0:1

Zagłębie Lubin

Dawid Pakulski (65')

Korona w końcówce atakuje, szansę miał nawet Papadopulos... Ale wygląda na to, że zwycięstwo pojedzie do Lubina.

Ci kibice mają prawo do zadowolenia.

Po stracie bramki gra znowu stanela... A Djuranovicia zmienia Papadopulos.

Niestety... Zagłębie obejmuje prowadzenie... Gola strzela Dawid Pakulski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

Ivan Jukić zmienia Michała Żyrę. Dobry mecz napastnika!

Zmiana w Zagłębiu. Starzyński zmienia Żyrę.

Żółtą kartką upomniany Grzegorz Szymusik.

Korona z kolejną kontrą! Znów jednak zabrakło tego ostatniego podania. Próbował duet Pucko-Żyro.

Początek drugiej połowy ambitny w wykonaniu Koroniarzy, a teraz to rywale mieli szansę! Uderzenie blokują jednak obrońcy Korony.

Zaczęła się druga połowa meczu! Korona rozpoczęła od mocnego uderzenia. Kilka rzutów rożnych i kilka strzałów. Wreszcie coś się dzieje.

Po pierwszej połowie bez bramek. Aktywniejsze było Zagłębie, które kilka razy pojawiło się pod bramką Luki Kukicia. Korona miała akcje dwie: Michała Żyry oraz Mateja Pucki, który w doskonałej okazji fatalnie spudłował. Czekamy na więcej konkretów, bo na razie widowisko nie porywa.

Pusto dziś na Suzuki Arenie, nie ma nawet specjalnej oprawy pucharowej. To tylko potwierdza nam, jak wczesna jest to faza rozgrywek.

Mecz toczony w grobowej atmosferze. Cisza jak makiem zasiał.

Ruszyli! Korona na żółto-czerwono, Zagłębie na biało.

19:11

18:53

Problemy techniczne nie pozwalają nam przeprowadzić relacji NA ŻYWO z tego spotkania.

17:54

17:49

Dziesięć minut do meczu, a Suzuki Arena razi... pustkami. Dziś frekwencja będzie zdecydowanie poniżej oczekiwań.

17:41

17:41

17:40

Mnóstwo zmian w składach obu drużyn. Trener Mirosław Smyła wymienił całą jedenastkę i sprawdza zmienników.

17:40

Dzień dobry Kielce! Witamy serdecznie z Suzuki Areny, gdzie dziś Korona Kielce rozpoczyna zmagania w Pucharze Polski. Los trafił, że już w I rundzie tych rozgrywek kielczanie zagrają z Zagłębiem Lubin. W poprzedniej edycji żółto-czerwoni również starli się z tym rywalem, ale dopiero na etapie ćwierćfinału. Kto dziś będzie górą? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO.

09:09

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek spotkania o godz. 18.

yellow2019-09-24 20:11:40
W związku z brakiem udostępnienia mojego wcześniejszego komentarza rozumiem, że jesteście zdecydowani otwarci na słowa krytyki. W związku z tym nie zamierzam odwiedzać już tej strony a moim znajomym odradzę śledzenie zamieszczonych tu informacji . Żegnam
Momi2019-09-24 19:57:13
Korona.... Królów..... Zenada
Kto2019-09-24 19:56:38
Kto pokryje koszty meczu Na ten kabaretpotrzeba 5000 tys osob.Znajomy z cengrum powiada ze p pija na umot
Kto2019-09-24 19:56:33
Edi2019-09-24 19:56:07
Brawo brawo brawisimo jak śpiewał Adrian....
Pasztet2019-09-24 19:54:58
Prezes na pasztet
Mlyj2019-09-24 19:45:19
Idzra z mlynu sie w las lgxx dxismonje
kibic2019-09-24 19:43:48
Relacja jest tak okrojona, czy to u mnie jakiś problem z wyświetlaniem?
Papulotron2019-09-24 19:36:34
Relacja tragiczna. Mnóstwo zduplikowanych wpisów. Pierwsza połowa tylko 3 minuty a później koniec.
Po strzeleniu bramki na 1 do 0, zduplikowany wyniki który przedstawiał się 0:2