bramkę dla Łomży Vive zdobywa Szymon Sićko. To jego pierwszy gol dzisiaj.

43. minuta (16:23)

Nilsen-Nygaard trafia ze skrzydła.

42. minuta (15:23)

Imsgar znów świetnie broni między słupkami Elverum.

41. minuta (15:23)

Czas bierze trener Elverum, a chwilę wcześniej trafił Dani Dujshebaev.

40. minuta (15:22)

Dominik Mathe celnie z drugiej linii.

39. minuta (14:22)

Fingren i Dani Dujshebaev zdobyli dla swoich drużyn po golu.

37. minuta (13:21)

Angel Fernandez zdobywa bramkę ze skrzydła.

37. minuta (13:20)

Karaliok ucierpiał po starciu z rywalem, a Luc Abalo dostaje dwie minuty kary.

Angel Fernandez w końcu celnie.

36. minuta (13:19)

Andy Wolff z kolejną świetną interwencją!

35. minuta (13:19)

Szymon Sićko pojawił się na boisku, ale dostał 2 minuty kary.

34. minuta (13:19)

Najpierw Imsgar broni rzut Fernandeza w kontrze, a potem Pujol trafia dla Elverum.

33. minuta (12:19)

Dani Dujshebaev trafia drugi raz dzisiaj w czystej sytuacji z koła.

32. minuta (12:18)

Wynik w drugiej połowie otwiera Mathe.

30. minuta (11:18)

Zaczynamy drugie 30 minut meczu.

Czekamy na wieści.

0. minuta (11:18)

Wyglądało to fatalnie. Oby nie więzadła...

255. minuta (11:18)

Bardzo dobre 30 minut w wykonaniu Łomży Vive Kielce. Pewne prowadzenie siedmioma bramkami, choć na początku to Norwegowie rozpoczęli od dwóch celnych rzutów. Kielczanom bardzo mocno pomaga Andreas Wolff, który broni z 39% skutecznością. Szkoda tylko Haukura Thrastarsona, który po zaledwie kilku minutach na boisku doznał urazu i musiał zejśc przy pomocy masażystow. Słyszymy się po przerwie.

Koniec pierwszej połowy.

29. minuta (11:18)

Angel Fernandez przegrywa pojedynek z Imsgarem z siedmiu metrów.

28. minuta (11:18)

Po bramce z obu stron. Strzelcami Pujol i Karacić.

27. minuta (10:17)

Tournat dobija rzut z drugiej linii, który obił słupek!

27. minuta (10:16)

Czas bierze Talant Dujszebajew.

26. minuta (10:16)

Solstad zmniejsza straty na 10:16.

26. minuta (9:16)

Wracamy do gry. A tam kielczanie zatrzymują kolejny atak rywali.

Haukur nie jest w stanie kontynuować gry. Opuszcza boisko przy pomocy masażystów... Niedobrze...

25. minuta (9:16)

Niestety Islandczyk ucierpiał przy tym rzucie... Zupełnie bez kontaktu z przeciwnikiem. Chyba źle stanął na stopę i potrzebuje pomocy masażystów... Nie wygląda to dobrze.

24. minuta (9:16)

Dwie błyskawiczne kontry kielczan! Dani Dujshebaev i Haukur Tharastarson zdobywają swoje pierwsze bramki dzisiaj.

23. minuta (9:14)

Znów cios za cios. Trafienia Williama Nilsen-Nygaarda i Branko Vujovicia.

23. minuta (8:13)

Moryto celnie i jest 13:8.

22. minuta (8:12)

Tournat zatrzymany nieprzepisowo przez Abalo i kielczanie mają rzut karny.

21. minuta (8:12)

Wymiana ciosów. Na bramkę Moryty odpowiada Mathe.

21. minuta (7:11)

Nicolas Tournat po raz drugi, a po chwili broni Andy Wolff!

20. minuta (7:10)

Tomasz Gębala zatrzymany przez Thorstena Friesa, a w odpowiedzi trafia Dominik Máthé.

19. minuta (6:10)

Odpowiada Pujol.

19. minuta (5:10)

Składna akcja zakończona pierwszym trafieniem Branko Vujovicia. Jest nieźle!

18. minuta (5:9)

Kielczanie znów dobrze w obronie! Zatrzymali kolejny atak Elverum.

