Puszcza Niepołomice

0:0

20:53

Bezbarwny mecz w wykonaniu Korony. Remis ze zdecydowanym wskazaniem na gospodarzy. Kielczanie mieli problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Przed podopiecznymi Macieja Bartoszka jeszcze dużo pracy. "Żółto-czerwoni" w niedzielę podejmą na Suzuki Arenie Górnika Łęczna.

255. minuta

Koniec meczu! Puszcza - Korona 0:0.

94. minuta

Puszcza odpowiedziała jeszcze jedną akcją, ale dobrze interweniował Marek Kozioł.

93. minuta

Paweł Łysiak! Ależ było blisko. Pomocnik Korony uderzył niezwykle precyzyjnie. Piłka musnęła poprzeczkę...

91. minuta

Emile Thiakane faulowany przed polem karnym. Piłka meczowa dla Korony?

Kontratak Puszczy. Jakub Bartosz popędził z piłką z własnej połowy. Wygrał pojedynek biegowy z Mateuszem Cetnarskim, jednak nie miał wsparcia ze strony kolegów.

89. minuta

Spotkanie przedłużone o 4 minuty.

88. minuta

Jakub Serafin ukarany żółtą kartką za faul na Iwo Kaczmarskim.

87. minuta

Wiktor Długosz zastąpił Jacka Podgórskiego.

86. minuta

Michał Mikołajczyk znowu posłał dobrą wrzutkę. Sytuację wyjaśnił Grzegorz Szymusik.

85. minuta

Rafał Grzelak faulował przed polem karnym zawodnika Puszczy. W pełni zasłużona żółta kartka, będzie dobra okazja dla gospodarzy.

81. minuta

Korona zamknięta na swojej połowie.

80. minuta

Emile Thiakane ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

79. minuta

Puszcza oddała już trzy celne strzały. Korona zaledwie jeden. W drugiej połowie to gospodarze dyktują warunki.

78. minuta

Kontuzjowany Themistoklis Tzimopoulos zastąpiony przez Przemysława Szarka.

75. minuta

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuścił Bartosz Żurek. Na ostatni kwadrans wprowadzony Jakub Bartosz.

75. minuta

Puszcza umieściła piłkę w siatce. Po dośrodkowaniu Michała Mikołajczyka któryś z zawodników miejscowych zdobył gola. Sędzia Jacek Małyszek odgwizdał jednak przewinienie strzelca gola.

71. minuta

Żółta kartka dla Jacka Podgórskiego.

70. minuta

Zmiana w drużynie gospodarzy. Michał Klec zajął miejsce Łukasza Spławskiego.

68. minuta

Gospodarze błyskawicznie wznowili grę z rzutu wolnego. Na szczęście Korony zły strzał z dystansu oddał Wiktor Żytek.

63. minuta

Pierwsza dobra akcja Korony w drugiej połowie. Jacek Podgórski otrzymał dobre podanie z głębi pola, po czym wpadł w pole karne. Były zawodnik Chojniczanki próbował zagrać do znajdującego się w idealnej sytuacji Jacka Kiełba. Kapitan "żółto-czerwonych" nie zdołał jednak oddać strzału.

61. minuta

Żółta kartka dla Iwo Kaczmarskiego za faul w środkowej strefie.

58. minuta

Puszcza w natarciu. Jevgen Radionow oddał strzał ze skraju pola karnego. Marek Kozioł odbił piłkę przed siebie. Najszybciej dopadł do niej Hubert Tomalski. Zawodnik gospodarzy zawahał się z dobitką, a sytuację wyjaśnili obrońcy.

54. minuta

Korona miała masę szczęścia. Hubert Tomalski posłał wrzutkę z lewej strony. Ta spadła pod nogami Bartosza Żurka. Pomocnik Puszczy zmarnował idealną sytuację. Nie trafił w bramkę.

53. minuta

Michał Mikołajczyk dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę któregoś ze swoich kolegów. Koronę przed stratą gola uratował Marek Kozioł.

53. minuta

Korona ma duże problemy z przedostaniem się pod bramkę gospodarzy.

48. minuta

Jakub Serafin uderzył mocno z dystansu. Piłka minęła słupek.

47. minuta

Zmieszanie w polu karnym Korony. Marcin Stefanik oddał jednak bardzo niecelny strzał.

0. minuta

Rozpoczynamy drugą część.

255. minuta

Za płotem niepołomickiego stadionu pojawiła się mała grupa kibiców Korony.

255. minuta

Żaden z zawodników rezerwowych nie przeprowadza mocniejszej rozgrzewki. Sędzia zaprosił już obie drużyny na boisko.

Sędzia boczny pod nieustannym ostrzałem.

Koniec pierwszej połowy. W Niepołomicach wieje nudą. Dużo walki w środku, ale na konkrety musimy poczekać. Oby druga część była lepsza.

43. minuta

Jakub Serafin dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony boiska, ale pewnym wyjściem popisał się Marek Kozioł.

40. minuta

Od dłuższego fragmentu częściej przy piłce utrzymują się gospodarze.

39. minuta

Żółtą kartką ukarany trener Maciej Bartoszek, który głośno skrytykował jedną z decyzji sędziego Jacka Małyszka z Lublina.

38. minuta

Podobno wystąpiły małe problemy z transmisją internetową. My jesteśmy na miejscu.

37. minuta

Paweł Łysiak popisał się ładnym dryblingiem w środkowej strefie boiska. Środkowy pomocnik posłał dobre prostopadłe podanie w pole karne do Jacka Podgórskiego, ale dobrze wyblokowali go obrońcy.

