Erik Exposito (84')
2:1

Erik Pacinda (64')

19:57

Ten drużynie potrzebny jest chyba egzorcysta... Ktoś chyba rzucił jakąś klątwę... Czy da się wyjść z tego dołka? W poniedziałek chyba czeka kielczan mecz o wszystko, szczególnie, że ŁKS wygrał swój mecz z Zagłębiem. Za uwagę dziękuję Mateusz Kępiński.

Koniec... Co tu dużo mówić... Znowu Korona przegrała i chyba znowu niezasłużenie... Ależ ta drużyna ma pecha...

Żółta kartka dla Żubrowskiego.

Płacheta mógł rozstrzygnąć mecz, ale obrobił Kozioł.

Ostatnia zmiana w Śląsku. Za Markovicia wchodzi Zivulic.

Ktoś chyba rzucił klątwę na tą drużynę. Śląsk miał 3 dobre okazje, z których strzelił 2 gole. Korona zwłaszcza na początku drugiej połowy ostrzeliwała bramkę Putnockiego i zdobyła tylko jedną bramkę...

Exposito... 2:1... Piękna główka zawodnika Śląska... Znowu Korona przegrywa...

Trener Mirosław Smyła wykorzystuje ostatnią roszadę. Za Forsella wchodzi Zalazar.

Marković niebezpiecznie wbiegł w nasze pole karne. Ale była dobra asekuracja w naszej obronie. Piłkę złapał Kozioł.

Druga zmiana w Koronie. Za strzelca bramki Pacindę wchodzi Papadopulos.

Druga zmiana w Śląsku. Za Raicevicia wchodzi Exposito.

Forsell tym razem nie strzelał z rzutu wolnego. Podanie spadło pod nogi Cecaricia. Strzał z ostrego kąta! Mamy rzut rożny.

Fatalny błąd Gnjaticia, który się poślizgnął. Sam na sam z Koziołem był Marković, ale nasz bramkarz obronił stuprocentową sytuację!

Żółta kartka dla Pacindy za ostry faul. Niestety Słowak nie zagra z ŁKS-em.

Ależ błąd Putnockiego! Piłkę miał pod nogami Pacinda! Lob!!! I gooooool!!! Mamy 1:1!

Zmiana w Śląsku. Za Mączyńskiego wchodzi Pich.

Radin z ostrego kąta! Broni jednak Putnocky.

Znowu zamieszanie w polu karnym gospodarzy! W końcu musi się udać!

Żółta kartka dla Gnjaticia za faul na Markoviciu.

Djuranović w słupek! Ależ pech. Bardzo dobra główka po rzucie rożnym.

Rozkręciło się spotkanie w drugiej połowie. Najpierw szansę miał Śląsk. Było spore zamieszanie w naszym polu karnym. Ostatecznie wybiliśmy piłkę i wyprowadziliśmy kontrę. Djuranowić do Zubrowskiego. Ten poczekał na Forsella! Strzał!!! Niestety niecelny...

Djuranović dośrodkował do Pacindy! Jak to nie wpadło! Z linii wybił obrońca Śląska!

Rozpoczyna się druga odsłona. W Koronie jedna zmiana. Za Puckę wchodzi Djuranović.

Statystyki ze słabej pierwszej połowy.

Cóż... Pierwsze 45 było nudne. Bardziej sprawiedliwy byłby wynik 0:0. W końcówce jednak bramkę zdobył Śląsk. Jak nie idzie, to nie idzie...

Stiglec z rzutu wolnego wysoko nad bramką. Po chwili sędzia skończył pierwszą połowę.

Żółta kartka dla Szymusika za faul na Markoviciu.

Bramka do szatni... Jak pech to pech... Trzeba będzie się podnieść...

Musonda podał piłkę do Płachety. Precyzyjny strzał i niestety 1:0 dla Śląska...

Forsell do Szymusika! Głowka! Aj... Obok słupka! To była świetna akcja!

Śląsk jest dzisiaj do ogrania. Gospodarze nie grają na miarę swojego miejsca w tabeli. Może trzeba zagrać trochę odważniej? Taki powinien być cel w drugiej połowie.

Niewiele dzieje się w tym meczu. Mało jest strzałów, mało sytuacji. Oby się to wszystko rozkręciło.

Strata Cecaricia skutkowała kontrą gospodarzy. Chrapek został jednak zablokowany przez naszą defensywę.

Chrapek wygrał pojedynek główkowy z Szymusikiem. Oddał strzał, ale na szczęście niecelny.

Szymusik mocno ucierpiał w staciu z Markoviciem. Wygląda jednak na to, że po interwencji masażystów wróci na boisko.

Marquez zatrzymał Markovicia! Mogło być niebezpiecznie!

Forsell celnie przerzucił piłkę do Pacindy! Strzał Słowaka jednak był mało precyzyjny.

Forsell sprytnie rozegrał rzut rożny Korony. Dośrodkował przed pole karne. Potem jeden z kieleckich zawodników podał piłkę w kierunku Cecaricia! Strzał z powietrza... Nie trafił czysto w piłkę i do tego był na spalonym.

Cóż, terminarz jest napięty. Trzeba się jednak zastanowić, dla kogo jest piłka nożna. No właśnie dla kibiców.

Płacheta strzelał z około 20. metra, ale wprost w Kozioła!

Niepewne wznowienie Kozioła, na szczęście gospodarze tego nie wykorzystali.

Wrocławianie jednak też na razie nie stworzyli większego zagrożenia. Pierwsze minuty jak na razie bardzo spokojne, żeby nie powiedzieć, że nudne.

Pierwszy korner dla Korony bez zagrożenia na bramkę rywali. Kielczanie na razie czujnie czekają na kontry. W ataku przede wszystkim Śląsk.

Marek Kozioł bardzo pewnie interweniował podczas rzutu rożnego Śląska. Bramkarz Korony z wielką łatwością chwycił piłkę.

Rozpoczyna się spotkanie!

17:52

Do składu Korony wraca Ognjen Gnjatić. Nie wystąpi on jednak na swojej optymalnej pozycji. Musi zastąpić pauzującego za czerwoną kartkę Adnana Kovacevicia.

17:41

No tak... Ale trzeba się też utrzymać sportowo. Na razie wesoło nie jest. Kielczanie wprawdzie zagrali dobrą drugą połowę z Lechią Gdańsk, ale przegrali 1:2. W tej chwili strata do bezpiecznej strefy wynosi aż 7 punktów.

17:40

Chciałoby się pisać o Koronie tylko dobre rzeczy. Niestety ostatnio nie ma ku temu wielu okazji. Wczoraj znowu nie doszło do dokapitalizowania spółki na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Co to znaczy? Przekonamy się w ciągu kilku tygodni. Fakt jest taki, że kolejne spotkanie "walne" odbędzie się 16 marca, a dokumenty licencyjne trzeba złożyć do 15 marca. To oznacza, że mogą być problemy z uzyskaniem licencji na nowy sezon ekstraklasy.

17:38

Halo! Halo! Witamy serdecznie naszych czytelników! O godzinie 18.00 Korona rozpocznie wyjazdowe starcie ze Śląskiem Wrocław. Kielczanie już chyba są w takiej sytuacji, że z wyjazdów też już muszą wywozić komplety punktów. Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.

17:28

16:54
16:37
13:16

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 18.