Łomża Vive Kielce

26:23

MOL-Pick Szeged

255. minuta (26:23)

I to jest koniec! Łomża Vive Kielce wytrzymala napór gości i wygrywa po raz pierwszy w tym sezonie.

59. minuta (26:23)

Broni Andreas Wolff! Bardzo ważny momen.

Czas bierze trener MOL-Pick Szeged.

Jest bramka! 26:23. Sprawy w swoje ręce znów wziął Karacić. Pomogło szczęście.

58. minuta (25:23)

Węgrzy wykorzystują karnego.

58. minuta (25:22)

Bardzo ważny gol Łomży Vive! na +3 trafia Igor Karacić.

57. minuta (24:22)

Mocno protestował trener gości i został za to ukarany żółtą kartką.

56. minuta (24:22)

Sędziowie sygnalizowali grę pasywną, a kielczanie nie zdołali zamienić tej akcji na bramkę.

55. minuta (24:22)

Piękna dwójkowa akcja Canellasa i Kellmana. Wrzutka Hiszpana do Szweda i efektowny gol.

54. minuta (23:21)

Canellas zdobywa bramkę kontaktową, ale Angel Fernandez trafia na 23:21.

53. minuta (22:20)

Alex Dujshebaev ukarany dwoma minutami, a bramkę z karnego zdobywa Radivojević.

52. minuta (21:19)

Odpowiada Alex Dujshebaev.

51. minuta (21:19)

Wolff nie dał rady zatrzymać Żytnikowa.

50. minuta (21:18)

Znowu Canellas. Ale odpowiadają też kielczanie.

48. minuta (20:17)

Kielczanie wykorzystują pustą bramkę rywali. Trafiają poraz 20, a autorem gola Moryto.

47. minuta (19:17)

MOL-Pick Szeged ma może skromny skład, ale znalazło sposób na Łomżę Vive. Od dłuższego czasu gra w siódemkę w polu. To zdaje egzamin, bo kielczanie nie mogą wypracować klarownych, szybkich pozycji rzutowych. Teraz czas dla trenera Dujszebajewa.

46. minuta (19:17)

Canellas trafia na dwie bramki straty.

45. minuta (19:16)

Kallman trafia na 18:16, a po chwili odpowiedź Arkadiusza Moryto.

44. minuta (18:15)

Alex Dujshebaev przedarł się przez obronę i trafil do siatki.

43. minuta (17:15)

Oprócz Canellasa i Radivojevicia daje o sobie znać ktoś jeszcze. Pierwszy gol Stranovsky'ego.

42. minuta (17:14)

Canellas z golem nr 8. Tym razem znów z karnego.

41. minuta (17:13)

Łomża Vive podkręca tempo. Gudjonsson trafia do pustej bramki.

40. minuta (16:13)

Żytnikow zmniejszył stratę na trzy bramki.

39. minuta (16:12)

Angel Fernandez trafia z siedmiu metrów.

38. minuta (15:12)

Po raz kolejny trafił 34-letni Hiszpan. To już jego siódma bramka dzisiaj.

37. minuta (15:11)

Znowu trafia Canellas. Vive nie potrafi go powstrzymać

36. minuta (15:10)

Pierwszy celny rzut Angela Fernandeza w tym meczu.

35. minuta (14:10)

Canellas miał dużo miejsca i pokonał Wolffa z 9. metra.

34. minuta (14:9)

Canellas rzuca obok Wolffa z karnego.

33. minuta (14:8)

Odpowiada w indywidualnej akcji Karacić.

33. minuta (13:8)

Radivojević trafia ze skrzydła. To najskuteczniejszy zawodnik MOL-Pick Szeged dzisiaj.

32. minuta (13:7)

Alex Dujshebaev trafia po raz pierwszy w drugiej połowie.

31. minuta (12:7)

Wolff kapitalnie obronił karnego egzekwowanego przez Radivojevicia.

30. minuta (12:7)

Rozpoczyna się druga połowa. Ze środka kielczanie, którzy zaczynają ją w zaledwie pięciu. To efekt kar z końcówki pierwszej połowy.

255. minuta (12:7)

Po pierwszej połowie Łomża Vive Kielce wygrywa z MOL-Pick Szeged 12:7. Mecz toczony w spokojnym tempie, na razie bez większych emocji. Bardzo dobry mecz bramkarzy. Kilka razy Węgrom pomógł Roland Mikler, a Łomżę Vive Kielce ratował Andreas Wolff. Czekamy na drugą połowę.

Canellas musiał rzucać z połowy przy poczwórnym bloku kielczan, ale to nie mogło się udać.

Alex Dujshebaev zakończył akcję kielczan celnym rzutem, ale po chwili Karaliok ukarany dwoma minutami. To oznacza, że Łomża Vive gra w piątkę.

30. minuta (11:7)

Czas na ostatnie sekundy wziął Talant Dujszebajew.

Joan Canellas trafił po raz siódmy.

30. minuta (11:6)

29. minuta (11:6)

Kielczanie wyszli z kontrą, którą bramką zakończył Branko Vujović.

28. minuta (10:6)

WOLFF! Po raz kolejny zatrzymuje Canellasa z rzutu karnego!

