0:1

Raków Częstochowa

Piotr Malinowski (5')

19:56

Oby w kolejnych meczach szanse dostali ci, którym zależy na tym klubie, czyli młodzi piłkarze. Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński.

Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę. Przegraliśmy arcyważny mecz i chyba już nic nie uratuje Korony przed spadkiem. Jest nam bardzo przykro. Piłkarze nie dali rady. Niektórzy nie udowodnili, że im zależy. To był bardzo słaby mecz, po którym części zawodników powinno być wstyd.

Forsell! Po murze piłka leciała wprost do bramki, ale obronił Szumski!

Papadopulos! Ależ zamieszanie! Ale znowu brak szczęścia...

Rzut wolny! Prosto w mur! Ale jeszcze dobitka! Aj... Minimalnie nad bramką...

Szansę ma Petteri Forsell - jeden z niewielu, których można chwalić.

Cztery minuty doliczył sędzia Jakubiak.

Bardzo się to przykro ogląda. Jak ktoś się stara, to są to młodzi. Reszta tylko pozoruje grę. Chyba lepiej w tych ostatnich meczach wystawić samych juniorów.

Żółta kartka dla Michaela Gardawskiego.

Brawo młodzież! Próba strzału Lisowskiego! Chciał to jeszcze przeciąż Długosz! Widać, że chłopcy się starają. O to chodzi!

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Szymusika wchodzi Długosz.

Górski pada w polu karnym, ale sędzia uznał, że nie było faulu.

Ostatnia zmiana w Rakowie. Za Malinowskiego wchodzi Bator.

Zmiana w Rakowie. Za Tijanicia wchodzi Oziębała.

Radin podaje piłkę do Papadopulosa, ale ten źle przyjmuje piłkę... Tragedia... Takie proste błędy. Nam się ta ekstraklasa nie należy z taką grą.

Tzn jest zaangażowanie, ale u takich chłopców jak Dawid Lisowski. Dzięki niemu Igor Sapała dostał żółtą kartkę.

Chyba nie ma co owijać w bawełnę. Korona nie wygląda jak drużyna, która walczy o życie. Nie ma zaangażowania...

Druga zmiana w Koronie. Za Kiełba wchodzi Jakub Górski.

Na Suzuki Arenie jest dzisiaj tylko 1336 kibiców...

Żółta kartka dla Jacka Kiełba.

Nie ma gola! Nadal jest 0:1! Sędzia nie uznał gola. Był spalony!

Zmiana w Rakowie. Za Tudora wchodzi Bartl.

Sędzia jeszcze konsultuje tą sytuację z wozem VAR.

To już chyba po wszystkim. Kontra Rakowa. Patryk Kun pewnie pokonał Kozioła.

Dobra szarża Lisowskiego! Zatrzymany przez Tudora. Mamy żółtą kartkę.

Pierwsza zmiana w Koronie. Wreszcie młodość! Dawid Lisowski wchodzi za Andresa Lioiego.

Jakie to szczęście, że był spalony. Patryk Kun w sytuacji sam na sam pokonał Kozioła. Chorągiewka asystenta była jednak w górze.

Na Twitterze są też bardzo mocne komentarze po pierwszej połowie. Trudno się z nimi nie zgodzić. Brak jest zaangażowania u niektórych zawodników.

Na razie jednak bez zmian. Drugą połowę zaczyna Raków.

Ciekawi jesteśmy czy trener Bartoszek już w przerwie dokona zmian. Dobrze by było puścić świeżą krew, a najlepiej kogoś z młodzieży. Teraz już nic nie tracimy.

Koniec pierwszej połowy. Na razie czarne chmury nad Koroną. Jest bardzo źle.

Wróciliśmy z dalekiej podróży. Więc nie pozostaje nic innego jak:

Sędzia doliczył co najmniej jedną minutę do pierwszej połowy.

Cały czas brakuje tempa, brakuje zaskoczenia. Taką grą się nie utrzymamy.

Główka Kościelnego! Piłka jednak wylądowała w rękawicach Kozioła.

Bardzo brzydki faul Schwarza. Nadepnął na nogę Gnjaticia. Żółta kartka.

Dośrodkowanie Forsella! W gąszczu obrońców był Tzimopoulos! Niewiele zabrakło!

Czekamy na te stałe fragmenty. Koroniarze chcą wykorzystać umiejętności Forsella. W końcu może się uda.

Żółta kartka dla Piątkowskiego.

Forsell w mur! Potem jeszcze dobitka, ale także zablokowana.

Będzie szansa z rzutu wolnego!

Jak to dobrze Was widzieć na stadionie! Dobrze też jednak widzieć by było zwycięstwo!

Żółta kartka dla Szumskiego. Bramkarz Rakowa zwlekał ze wznowieniem gry.

Wreszcie dobra akcja. Kiełb dobrze przedłużył piłkę na skrzydło do Forsella. Miękkie dośrodkowanie wprost na głowę Papadopulosa! Zabrakło siły i precyzji w uderzeniu głową.

Forsell mocno z rzutu wolnego z ostrego kąta. Miał trochę problemów Szumski.

Lioi próbował dośrodkowywać w kierunku Papadopulosa, który zdołał już uwolnić się od krycia! Aj... Przecięli to obrońcy.

Dośrodkowanie Szymusika! Piłka trafiła do Lioiego! Ależ fatalne przyjęcie... A miałby kapitalną sytuację...

Brzydko faulowany Szymusik. Widać, że goście chcą mu wybić z głowy grę. Trzymaj się Grzesiek! Twardym trzeba być!

Brakuje tempa w akcjach Koronych. Nie ma elementu zaskoczenia. Trzeba pograć trochę z pierwszej piłki, żeby przyśpieszyć grę i zaskoczyć rywali.

Obejrzeliśmy trochę bilarda w polu karnym Rakowa. Ostatecznie jednak sędzia dopatrzył się ręki, któregoś z Koroniarzy.

Znowu Malinowski znalazł się w dobrej sytuacji. Tym razem jednak Kozioł nie dał się oszukać.

Nie układa się to wszystko Koronie. Cały czas pod górkę. Wierzymy, że jednak ten gol nie załamie Żółto-czerwonych. Jest sporo czasu, żeby odwrócić wynik meczu.

Początek był dobry, ale teraz jest zimny prysznic... Malinowski wykorzystał sytuację sam na sam i jest 1:0 dla Rakowa. Fatalnie...

Ależ rozpoczęli Koroniarze! Kiełb dośrodkował do Lioiego! Główka! Ale Broni Szumski...

Rozpoczyna Korona!

17:56

Ale takiego scenariusza nawet w tej chwili nie dopuszczamy do siebie. Musi być zwycięstwo!

17:55

Przed Koroną chyba ostatnia szansa na to, żeby powalczyć o utrzymanie. Jeśli dzisiaj Żółto-czerwoni stracą punkty, to ta batalia będzie niemal nie do wygrania.