Talant Dujszebajew bierze czas przed najważniejszym momentem meczu.

Teraz bramkarz PGE VIVE jednak bez szans. Celnie rzuca z karnego Villeminot.

Aginagaldeeeeeeeee! Już tylko jedna bramka! Hiszpan trafia z karnego!

WOLFF BRONI KARNEGO! WALCZYMY!

52. minuta (24:26)

AGINAGALDE! -2!

51. minuta (23:26)

Trafienie PGE VIVE autorstwa Angela Fernandeza. Trzy bramki straty i dziewięć minut. Uda się?

51. minuta (22:26)

Descat zdobywa kolejnego gola dla gości...

50. minuta (22:25)

Pehlivan nieprzepisowo zatrzymywał Soussiego i dostaje karę.

Moryto pokonuje bramkarza rywali po indywidualnej akcji.

49. minuta (21:25)

Niedobrze! Porte przechwytuje piłkę i zdobywa kolejną bramkę dla gości! To znowu cztery bramki przewagi...

49. minuta (21:24)

Karaliok przestrzelił nad bramką, a gola zdobywa Soussi! To już jego szósty gol dzisiaj. Razem z Jancem są najskuteczniejsi na boisku.

48. minuta (21:23)

Lenne odpowiada w sposób błyskawiczny!

48. minuta (21:22)

Już tylko jedna bramka straty!! BLAŻ JAAAAAAAAAANC!

47. minuta (20:22)

I znów dwie bramki straty! Trafia Karaliok!

45. minuta (19:22)

Lenne celnie rzuca z lewego skrzydła!

44. minuta (19:21)

Piękna kontra PGE VIVE! GOOOOOOOOOOL JANC!

43. minuta (18:21)

Niestety, kolejny gol Soussi'ego! Ależ on jest dzisiaj dobry!

42. minuta (18:20)

Dobry moment PGE VIVE, więc czas dla gości!

PGE VIVE walczy! Już tylko dwie bramki straty, trafia Janc!!

42. minuta (17:20)

MORYTO! Trafia po raz pierwszy dzisiaj!

41. minuta (16:20)

Kapitan PGE VIVE zatrzymuje Soussiego! Brawo!

40. minuta (16:20)

Wolff wraca do bramki PGE VIVE!

Znowu Bos! Niestety...

39. minuta (16:19)

Trzeci gol Janca!

38. minuta (15:19)

Bombę z dystansu odpalił Bos, a ta ląduje w siatce. PGE VIVE ma już cztery gole straty!

38. minuta (15:18)

PGE VIVE marnuje karnego! Bonnefoi broni rzut Moryty.

37. minuta (15:18)

Porte zatrzymuje nieprzepisowo Kulesza i dostaje karę dwóch minut.

36. minuta (15:18)

Villemont rzucił nieczysto, ale trafił! Dużo szczęścia po stronie Francuzów.

35. minuta (15:17)

Karaliok przedarł się i trafił!

35. minuta (14:17)

Szybka wymiana bramek. Najpierw rzuca Soussi, a po chwili odpowiada Janc!

34. minuta (13:16)

Pettersson przedarł się z lewej strony koła i pokonał Korneckiego.

33. minuta (13:15)

Zmiana w bramce Montpellier i pierwsza dobra interwencja Kevina Bonnefoi'ego! Broni rzut Aginagalde.

32. minuta (13:15)

Ale szybko odpowiada Montpellier. Autem gola Grebile, więc PGE VIVE wciąż musi gonić wynik. W pierwszej połowie nie prowadziło ani razu.

31. minuta (13:14)

Jest i pierwszy gol po przerwie! Trafia Kulesz

30. minuta (12:14)

Kielczanie rozpoczynają z Mateuszem Korneckim, który dał dobrą zmianę w pierwszej części!

0. minuta (12:14)

Zaczynamy drugą połowę!

255. minuta (12:14)

Działo się dużo! PGE VIVE przegrywa po pierwszych trzydziestu minutach dwoma bramkami z Montpellier HB, ale wszystko jeszcze może się tu zmienić! Do usłyszenia po przerwie!

KONIEC pierwszej połowy!

29. minuta (12:14)

Broni Kornecki i kolejna znakomita kontra PGE VIVE! Akcję tym razem celnie kończy Karacić!

28. minuta (11:14)

Grebille rzuca celnie ponad kielecką obroną, ale szybciutko odpowiada Kulesz!

28. minuta (10:13)

Niestety! Bos rzuca celnie i Montpellier znów ma trzy bramki przewagi.

27. minuta (10:12)

Sego zatrzymuje rzut Pehlivana!

Kielczanie znów w osłabieniu! Kara dla Lijewskiego, a dodatkowo gola zdobywa Grebille.

