Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Roman Gergel (17')
Artsem Putivtsev (40')
Kacper Śpiewak (69')

Początek meczu był w wykonaniu Korony całkiem dobry. Ale potem gole strzelała Bruk-Bet Termalika i wygrała zasłużenie. A wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdyby nie interwencje Marka Kozioła. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejną relację już w sobotę. Wtedy Korona zagra z GKS-em Tychy.

Sędzia kończy mecz. Korona przegrywa 0:3.

Strzał Podgórskiego z daleka ląduje obok bramki.

Cztery minuty doliczonego czasu gry.

Dwie interwencje Kozioła ratują Koronę przed stratą kolejnej bramki!

Piotr Wlazło przymierzył z wolnego, ale nie trafił w bramkę.

Szarek popełnił faul blisko pola karnego i został ukarany żółtą kartką.

Miły powrót na Ściegiennego. Z ławki rezerwowych wchodzi Vlastimir Jovanović, który zmienia Romana Gergela. Do tego Stefanika zastępuje Patryk Czarnowski.

Dawid Lisowski zastąpił na boisku Marcela Gąsiora.

Adam Radwański ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku.

Miała Korona okazję na gola kontaktowego. Na bramkę uderzył Łysiak, ale nie dał rady pokonać Loski.

Jeszcze dwie roszady w Koronie. Piotr Basiuk zasępuje Kaczmarskiego, a Artur Piróg Macieja Firleja.

Na ofsajdzie złapany Gergel.

Trener Bartoszek zmienia Wiktora Długosza i wstawia za niego Jakuba Górskiego. A Mariusz Lewandowski decyduje się zastąpić Misaka Adamem Radwańskim.

Kozioł ratuje Koronę! Dogranie Śpiewaka od Gergela i mogło i powinno być 0:4! Bramkarz Korony zatrzymał strzał z bliskiej odległości.

Bruk-Bet Termalica ma doskonały wynik i gra już na większym luzie.

Kolejny raz Korona została zaskoczona z rzutu rożnego. Pojedynek w polu karnym przegrał Gąsior, a Kacper Śpiewak doskonale zastawił się przed Kordasem i skierował piłkę do siatki stojąc tyłem do bramki.

GOOOL DLA GOŚCI! Jest już po zawodach.

Marek Kozioł ukarany "żółtkiem" za dyskusję z arbitrem.

Golkiper Bruk-Bet Termaliki będzie kontynuował grę.

Przerwa w grze spowodowana urazem bramkarza gości, Tomasza Loski.

Korona napierała na rywali i wywalczyła rzut rożny.

Kacper Śpiewak zmienia Zemana.

Iwo Kaczmarski przerwał kontratak rywali i został ukarany za to żółtą kartką.

Paweł Łysiak uderzył lewą nogą prosto w mur.

Dobry drybling Petrovicia i jest rzut wolny! Bośniak sfaulowany tuż przed polem karnym przez Wlazłę. Kto podejdzie do piłki?

Putivtsev wygrał pojedynek z Długoszem.

Długie podanie do Zemana, ale dobrze w obronie zachował się Szarek. Wypchnął rywala z pola karnego.

Po starciu z rywalem ucierpiał Wiktor Długosz.

Bardzo ładnie przyjął piłkę Kaczmarski i wyprowadzil atak Korony. Ale zakończył się on żółtą kartką dla Petrovicia.

Znów wielka dziura w obronie Korony. Kontratak Bruk-Bet Termaliki kończył sprytnym strzałem piętą Gergel i nieznacznie się pomylił.

Okazja Korony! Dośrodkowanie w pole karne, akcję zamykał Podgórski, ale nie trafił czysto w piłkę.

Gąsior próbował wyłuskać piłkę wślizgiem i ucierpiał w starciu z Bezpalcem. Sędzia nie pokazał jednak kartki.

Gergel dograłw pole karne, ale nikt nie zaknął akcji gości. A pachniało golem.

Pierwszy celny strzał Korony w tym spotkaniu. Uderzenie Iwo Kaczmarskiego wprost w bramkarza i bez zagrożenia.

Szarek odzyskał piłkę od Zemana.

Bardzo słaby występ Mateusza Cetnarskiego. I stąd ta zmiana już w przerwie spotkania.

Piłkarze wracają na murawę. Są zmiany w obu drużynach. Michał Bezpalec zmienia Pawła Żyrę, a Zvonimir Petrović Mateusza Cetnarskiego.

Te 45 minut nie było udane dla Korony. Kielczanie przegrywają 0:2, choć początek meczu był w ich wykonaniu całkiem udany. Nie strzelili jednak bramki, a potem zaczęli mieć coraz większe problemy w obronie. Bruk-Bet Termalica z dużą łatwością stwarza sobie okazje pod bramką Korony, czego efektem jest dwubramkowe prowadzenie.

Po tej akcji sędzia kończy pierwszą część meczu.

Rewelacyjna akcja gości! Gergel dośrodkował z prawej flanki, a w ostatniej chwili interweniował Szarek. Korona ma dziś dużo problemów w obronie.

