Damjan Bohar (78')
1:1

Marcin Cebula (34')

22:25

Cóż... Teraz trzeba przygotować się do meczu z Lechem Poznań, który właśnie wygrał 4:0 z Pogonią Szczecin. A tymczasem za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński.

22:24

Z drugiej strony jednak Zagłębie też miało swoje szanse w samej końcówce. Chyba żaden zespół nie może być zadowolony z tego wyniku.

95. minuta

Koniec spotkania. Szkoda... Bo długo prowadziliśmy. Chyba też powinna być czerwona kartka dla Zagłębia. Potem jednak rzut karny dla gospodarzy i wynik 1:1. Znowu niedosyt...

93. minuta

Białek w poprzeczkę! Co tu się dzieje?!

93. minuta

Za niskie było to dośrodkowanie Forsella.

93. minuta

Będziemy mieli rzut rożny!

92. minuta

Balić zmarnował piłkę meczową. Ależ mieliśmy teraz szczęście.

91. minuta

Sędzia doliczył co najmniej cztery minuty.

Akcja za akcję. Już żadna z drużyn nie kalkuluje.

85. minuta

Poprzeczka po centrostrzale Kiełba. Korona w ataku. Oby się udało strzelić drugą bramkę!

84. minuta

Lioi! Gdyby wypatrzył Djuranovicia! Ale będziemy mieli rzut rożny!

82. minuta

Korona się nie poddaje! Strzał Kiełba! Szymusik był bliski dobitki!

78. minuta

Niestety... Bohar pewnie wykonał rzut karny... 1:1...

77. minuta

Będzie rzut karny... Ręka Kovacevicia po potężnym strzale jednego z gospodarzy...

76. minuta

Kovacević zablokował strzał Białka!

75. minuta

Korona trochę za głęboko cofnięta. Ale chyba nie ma co się dziwić. Drużyna pracowała aż miło przez ponad 70 minut. Oby starczyło sił!

73. minuta

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Papadopulosa wchodzi Djuranović.

71. minuta

Zagłębie w ataku. Korona zamknięta na swojej połowie.

66. minuta

Druga zmiana w Koronie. Za Gardawskiego wchodzi Spychała.

64. minuta

Bohar i cudowna interwencja Kozioła! Brawo Marek!!!!

62. minuta

Zmiana w Zagłębiu. Za Starzyńskiego wchodzi Poręba.

62. minuta

Kontra Zagłębia! Kilka przebitek i rykoszetów. Ale na szczęście nic złego nam się nie stało.

61. minuta

Forsell zagrał dobrą piłkę do Kiełba! Powinien lepiej przyjąć i wyjśc na sytuację sam na sam!

60. minuta

Kozioł broni sytuację sam na sam z Zivecem!

57. minuta

Kolejny strzał Fina! Tym razem po rykoszecie! Piłka przeleciała obok bramki!

55. minuta

Forsell w słupek!!! Ależ pech!

54. minuta

A jednak nie ma zmiany decyzji. Tylko żółta kartka.

53. minuta

Sędzia jeszcze konsultuje tą sytuację z wozem VAR.

52. minuta

Żółta kartka dla Papadopulosa za dyskusje z arbitrem.

51. minuta

Lioi faulowany przez Guldana. Zawodnik Korony wychodził na sytuację sam na sam! Dlaczego nie ma czerwonej kartki? Tylko żółta!

49. minuta

Koroniarze walczą o każdy centymetr boiska. Sporo biegają, pełno wślizgów i starć. To może się podobać.

Rozpoczyna się druga odsłona. Cebula niestety musiał zostać zmieniony. W jego miejsce Andres Lioi.

255. minuta

Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę. Korona prowadzi 1:0! To najważniejsze. Liczymy na to, że po 90 minutach będzie podobnie!

Cebula padł na murawę. Chyba to coś poważnego... Trzyma się za kolano.

44. minuta

Tym razem dośrodkowanie Forsella niecelne.

43. minuta

Jest nieźle, Korona odzyskała kontrolę. I teraz atakuje. Jest rzut rożny.

40. minuta

Zagłębie w ataku. Koroniarze rozdrażnili gospodarzy. Trzeba jednak wytrzymać ataki i nieco odpocząć w przerwie spotkania.

36. minuta

34. minuta

Jeeeeest!!! Cebula znakomicie zachował się w polu karnym! Perfekcyjny strzał przy słupku po zamieszaniu! Korona prowadzi 1:0!

