91. minuta

Kaczmarek oddał strzał z rzutu aolnego, ale piłka leci wysoko nad poprzeczką.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89. minuta

Ostro potraktowany teraz Jakub Górski przez Marcina Kaczmarka, więc słuszną żółta kartka dla rywala.

88. minuta

Rogoziński zmienia strzelca bramki, Piróga.

87. minuta

Lisowski obsłużony świetnym podaniem! Niestety znów bez wykończenia.

85. minuta

Końcówka meczu i jeszcze jedna akcja Korony. Zatańczył z piłką Arweladze, kończył Sowiński, ale podał piłkę bramkarzowi, zamiast strzelać.

81. minuta

Kontuzjowany zawodnik nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Mateusz Mąka.

80. minuta

Niestety, to będzie zmiana... Nosze na boisku, nie wygląda to dobrze.

79. minuta

Kolejne niebezpieczne starcie i znów pomoc medyczna dla piłkarza gości. Faulował Piotr Lisowski.

78. minuta

Nieźle radzi sobie Korona, rozbija kolejne próby ataków gości. Ale jest też sporo agresywnej gry.

77. minuta

Żółtą kartką ukarany Imiołek.

75. minuta

Trzeba powiedzieć, że Korona II przeważa i ma sporo sytuacji. KSZO na razie nie ma zbyt wielu sytuacji.

74. minuta

Arweladze! Teraz to Gruzin był bliski gola. Jego strzał leci obok bramki.

72. minuta

Znów atakował Artur Piróg! Świetna szarża i niezły strzał! Niecelny, ale Korona jest coraz bliżej drugiego gola.

69. minuta

Arweladze się przewraca, próbuje wymusić faul, ale sędzia nie reaguje. A z trybun leci: "Dajcie mu obiad!" :)

68. minuta

Groźnie w polu karnym Korony! KSZO szuka bramki wyrównującej, ale popełnia faul w ataku. Nieprzepisowo zaatakowany bramkarz Korony.

67. minuta

Pytacie, jaka liczba kibiców KSZO. Z tego, co wiemy, to zarezerwowali na ten mecz 100 biletów.

66. minuta

62. minuta

Róg dla gości, kontra Korony i... zmarnowana sytuacja! Jakub Górski zawahał się, spowolnił akcję i przez to spaliła ona na panewce.

55. minuta

Żółta kartka dla Chrzanowskiego.

54. minuta

Było spokojnie, a teraz to Korona ruszyła do ataku! Dwie doskonałe okazje kielczan: najpierw świetny strzał Piróga i kapitalna interwencja Lipca, a po chwili minimalni niecelna próba Dziubka!

49. minuta

Była też szansa Korony! Górski wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Sowinskirmu i brakło naprawdę niewiele. Napastnik nie przeciął toru lotu futbolówki.

47. minuta

Szczęście po stronie Korony! Zakotłowało się w polu karnym, ale piłka w końcu w rękach Osobinskiego!

Zaczynamy drugą połowę!

W przerwie trzy zmiany w zespole gości: Schodzą Kapsa, Burzyński, Nogaj. W ich miejsce: Chałas, Dybiec i Kaczmarek. Zmiana też w Koronie: za Djuranovicia wchodzi Arweladze.

255. minuta

Ciekawy mecz oglądamy przy Szczepaniaka, sporo walki, duża rywalizacja - również na trybunach. Na razie to Korona jest lepsza, ale prowadzi zasłużenie. KSZO nie miało w zasadzie ani jednej stuprocentowej sytuacji. Wracamy po przerwie!

255. minuta

W pierwszej połowie nic się już nie wydarzy. Sędzia nie dolicza ani minuty.

43. minuta

Kolejna kartka. Tym razem dla Karola Woracha z KSZO.

40. minuta

A w takiej liczbie pojawił się dziś "Młyn" Korony!

