Erik Pacinda (42')
1:0

Cracovia

17:05

Jeszcze raz w końcówce obronił Kozioł, co za szczęście! Korona wygrywa po szalonym meczu, więc radość jest ogromna. Dziękujemy za uwagę!

98. minuta

KONIEC MECZU!!!

97. minuta

Strzał Dimuna, broni Kozioł! Co za końcówka!

96. minuta

UFFF! Spychała blokuje pilkę na linii bramkowej. To była interwencja meczu!

96. minuta

Kolejna kartka! Ukarany nią Rakoczy.

94. minuta

Tzimopoulos pomoże w końcówce Koronie uszeregować szyki w obronie. Zmienia Pacindę.

93. minuta

Piłkarze pograją pięć minut dłużej. To już doliczony czas.

92. minuta

Rafael Lopes był sam na sam, nie trafił! Korona wciąż prowadzi.

A teraz "żółtko" dla Marqueza. Festiwal fauli! Choć inna sprawa, że arbiter zupełnie nie panuje nad tym, co dzieje się na boisku.

89. minuta

Czerwona kartka dla rywali! Jablonsky wyrzucony z boiska!

84. minuta

Zmiana w Koronie! Schodzi Matej Pucko, w jego miejsce Ivan Jukić, którego już dawno nie oglądaliśmy na boisku.

83. minuta

Cracovia napiera całą drużyną! Kielczanie muszą się mieć na baczności.

82. minuta

Oberwało się też trenerowi Probierzowi. Kolejna kartka.

81. minuta

Kozioł broni strzał van Amersfoorta!

80. minuta

Korona muruje bramkę, ale Cracovia jakby bez pomysłu. Dziesięć minut do końca!

78. minuta

Robi się nerwowo. Kartka też dla trenera Mirosława Smyły za protesty.

76. minuta

Przed Koroną kwadrans przetrwania. Dziewięciu na jedenastu. Czy to się uda? Rywale poczuli krew, rzucają się do ataku.

75. minuta

Niesamowite! Druga żółta kartka dla piłkarza Korony! Ukarany nią Jakub Żubrowski! Wychowanek Korony dostał drugą żółtą kartkę za przerwanie kontry Cracovii i teraz musi zejść z boiska! Korona kończy w dziewiątkę!

72. minuta

Kolejny kartonik, a ukarany nim van Amersfoort.

68. minuta

Pierwsza zmiana w Koronie! Schodzi z boiska poobijany Michael Gardawski, a na murawie melduje się Uros Djuranović.

67. minuta

Żółtą kartką ukarany Jakub Żubrowski.

65. minuta

Było blisko! Miękka wrzutka Sergiu Hancy i o mały włos piłki do siatki Korony nie skierował Rafael Lopes. Portugalczyk minimalnie minął się z futbolówką, ale wydaje się, że i tak znajdował się na pozycji spalonej.

63. minuta

Strata Żubrowskiego i ładna, składna akcja Cracovii! Na szczęście Korona zdążyła wrócić i zorganizować się w obronie.

61. minuta

Druga zmiana w zespole "Pasów". Michał Rakoczy pojawia się na boisku, zastępując Mateusza Wdowiaka.

59. minuta

Cracovia utrzymuje się przy piłce, ale kielczanie nie zamierzają murować bramki. To może się podobać. Grają agresywnie, doskakują, szukają szans na kontrę. Przed nami jeszcze pół godziny gry.

55. minuta

Dimun z woleja! Ale źle trafił w piłkę i w konsekwencji nie trafił w bramkę.

52. minuta

Sporo teraz szarpanej gry, fauli.

49. minuta

Świetna akcja Korony! Piłka trafia do Michaela Gardawskiego, ten strzela z pola karnego, broni Pesković! Było groźnie.

47. minuta

Czujny Pesković! Bramkarz Cracovii wychodzi z bramki poza pole karne i neutralizuje zagrożenie. Kielczanie chcieli uruchomić szybką kontrę.

W przerwie jedna zmiana w Cracovii. Schodzi z boiska winowajca straconego gola, Sylwester Lusjusz. W jego miejsce Filip Piszczek.

0. minuta

Zaczynamy drugą połowę!

255. minuta

Koniec pierwszej połowy! Ależ to była emocjonująca końcówka. Najpierw czerwona kartka dla Zalazara, a po chwili gol Erika Pacindy! Korona prowadzi z Cracovią 1:0, ale musi być bardzo skoncentrowana aby ten wynik utrzymać w drugiej połowie. Cracovia na pewno rzuci wszystkie siły do ataku, bo gra w przewadze.

48. minuta

W doliczonym czasie pierwszej połowy żółtą kartką w swoim debiucie ukarany Nemanja Miletić.

Gol do szatni! A teraz pogramy jeszcze cztery minuty dłużej, o tyle pierwszą połowę przedłuża sędzia.

43. minuta

Fatalny błąd Lusiusza, który oddaje piłkę Koronie pod swoim polem karnym! Podanie Pucki do Pacindy, a ten idealnie przymierza zza pola karnego i mamy gola! Korona prowadzi z Cracovią 1:0.

42. minuta

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA KORONY!