32. minuta

Kapitalna interwencja Kozioła po uderzeniu Kopacza!

31. minuta

Ufff! Strzał Drażica po plecach Kovacevicia przeleciał nad bramką.

29. minuta

Szarża Cebuli! Ale już w polu karnym wślizgiem piłkę wybił mu obrońca.

27. minuta

Ambitnie "jeżdżą na tyłkach" Koroniarze. Dzięki temu udało się wywalczyć rzut z autu blisko pola karnego.

24. minuta

Żółta kartka dla Micheala Gardawskiego.

23. minuta

Czekamy na gole Koroniarzy. Nie mamy nic przeciwko, jeśli strzeli bramkę ten Pan. Petteri Forsell jest najjaśniejszą postacią Korony w ostatnich spotkaniach.

22. minuta

Ależ teraz sytuację zmarnował Białek. Świetna kontra Zagłębia.

20. minuta

Jacek Kiełb wypatrzył Forsella, który miał trochę miejsca przed polem karnym. Trochę ostry kąt, ale mimo wszystko strzał! Nie trafił jednak w bramkę.

19. minuta

Czerwiński chciał zaskoczyć Kozioła, ale piłka przeleciała nad bramką.

18. minuta

Forsell szukał w polu karnym Szymusika. Zorientowali się jednak w tym obrońcy.

17. minuta

Szansa dla Starzyńskiego! Ale nie było zagrożenia po rzucie wolnym.

16. minuta

Żubrowski sfaulował Białka na 25. metrze.

15. minuta

Gra się bardzo ożywiła. Naprawdę dobry fragment meczu. Sporo podań z pierwszej piłki.

13. minuta

Piękna koronkowa akcja nomen omen Korony. W końcowej fazie Szymusik płasko dograł piłkę do Forsella, ale nie trafił w piłkę Fin.

9. minuta

Korona wywalczyła rzut rożny. Petteri Forsell dośrodkowuje wprost na głowę Kovacevicia! Strzał!!! Aj... Nie trafił w bramkę...

8. minuta

Sporo walki w środku pola. Nie ma straconych piłek.

5. minuta

Błąd w środku pola Żubrowskiego. Zagłębie chciało to szybko wykorzystać. W polu karnym jednak królował Kozioł, który wypiąstkował piłkę.

2. minuta

Ależ pierwsza akcja! Potężny strzał Forsella! Szkoda, że w środek bramki! Była jeszcze dobitka Szymusika z główki, ale minimalnie obok słupka!

Rozpoczyna Korona!

20:27

Całe szczęście, że po przegranej Korony z Piastem, swoją rywalizację przegrała także Wisła Kraków. Dzięki temu drużyna Macieja Bartoszka wciąż ma realne szanse na utrzymanie. Do Białej Gwiazdy Żółto-czerwoni tracą tylko dwa punkty.

20:24

Kilka zmian w naszym składzie w porównaniu z meczem z Piastem. Do jedenastki wskoczyli Grzegorz Szymusik, Milan Radin i Michal Papadopulos. W związku z tym na skrzydło przesunięty został Jacek Kiełb. Na ławce są Mateusz Spychała i Matej Pucko. Ognjen Gnjatić pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

20:21

Stadiony, jak to w dobie epidemii, prawie całkowicie puste. Już nie możemy się doczekać normalnych czasów.

19:51

Po ostatnim meczu wylała się spora fala hejtu na Jakuba Żubrowskiego, który dostał czerwoną kartkę. Warto przeczytać, co sam zawodnik miał do powiedzenia po tej sytuacji. My za Kubę trzymamy mocno kciuki, bo to Koroniarz z krwi i kości.

19:49

Kielczanie po piątkowym meczu z Piastem Gliwice mieli spory niedosyt. Co by było, gdyby przez cały mecz grali w jedenastu? No cóż, tego już się nie dowiemy. Na szczęście można szybko odrobić punkty pokonując Zagłębie.

19:47

Witamy serdecznie wszystkich kibiców Korony Kielce! Przed nami przedostatnia kolejka fazy zasadniczej PKO Ekstraklasy. Każdy zwycięstwo jest na wagę złota, jeśli marzymy o utrzymaniu Żółto-czerwonych w najwyższej lidze. Liczymy więc, że na zawsze trudnym terenie w Lubinie podopieczni Macieja Bartoszka zdobędą komplet punktów. Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.

19:44
19:43
15:58

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek spotkania o godz. 20:30.