Kibice i kibicki gości mogą się cieszyć.

Stało się! Stały fragment, rzut rożny, centra i głowa Putivtseva! Koroniarze znów nie upilnowali rywali. Obrońca Termaliki był zupełnie bez opieki i zmieścił piłkę w siatce. 0:2.

Co tu się wydarzyło! Znów piłka przeszła przez całą obronę KOrony, sam na sam z Koziołem stanął Zeman, ale fatalnie się pomylił! Co za pudło, piłka poszybowała wysoko, na drugie piętro, a powinna ugrzęznąć w siatce. To była doskonała sytuacja dla Termaliki.

Krótko goście rozegrali rzut rożny, ale piłka trafiła wprost w rękawice Marka Kozioła.

Z opowiedzią Bruk-Bet Termalica! Szybki mecz nam się zrobił. Dwa podania i Gergel znów oddawał strzał na bramkę. Broni Marek Kozioł.

Bardzo dobre dogranie Jacka Podgórskiego w pole karne, ale nikomu nie udało się zamknąć tej akcji. Maciej Firlej nie zdołał opanować futbolówki.

Gergel znów sam na sam z Koziołem! Tym razem górą bramkarz Korony. Kapitalna interwencja, bo mogło być już 0:2.

Firlej oddawał strzał, ale został zablokowany przez Putivtseva.

Korona rozgrywała atak, ale trochę zbyt statycznie. I Bruk-Bet odzyskał piłkę.

Rzut rożny nie przyniósł Koronie powodzenia.

A teraz przed polem karnym interweniowal również bramkarz gości, Tomasz Loska. Miał jednak asekurację obrońców i Firlej nie dal rady wykorzystać szansy.

Nieporozumienie pod bramką Korony. Kozioł wyszedł z bramki, ale wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Po bramce Bruk-Bet Termalica złapała więcej pewności siebie. Teraz to goście prowadzą grę.

Gergel zacentrował z wolnego w pole karne, a piłkę wypiąstkował Marek Kozioł.

Taka jest niestety piłka.

Ależ fatalne zachowanie obrońców. Niedokładne podanie Długosza, dziura w obronie, Szywacz nie dał rady powstrzymać ataku wślizgiem, a sam na sam akcję z Markiem Koziołem wygrał Roman Gergel. Korona miała kilka sytuacji, ale to goście wychodzą na prowadzenie.

GOOOOL DLA BRUK-BET TERMALIKI!

Mocno napiera od pierwszych minut Korona. Teraz atakował Jacek Podgórski.

Bardzo dobra szansa Korony i fatalne pudło! Cenatrski dojrzał Łysiaka w polu karnym, ale ten nie trafił w bramkę w doskonałej sytuacji.

Korona wznawia od autu na wysokości swojego pola karnego.

W środkowej strefie boiska ucierpiał Patrik Misak.

Dziś nie ma tłumów na Suzuki Arenie.

Drugie ostrzeżenie Korony! Firlej odegrał do Długosza, ale młody zawodnik Korony nie trafił w światło bramki.

Ładny rajd Jacka Podgórskiego! Prawy obrońca Korony dośrodkował płasko w szesnastkę, ale strzał Cetnarskiego został zablokowany przez obrońców.

Jacek Podgórski zablokował dośrodkowanie rywala, ale Termalica utrzymała się przy piłce.

Szybka kontra Korony! Firlej wykiwał Jonathana De Amo i oddał strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę.

Pierwsze dośrodkowanie Kornela Kordasa, a piłka ląduje w rękach Tomasza Loski.

Mocno nasączona dziś murawa w Kielcach. Cały dzień mocno pada deszcz.

Sędzia gwizdnął po raz pierwszy.

18:12

Przed meczem minuta ciszy poświęcona śp. Rafałowi Gorajowi. Wychowanek Korony odszedł po zmaganiach z ciężką chorobą.

18:11

Piłkarze obu zespołów są już na murawie. Trwa losowanie stron, a rozjemcą dzisiejszego meczu jest Piotr Lasyk.

18:11

No i wiadomo już czemu nie ma dziś Jacka Kiełba. Zdradził to na antenie Polsatu Paweł Golański. "Rybie" zabrania tego zapis w umowie... A przecież Kiełb rozwiązał kontrakt z Bruk-Betem już ponad pół roku temu.

18:08

W obu zespołach sporo znajomych twarzy. Rafał Grzelak, Przemysław Szarek, Jacek Kiełb grali jeszcze niedawno w Bruk-Bet Termalice. Vlastimir Jovanović reprezentował przez lata barwy Korony. Dziś na boisku jednak sentymentów nie będzie.

18:07

Dziś Korona Kielce bez Jacka Kiełba. Niestety nie znamy powodu jego nieobecności. Poza tym brakuje kontuzjowanych Grzeorza Szymusika i Themistoklisa Tzimopoulosa.

18:06

18:06

18:06

Dzień dobry. Witamy i zapraszamy na następny mecz Korony Kielce. Dziś rywalem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Znamy już składy na to spotkanie.