Kamil Zapolnik (79')
1:1

Marcel Gąsior (2')

14:42

Można czuć duży niedosyt. Korona powinna to spotkanie wygrać, ale w fatalny sposób straciła prowadzenie. Emocje były duże, ale z wyniku nie możemy być zadowoleni. Z kolei gra Korony mogła się podobać. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na CKsport.pl po pomeczowe materiały.

95. minuta

Koniec spotkania. Miedź - Korona 1:1.

94. minuta

Kiełb zablokowany przez obrońcę.

93. minuta

Ostatnie minuty meczu. Korona w natarciu, ale bronią legniczanie.

91. minuta

Cztery minuty doliczone przez sędziego Marciniaka.

Wiktor Długosz ucierpiał w starciu z rywalem.

87. minuta

Mamy debiut w pierwszej drużynie Korony. Artur Piróg z nr 17 na koszulce zmienia na ostatnie minuty Macieja Firleja.

85. minuta

Łapie się za głowę Bartoszek. Łysiak kończył centrę Kordasa, ale nie trafił w bramkę. Wysokie tempo meczu w końcówce.

84. minuta

Zamieszanie w polu karnym, ale wszystko przerywa sędzia, który wychwycił faul "Miedzianki".

83. minuta

Duże emocje w końcówce. Miedź walczy o gola na 2:1. Ma rzut rożny.

81. minuta

Mateusz Cetnarski zmienia Iwo Kaczmarskiego.

81. minuta

Znów kapitalna interwencja bramkarza Miedzi Legnica! Uderzał głową Szarek.

80. minuta

Zapolnik trafia pewnie na 1:1!

79. minuta

"Jedenastka" podyktowana za zagranie Szywacza ręką w polu karnym.

79. minuta

Rzut karny dla Miedzi!

78. minuta

Panka oddaje mocny strzał, ale Marek Kozioł broni! Bramkarz Korony ma coraz więcej pracy.

77. minuta

Zaostrza się gra. Faulował teraz Podgórski.

75. minuta

Do bramki i przestrzelonego karnego Marcel Gąsior dorzuca jeszcze żółtą kartkę.

73. minuta

Żeby to się tylko nie zemściło! Tront dośrodkował z rzutu wolengo, a bardzo bliski strzelenia gola wyrównującego był Mijusković!

70. minuta

Nie ma bramki! Marcel Gąsior chciał zabawić się z bramkarzem rywali, podciął piłkę w stylu Panenki i nie trafił w bramkę! Piłka przeleciała nad poprzeczką. Fatalne wykonanie tego karnego. Korona mogła być pewniejsza o wynik, a tak cały czas jest 1:0.

69. minuta

Wiktor Długosz rozpędził się, wygrał pozycję z Marcinem Biernatem i został sfaulowany w polu karnym!

68. minuta

Będzie rzut karny dla Korony Kielce!

67. minuta

Ucierpiał Kornel Kordas i teraz jest opatrywany przez masażystów.

64. minuta

Paweł Łysiak ukarany żółtą kartką.

63. minuta

62. minuta

Ale to było efektowne! Kamil Zapolnik złożył się do uderzenia nożycami, nie trafił czysto w piłkę, ale był na pozycji spalonej.

61. minuta

W Legnicy deszcz już ustał, więc i przyjemniej grać teraz w piłkę. Miedź jest aktywniejsza i szuka bramki wyrównującej. Korona musi więcej popracować w defensywie.

60. minuta

Biernat zablokował Firleja i wznowi z rzutu z autu.

58. minuta

Paweł Łysiak dośrodkował z rzutu wolnego, ale skupieni byli defensorzy gospodarzy i wybili futbolówkę.

57. minuta

David Panka ukarany żółtą kartką za faul na Kornelu Kordasie.

56. minuta

55. minuta

Miedź coraz częściej pojawia się na polowie Korony.

51. minuta

Piłka w rękach Marka Kozioła po strzale Mijuskovicia.

