FC Porto Sofarma

15:12

PGE VIVE Kielce

21:36

To nie był dzień PGE VIVE Kielce... Lepsze w Portugalii byli FC Porto. I wygrywa zasłużenie. Kielczanie podarowali rywalom to zwycięstwo. Zagrali bardzo słabo. Dziękujemy za relację!

60. minuta (33:30)

KONIEC MECZU. Porto wygrywa z PGE VIVE Kielce.

59. minuta (33:30)

Fatalna strata w statycznej akcji PGE VIVE... podanie do przeciwnika, kontra rywali i gol nr 33. To koniec, do syreny 30 sekund i trzy gole starty..

59. minuta (32:30)

Lijewski trafia, potem Dujshebaev! Jeszcze dwie bramki!

59. minuta (15:12)

Areia trafia z karnego! A Talant Dujszebajew bierze czas. Do końca 15 sekund.

58. minuta (32:28)

32. gol dla gospodarzy.

58. minuta (31:28)

Janc trafia do pustej bramki!

57. minuta (31:27)

Dwie minuty dla Gomesa.

Iturizza rzuca dla Porto, odpowiada Janc. Cały czas jednak -4.

56. minuta (30:26)

Janc trafia, ale czy wystarczy czasu?

56. minuta (30:25)

Gol ze skrzydła Porto i jest już -5... Tutaj będzie bardzo ciężko o jakiekolwiek punkty.

55. minuta (29:25)

Czas dla gospodarzy.

54. minuta (29:25)

Skuteczna akcja Hernandeza, po chwili kolejna interwencja Quintany, rzut Saliny... i znów jest -4..

53. minuta (27:25)

Quintanta, on znowu to robi! Niesamowity jest dziś bramkarz gospodarzy.

52. minuta (27:25)

Czas dla Talanta Dujszebajewa!

51. minuta (27:25)

Brawo Wolff!! Świetna interwencja!

50. minuta (27:25)

Alvarez z koła i Porto nadal prowadzi +2.

50. minuta (26:25)

A teraz z siedmiu metrów trafia Karacić. Wciąz jedna bramka dzieli nas od remisu!

49. minuta (26:24)

Ale jest też odpowiedź Porto z karnego! Egzekwuje go Arela.

49. minuta (25:24)

Jest gol kontaktowy dla PGE VIVE! Hernandez rzuca nad bramką, a kontrę wyprowadza Alex Dujshebaev! TAK JEST!

48. minuta (25:23)

Karacić trafia z karnego! W końcu! Bo dziś gra w tym elemencie bardzo szwankuje.

47. minuta (25:22)

Hernandez wchodzi w kielecką obronę bez żadnych problemów! To jest kolejna bardzo, bardzo łatwa bramka Portugalczyków.

46. minuta (24:22)

Nie myli się Arela, ale jest też odpowiedź z koła Aginagalde!

45. minuta (23:21)

Janc raz, Janc dwa! Już tylko dwie bramki straty!

44. minuta (23:19)

Dwie minuty kary dla Porto, cztery gole straty kielczan. Odrobimy?

fot: PGE VIVE Kielce

43. minuta (23:19)

On znowu to robi! Znowu z koła. Gola zdobywa Salina.

43. minuta (22:19)

Salina trafia z koła, odpowiada Karacić.

42. minuta (21:18)

Karalok, jest 21:18! Walczymy!

41. minuta (21:17)

Kolejna bardzo łatwa bramka Porto! Rzucił ją Iturizza.

Kolejna bardzo łatwa bramka Porto, rzucił ją Iturizza.

40. minuta (20:17)

Kulesz! Żyjemy?

39. minuta (20:16)

Magalhaes... to już 20. gol Porto.

38. minuta (19:16)

Jeszcze do tego kara dla Jurkiewicza...

37. minuta (19:16)

Porto gra jak natchnione! Arela trafia z karnego, potem Quintana broni rzut Kulesza! Co tu się dzieje!

36. minuta (18:16)

JANC! Już tylko dwie bramki straty.

36. minuta (18:15)

I ponownie: rzuca Martins, odpowiada Jurkiewicz!

35. minuta (17:14)

Iturizza dla Porto, Jurkiewicz dla PGE VIVE! Szybka odpowiedź kielczan, ale nadal -3.

34. minuta (16:13)

Dujshebaev zamarkował rzut i trafia! Jest gol!

33. minuta (16:12)

32. minuta (16:12)

Nie ma gola! Co się dzieje! Janc marnuje "siódemkę"!

31. minuta (16:12)

Dwie minuty kary dla Magalhesa i karny dla VIVE.

30. minuta (16:12)

Pierwsza akcja i gol dla Porto! Niesamowite! Gola z koła trafił Borges.

30. minuta (15:12)
0. minuta (15:12)

Wracamy do gry! Po pierwszej połowie sensacja!

