Adnan Kovacević (54')
1:0

ŁKS Łódź

19:55

Ufff... Można odetchnąć z ulgą... Było trochę nerwów, ale najważniejsze są trzy punkty. W tej chwili nie ważny jest styl, a zwycięstwo! Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński.

Koniec!!! Mamy to! Korona po raz pierwszy w tym roku wygrywa! I to w jakże ważnym spotkaniu! Wciąż kielczanie są w walce o utrzymanie. W tej chwili do bezpiecznej strefy brakuje nam 5 punktów.

Ileż jeszcze tych minut!? Alez nerwy...

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Forsella wchodzi Lisowski.

Trzy minuty doliczył sędzia Stefański

Potężne uderzenie! Broni jednak Malarz.

Zalazar sprytnie wymusił stały fragment na wysokości 30. metra. Do wolnego przygotowuje się Forsell.

Moros z główki obok bramki! Ufff....

Corral obija mur. Wywalczył rzut rożny.

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u... To około 20 metrów od bramki Kozioła. Ależ będzie groźnie.

Akcja ŁKS-u! Dośrodkowanie jednak pewnie złapał Kozioł!

Ależ profesura Kovacevicia! Kolejna znakomita interwencja w obronie!

Ależ przechwyt Kovacevicia! Podał do Zalazara! Piłka meczowa! Pudło...

Kiełb walczył w polu karnym, ale piłkę wybili obrońcy.

Kibice już czekają na końcowy gwizdek. Przed nami jednak ciężkie 10 minut. ŁKS też na pewno nie odpuści.

Ostatnia zmiana w ŁKS-ie. Za Trąbkę wchodzi Corral.

Szkoda, szkoda tej kontry! Z piłka sunął Jacek Kiełb. Podał w kierunku Pucki, ale trochę za mocno.

Ależ teraz walka Koroniarzy! Włączył się tryb Macieja Bartoszka!

Druga zmiana w Koronie. Za Radina wchodzi Kiełb.

Ależ szturm ŁKS-u... Ileż teraz mieliśmy szczęścia!

Kovacević z głowki! Broni Malarz!

Forsell z wolnego! Niepewna interwencja Malarza! Jeszcze dobitka Radina! Mamy rzut rożny!

Żółta kartka dla Tzimopoulosa.

Ależ przechwyt Radina! Miał szansę na strzał! Ale uderzenie było bardzo niecelne.

Na Suzuki Arenie jest dzisiaj 4678 kibiców.

ŁKS jest podrażniony. Rzut wolny dla gości. Bomba Pirulo trafiła w głowę jednego z naszych zawodników

Dwie zmiany w ŁKS-ie. Boisko opuścili Dominguez i Wróbel. Na murawie pojawili się Lopez i Sekulski.

Forsell! Ależ blisko było podwyższenia wyniku!

GOOOOOOLLLL!!!! Kovacević!!!

Jest rzut karny!!!

Sędzia sprawdza powtórkę!

Będzie VAR!

Ależ zamieszanie w polu karnym gości! Chyba w głowę kopnięty został Spychała. Sędzia jednak nie przerwał akcji! Jeszcze strzał! Obok bramki!

Panowie! Czas wziąć się w garść! Remis nas dzisiaj nie urządza! Trzeba wygrać!

Uderzenie Domingueza przeleciało kilka metrów od bramki Kozioła.

Malarz wygrał pojedynek w walce o piłkę z Pucką.

Pechowo ta połowa zaczęła się dla Adama Ratajczyka z ŁKS-u. Chyba jakaś kontuzja gracza gości.

Rozpoczyna się druga odsłona!

Statystyki z pierwszej połowy.

Koniec pierwszej połowy. No cóż... Nie oglądamy najlepszego widowiska. Obie drużyny chyba w sumie oddały tylko jeden celny strzał. Jego autorem był jeden z zawodników gości.

Dwie minuty do pierwszej połowy doliczył sędzia Daniel Stefański.

Stały fragment dla gości. Przy wykonywaniu wywrócił sie Dominquez...

Kolejna świetna interwencja Gnjaticia. Korona jednak tego nie wykorzystała, a była szansa na szybką kontrę.

Fragment dla ŁKS-u. Korona jednak dobrze  radzi sobie w obronie.