Moryto ukarany dwoma minutami za faul, a MOL-Pick Szeged będzie miał rzut karny.

27. minuta (10:6)

Alex Dujshebaev trafia z siedmiu metrów.

27. minuta (9:6)

Miklos Rosta dwie minuty odpocznie na ławce.

Canellas pokonał Wolffa z rzutu karnego.

26. minuta (9:5)

Vujović zabrał się z piłką i zdobył bramkę z dziewiątego metra.

25. minuta (8:5)

Szymon Sićko przełamuje impas Łomży Vive i trafia po blisko pięciu minutach bez bramki.

25. minuta (7:5)

Andreas Wolff świetnie obronił rzut karny w wykonaniu Radivojevia.

24. minuta (7:5)

Trener gości poprosił o pierwszy czas w tym spotkaniu.

23. minuta (7:5)

Thrastarson wywalczył karnego, ale Mikler obronił rzut Moryty.

22. minuta (7:5)

Wolff po raz kolejny skutecznie na linii bramkowej.

21. minuta (7:5)

Haukur Thrastarson zajął miejsce na środku rozegrania.

20. minuta (7:5)

Wolff broni rzut z drugiej linii.

19. minuta (7:5)

Zmiany w kieleckim zespole. Są Tournat, Moryto, Sićko. I pierwszy gol Tournata z koła.

18. minuta (6:5)

Wolff górą w starciu z Canellasem.

17. minuta (6:5)

Kulesz mocno przestrzelił.

16. minuta (6:5)

Obrona w kole Branko Vujovicia i rzut karny na bramkę zamienia Radivojević.

15. minuta (6:4)

Wolff zatrzymał Kallmana w kontrze.

14. minuta (6:4)

Ładnej urody gol Alexa Dujshebaeva.

13. minuta (5:4)

Radivojević zaatakował ze skrzydła i zdobył bramkę kontaktową dla MOL-Pick Szeged.

12. minuta (5:3)

Ukarany Dani Dujshebaev, a kielczanie grają przez dwie minuty w osłabieniu.

11. minuta (5:3)

Żytnikow trafia trzecią bramkę dla gości po szybkim wznowieniu.

10. minuta (5:2)

Dobry początek Miklera w bramce Szeged. Gdyby nie on, kielczanie mogliby prowadzić jeszcze wyżej.

Kolejna kara dla Węgrów i rzut karny dla kielczan. Ukarany Kallman za faul na Gudjonssonie. Ale Karaliok nie rzuca z karnego.

9. minuta (5:2)

Kapitalna wrzutka Alexa do Kulesza i gol kielczan.

8. minuta (4:2)

Radivojević pokonał Wolffa z karnego.

7. minuta (4:1)

Karacić zdobywa bramkę nr 4.

6. minuta (3:1)

Hiszpan był faulowany w tej akcji przez Bogdana Radivojevicia i ten zostaje odesłany na ławkę na dwie minuty.

Gudjonsson nie trafił w bramkę w czystej pozycji w kontrze, ale wyręczył go w kolejnej akcji Alex Dujshebaev.

5. minuta (2:1)

Dobra interwencja Wolffa, a potem celny rzut Karalioka z obrotu i jest pierwsze prowadzenie Łomży Vive Kielce.

4. minuta (1:1)

Kielczanie wyszli z kontrą i Gudjonsson rzucił z połowy do pustej bramki Węgrów.

3. minuta (0:1)

Druga dobra interwencja Miklera. Zatrzymał Karacicia.

Zdobywca bramki z poprzedniej akcji ukarany teraz dwoma minutami kary za atak na twarz Alexa Dujshebaeva.

2. minuta (0:1)

34-letni Joan Canellas otwiera wynik spotkania.

2. minuta (0:0)

Arciom Karaliok zatrzymany przez Rolanda Miklera.

MOL-Pick Szeged marnuje pierwszą akcję w ataku.

Spotkanie rozpoczynają goście.

W Hali Legionów wybrzmiewa nowy hymn Ligi Mistrzów.

Obie drużyny są już na boisku i trwa prezentacja zespołów.

18:40

A dziś wieczorem, tuż po zakończeniu meczu w Kielcach, spotkanie na szczycie grupy - PSG podejmie SG Flensburg-Handewitt.

18:38

Dziś w Łomży Vive Kielce zabraknie na boiksu Krzysztofa Lijewskiego, który będzie pomagał kolegom tylko z ławki, a także Michała Olejniczaka, Sebastiana Kaczora i Mateusza Korneckiego. Drugim bramkarzem jest dziś Miłosz Wałach.

18:36

Dziś w zespole rywali brakuje aż dziewięciu zawodników. Sześciu pauzuje z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa. Trzech jest kontuzjowanych. Nie ma Deana Bombaca, Bence Banhidiego, Luki Stepancicia, Richarda Bodo, Stefana Ravn Sigurmannssona, Nika Henigmana, Mario Sostaricia, Stanislava Kasparka i Boruta Mackovseka.

18:34

18:34

Dzień dobry. Przed nami pierwszy mecz Ligi Mistrzów w Hali Legionów. Łomża Vive Kielce powalczy o pierwszą wygraną w nowym sezonie Ligi Mistrzów. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu z MOL-Pick Szeged.