39. minuta

Arbiter sprawdził tę sytuację na wideo i nie miał wątpliwości. Urugwajczyk przekroczył przepisy. Najpierw pokazał mu żółtą kartkę, ale anulował ja i wyrzucił piłkarza Korony z boiska.

38. minuta

CZERWONA KARTKA dla Rodrigo Zalazara!

37. minuta

Poszkodowany w tej sytuacji był Michał Helik. Na szczęście obrońca "Pasów" jest cały, choć wejście Urugwajczyka z naskoku na nogę postawną było bardzo groźne.

36. minuta

Bardzo groźnie zaatakował teraz rywala Rodrigo Zalazar. A sędzia sprawdza powtórkę na wideo.

31. minuta

Zalazar uderza zza pola karnego, broni Pesković! Pierwszy celny strzał Korony w tym meczu.

27. minuta

Aktywny jest od początku Zalazar! Teraz Urugwajczyk szukał podaniem Pucki i zabrakło niewiele, aby Słoweniec stanął w dobrej sytuacji do zdobycia bramki. Czujni jednak obrońcy Cracovii.

26. minuta

25. minuta

Teraz było groźnie! Centruje Hanca, a uderza głową Jablonsky! Piłka minimalnie mija bramkę, a trzeba przyznać, że stoper "Pasów" był w tej sytuacji zupełnie bez krycia.

22. minuta

Hanca fauluje Gardawskiego w bocznym sektorze boiska.

20. minuta

Marquez sfaulował rywala w walce o piłkę w powietrzu i teraz Cracovia ma rzut wolny oraz okazję do dośrodkowania.

18. minuta

Na zegarze już 18. minuta i jak na razie wyrównana gra obu zespołów. Początek aktywny w wykonaniu Cracovii, potem do głosu doszła też Korona. Czekamy na konkrety.

15. minuta

Centra z kornera i jest główka Jablonsky'ego. Na szczęście obok bramki.

12. minuta

Pod nieobecność Marcina Cebuli to Pucko wziął się za kopanie stałych fragmentów i robi to nieźle! Dobra centra z rożnego, która "zakręciła" się pod bramką Cracovii. Korona ma dobre minuty.

11. minuta

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Upomniany nią Michael Gardawski, który faulował Cornela Rapę.

8. minuta

I to właśnie Słoweniec uderzał teraz zza pola karnego! Piłka odbita jednak przez obrońców i jest rzut rożny.

7. minuta

Pierwszy raz widzimy tak ofensywnie ustawionego Zalazara, ale wygląda na to, że taka właśnie będzie jego rola w tym spotkaniu. Urugwajczyk gra dziś na pozycji nr 10, ale bardzo często wchodzi jako drugi napastnik do grającego dziś na szpicy Mateja Pucki.

5. minuta

Niezłe dośrodkowanie Gardawskiego, piłka trafiła do Pucki, który zgrywał ją głową do środka, ale tam zabrakło wsparcia.

4. minuta

Aż dziesięć miejsc dzieli Koronę i Cracovię w ligowej tabeli. I w sumie to widać od początku. Na razie to Cracovia utrzymuje się w piłce, atakuje bocznymi sektorami, choć na razie jeszcze bez większego zagrożenia w szesnastce Korony.

3. minuta

Wspomnieliśmy o wielu zmianach w składzie Korony, więc dziś szczególnie będziemy przyglądać się tym, którzy ostatnio grali mniej, a więc Rodrigo Zalazarowi i Erikowi Pacindzie. Urugwajczyk dał ostatnio niezłą zmianę w meczu z Arką. Zerkamy też na debiutującego na lewej obronie Mileticia. To piłkarz z nr 31.

I ruszyli! Korona od środka, czas na przedostatni mecz żółto-czerwonych w 2019 roku!

15:00

Losowanie wygrane przez Adnana Kovacevicia. Czy to jedno z ostatnich jego losowań w roli kapitana Korony Kielce? Wszystko będzie rozstrzygać się zimą.

14:57

Na kieleckim stadionie już świąteczna atmosfera. Pustki na trybunach, jest za to liczna delegacja kibiców z Krakowa.

14:54

Dziś w składzie Korony Kielce sporo zmian! Mamy debiut Mileticia, Michael Gardawski ustawiony nieco wyżej, bo w pomocy, a w ataku osamotniony Matej Pucko. Czy takie ustawienie zda egzamin? Cieszy za to powrót Ognjena Gnjaticia.

14:51

Dzień dobry Kielce! Witam serdecznie z Suzuki Areny! Przed nami ostatni domowy mecz Korony Kielce w 2019 roku. Kielczanie podejmą przy Ściegiennego Cracovię, która... jest najgorzej grającym na wyjazdach zespołem w całej lidze! Czy to wystarczająca statystyka, aby punkty zostały dziś w Kielcach? Zobaczymy! Na relację zaprasza Mateusz Kaleta.

14:12

14:12

13:36

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 15:00.

mck2019-12-15 16:21:06
Czy wy się obraziliście na kibiców, że ani jednej ani drugiej drużyny kibiców zdjęć nie wstawiacie od kilku meczów?