Maciej Gajos (36')
Lukas Haraslin (52')
2:0

19:26

Korona Kielce ponownie nie uchroniła się przed porażką. Tymczasem serdecznie dziękujemy już za uwagę.

Sędzia gwiżdże po raz ostatni.

Trzy minuty doliczone.

Tu już chyba nic się nie wydarzy...

Ostatnia zmiana w szeregach gdańszczan - Jaroslav Mihalik za Macieja Gajosa.

Kozioł w ostatniej  chwili broni strzał Flavio...

Żyro za Papadopulosa.

Lechia w pełni kontroluje grę. Gnjatić z żółtą kartką.

Djuranović za Jukicia, Korona na dwójkę napastników.

Kartonik dla Spychały.

Rafał Wolski za Lukasa Haraslina.

Korona wyraźnie opadła z sił. Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę.

Gajos w dobrej sytuacji w powietrze. Sypie się gra Korony...

Flavio Paixao zmienia Artura Sobiecha.

Zaspał przy spalonym Mateusz Spychała.

2:0 dla Lechii...

Lukas Haraslin wpada w pole karne Korony i oddaje mocny strzał lewą nogą po dalszym rogu. Marek Kozioł bez szans, piłka ląduje w siatce.

Daniel Łukasik z żółtą kartką.

Dziś w Gdańsku nieco ponad 11 tysięcy kibiców.

Gramy dalej!

Matej Pucko zmienia Marcina Cebulę.

PRZERWA.

To jest niezły występ Korony Kielce, ale niestety wynik brzmi zupełnie niekorzystnie. Czekamy na drugą odsłonę!

Duże szczęście Korony. Haraslin wpada w pole karne i strzela z kilku metrów, ale jakimś trafem ponad bramką kielczan.

Dwie minuty doliczone.

IVAN JUKIĆ! DLACZEGO?!

Chorwat wybiegł sam na sam z Dusanem Kuciakiem, ale zamiast do bramki to strzelił w Słowaka, który zanotował udaną interwencję...

Będą kontrowersje...

Kibice Korony są zawsze tam!

Przez kilka chwil trwała analiza VAR spalonego, ale ostatecznie wszystko okazało się w porządku. Gol uznany.

Niestety, gospodarze obejmują prowadzenie...

Mladenović dośrodkował obok Spychały, a w polu bramkowym nie spisał się Kovacević, który przepuścił piłkę pod nogi Gajosa. Gracz Lechii strzałem pod poprzeczkę pokonał Kozioła.

Rzut wolny nie przynosi powodzenia.

Dobra akcja Mateusza Spychały i napomnienie dla Filipa Mladenovicia za faul na graczu Korony.

Lechia próbuje zaatakować Koronę, ale niezbyt jej to wychodzi. Kielczanie są dziś dobrze zorganizowani w obronie.

Augustyn wygrał pojedynek główkowy z Kovaceviciem, ale posłał piłkę ponad poprzeczką.

Pierwsza dziś żółta kartka. Ukarany pomocnik gdańszczan, Maciej Gajos.

Udovicić nie dograł piłki zbyt dobrze.

Strzał Gardawskiego zablokowany, Lechia rusza z kontrą.

Jukić poturbowany w jednej z akcji, ale może kontynuować grę.

Fila szukał podaniem Gajosa, ale pomocnik Lechii nie zdołał zamknąć akcji skutecznie.

Oprócz tej sytuacji Pacindy na razie nie dzieje się nic innego godnego odnotowania. Trener Smyła przekazał jakieś wskazówki Gardawskiemu.

PACINDA!

Słowak miał piłkę na lewej nodze i był zupełnie niekryty, ale posłał futbolówkę w trybuny. Ależ szkoda!

Zacznie Lechia.

17:27

Ale.... To już przeszłość! Bo piłkarze wychodzą na murawę.

17:22

17:22

Rozgrzewka już zakończona, zaraz piłkarze wychodzą na murawę.

17:19

17:18

Szkoleniowiec postawił na "stary" skład. Są m.in. Ivan Jukić czy Michal Papadopulos.

17:16

Na debiut trenera Mirosława Smyły wszyscy w Kielcach czekają z wielką ciekawością! Czas zatem przekonać się, czy w takim krótkim czasie szkoleniowcowi udało się coś odmienić w grze kielczan. Zapraszamy na naszą relację na żywo z wyjazdowego meczu Korony z Lechią Gdańsk!