Będzie jeszcze szansa dla Wisły. Rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

Błąd bramkarza Wisły, ale nie wykorzystaliśmy tego prezentu.

Strzał Kiełba! Ale znowu zabrakło trochę szczęścia!

86. minuta

Strzał z dystansu Forsella! Broni jednak Lis.

84. minuta

Pawłowski chciał wymusić rzut karny, ale nie nabrał się na to sędzia. Żółta kartka dla zawodnika Wisły.

83. minuta

Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Turgemana wchodzi Tupta.

83. minuta

Żółta kartka dla Długosza za faul na Niepsuju.

82. minuta

Walczymy o tą drugą bramkę!

80. minuta

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Radina wchodzi Iwo Kaczmarski.

78. minuta

Korona długi utrzymuje się przy piłce. Kielczanie starają się tworzyć atak pozycyjny.

77. minuta

Tym razem swoich sił próbował Szelągowski. Cieszy to zaangażowanie młodzieży.

75. minuta

Niepsuj sfaulował Długosza. Jest kolejna żółta kartka.

74. minuta

Próba Długosza, który nieźle znalazł się w polu karnym! Wygrał pojedynek z obrońcą i zdołał oddać strzał.

72. minuta

Ależ fatalne kopnięcie Radina... Próbował przerzucić piłkę na drugą stronę, ale kopnął ją w aut.

69. minuta

Zmiana w Wiśle. Za Wojtkowskiego wchodzi Aleksander Buksa.

67. minuta

Brutalny faul Klemenza i zółta kartka.

63. minuta

Ależ teraz było blisko! Minimalnie z piłką minął się Kiełb!

63. minuta

Żółta kartka dla Bashy za faul na Długoszu.

62. minuta

Zmiana w Koronie. Za Cebulę wchodzi Wiktor Długosz.

56. minuta

Żółta kartka dla Cebuli za faul taktyczny. Nasz zawodnik nie zagra w najbliższym meczu w Płocku.

53. minuta

A jednak nie, nie ma karnego.

52. minuta

Gardawski padł w polu karnym! Czy był faul? Sędzia chyba będzie to sprawdzał.

48. minuta

Żółta kartka dla Janickiego za faul na Szelągowskim.

47. minuta

Sadlok upadł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował jedenastki.

Rozpoczyna się druga odsłona. Jedna zmiana w Wiśle. Za Chucę wchodzi Damian Pawłowski.

255. minuta

Koniec pierwszej odsłony. Do przerwy jest 1:1. Było kilka zwrotów akcji. Najpierw gol dla krakowian. Potem niewykorzystany rzut karny Wisły, czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy i wyrównanie Szelągowskiego.

Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

43. minuta

Mocno pada, dlatego więcej fotek z gry na pewno postaramy się opublikować w drugiej połowie.

40. minuta

Poprzeczka Forsella! Ależ potężny strzał z dystansu!

36. minuta

Ależ sytuacja Radina! Chyba był faulowany! Lobował bramkarza! Obok bramki...

34. minuta

Brawoooo! Szelągowski na 1:1. Brawo młody!!!! Warto zwrócic uwagę też na dobre dośrodkowanie Gardawskiego!

32. minuta

Niebezpieczne zagranie Kovacevicia. Uderzenie łokciem, ale sędzia na szczęście nie pokazał kartki.

31. minuta

Szymusik musiał zostać zmieniony. W jego miejsce wchodzi Spychała.

28. minuta

Ciekawa sytuacja. Sędzia sprawdził na VAR-ze faul Hołowni. Anulował czerwoną kartkę i dał bezpośrednią kartkę zawodnikowi Wisły! Gramy w przewadze!

27. minuta

Żółta kartka dla Mateusza Hołowni za faul na Grzegorzu Szymusiku.

26. minuta

Wisła cały czas w ataku. Wojtkowski był w polu karnym, ale nieco uciekła mu piłka.

24. minuta

Ależ zamieszanie w naszym polu karnym. Niepsuj z łatwością wdarł się w pole karne. Na szczęście udało się jakoś wybić piłkę.

19. minuta

Zaskakujący strzał Forsella z rzuti wolnego z ponad 30 metrów! Piłka jeszcze odbiła się od murawy tuż przed bramkarzem, dlatego mogła go zaskoczyć. Szkoda, ze uderzenie przeleciało obok słupka.

18. minuta

Turgeman! I Kozioł!!!! Obrona naszego bramkarza! Brawo!!!!

17. minuta

Tzimopoulos w polu karnym faulował Boguskiego... Fatalne zachowanie... Będzie rzut karny dla Wisły.

15. minuta

Dośrodkowanie Forsella było niedokładne. Po chwili jednak trochę miejsca przed polem karnym miał Cebula. Strzał z dystansu obronił jednak Lis.

14. minuta

Gardawski wywalczył rzut rożny.

10. minuta

Dzisiaj na ławce rezerwowych Korony nie ma Macieja Bartoszka. Trener naszego zespołu w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę, dlatego znajduje się na trybunach. Zadania pierwszego trenera ma dzisiaj Kamil Kuzera.

9. minuta

Wisła nie zamierza zaprzestać na tym jednym golu. Trzeba szybko wziąć się w garść.

7. minuta

Bardzo źle zaczyna się ten mecz. Kapitalne dośrodkowanie Sadloka na gola zamienił Turgeman... 1:0 dla Wisły.

4. minuta

Żubrowski w ostatnim momencie został zablokowany przed polem karnym.

Korona rozpoczyna spotkanie!

19:53

Są to smutne dni dla kieleckich kibiców. Ciężko się ogląda mecze mając w perspektywie spadek. Oby piłkarze godnie żegnali się z najwyższą ligą. I oby nastąpił szybki powrót.

19:51

A w polskiej lidze już prawie wszystko jasne. Najważniejsze rozstrzygnięcia już znamy. Legia dzisiaj przypieczętowała tytuł mistrza Polski. Znamy też spadkowiczów, w gronie których niestety jest Korona. Jeszcze tylko nie ma pewnych pucharowiczów.

19:49

Już po rozgrzewce obu zespołów. Niedługo pierwszy gwizdek.

19:48

Witamy serdecznie wszystkich kibiców Korony Kielce. Przed kielecką drużyną prestiżowy mecz z Wisłą Kraków. Szkoda, że rozgrywany w takich okolicznościach. Korona już jest pewna spadku z ekstraklasy, ale wierzymy, że tych ostatnich meczach Żółto-czerwoni pokażą charakter. Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.

19:43
19:42
19:41
19:40
08:59

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 20:00.

Wawel2020-07-11 22:02:01
Przez 5 7 sezonow tam nie bedziemy grac.Beda krotsze wyjazdy abus mpk kc
robcio2020-07-11 21:01:06
niech mi ktoś powie proszę, po co jest prezes w klubie który nic nie może i nic nie wie
do CK732020-07-11 20:54:46
nie pytaj go, on nic nie wie, nie jest od wiedzenia, jest od wyższych celów, czyli uników
CK732020-07-11 20:50:48
Proszę niech ktoś zapyta mistrza chowanego tzn niejakiego zająca , co powinno się wydarzyć , żeby pan Piłkarz Forsel został z nami ?