50. minuta

Miedź w polu karnym Korony, ale Kordas zażegnał niebezpieczeństwo.

48. minuta

Firlej zablokowany w polu karnym. Szarżował lewą stroną Wiktor Długosz.

48. minuta

47. minuta

Dośrodkowanie Łukowskiego, strzał Zapolnika i świetna interwencja Kozioła! Ale napastnik gospodarzy i tak był na spalonym.

47. minuta

Rozpoczęła się druga połowa meczu.

Zmiana też w Miedzi. Na boisku pojawia się David Panka, a z boiska schodzi Krzysztof Drzazga.

Mającego na koncie żółtą kartką Emile Thiakane zastąpił w przerwie na boisku Wiktor Długosz.

255. minuta

255. minuta

Ciekawe 45 minut za nami. Korona bardzo aktywna, agresywna, grająca szybko i skutecznie. Kielczanie od 2. minuty prowadzą 1:0 po golu Marcela Gąsiora, a ten sam zawodnik miał potem jeszcze dwie okazje do podwyższenia prowadzenia, ale przegrał pojedynki z bramkarzem. Dziś w Legnicy górują stałe fragmenty. Z dużą ciekawością czekamy na drugą połowę.

255. minuta

Łatwy strzał Łukowskiego wprost w ręce Marka Kozioła. Od razu po tym strzale sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

47. minuta

Thiakane powalił rywala przed polem karnym. W efekcie Miedź będzie miała okazję z rzutu wolnego.

Trzy minuty ekstra dorzuca sędzia do pierwszej połowy.

44. minuta

Agresywna jest Korona w środkowej strefie i zasłużenie prowadzi.

42. minuta

Maciej Śliwa zastępuje kontuzjowanego Joana Romana.

41. minuta

Joan Roman ucierpiał i potrzebuje pomocy masażystów.

40. minuta

I znów Gąsior! Tym razem znowu górą bramkarz Widzewa. Dwie niesamowite interwencje golkipera gospodarzy.

39. minuta

Było groźnie! Marcel Gąsior ponownie doskonale znalazł się w polu karnym, ale jego glówkę wybronił z bardzo bliskiej odległości Mateusz Hewelt.

38. minuta

Znów rzut wolny Korony mógł zaskoczyć rywali. Piłka skozłowała pomiędzy pilkarzami, ale nikt nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

36. minuta

Emile Thiakane ukarany żółtym kartonikiem za faul.

35. minuta

Ostry kąt, Jakub Łukowski zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę i było bardzo groźnie! Piłka minimalnie spojenie słupka z poprzeczką bramki Marka Kozioła.

34. minuta

Joan Roman faulowany blisko bramki Korony i teraz to Miedź będzie miałą swoją okazję do zdobycia bramki.

32. minuta

Ucierpiał w starciu z rywalem Thiakane.

30. minuta

Kolejny strzał Korony, ale tylko do statystyk. Jacek Podgórski mocno niecelnie.

29. minuta

A teraz zmuszony do interwencji Marek Kozioł. Był czujny.

28. minuta

"Jesteśmy z Wami, Korono jesteśmy z Wami" - niesie się po stadionie. Kibice Korony od początku głośno dopingują swój zespół.

27. minuta

Aktywna Korona. Akcja środkiem boiska, futbolówkę dostał Łysiak, przygotował piłkę do strzału, ale uderzył niecelnie. Ale próba na plus.

25. minuta

Korona naciska Miedź wysokim pressingiem, a gospodarze próbują przedrzeć się pod bramkę.

24. minuta

Jacek Podgórski odzyskał piłkę na prawej flance obrony.

23. minuta

Prostopadłe podanie do Łukowskiego przeciął Kornel Kordas.

22. minuta

Kielecki klub może liczyć na wsparcie swoich fanów w Legnicy.

Najwierniejsi z wiernych w Legnicy!

