Vive Tauron Kielce

35:19 (19:10)

KPR Borodino Legionowo

20:03

Bez żadnej niespodzianki, gładka wygrana Vive. Bardzo smuci jednak nas kontuzja Manuela Strleka... Czekamy na więcej informacji w tej sprawie. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

60. minuta (35:19)

Zorman zepsuł jeszcze na koniec koronkowa akcje gospodarzy.

59. minuta (35:19)

Bramkę dla gości zdobywa jeszcze Kasprzak.

58. minuta (34:17)

I znowu Cupić!

54. minuta (32:17)

Cupić show! To już trzynaste trafienie Chorwata w tej potyczce.

52. minuta (31:17)

Tomasz Mgłosiek, trener odnowy biologicznej mistrzów Polski, jest już ubrany w kurtkę i prawdopodobnie gotowy do podróży do szpitala z Manuelem Strlekiem...

51. minuta (31:17)

Do siatki Legionowa trafia Zorman.

47. minuta (30:15)

I po kontrze Cupicia 30:15.

46. minuta (29:15)

Kielczanie chyba się wkurzyli... 29:15.

43. minuta (27:15)

Cupić! On nie popełnia błędu Słoweńca i zmaienia "siódemkę" na bramkę.

41. minuta (25:14)

Spotkanie z wiadomych względów troszkę się zaostrzyło. Karnego dla Vive fatalnie marnuje Zorman rzucajac nad poprzeczka.

39. minuta (24:13)

Na potwierdzenie naszych słów...

38. minuta (23:13)

Spotkanie wznowione, ale już bez Strleka... Skrzydłowy został zniesiony z boiska, wygladało to fatalnie. Od tej pory Legionowo będac w posiadaniu piłki jest wygwizdywane przez kieleckich kibiców.

37. minuta (23:13)

Fatalna sprawa... Suliński sfaulował skaczacego ze skrzydła Strleka dość brutalnie, za co otrzymał bezpośrednia czerwona kartkę. Niestety Chorwat póki co nie podnosi się z boiska...

36. minuta (22:12)

Krekora broni rzut karny wkonywany przez Bunticia.

35. minuta (22:12)

Cupić trafia na 22:11, ale po chwili odpowiada zespół z Legionowa.

31. minuta (20:11)

Gospodarze i goście na poczatek drugiej połowy wymienili po jednym ciosie.

0. minuta (19:10)

Czas, start! W polu ciagłe rotacje, w bramce pojawił się Marin Sego.

255. minuta (19:10)

Jest szybko, łatwo i przyjemnie! Do przerwy Vive prowadzi z Legionowem 19:10 i czekamy na druga połowę.

30. minuta (19:10)

Zorman daje kielczanom dziewięć bramek przewagi.

29. minuta (17:9)

Ner nie podołał atomowemu rzutowi Musy.

28. minuta (16:9)

Szmal broni, a skuteczniejszy od zawodnika z Legionowa jest Chrapkowski - bramka!

27. minuta (15:9)

Buntić podwyższa prowadzenie Vive.

25. minuta (14:9)

Ner broni w sytuacji oko w oko z Cupiciem.

23. minuta (14:9)

Szybkie trzy bramki zespołu z Legionowa, nastapiło rozprężenie w szeregach mistrzów Polski.

21. minuta (13:6)

Żółto-biało-niebiescy spokojnie kontroluja wydarzenia boiskowe, a po kolejnej kontrze Cupicia jest już 13:6.

17. minuta (10:5)

Cupić bezbłędny w kontrataku!

15. minuta (8:5)

Klub Kibica Vive dopinguje swoja drużynę.

13. minuta (7:4)

I znowu "Dzidziuś" z koła - 7:4.

11. minuta (6:3)

Łukasz Wolski pokonuje "Kasę".

10. minuta (6:2)

Pierwsza "siódemka" dla Vive zmaieniona na bramkę przez Cupicia.

9. minuta (5:1)

Przy wyniku 5:1 o czas prosi szkoleniowiec gości, Marcin Smolarczyk.

8. minuta (5:1)

Ponownie ładne zachowanie Bunticia i Chorwat podwyższa na 4:1.

7. minuta (3:1)

Rzut karny dla gości i... Szmal! Świetna interwencja po rzucie Cioka!

5. minuta (3:1)

Ładny rzut z biodra Pratnickiego i pierwsze trafienie przyjezdnych.

4. minuta (3:0)

Buntić bardzo ładnie, od poprzeczki - 3:0.

3. minuta (1:0)

Jurecki rzutem z koła otwiera wynik tego meczu!

Odgwizdana gra pasywna kielczan.

Vive zaczyna w ataku w składzie: Szmal - Strlek, Bielecki, Jurecki, Zorman, Buntić, Cupić. Gotowi do wchodzenia z ławki sa Grabarczyk i Chrapkowski. Tak, "Dzidziuś" gra na kole :)

18:35

Mistrzowie Polski również gotowi do gry, zaraz zaczynamy!

18:31

Goście już na parkiecie, zaczynamy prezentację. Zawodnicy z Legionowa sami wyszli na parkiet, dlatego teraz wybiegaja na środek pojedynczo, zamiast wyłaniać się tradycyjnie z korytarza prowadzacego do szatni.

18:27

Dobry wieczór! Vive zaczyna zmagania w ćwierćfinale Pucharu Polski. Rywalem pierwszoligowy zespół z Legionowa, a pierwszy mecz odbędzie się w Hali Legionów. Rewanż za tydzień. Na relację serdecznie zaprasza Marcin Długosz!

mhm2015-02-24 21:13:50
KKV - Kompromitacja "Kibiców " Vive
Ile jeszcze będziemy musieli ten twór znosić?????
Bryx2015-02-24 19:44:05
Gnojek z Legionowa. Chciał się pokazać w meczu z takim przeciwnikiem i to był jedyny sposób w jaki potrafił.