Vive Tauron Kielce

38:24 (20:11)

Stal Mielec

17:30

Pewne zwycięstwo mistrzów Polski - 38:24! Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

60. minuta (38:24)

Cupić nie trafił w bramkę w ostatniej akcji meczu.

59. minuta (37:24)

Obie ekipy wyczekuja już końcowej syreny.

57. minuta (36:24)

Cupić! Kolejne trafienie Chorwata.

53. minuta (30:22)

Mirosław Gudz dostał przypadkowo cios w twarz i musi opuścić boisko.

50. minuta (30:22)

"Siódemka" dla kielczan. Pewnym egzekutorem okazuje się Denis Buntić!

49. minuta (29:22)

Obiała trafia na 29:22.

48. minuta (28:21)

Ten fragment meczu w wykonaniu gospodarzy wyglada bardzo słabo. Gliński zmniejsza straty swojej ekipy do siedmiu bramek.

46. minuta (28:19)

Szmal! Świetna interwencja po rzucie Obiały.

45. minuta (27:19)

Żółto-biało-niebiescy nieco rozluźnili szyki, co skrzętnie staraja się wykorzystywać goście.

43. minuta (27:17)

Piotr Krępa został powstrzymany w ataku przez Urosa Zormana. Nie wygladało to groźnie, ale zawodnika gości zniesiono z boiska...

41. minuta (27:16)

Szpera trafia do bramki kielczan po kontrze.

40. minuta (27:14)

Sławomir Szmal! Świetna interwencja "Kasy", który pojawił się na boisku na druga połowę.

39. minuta (24:13)

Jurecki bezbłędny w indywidualnej akcji!

37. minuta (24:13)

Buntić rzuca dość lekko i blisko Lipki, ale piłka mimo to wpada do siatki - 25:14.

35. minuta (24:13)

Ups! Druga połowa zaczęła się od małych problemów technicznych z naszej strony :) Ale jest już wszystko okej! Obraz gry się nie zmienił.

255. minuta (20:11)

Jest spokojnie, lekko i przyjemnie - do przerwy 20:11!

30. minuta (20:11)

Jeszcze rzut karny dla kielczan, którego na bramkę zamienia Karol Bielecki!

29. minuta (19:9)

Broni Sego, a po chwili znowu rzuca Musa. Jest już 19:9!

28. minuta (18:9)

Muuuusa! Kibice maja powody do zadowolenia!

27. minuta (17:9)

Gra pasywna i strata piłki przez mielczan.

26. minuta (16:9)

Grzegorz Sobut ukarany kara dwóch minut.

25. minuta (16:9)

Chrapkowski podwyższa na 15:9. A zaraz po tym trafia Musa!

22. minuta (13:7)

Ale TA wkrętka Jachlewskiego to już po prostu poezja! Miód na oczy sympatyków piłki ręcznej. Klasa!

21. minuta (12:7)

Sprytna wkrętka Musy - 12:7.

19. minuta (11:7)

Cudowna interwencja Sego! Chorwat wygrał pojedynek sam na sam z jednym z zawodników Stali. Ale po chwili Nikolić w równie dobryms tylu broni rzut Jachlewskiego.

18. minuta (11:7)

Cupić nie ma problemów z pokonaniem Nikolicia ze skrzydła.

17. minuta (10:6)

Sobut po koźle zakłada Sego siatkę, jak to się zgrabnie mówi.

16. minuta (10:5)

Buntić! I już 10:5.

15. minuta (8:5)

Trzy bramki przewagi kielczan po kwadransie gry.

14. minuta (7:5)

Świetny rzut Szpery z biodra i Sego pokonany.

12. minuta (7:4)

Krzysztofik trafia po dograniu Kriegera na 6:4. Ale po chwili trafieniem odpowiada Bielecki!

10. minuta (6:3)

Słaba jakość, ale zapewniamy, że doping fanów z Mielca dużo lepszy niż to zdjęcie :)

8. minuta (5:2)

Kibice z Mielca sa, zaraz postaramy się o fotkę :) A na parkiecie cały czas 5:2 dla mistrzów Polski.

7. minuta (5:2)

Ivan Cupić + kontra = bramka. Że tak po matematycznemu napiszemy!

6. minuta (3:2)

Kapitalna indywidualna akcja Zormana! Słoweniec rozbił środek defensywy Stali i nie dał szans Nikoliciowi.

4. minuta (2:2)

Nikolić kapitalnie broni rzut Jachlewskiego, a po chwili do bramki kielczan trafia Obiała.

2. minuta (1:1)

Janyst pokonuje Sego rzutem z prawego skrzydła.

1. minuta (1:0)

Denis Buntić otwiera wynik spotkania!

... i hiszpańscy sędziowie (tak, hiszpańscy!) dadza sygnał do rozpoczęcia zawodów! Vive w obronie w składzie: Sego - Jachlewski, Chrapkowski, Grabarczyk, Jurecki, Buntić, Cupić. Do wejścia do ataku gotowi Zorman i Bielecki.

16:05

Jeszcze sekundka...

16:00

Mielczanie już na parkiecie.

15:57

A tak w gruncie rzeczy to jeszcze mały pokaz tańca i zaczynamy!

15:56

Rozgrzewaja się drudzy...

15:56

Rozgrzewaja się jedni...

15:52

Vive Tauron Kielce - Stal Mielec: czas na kolejna odsłonę walki mistrzów Polski o komplet ligowych punktów. Serdecznie wita z Hali Legionów i mówi dzień dobry Marcin Długosz! Zapraszam na relację!