Cecarić najprawdopodobniej doznał urazu kolana i dlatego musiał opuścić boisko.

ŁKS na dłużej zagościł na połowie Korony. To pierwszy taki fragment w meczu. Goście będą mieli rzut wolny.

Szybka zmiana w Koronie. Za Cecaricia wchodzi Zalazar. Trener Bartoszek chce wzmocnić środek pola. Do przodu przeszedł Forsell.

Vidmajer z dużym szczęściem utrzymał się przy piłce. Nie oddał jednak strzału.

Forsell miękko zagrywał piłkę przerzucając obrońców. Nie nadążyli jednak za tym nasi zawodnicy grający w ofensywie.

Tzimopoulos wybił piłkę przewrotką podczas walki w środku pola.

Dobry przerzut Żubrowskiego do Spychały. Jednak strata, ale szybka rehabilitacja prawego obrońcy! Przechwyt i piłka do Cecaricia! Dośrodkowanie! Nikogo jednak nie było w polu karnym.

Mecz kluczowy dla Korony nie zgromadził aż tylu kibiców, jak się spodziewaliśmy. A kto wie, czy dzisiaj nie gramy ostatniego meczu z publicznością. Wiele się mówi o tym, że kolejne spotkania będą rozgrywane przy pustych trybunach ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa.

Radin wypatrzył Spychałę na skrzydle! Dośrodkowanie... fatalne... za mocne... za głębokie...

Korona zdecydowanie przeważała w pierwszym kwadransie. Malarz jednak nie miał jeszcze okazji, żeby interweniować.

Cecarić bardzo aktywny. Widać, że jest ogromnie zmobilizowany.

Na trybunach jest były już trener Korony, Mirosław Smyła. Trzeba przyznać, że wykonał on w Kielcach kawał dobrej roboty, co było widać na końcu 2019 roku.

Ogromne zamieszanie w polu karnym ŁKS-u. Świetna trójkowa akcja Forsella, Spychały i Cecaricia! Serb wbiegł w pole karne! Wypatrzył Żubrowskiego! Aj... Zablokowany...

Ależ interwencja Gnjaticia! Świetny powrót! Przerwał groźną kontrę gości!

Dośrodkowanie Forsella. Próbował główkować Gnjatić, ale stojący przy nim obrońca wybił piłkę.

Cecarić wywalczył rzut rożny.

Dominquez w mur!

Żubrowski faulował w bardzo niebezpiecznym miejscu. Piłka jest na wysokości 20 metra.

Nieudana próba Forsella. Fin chciał przerzucić linię obrony i dograć piłkę do Cecaricia.

Kibice pozdrawiają Macieja Bartoszka. "Zrób tu porządek, hej Maciek zrób tu porządek".

Już w pierwszej minucie było niebezpiecznie! Szkoda, że Szymusik nie trafił w piłkę.

Rozpoczynamy bój!!!

17:53

Oby się nie sprawdziło...

17:48

Czy zmiana trenera wleje w serca piłkarzy wiarę w umiejętności? Jeśli nie zmobilizuje ich Maciej Bartoszek, to już nikomu się to nie uda.

17:47

Wygrana jest dzisiaj obowiązkiem. Jak Korona nie zdobędzie kompletu punktów, to sytuacja w tabeli zrobi się dramatyczna. W tej chwili Żółto-czerwoni mają 8 punktów straty do bezpiecznej strefy.

17:39

Witamy serdecznie z Suzuki Areny, gdzie dzisiaj Korona rozegra kluczową batalię w walce o utrzymanie. Choć w zasadzie... każde spotkanie będzie równie ważne. To jest pierwsza z wielu batalii ekipy Macieja Bartoszka. Oby wygrana! Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.

17:12

17:11
16:20

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 18.

Krzychu2020-03-09 19:33:21
Taki ten mecz jak i wasza relacja z niego, bardzo niski poziom
Idupa2020-03-09 19:03:33
Niech przegraja
jaNO2020-03-09 18:55:47
W meczu o wszystko gramy bez napastnika, no no.....
Ck2020-03-09 18:45:17
Nie mamy broni zeby grac o utrzymanie choć życzę chłopakom wszystko co najlepsze, zmiana trenera jest przynajmniej o 5 meczy za późno