Przemysław Michalski (74')
Jarosław Pacholarz (84')

16:27

Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz!

Ten mecz rozkręcał się stopniowo, ale w końcu emocji było niesamowicie dużo! Szkoda tylko, że z trzech punktów cieszą się goście...

Niestety... Piłka przechodzi nad poprzeczką a sędzia kończy mecz.

Ostatnia szansa Korony II! Rzut wolny z 20-tu metrów na wprost bramki! Małecki w polu karnym!

"JRK" - głośno dopingują tylko fani gości.

Wisła szanuje piłkę...

Strzał z dystansu ląduje w rękach Wierzgacza.

Trzy minuty doliczone!

Kielczanie starają się powalczyć jeszcze o remis.

Co tu się dzieje! Stanisław Wierzgacz kiwa się we własnym polu karnym, traci piłkę, a do pustej bramki kieruje ją Trojanowski!

"Żółtko" dla Trojanowskiego.

To by było na tyle... Rezerwowy Pacholarz mocnym, wysokim strzałem obok słupka strzela na 2:4...

Korona II walczy! Jaśkiewicz był faulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na gola zamienił Kotarzewski!

Pacholarz za Gębalskiego.

Nic nie wskazuje na to, żeby w tym meczu coś się jeszcze zmieniło.

Małecki! Teraz bramkarz kielczan ładnie pofrunął i sparował piłkę nad bramkę.

Sandomierzanie starają się teraz kontrolować grę już spokojnie.

Ciężko nam zrobić ogólne zdjęcie trybun, ale na mecz przyszło dość sporo osób.

Korona II musi zaatakować odważniej, żeby doprowadzić do remisu.

Pytaliście o trenera Tarasiewicza. Jego nie widać, ale są za to panowie Vuković, Jovanović, Trytko i Janota.

Małecki pewnie złapał dośrodkowanie z rzutu wolnego.

Żółta kartka dla Mariusza Kukiełki.

Zmiana w Koronie II: Jaśkiewicz za Andrzeja Paprockiego.

Dobra interwencja Małeckiego zatrzymuje gracza Wisły.

Dobra, indywidualna akcja Cebuli, ale zawodnik Korony II długo zwlekał z oddaniem strzału i wszystko spaliło na panewce.

Zaczynamy drugą część gry! W przerwie schodzi kontuzjowany Stąporski, w jego miejsce Piotr Paprocki.

Na meczu jest grupa fanów z Sandomierza!

Zimno na stadionie okropnie! Zawodnicy mogą się chwilę zagrzać w szatni. Do przerwy 1:1

Tak wpadała bramka na 1:2:

Kielczanie tego gola zdecydowanie mogli uniknąć.

Nogaj wrzuca w pole karne, a tam Gębalski końcem buta kieruje piłkę do bramki... Gol z niczego. Wisła prowadzi w Kielcach ponownie.

Chyba jakiś uraz Stachury. W jego miejsce wchodzi Szmalec.

Lada chwila sędzia odgwizda koniec pierwszej połowy.

Piękne podanie Kotarzewskiego, Stąporski wychodzi sam na sam, ogrywa bramkarza gości i kieruje piłkę obok dwóch próbujących rozpaczliwie interweniować obrońców Wisły! Mamy remis!

Nic z tego nie wyszło.

Kielczanie mają rzut wolny po prawej stronie boiska. Dobra okazja do centry.

Żółta kartka za faul dla Bednarskiego.

Małecki póki co nie wygryza ze składu pierwszej drużyny Cerniauskasa, więc gra w drużynie rezerw.

Ależ było blisko wyrównania! Stąporski wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Trojanowskiemu, ale ten z trzech metrów uderzył wprost w bramkarza Wisły. Najlepsza szansa Korony II w tym meczu!

Mecz ogólnie nie porywa, ale jeśli wskazać już stronę dominującą, to jest nią raczej Wisła.

Iskrzy dzisiaj na boisku, ale nie przekłada się to na sportowy poziom widowiska

Kukiełka tym razem dobrze w defensywie. Zatrzymał Stąporskiego.

Rzut wolny dla Wisły i niestety... Świetnym uderzeniem sprzed pola karnego popisuje się Mariusz Kukiełka i goście prowadzą 1:0. Chyba nieco lepiej w tej sytuacji powinien się jednak zachować Wojciech Małecki.

Póki co nie ma zbyt wielu akcji ofensywnych

Korona bliska trafienia! Po nieudanym kornerze gości z kontrą ruszyli kielczanie, Mateusz Zawadzki wpadł w pole karne z prawej strony, ale nikt nie przeciął jego podania i piłka nie wpadła do bramki.

Szybka akcja Wisły, ale centra Nogaja zablokowana. Rzut rożny.

Andrzej Paprocki popędził w pojedynkę na bramkę Wisły i oddał strzał z dystansu, ale bardzo lekki i wprost w Wierzgacza.

Kolejna nieprzyjemna sytuacja. Beszczyński dostał żółtą kartkę za ostre potraktowanie Trojanowskiego. Spore pretesnje ze strone żółto-czerwonych do gości.

Gębalski strzelał głową, ale nie trafił w światło bramki.

Póki co więcej rąbanki niż grania. Tym razem pomocy medycznej potrzebował Paprocki.

Od razu ostry atak w nogi Marcina Cebuli. Obyło się bez kartki dla gracza Wisły, ale zawodnik Korony II dobrą minutę nie był w stanie grać dalej.

Zaczynamy! Korona na żółto-czerwono, goście na niebiesko.

14:24

Kolejny faul i żółta kartka. Tym razem ukarany Michał Motyl.

14:02

Zawodnicy już rozgrzani, już na boisku, zaraz zaczynamy!

13:58

Dzień dobry ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka! Korona II zagra dzisiaj z liderem III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, Wisłą Sandomierz. Na relację live zaprasza debiutujący w tym aspekcie po zmianie wyglądu CKsportu Marcin Długosz :)

Granaciarz2014-10-25 15:46:30
Dawać! Na nich!
19252014-10-25 15:35:09
Pięknie jest
lix2014-10-25 15:33:01
zdecydowanie wolalbym ta blondynke zobacz od przodu :) ale ta czarna wydaje sie calkiem sympatyczna, szkoda ze tak slabo i nieostro pokazana :)
JRK2014-10-25 15:32:55
Jest jakikolwiek doping z naszej strony ? Czy tylko od wisły ?