Piast Gliwice

Jorge Felix (57')
1:0

19:26

Ciężko jest pogodzić się z kolejną przegraną, szczególnie że Koroniarze do przerwy dali nadzieję,  że mogą w Gliwicach sprawić niespodziankę. Tak się jednak nie stało. Trzeba przełknąć gorycz porażki. Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński.

255. minuta

Koniec... Znowu przegraliśmy.... Pierwsza połowa była dobra, ale w drugiej stało się najgorsze co może się stać dla Korony. Piast zdobył bramkę, a kielczanie nie byli w stanie odpowiedzieć żadnym trafieniem. Żółto-czerwoni przegrali 0:1 i nadal są na ostatnim miejscu w tabeli.

91. minuta

Cztery minuty doliczył sędzia Zbigniew Dobrynin.

Pućko zablokowany! Dobija Jukić! Broni jednak Plach...

89. minuta

Ostatnio jest to traumatyczne przeżycie...

88. minuta

Gardawski zbyt mocno dośrodkował w pole karne. Nasi napastnicy nie mieli szans dojść do tej piłki...

83. minuta

Cóż... Nie wiele wskazuje na to, że tu się coś zmieni... Koroniarze chyba już nie wierzą w sukces w tym meczu.

77. minuta

Ależ obrona Kozioła przy strzale Tuszyńskiego!!!

76. minuta

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Cebulę wchodzi Jukić.

73. minuta

Tuszyński atakował Gnjaticia łokciem i za to utrzymał żółtą kartkę.

71. minuta

Druga zmiana w Piaście. Za Badię wchodzi Jodłowiec.

69. minuta

Roszady w dwóch zespołach. W Koronie za Papadopulosa wchodzi Pucko, a w Piaście za Parzyszka wchodzi Tuszyński.

65. minuta

Prostopadłe podanie Cebuli do Żyry! Aj... Spalony... Minimalnie za późno podawał nasz pomocnik.

60. minuta

Zmiana w Koronie. Za Djuranovicia wchodzi Żyro.

59. minuta

Kolejna sytuacja Piasta! Tym razem strzelał Parzyszek, ale obronił Kozioł.

58. minuta

Asystę przy golu zaliczył Bartosz Rymaniak.

57. minuta

Było dobrze, ale już nie jest... Felix strzela głową z najbliższej odległości... Jest 1:0 dla Piasta...

54. minuta

Gnjatić z dystansu! Tuż obok słupka!

53. minuta

Niepotrzebna strata w środku pola. Parzyszek dzięki temu mógł uderzać, ale został zablokowany.

50. minuta

Ależ szczęście, że to nie była czerwona kartka... Papadopulos był spóźniony i od tyłu faulował Milewskiego.

47. minuta

Żubrowski do Cebuli!  Dobre przyjęcie! Pomocnik uderzał z 7. metra, ale obok bramki!

Rozpoczyna się druga połowa. W obu zespołach nie nastąpiły zmiany personalne.

255. minuta

Koniec pierwszej odsłony. Wreszcie Korona gra dobry mecz! Na razie jest 0:0, ale jeśli podopieczni Mirosława Smyły w drugiej połowie zachowają taką dyspozycję, to możemy sprawić w Gliwicach niespodziankę.

Fantastyczna interwencja Kozioła! Co za refleks przy strzale Parzyszka!

Sędzia doliczył co najmniej jedną minutę do pierwszej połowy.

44. minuta

A teraz Djuranović! Papadopulos zgrywał mu głową i dzięki temu napastnik Korony znalazł się w sytuacji sam na sam! Plach niestety był górą w tym pojedynku.

44. minuta

Ależ piłka Badii do Parzyszka! Strzał z pierwszej piłki napastnika gospodarzy i uratowała Korone boczna siatka.

42. minuta

Teraz Piast w ataku. Najpierw zablokowany Milewski, a potem Parzyszek.

40. minuta

Uff... Sokołowski odebrał piłkę Papadopulosowi. Miał potem sporo miejsca, dlatego zdecydował się na strzał. Na szczęście nie trafił w bramkę.

39. minuta

Dośrodkowanie Cebuli z rzutu wolnego! Blisko dojścia do piłki był Kovacević, ale został zablokowany!

38. minuta

Żółta kartka dla Sokołowskiego za faul na Cebuli.

35. minuta

Ależ akcja Lioiego! Przedryblował trzech zawodników. Potem podał piłkę w kierunku Papadopulosa! Czech przeskoczył piłkę i dzięki temu w doskonałej sytuacji znalazł się Djuranović! Uderzenie!!! Broni jednak Plach!

31. minuta

Gardawski powalczył na lewym skrzydle! Jego dośrodkowanie jednak złapał Plach.

