Grzegorz Szymusik (79')

22:43

Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński...

255. minuta

Po chwili sędzia kończy spotkanie... Koroniarze są załamani... Co za tragedia...

95. minuta

Nie nie... To niemożliwe... Igor Angulo strzela na 3:2 dla Górnika...

91. minuta

Kapitalna interwencja Kozioła przy strzale Angulo.

Pięć minut doliczył sędzia.

87. minuta

O Boże... Co za kiks Żubrowskiego... Wiśniewski trafił w poprzeczkę. Piłka odbiła się od Gnjaticia i samobój... 2:2.

85. minuta

Za Papadopulosa wchodzi Djuranović.

80. minuta

Zmiana w Górniku. Za Jirkę wchodzi Ryczkowski.

79. minuta

Gooooollll!!! Po rzucie rożnym Szymusik z zimną krwią wepchnął piłkę do bramki! Prowadzimy 2:1!

78. minuta

Pucko wywalczył rzut rożny.

76. minuta

Próbował strzelać Pucko, ale nad bramką.

72. minuta

Co teraz zrobił Radin.... Fatalna strata. Górnik wyszedł z kontrą. Tylko Prochazka wie, jak można było tego nie strzelił. Angulo podał mu piłkę jak na tacy. Ogromne szczęście Korony.

68. minuta

Panowie! Trzeba przycisnąć! Te punkty są nam bardzo potrzebne!

67. minuta

Zmiana w Koronie. Za Kiełba wchodzi Pucko.

59. minuta

Goooooooll!!! Forsell z rzutu wolnego!!!! Jest 1:1!!! Ależ zwrot akcji!!!

57. minuta

Czerwone kartki dla Manneh i Cebuli...

56. minuta

Ależ się zagotowało na boisku. Piłkarze rzucili się sobie do gardeł.

55. minuta

Pierwsza zmiana w Górniku. Za Krawczyka wchodzi Angulo.

54. minuta

Jimenez próbował uderzać sprzed pola karnego, ale na szczęście nie wyszło to zawodnikowi Górnika.

52. minuta

Dwunasta żółta kartka Żubrowskiego w sezonie. To znaczy, że nasz środkowy będzie pauzował w dwóch spotkaniach.

48. minuta

Niepoważne zachowanie Tzimopoulosa. Ma już żółtą kartkę, a przeszkadzał bramkarzowi w wykopie piłki z ręki. Dobrze, że sędzia go oszczędził.

47. minuta

Dośrodkowanie Gardawskiego, ale zorientowali się w tym obrońcy.

Błąd Radina w pierwszym fragmencie. Dobrze, że Górnik tego nie wykorzystał.

Rozpoczyna się druga odsłona spotkania. W obu zespołach bez zmian w składach.

255. minuta

Cóż... Na razie niebo w Zabrzu płacze nad Koroną. W zasadzie gdyby nie strzały z rzutów wolnych Forsella, to nie stworzylibyśmy żadnego zagrożenia pod bramką Górnika.

255. minuta

Cebula próbował się przebić przez obrońców. Nie udało mu się... Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę.

Sędzia Raczkowski doliczył co najmniej dwie minuty do pierwszej połowy.

43. minuta

Prochazka faulował rozpędzonego Cebulę. Otrzymał za to żółtą kartkę.

39. minuta

Kozioł piąstkował piłkę i zderzył się z Szymusikiem. Mocno ucierpieli nasi zawodnicy.

37. minuta

Strzał Fina odbił się jeszcze od ziemi i wylądował wprost w rękawicach Chudego.

36. minuta

Koroniarze szukają tych stałych fragmentów. Znowu będzie szansa dla Forsella.

34. minuta

Forsell tym razem w mur po rzucie wolnym.

33. minuta

Tzimopoulos! Czemu nie zorientował się w tej sytuacji... Mógł zmienić tor lotu piłki i zaskoczyć Chudego.

32. minuta

Rakieta Forsella z ponad 30 metrów!!! Chudy miał sporo problemów!