26. minuta (10:11)

Montpellier obija słupek bramki PGE VIVE, ale kielczanom nie udaje się wyrównać. Alex Dujshebaev fauluje w ataku.

25. minuta (10:11)

Świetnie kielczanie rozegrali ostatnie minuty! Teraz znów górą PGE VIVE, gola zdobywa po zejściu do środka Krzysiek Lijewski! A rywale biorą czas.

25. minuta (9:11)

PGE VIVE gra jednego mniej, ale trafia! Autorem gola Aginagalde.

24. minuta (9:11)

KORNEEEEECKI! On znowu to robi, znowu zatrzymuje Francuzów! PGE VIVE walczy!

23. minuta (9:11)

22. minuta (8:11)

Nie tak to miało być! Lijewski rzuca nad bramką, a w konsekwencji rywale powiększają prowadzenie za sprawą Afgoura i grają do tego w przewadze. Na dwie minuty odesłany Angel Fernandez.

21. minuta (8:10)

Świetna interwencja Mateusza Korneckiego! Broni rzut Lenne.

20. minuta (8:10)

LIJEWSKI! PGE VIVE już -2!

19. minuta (7:10)

Guillo nieprzepisowo zatrzymywał rywala w polu karnym, dostał za to żółtą kartkę, a Descat nie marnuje "siódemki"

18. minuta (7:9)

A jak karny, to Aginagalde. I kolejny gol dla gospodarzy!

18. minuta (6:9)

Kulesz w szybkiej, indywidualnej akcji, ale powalony przez obrońców. Karny dla PGE VIVE!

Kielczanie niemal od początku spotkania gonią wynik meczu, więc Talant Dujszebajew bierze czas.

17. minuta (6:9)

Teraz jednak jest już bezradny. Gola pakuje Porte!

17. minuta (6:8)

Kornecki! Świetna obrona bramkarza PGE VIVE!

16. minuta (6:8)

Kulesz wykiwał dwóch obrońców i pakuje piłkę do siatki!

15. minuta (5:8)

Villeminot zaatakował prawą stroną i znów znalazł drogę do bramki.

14. minuta (5:7)

Sygnalizacja gry pasywnej dla Francuzów, kielczanie przechwytują piłkę i doskonale rozgrywają akcję! A gola zdobywa Kulesz.

13. minuta (4:7)

Janc trafia dla PGE VIVE, ale szybko odpowiada Descat.

12. minuta (3:6)

Soussi z trzecim golem w dzisiejszym spotkaniu.

10. minuta (3:5)

Aginagalde się nie łamie i podchodzi do kolejnego karnego. Tym razem celnie!

9. minuta (2:5)

Dwie dynamiczne akcje Montpellier i dwa gole Soussiego. W Kielcach już 2:5!

8. minuta (2:3)

Ależ błąd Aginagalde! Hiszpan rzucał karnego, ale przekroczył linię siedmiu metrów i gol nie został uznany.

7. minuta (2:3)

Porte rzuca z dystansu i jest prowadzenie Francuzów.

5. minuta (2:2)

Jest remis! Alex Dujshebaev pokonuje bramkarza rywali sam na sam w kontrze.

4. minuta (1:2)

A tak zawodników przywitali dzisiaj kieleccy kibice!

3. minuta (1:2)

Soussi ukarany dwoma minutami, a karnego na gola zamienia Aginagalde!

2. minuta (0:2)

Kulesz marnuje rzut, a w odpowiedzi trafia Descat i jest już 0:2.

1. minuta (0:1)

Villeminot zdobywa pierwszego gola dla Francuzów.

Zaczynamy! Pierwszą akcję konstruuje Montpellier.

Hymn Ligi Mistrzów!

17:57

Wybrzmiewają dźwięki Iron Maiden, a to oznacza jedno - witamy drużynę PGE VIVE Kielce!

17:56

17:54

Na parkiecie już drużyna z Francji! Kibice głośną owacją powitali pojawienie się na boisku Marina Sego, bramkarza Montpellier, który grał w Kielcach przez dwa sezony.

17:53

Wicemistrzowie Francji przyjechali dziś do Kielc w mocno osłabionym składzie. Brakuje Melvyna Richardssona, Jonasa Truchanoviciusa, Diego Simoneta i Gilberto Duarte.

17:50

Oba zespoły zniknęły już w szatniach po rozgrzewce.

17:47

Dzień dobry Kielce! Witamy serdecznie z Hali Legionów! Czas na kolejne, czwarte starcie w grupie Ligi Mistrzów. Po trzech meczach PGE VIVE Kielce ma na swoim koncie komplet wyników: remis, zwycięstwo i porażkę. Jaki rezultat dopisze do swojego konta dzisiaj? Zapraszamy na relację NA ŻYWO! Początek meczu z Montpellier HB już za kwadrans.