PGE VIVE Kielce

33:26

Motor Zaporoże

21:33

W pierwszej połowie PGE VIVE było doskonałe. W drugiej nieco spuściło z tonu, ale to był doskonały mecz w wykonaniu kielczan! I ich zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone. To były wspaniałe emocje w Hali Legionów z piłką ręczną na najwyższym światowym poziomie. Dziękujemy serdecznie za uwagę! Dobrej nocy. Zostańcie z nami - wkrótce na portalu pomeczowe komentarze.

60. minuta (33:26)

KONIEC!

59. minuta (33:26)

Gra przerywa raz po raz przez sędziów i na razie żadna z drużyn nie potrafi znaleźć drogi do bramki.

To już ostatnia minuta meczu!

57. minuta (33:26)

Druga przerwa dla trenera Motoru Zaporoże. Ukraińcy jeszcze walczą!

56. minuta (33:26)

Kozakevych ze swoim pierwszym trafieniem dla Motoru.

55. minuta (33:25)

Wolff broni rzut Vujovicia!

55. minuta (33:24)

Kielczanie w drugiej połowie spuścili już z tonu, ale w tym meczu wszystko jest już jasne.

54. minuta (33:24)

Doroschuk z karą 2 minut za faul na Alexie Dujshebaevie.

53. minuta (33:24)

Vujović trafia do siatki, odpowiada Dujshebaev.

53. minuta (32:23)

Czas dla gości.

52. minuta (32:23)

PGE VIVE traci piłkę, a Pukhouski pokonuje pewnym rzutem Wolffa.

51. minuta (32:22)

Vujović bardzo mocnym rzutem pod poprzeczkę trafia 22. bramkę dla Motoru.

50. minuta (32:21)

Moryro celnie z karnego! A trybuny w podziękowaniu skandują jego nazwisko.

49. minuta (31:21)

Kontra Motoru! Trafia Soroka.

48. minuta (31:20)

Pukhouski na 31:20.

47. minuta (31:19)

Gramy dalej i kolejnego gola rzuca Arek Moryto! Tym razem w ataku ze skrzydła zachował się doskonale.

46. minuta (30:19)

Przerwa dla Talanta Dujszebajewa.

45. minuta (30:19)

Dujshebaev rzuca skutecznie w kontrze! To jest gol nr 30.

44. minuta (29:19)

PGE VIVE notuje zastój, natomiast gola rzuca Babichev.

43. minuta (29:18)

Dontsev kończ dwie kolejne akcje bramkami.

42. minuta (29:16)

JURKIEWICZ! Kolejny gol do pustej bramki, to jest niesamowite!

41. minuta (28:16)

Koncert PGE VIVE trwa! Broni Wolff, a po chwili sam rzuca gola przez całe boisko! FE-NO-ME-NAL-NE!

40. minuta (27:16)

Janc z kolejnym golem!

39. minuta (26:16)

Karaloook! Co za moc!

39. minuta (25:16)

38. minuta (25:16)

Soroka nie myli się z siedmiu metrów. Na razie druga połowa toczy się bramka za bramkę.

37. minuta (25:15)

Karacić trafia po długiej akcji!

36. minuta (24:15)

Pukhouski znajduję drogę do bramki Wolffa.

36. minuta (24:13)

Tym razem dobrze broni golkiper rywali i powstrzymuje atak Kulesza.

35. minuta (24:13)

JAAAAANC przez całe boisko! Do pustej bramki!

34. minuta (23:13)

Rzut marnuje Janc, ale chwilę później znów broni Wolff!

A po chwili strzelec poprzedniej bramki zostaje odesłany na dwie minuty na ławkę.

33. minuta (23:13)

Tym razem do siatki drogę znajduje Zhukov.

33. minuta (23:12)

Wolff zatrzymuje rzut Dontsova!

32. minuta (23:12)

Fantastyczna akcja kielczan! Gola zdobywa Karalok!

31. minuta (22:12)

Na drugie 30 minut w bramce PGE VIVE melduje się Wolff, ale w pierwszej akcji musi uznać wyższość

Zhukova.

30. minuta (22:11)

Zaczynamy drugą połowę!

0. minuta (22:11)

255. minuta (22:11)

To jest deklasacja!!! O grze PGE VIVE można mówić w samych superlatywach. Znakomity Kornecki, świetna współpraca obrotowych z rozgrywającymi i błyskawiczne kontry. PGE VIVE prowadzi po pierwszej połowie jedenastoma golami! KOSMOS!

Dontsev atakuje mocno i skutecznie. To była ostatnia bramka tej pierwszej połowy spotkania!

29. minuta (22:10)

Bramka nr 22 dla PGE VIVE! I piąte trafienie NIESAMOWITEGO Aginagalde!

29. minuta (21:10)

Gurkovsky rzuca celnie do siatki.

28. minuta (21:9)

Motor niezwykle ryzykuje, goni wynik grając bez bramkarza. To otwiera kielczanom drogę po kolejne gole.

Zhukov trafia po raz pierwszy w meczu, a po raz drugi czyni to Pehlivan! Mnóstwo goli w pierwszej połowie tego spotkania!

27. minuta (20:8)

Kolejna świetna interwencja Korneckiego!

26. minuta (20:8)

Motor marnuje kolejną okazję! W odpowiedzi trafia w końcu Moryto, który do tej pory był nieskuteczny.

26. minuta (19:8)

Jest też pierwsze trafienie Pehlivana!

25. minuta (18:8)

Julen Aginagalde z czwartą bramką!!! Kieleccy obrotowi dzisiaj dzielą i rządzą na parkiecie!