39. minuta

Dużo dziś agresywnej gry, fauli. Walka toczy się naprawdę zacięta. Najpierw kartonikiem ukarany piłkarz rywali - Persona, a po chwili żółtko ogląda także Jakub Górski.

37. minuta

34. minuta

Była szansa na wyrównanie dla gości! Rzut wolny, dośrodkowanie i dobra interwencja Dziubka. Stal blisko, zablokował rywala.

32. minuta

Gooooooool dla Korony! Bramkę strzela Artur Piróg! Pomocnik kielczan stanął sam na sam z Lipcem i wykorzystał tę szansę z zimną krwią!

30. minuta

Leci teraz solidna wymiana wyzwisk ze strony kibiców. Jest też Młyn Korony!

29. minuta

Kibice KSZO ruszyli z dopingiem!

26. minuta

Kolejna przerwa w grze, ale tym razem wygląda to poważnie. Leży dwóch zawodników gości, udzielana jest im pomóc medyczna.

24. minuta

Szansa Korony! I pierwszy celny strzał. Uderzał Djuranović, ale broni Lipiec!

23. minuta

Ucierpiał teraz Kapsa po faulu Koroniarzy, mamy przerwę w grze.

21. minuta

Jest nerwowo na boisku, a sędzia próbuje uspakajać zawodników. Nikt tu nie odpuszcza nogi, słów - także.

20. minuta

Ależ błąd Pawła Lipca! Bramkarz KSZO podał piłkę wprost do przeciwnika, w efekcie czego Górski miał sytuację sam na sam! Niestety fatalnie ją zmarnował. Broni Lipiec!

17. minuta

Jest pierwszy strzał na bramkę. bramkę. z wolnego Lisowski, ale zrobił to bardzo niecelnie. Będzie do statystyk.

16. minuta

Dobra akcja KSZO! Z piłką w pole karne wpada jeden z piłkarzy, ale wraca Sowiński i w porę interweniuje.

15. minuta

Ostro w bocznym sektorze zaatakowany Prętnik, sędzia uspokaja zawodników.

12. minuta

Zapytacie pewnie o kibiców. Ci z Ostrowca jeszcze nie dotarli, klatka pozostaje pusta. Sporo jednak ochrony, policji - to jest mecz podwyższonego ryzyka.

11. minuta

9. minuta

Była kontrowersja! Przewracał się w polu karnym Mateusz Sowiński, reklamował, że był faulowany, ale sędzia pozostaje niewzruszony. Kibice i piłkarze Korony głośno protestują.

8. minuta

Jest walka, ale na razie bez sytuacji. Szczęścia próbował przed chwilą Uros Djuranović, ale trafił wprost w obrońcę.

4. minuta

Jakub Kapsa odważnie szarżował, ale w porę został uprzedzony przez obrońców.

3. minuta

Początek spokojny, piłka na razie głównie w strefie środkowej. A utrzymują się przy niej głównie kielczanie.

2. minuta

Zaczynamy! Zaczęło KSZO!

13:18

A na sektorze pojawiają się już pierwsi kibice KSZO!

12:59

Oba zespoły już na boisku!

12:53

Dziś w składzie Korony kilku zawodników z pierwszej drużyny i dosyć ofensywne ustawienie. Oby to przełożyło się tez na liczbę bramek.

12:52

Składy obu zespołów są oczywiście już w specjalnej zakładce po prawej stronie.

12:51

Piłkarze schowali się już w szatni, a to oznacza jedno - zaraz zaczynamy derby! No, może takie mini-derby :)

12:45

12:44

Ciepły, słoneczny dzień w Kielcach, więc liczymy na duże emocje. Początek meczu już za kwadrans. A obie drużyny właśnie się rozgrzewają.

12:43

Dzień dobry! Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka! Dziś wyjątkowy mecz - Derby Świętokrzyskie: Korona II Kielce - KSZO Ostrowiec! Serdecznie zapraszamy na relację.