35. minuta

Od kilku minut drużyna z Niepołomic dobrze neutralizuje próby ataku Korony bocznymi sektorami.

31. minuta

Kameralny stadion w Niepołomicach.

30. minuta

Kolejna dobra, składna akcja gospodarzy. Po dośrodkowaniu z lewej strony przed szansą stanął Jevgen Radionow. Napastnik uderzył z głowy, ale na posterunku był Marek Kozioł.

28. minuta

Dobrze rozegrany rzut wolny przez Puszczę. Obrońcy Korony wybili piłkę przed pole karne, gdzie zebrał ją Wiktor Żytek. Pomocnik oddał mocny strzał. Minimalnie nad poprzeczką.

24. minuta

Kontratak gospodarzy. Hubert Tomalski próbował posłać płaską wrzutkę z lewej strony. Ofiarnym wślizgiem piłkę na rzut rożny wybił Grzegorz Szymusik.

22. minuta

Więcej konkretów ze strony Korony. Tym razem lewą stroną. Remigiusz Szywacz podał do znajdującego się 20 metrów od bramki Jacka Kiełba. "Ryba" przyjął kierunkowo i uderzył, ale daleko od bramki.

21. minuta

Paweł Łysiak popisał się dobrą wrzutką z rzutu rożnego, wprost na głowę Rafała Grzelaka. Środkowy obrońca uderzył nad poprzeczką.

20. minuta

Kolejne dobre dośrodkowanie Jacka Podgórskiego z prawej strony. Piłka zmierzała na długi słupek do Jacka Kiełba. W ostatniej chwili uprzedził go Erik Cikos, który wybił piłkę na rzut rożny.

18. minuta

Jacek Kiełb przebiegł z piłką kilkanaście metrów po lewej flance. Jego dośrodkowanie było jednak bardzo niecelne. Od bramki rozpocznie Gabriel Kobylak.

16. minuta

Żółtą kartką ukarany Paweł Łysiak.

14. minuta

Ładna akcja Korony. Jacek Kiełb rozprowadził piłkę na prawą stronę do Jacka Podgórskiego. Pomocnik wrzucił piłkę na bliższy słupek w kierunku Pawła Łysiaka, ale dobrze zareagowali obrońcy. Jeden z nich ucierpiał, a na murawie pojawili się masażyści gospodarzy.

12. minuta

Michał Czarny ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

10. minuta

Ładna akcja Puszczy. Niepołomiczanie przedarli się przez środek pola. Z dystansu uderzył Bartosz Żurek, ale 1,5 metra od słupka.

8. minuta

Za nami pierwsze minuty, ale na razie bez sytuacji podbramkowych. Korona i Puszcza spokojnie rozgrywają piłkę.

6. minuta

Jacek Kiełb wrzucał z autu na wysokości pola karnego, ale od bramki zacznie bramkarz gospodarzy.

5. minuta

Korona w ataku. Dośrodkowywał Jacek Podgórski, ale ta akcja nie przyniosła zagrożenia.

4. minuta

Falowany w środkowej strefie był piłkarz Puszczy i to gospodarze wznawiają grę z rzutu wolnego.

3. minuta

2. minuta

W niebieskich strojach gospodarze, Korona tradycyjnie na żółto-czerwono.

Ruszyli! Sędzia Adam Małyszek rozpoczął spotkanie.

20:23

Boisko opuszcza Jacek Kiełb. W jego miejsce Maciej Firlej.

18:58

Korona już na boisku! Czekamy na pierwszy gwizdek.

18:52

Jeszcze parę minut do meczu, więc możecie wykorzystać go np. na zerknięcie na CKsport.pl :) A dziś sporo się działo - za nami losowanie 1/16 finału Pucharu Polski, transfery Sewerzyńskiego, Pucki, a także coś dla kibiców szczypiorniaka. Równolegle swoje spotkanie rozgrywa w Hali Legionów Łomża Vive Kielce.

18:44

W obu drużynach na boisku po jednym młodzieżowcu. W Koronie funkcję tę pełni Iwo Kaczmarski, a u gospodarz - bramkarz Gabriel Kobylak. Taki też plan na ten sezon ma trener Tomasz Tułacz, bo każdy z trójki bramkarzy zespołu gospodarzy jest urodzony w roku 1999 lub później.

18:42

Zerkając w skład widzimy tylko jedną zmianę w porównaniu do ubiegłego tygodnia. Rafał Grzelak przesunięty do środka obrony, a na lewą flankę wraca Remigiusz Szywacz. On debiutował w Koronie w spotkaniu z Chrobrym Głogów.

18:41

Trwa rozgrzewka obu zespołów.

18:41

Kameralny obiekt w Niepołomicach to zdecydowanie nie jest twierdza Puszczy. "Żubry" w poprzednim sezonie zdobyły na swoim boisku tylko 14 punktów, co jest drugim najsłabszym wynikiem w lidze. Oby to był dzisiaj atut kieleckiej Korony.

18:40

Dzień dobry Kielce! Witamy z Niepołomic, gdzie dziś swoje spotkanie w ramach 3. kolejki Fortuna 1. Ligi rozgrywa Korona Kielce. Po remisie i zwycięstwie dziś czas na... zwycięstwo! Puszcza przegrała dwa pierwsze spotkania i na pewno będzie chciała dziś się zrehabilitować. Zaprszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania.

18:18

18:14

08:53

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 19.

do Redakcji2020-09-11 20:58:08
" "Żółto-czerwoni" w niedzielę podejmą na Suzuki Arenie Górnika Łęczna" czyli kolejny mecz już za 2 dni??!