30. minuta

Trzeba się szybko wziąć w garść. Za nami już dwa kwadranse. Tymczasem cały czas inicjatywę ma Górnik. Nie wygląda to optymistycznie.

25. minuta

Żółta kartka dla Gnjaticia za faul na Giakoumakisie. W środku obrony mamy już dwie kartki...

23. minuta

Strzał z główki Wiśniewskiego i na raty interweniował Kozioł.

21. minuta

Korona chce się odgryźć. Mieliśmy rzut rożny, ale nie stworzyliśmy zagrożenia.

18. minuta

Katastrofa... Giakoumakis w zamieszaniu podbramkowym trafia do siatki... 0:1...

14. minuta

Zabrzanie źle wykonali stały fragment.

13. minuta

Prochazka uderzał po ziemi z rzutu wolnego. Piłka otarła się jeszcze o zawodnika Korony i Górnik będzie miał korner.

12. minuta

Żółta kartka dla Tzimopoulosa.

10. minuta

Cieszy nas, że na trybuny wreszcie wracają kibice. W Kielcach pierwsza okazja już we wtorek w spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

9. minuta

Krawczyk sam na sam! Ależ interwencja Kozioła. Wcześniej jednak nasz bramkarz źle wybijał piłkę i ta akcja była konsekwencją jego błędu.

8. minuta

Niezłe dośrodkowanie Forsella. Strzał niepilnowanego Szymusika! Aj... Jego główka była zablokowana.

7. minuta

Wreszcie pierwsza akcja Korony. Gardawski wdarł się w pole karne. Po jego dośrodkowaniu obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

4. minuta

To było znakomite uderzenie z rzutu wolnego. Kozioł stał jak słup soli. Całe szczęście, ze strzał był minimalnie niecelny.

3. minuta

Prochazka w słupek po rzucie wolnym! Duuuuże szczęście...

3. minuta

Giakoumakis faulowany tuż przed polem karnym. Będzie niebezpiecznie.

Ależ to mogło zacząć się fatalnie. Jimenez wdarł się w pole karne, ale kapitalnie interweniował Gnjatić!

Mobilizujemy i się i do walki! Po trzy punkty Koroniarze! Rozpoczyna się spotkanie!

20:28

Czyżby trener Marcin Brosz nam trochę pomagał? Angulo na ławce. Ciekawe... W sumie to dziękujemy!

20:19

Punkty są na wagę złota. Remis nas nie urządza. Po prostu trzeba wygrać. Wydrzeć to zwycięstwo z gardła Górnika. Nie może być półśrodków.

20:18

Trener Maciej Bartoszek zastosował niezłą zasłonę dymną. Przez ostatnie dni wszyscy dopytywali się o zdrowie Marcina Cebuli. Szkoleniowiec cały czas powtarzał, że trwają badania, aby ustalić odpowiednią diagnozę. Dzisiaj okazało się, że "Ceba" zagra w pierwszym składzie. Ale takie niespodzianki lubimy!

20:16

Skończyła się już rozgrzewka przed spotkaniem. Liczymy, że Koroniarze dobrze rozgrzali się do boju.

20:15

Witamy wszystkich kibiców Korony Kielce! Przed naszym zespołem bardzo ważne spotkanie, ale... w sumie każde w rundzie finałowej takie będzie. Przed Żółto-czerwonymi pierwszy z siedmiu finałów. Trzeba po prostu wygrać, aby zrobić pierwszy krok ku utrzymaniu. Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.

18:49

Początek spotkania Górnik Zabrze - Korona Kielce o godzinie 20.30.

kibic2020-06-19 22:16:44
87 min wynik 2:2 a komentarz zaciął się na 80 min.. Brak słów
kibic2020-06-19 21:30:00
sędzia znowu drukuje pod wISŁĘ
nieodgwizdane rzut rożny a dla Górnika niesłuszny rzut rożny, karny na Cebuli (w powtórce ewidentny)