30. minuta

Na razie chyba nie jest źle!

28. minuta

Faul Sokołowskiego. Cebula znowu wykonywał rzut wolny. Minimalnie z piłką minął się Marquez.

26. minuta

Szybka akcja Korony, ale Papadopulos nie zagrał w tempo do Cebuli. Szkoda, bo zapowiadało się to bardzo dobrze.

24. minuta

Faulował Malarczyk. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Cebula. Było zamieszanie przed polem karnym i piłka doszła do Żubrowskiego! Strzał z dystansu przeleciał obok słupka!

20. minuta

Ależ okazje miał Felix! Uff! Zawodnik Piasta został zablokowany!

19. minuta

Dobrze do akcji włączył się Gardawski, ale jego dośrodkowanie już tak dobre nie było. Po chwili kontra Piasta. Gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.

17. minuta

Piast wywalczył rzut rożny. Ze stałego fragmentu uderzał Hateley, ale na szczęście bardzo niecelnie.

14. minuta

Oby! Oby!

13. minuta

Cebula posłał prostopadłe podanie do Djuranovicia! Szkoda, że nie wygrał on pojedynku biegowego z obrońcą.

11. minuta

Hateley strzelał z dystansu! Pewnie jednak piłkę złapał Kozioł!

8. minuta

Bardzo odważnie ten mecz zaczęła Korona, Piast natomiast jest nieco zaskoczony tym obrotem spraw. Podopieczni Smyły utrzymują się przy piłce. Znowu wywalczyliśmy rzut rożny.

5. minuta

Papadopulos zatrzymany! Czech próbował uderzać z dystansu.

4. minuta

3. minuta

Odważnie zaczęliśmy. Już drugi korner. Tym razem jednak nie stworzyliśmy zagrożenia.

2. minuta

Mieliśmy rzut rożny. Bliski sukcesu był Kovacević, którego strzał został zablokowany.

Rozpoczyna się spotkanie!

17:27

Bardzo lubimy trenera Mirosława Smyłę. W porównaniu z Gino Lettierim to jest bardzo fajny i porządny człowiek. Widać też, że piłkarze Korony też go przyjęli bardzo dobrze. Przez wiele lat mocnym punktem naszego zespołu była ta atmosfera. Budujemy więc wszystko od podstaw. Czy jednak uda się doprowadzić piłkarzy do dobrej formy?

17:19

Na briefingu przedmeczowym zarówno trener, jak i piłkarze byli zgodni. Na pewno czeka ich trudne zadanie, ale nie mają wiele do stracenia. Gorzej już być nie może, według nich. Zdecydowanym faworytem jest Piast, ale może... to i dobrze. Korona z pozycji zespołu niżej notowanego może zacząć sprawiać niespodzianki. Wszyscy na to bardzo liczymy.

17:10

W Gliwicach spotkają się starzy znajomi. Przed tym sezonem oraz w trakcie nastąpiło parę roszad kadrowych między Koroną a Piastem. To dodatkowa mobilizacja dla zawodników, żeby dobrze pokazać się przed byłymi pracodawcami.

17:07

W tej kolejce będzie trudno uciec z ostatniego miejsca... ŁKS wygrał 2:0 z Rakowem Częstochowa. Musimy jednak wygrać, żeby nie mieć dużej straty do pozostałych ekip. Ten mecz z Piastem ma ogromne znaczenia, a presja zaczyna rosnąć! Jest jeszcze oczywiście Arka Gdynia i to od niej też wiele zależy.

17:05

Halo! Halo! Witamy wszystkich kibiców Korony Kielce. Cóż nie ma co ukrywać, że przed podopiecznymi Mirosława Smyły dzisiaj arcytrudne zadanie. Koroniarze zmierzą się z Piastem Gliwice, czyli mistrzem Polski. Nasz rywal przed rozpoczęciem tej kolejki spotkań był na trzecim miejscu w tabeli, dlatego znajduje się w dobrej dyspozycji. A Żółto-czerwoni? Nie ma wiele powodów do optymizmu... Ale liczymy na przełamanie. W końcu trzeba odbić się od dna. Na relację zaprasza Mateusz Kępiński

16:52

16:17

09:37

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 17:30.

Ryś2019-10-26 19:13:26
NYC SIEEEEEEE NIEEEE STAAAAAAŁOOOOO!!! KORONO NYC SIEEEEE NIEEEEE STAŁOOOOO
DoCksport2019-10-26 18:46:38
Zgłaszał wam już ktoś że strona cksport.pl od kilku dni często jest przeciążona i nie działa ?
Bryx2019-10-26 17:27:01
Ma być niespodzianka. I to nie wymęczone 0:0, tyko zwycięstwo! Niech tylko spróbują inaczej.