Czas bierze trener gospodarzy.

17. minuta (5:9)

Pierwsze trafienie Tournata i Łomża Vive Kielce ma cztery bramki przewagi!

16. minuta (5:8)

Karaliok trafia z koła. +3!

15. minuta (5:7)

Piękna interwencja Wolffa!

Bomba Kulesza! To jego trzeci gol dzisiaj i znow dwie bramki przewagi kielczan.

15. minuta (5:6)

Ładna akcja kielczan, ale Igor Karacić został zatrzymany przez golkipera.

14. minuta (5:6)

Langaas obrócił się na kole i trafił obok interweniującego Wolffa.

13. minuta (4:6)

Dwie minuty kary dla Tomasza Gębali za faul w defensywie.

Po raz pierwszy dwie bramki przewagi! Bomba Kulesza po indywidualnej akcji ze środka.

12. minuta (4:5)

Kulesz przedarł się przez obronę i kielczanie znów na prowadzeniu.

11. minuta (4:4)

Nilsen-Nygaard zdobył bramkę ze skrzydła na remis.

10. minuta (3:4)

Wolff! Znów świetna interwencja kapitana Łomży Vive. Na razie kiepska skuteczność obu zespołów.

9. minuta (3:4)

Kielczanie bronią z wysuniętym Alexem Dujshebaevem. I dają radę zatrzymać kolejny atak rywali. Faulował Tomasz Gębala.

Alex Dujshebaev obija poprzeczkę.

8. minuta (3:4)

Wolff broni rzut z drugiej linii.

7. minuta (3:4)

Karaliok z pierwszym golem dzisiaj. I pierwsze prowadzenie kielczan!

6. minuta (3:3)

Luc Abalo przedarł się skrzydłem, ale nie dał rady pokonać Wolffa.

Fingren ukarany dwoma minutami kary, a Gudjonsson pewnie trafia z karnego.

6. minuta (3:2)

Karacić doprowadza do remisu, ale błyskawicznie odpowiada Endre Langaas.

5. minuta (2:1)

Piękna akcja kielczan! Dujshebaev dorzucił piłkę do Karacicia, a ten w locie zdobywa pierwszą bramkę dla Łomży Vive Kielce.

4. minuta (2:0)

Drugi gol Pujola. Podwyższa prowadzenie na 2:0 z karnego.

3. minuta (1:0)

Bramkarz gospodarzy zatrzymuje rzut Arioma Karalioka.

2. minuta (1:0)

Niestety powodzenia nie przynosi pierwszy atak kielczan, a w odpowiedzi to goście obejmują prowadzenie. Trafił Carl Jopsef Michael Pujol.

Łomża Vive Kielce z wysoko ustawionym Alexem Dujshebaevem zatrzymuje pierwszy atak gospodarzy.

Kielczanie zagraą dziś w niebieskich strojach. Elverum na biało. Zaczynamy!

Hymn Ligi Mistrzów. Powiemy szczerze - wciąż nie możemy się do niego przyzwyczaić :) Stary podobał nam się bardziej. A Wam?

20:42

20:41

Trwa prezentacja obu zespołów.

20:40

W zespole gospodarzy brakuje dziś Alexandera Christoffersena Blonza, który w wygraym przez Norwegów meczu z FC Porto rzucił dziesięć bramek.

20:38

Długo żyliśmy w niepewności, czy ten mecz się w ogóle odbędzie. Przygotowania kielczanom zaburzył... koronawirus. Po meczu z MOL-Pick Szeged okazało się, że w Hali Legionów zagrał jeden z zawodników, który był chory. W efekcie cała drużyna mistrzów Polski trafiła na dwudniową kwarantannę, ale testy nie wykazały zakażenia. Całe szczęście, bo dziś kielczanie mogą w pełni sił rozegrać ważny mecz.

20:35

Miły jest to powrót dla Sigvaldiego Gudjonssona. Islandczyk grał w Elverum przez dwa ostatnie lata, a w lipcu przeszedł do Kielc. Dziś zagra przeciwko byłym klubowym kolegom.

20:34

Dzień dobry Kielce! Czas na trzeci mecz Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Dziś na drodze kielczan staje norweskie Elverum HB, które pokonało w tym sezonie FC Porto. Czy dziś postawi się mistrzom Polski? Zapraszamy na relację.