255. minuta (15:12)

Nie jest to dobra połowa w wykonaniu kieleckiego zespołu... Porto jest mocne, gra konsekwentnie w obronie, a Quintana skutecznie radzi sobie z wieloma rzutami mistrzów Polski. Po przerwie musi być lepiej!

Nie udało się! Ostatni rzut w tej pierwszej połowie w wykonaniu Alexa Dujshebaeva trafia w mur rąk rywali! Szkoda

29. minuta (14:12)

Jest, w końcu! Karnego trafia Blaż Janc!

29. minuta (14:11)

Dwie minuty dla Aguinagalde.

Hernandez, Porto już na +3! Fatalnie!

28. minuta (32:30)

Lijewski, Dujshebaev, żyjemy!! Jeszcze dwa gole!

28. minuta (13:11)

Kolejny zmarnowany karny przez PGE VIVE Kielce! Klątwa! Nie trafia Moryto.

FC Porto znów na prowadzeniu dwoma golami! Dwie skuteczne akcje i bramki Martinsa i Areli.

27. minuta (11:11)

Branquinho trafia, odpowiada Pehlivan. Bramka za bramkę!

26. minuta (10:10)

Remis! Moryto!

26. minuta (10:9)

Skuteczna akcja na lewej stronie Porto, jest 10:9.

25. minuta (9:9)

I już remis! Dujshebaev przerzucił całe boisko i trafia do pustej bramki - to efekt gry gospodarzy w osłabieniu.

25. minuta (9:8)

Trafia Dujshebaev, kielczanie cały czas są jedną bramkę za rywalami.

25. minuta (9:7)

24. minuta (9:7)

Hernandez rzuca po raz dziewiąty dla gospodarzy! To nie jest dobry początek w wykonaniu PGE VIVE Kielce...

23. minuta (8:7)

Dzisiaj w portugalskiej hali cisza jak makiem zasiał. Są puste krzesełka, a obiekt pomieści nieco ponad 2000 widzów.

Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wszystko powinno być OK. Składy obu drużyn, strzelcy powinny się już zgadzać w obu zakładkach.

22. minuta (8:7)

No, w końcu! Wolff broni, Moryto rzuca z kontry! A przerwę bierze trener gospodarzy.

22. minuta (8:6)

Jakaś klątwa nałożona jest na PGE VIVE dzisiejszego wieczora... Aginagalde nie trafia w bramkę z rzutu karnego! Piłka leci obok słupka.

21. minuta (8:6)

Co się dzieje! Porto ma już dwie bramki przewagi! Znów do siatki trafił Mbengue.

20. minuta (7:6)

Znów gol Borgesa i Portugalczycy na prowadzeniu!

20. minuta (6:6)

Z szóstego metra rzuca do bramki Aguinagalde!

19. minuta (6:5)

Iturizza odesłany przez sędziego na dwie minuty na ławkę. Kielczanie w przewadze.

18. minuta (6:5)

Borges trafia z koła, więc Porto znów prowadzi! Ależ to jest trudny mecz!

17. minuta (5:5)

Znów nieskuteczne PGE VIVE! Kulesz zatrzymany przez bramkarza rywali.

16. minuta (5:5)

Przedarł się środkiem Silva, znów mamy remis.

14. minuta (4:5)

Bardzo mało bramek pada w pierwszych minutach, sporo nieskuteczności z obu stron. Ale PGE VIVE wychodzi na prowadzenie! Trafia Karalok.

13. minuta (4:4)

Jest remis 4:4. Celnie rzucił ze środka Karacić.

12. minuta (4:3)

Quintana broni rzut Karacicia!

11. minuta (4:3)

Mocno pod poprzeczkę Dujshebaev, jest 4:3.

10. minuta (4:2)

Czwarty gol dla Porto, trzeci w wykonaniu Mbengue!

9. minuta (3:2)

PGE VIVE zawodzi teraz w ataku! Znów broni Quintan.,

8. minuta (3:2)

Niestety! Moryto marnuje karnego, rzuca wprost w bramkarza.

7. minuta (3:2)

Porto na prowadzeniu! Arela strzelcem gola.

5. minuta (2:2)

Znów trafia Mbuenge! Jest remis.

4. minuta (2:1)

Janc zatrzymany przez bramkarza rywali!

3. minuta (2:1)

Skuteczna akcja Mbengue i jest 2:1.

2. minuta (2:0)

I już 2:0! Jurkiewicz!

1. minuta (1:0)

Wynik meczu otwiera w pierwszej akcji Uladzislau Kulesz.

Zaczynamy grę! W ataku PGE VIVE Kielce!

Hymn Ligi Mistrzów!

19:56

Portugalczycy mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę, kielczanie remis i zwycięstwo. Kto dziś będzie górą?

19:54

Dzień dobry! Zapraszamy na emocje z piłką ręczną w roli głównej! Przed nami trzeci mecz PGE VIVE Kielce w Lidze Mistrzów. Rywalem - mistrz Portugalii, FC Porto Sofarma. Zapraszamy na relację!