Opublikowany przez Kibice Razem Korona Kielce Sobota, 26 września 2020
21. minuta

Było groźnie po stałym fragmencie! Dośrodkowanie Łysiaka, walczył o piłkę Szywacz z Biernatem, a po drużym zamieszaniu futbolówka obiła poprzeczkę! A potem złapał ją golkiper gospodarzy.

20. minuta

Pograła Korona przy lewej flance boiska, ale Szymon Matuszek zdecydowanie przekroczył przepisy. Jego wejście dwoma nogami w Gąsiora sędzia wycenił na żółtą kartkę.

19. minuta

Korona wznawia z autu na wysokości pola karnego rywali.

18. minuta

16. minuta

Uderzenie Krzysztofa Drzazgi z dystansu. Niecelnie.

15. minuta

Aktywny jest na lewej stronie Paweł Tupaj. Młodzieżowiec wywalczył rzut rożny.

14. minuta

Pogubiła się Korona w bocznym sektorze boiska, ale Kornel Kordas wyłuskał piłkę, nabijając przeciwnika.

12. minuta

Bardzo groźna akcja gospodarzy! Paweł Tupaj zabrał się z piłką, ograł dwóch piłkarzy Korony, Jacek Kiełb poślizgnął się, a w polu karnym zrobiło się groźnie. Na szczęście piłka minęła minimalnie słupek, a Miedź miała tylko rzut rożny.

9. minuta

Ładnie Korona rozegrała wrzut z autu. Paweł Łysiak zabrał się z piłką i oddał strzał zza pola karnego. Czujny był Mateusz Hewelt.

7. minuta

Trzeba przyznać, że za nami siedem minut, a tempo meczu jest intensywne. Przed chwilą uderzał z daleka Krzysztof Drzazga, ale niecelnie.

5. minuta

Trudne dziś warunki w Legnicy. Jacek Podgórski poślizgnął się i stracił piłkę.

4. minuta

Świetne otwarcie tego meczu w wykonaniu Korony. A teraz Miedź szuka gry w ataku pozycyjnym.

4. minuta

3. minuta

GOL DLA KORONY! Bardzo mocne, celne wstrzelenie piłki przez Pawła Łysiaka i efektowna główka Marcela Gąsiora! Defensywny pomocnik Korony wygral rywalizację w powietrzu i wpakował z bliskiej odległości piłkę do siatki. Od 2. minuty Korona prowadzi 1:0.

2. minuta

35. sekunda i bardzo dobra okazja dla Korony. Rzut wolny z boku pola karnego.

Wybrzmiał pierwszy gwizdek arbitra. Od środka zaczęła Korona, grająca dziś w żółto-czerwonych strojach. Na niebiesko Miedź.

12:41

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Tomasz Marciniak - brat sędziego Szymona, który nieraz gwizdał Koronie w Ekstraklasie.

12:40

Korona już na murawie. Czekamy jeszcze na gospodarzy.

12:40

Themistoklis Tzimopoulos i Grzegorz Szymusik to zawodnicy nieobecni z powodu kontuzji.

12:38

Miedź przegrała w ostatnim meczu aż 0:4 z Arką. Słaba defensywa gospodarzy dzisiejszego meczu to szansa dla Korony Kielce?

12:37

12:36

Dziś w Legnicy bardzo deszczowo. Ale warunki pogodowe są takie same dla obu drużyn. Zobaczymy, kto wyjdzie z tego zwycięsko. Do tej pory w 5 oficjalnych meczach obu drużyn jedno zwycięstwo Miedzi i cztery remisy.

12:35

Dużo zmian dziś w składzie żółto-czerwonych. Cetnarski, Grzelak na ławce. Brakuje Grzegorza Szymusika - to prawdopodobnie efekt kontuzji. Obrona Korony bardzo przebudowana. Na stoperze Remigiusz Szywacz, a na lewej obronie Kornel Kordas. Na prawej flance cofnięty Jacek Podgórski. Jesteśmy bardzo ciekawi gry kielczan w defensywie, bo ostatnio popełniali w tej formacji dużo błędów.