24. minuta (17:8)

23. minuta (17:8)

Karacić wykorzystuje rzut karny!

23. minuta (16:8)

A na dodatek karę dostaje Doruk Pehlivan.

22. minuta (16:8)

Gol Pukhouskiego.

22. minuta (16:7)

Moryto marnuje rzut ze skrzydła. To pierwsza dobra interwencja bramkarza zespołu z Ukrainy.

21. minuta (16:7)

Babichev przedziera się przez kielecką defensywę i zdobywa 7. gola dla Motoru.

20. minuta (16:6)

PGE VIVE na +10! Kolejny gol Aginagalde!

20. minuta (14:6)

Stevan Vujović odbił piłkę nogą i zostaje ukarany karą dwóch minut.

19. minuta (14:6)

Kravchenko odpowiada celnym rzutem!

19. minuta (14:5)

Aginagalde wpisuje się na listę strzelców po raz pierwszy w tym spotkaniu!

18. minuta (13:5)

Mało zabrakło Korneckiemu do obrony rzutu karnego, a po chwili karę dostaje Angel Fernandez.

18. minuta (13:4)

Motor dziś nie istnieje, więc trener przyjezdnych wycofuje bramkarza i nakazuje swoim podopiecznym rozgrywać akcje w przewadze!

17. minuta (13:4)

Alex Dujshebaev!!! Co on zrobił! Rzucił od niechcenia, ale bramkarz zachował się biernie i kompletnie zlekceważył Hiszpana!

16. minuta (12:4)

PGE VIVE prowadzi +8, a Talant Dujszebajew bierze przerwę!

Babichev rzuca dopiero czwartą bramkę dla gości.

16. minuta (12:3)

Kolejna pomyła gości w ataku! Piłkę stracił Vujović, a pierwszą bramkę w tym meczu rzuca Dujshebaev! Co za tempo tego meczu, Motor nie istnieje!

16. minuta (11:3)

"Żółtko" dla Karaloka.

15. minuta (11:3)

Kielecki walec gra w najlepsze!!! Karalok trafia jedenastą bramkę dla kielczan!

14. minuta (10:3)

13. minuta (10:3)

Karalok trafia po raz trzeci w tym spotkaniu! Co za początek PGE VIVE Kielce!

13. minuta (9:3)

Jaanimaa popełnił błąd przy zmianie i dostał karę 2 minut.

KAPITALNA interwencja Korneckiego! A po chwili gola zdobywa Guillo! PGE VIVE w gazie!

12. minuta (8:3)

Guillo napomniany przez arbitra za pociąganie za koszulkę rywala.

11. minuta (8:3)

Czas dla trenera gości.

Dujshebaev w poprzeczkę, ale dobitka Jurkiewicza ląduje już w siatce! PGE VIVE podkręca tempo!

10. minuta (7:3)

Karacić trafia na 7:3, a zawodnicy Motoru gubią piłkę w ataku pozycyjnym.

9. minuta (6:3)

Kulesz! Co za tempo tego meczu!

8. minuta (5:3)

Ponownie akcja Pukhouskiego! Białorusin przedziera się przez obronę i trafia!

7. minuta (5:1)

Pukhouski rzuca gola, ale dynamicznie odpowiada rzutem ze środka Blaż Janc! Słoweniec imponuje w pierwszych minutach tego spotkania!

6. minuta (4:1)

Są już pierwsze zmiany w PGE VIVE, pojawia się Kulesz, a po chwili gola zdobywa Karalok! 4:1!

5. minuta (3:1)

Świetny wyblok, szybka kontra i drugi gol Janca! PGE VIVE prowadzi już 3:1.

5. minuta (2:1)

PGE VIVE na prowadzeniu! Janc rzuca przez całe boisko!

3. minuta (1:1)

Szybka odpowiedź PGE VIVE! Bramkę zdobył Karalok!

3. minuta (0:1)

Soroka rzuca z siedmiu metrów.

3. minuta (0:0)

Nie ma gola dla kielczan, jest dynamiczna kontra Motoru i rzut karny! Ukraińcy staną przed szansą na otwarcie wyniku.

2. minuta (0:0)

2 minuta i już pierwsza dwuminutowa kara. Na ławkę odesłany Denysov i PGE VIVE rozpoczyna grę w przewadze.

Pierwszy atak jednak bez powodzenia, ale po chwili pierwszą świetną interwencję notuje Kornecki!

Kornecki - Janc, A. Dujshebaev, Karacić, Karaliok, Kulesz, Jurkiewicz - tak zaczyna PGE VIVE!

Ruszyli! PGE VIVE w pierwszym ataku dzisiejszego wieczora.

19:59

PGE VIVE zainkasowało w pierwszym meczu jeden punkt, Motor przegrał wysoko z Telekomem Veszprem. Kto dziś zgarnie pełną pulę?

19:57

Hymn Ligi Mistrzów!

19:54

Aktorzy dzisiejszego widowiska wybiegają już na boisko! Do Hali Legionów wraca dziś Mateusz Kus, który był zawodnikiem mistrzów Polski w latach 2015-2018. Jego pojawienie się na parkiecie przywitane przez kibiców brawami.

19:50

Tu na razie jest jeszcze cicho. Ale zaraz się będzie działo!

19:48

Halo Kielce! Czujecie te emocje? Liga Mistrzów wraca do Hali Legionów! Już za niecały kwadrans starcie PGE VIVE Kielce - Motor Zaporoże! Serdecznie zapraszamy na relację i nie boimy się tego powiedzieć: faworyt jest jeden! Dzisiaj komplet punktów musi zostać w Kielcach.